0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Лактіалє порошок в пакетиках по 1 г, 10 шт.

Код товару:Код:  413.0363
А
Александр
Оперативная доставка. Спасибо.
Чи є відгук корисним
А
Алла
Ok
Чи є відгук корисним
М
Мира
Принимали вместе с антибиотиком для профилактики дисбактериоза. Ребенок перенес хорошо, никаких побочных реакций. Отличное качество)
Чи є відгук корисним
М
Мира
Применяли вместе с антибиотиком для предупреждения развития дисбактериоза. Побочки нет, ребенок перенес хорошо, в сравнении с другими препаратами.
Чи є відгук корисним
С
Светлана
После приёма курса антибиотиков в животе появился дискомфорт. По совету терапевта для нормализации микрофлоры кишечника был назначен "Лактиале". Хороший препарат по разумной цене.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Лактіалє порошок в пакетиках по 1 г, 10 шт.
Лактіалє порошок в пакетиках по 1 г, 10 шт.
274,8грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 314
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 274.8