www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

L-лизина эсцинат 5 мл №10 раствор для инъекций

Loading...
  Купить L-лизина эсцинат 5 мл №10 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить L-лизина эсцинат 5 мл №10 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить L-лизина эсцинат 5 мл №10 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
403.8 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание L-лизина эсцинат 5 мл №10 раствор для инъекций

L-лизина эсцинат 5 мл №10 – капилляростабилизирующее средство, вазопротектор, оказывающий противовоспалительное, обезболивающее и противоотечное действие. Препарат повышает тонус сосудов и обладает умеренным гипогликемическим и иммуннокорректирующим эффектом.


Применение L-лизина эсцинат 

показано в составе комплексного лечения посттравматических, интра и послеоперационных отеков любой локализации:

 • тяжелые отеки спинного и головного мозга, включая и внутричерепные кровоизлияния;

 • повышенное внутричерепное давление; 

 • ликворно-венозные нарушения при хронических нарушениях мозгового кровообращения и вегето-сосудистой дистонии; 

 • отеки мягких тканей; 

 • болевые синдромы со стороны позвоночника, конечностей, туловища; 

 • тяжелые нарушения венозного кровообращения нижних конечностей при остром тромбофлебите, сопровождаемом отечно-воспалительным синдромом.


Способ и дозы применения

Раствор для инъекций L-лизина эсцинат вводят только внутривенно очень медленно. Введение раствора внутриартериально категорически запрещено. Согласно описанию L-лизина эсцинат суточная доза препарата составляет 5-10 мл. Рекомендуется внутривенное капельное введение лекарства. В тяжелых случаях суточную дозу раствора повышают до 20 мл, разделяя ее на два раза. Максимальная суточная дозировка для взрослых не должна превышать 25 мл.


***************

L-лізину есцинат 5 мл №10 - капіляростабілізуючих засіб, вазопротектор, який надає протизапальну, знеболюючу та протинабрякову дію. Препарат підвищує тонус судин і має помірну гипогликемическим і імунокоригуюча ефектом.Застосування L-лізину есцинат

показано в складі комплексного лікування посттравматичних, інтра і післяопераційних набряків будь-якої локалізації:

 • тяжкі набряки спинного і головного мозку, включаючи і внутрішньочерепні крововиливи;

 • підвищений внутрішньочерепний тиск;

 • лікворної-венозні порушення при хронічних порушеннях мозкового кровообігу і вегето-судинної дистонії;

 • набряки м'яких тканин;

 • больові синдроми з боку хребта, кінцівок, тулуба;

 • тяжкі порушення венозного кровообігу нижніх кінцівок при гострому тромбофлебіті, супроводжуваному набряково-запальним синдромом.


Спосіб і дози застосування

Розчин для ін'єкцій L-лізину есцинат вводять тільки внутрішньовенно дуже повільно. Введення розчину внутрішньоартеріально категорично заборонено. Відповідно до опису L-лізину есцинат добова доза препарату становить 5-10 мл. Рекомендується внутрішньовенне крапельне введення ліків. У тяжких випадках добову дозу розчину підвищують до 20 мл, розділяючи її на два рази. Максимальна добова доза для дорослих не повинна перевищувати 25 мл.


Цена L-лизина эсцинат 5 мл N10 раствор для инъекций актуальна при заказе на сайте. Купить L-лизина эсцинат 5 мл N10 раствор для инъекций в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.


L-лизина эсцинат 5 мл №10 раствор для инъекций Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

   L-ЛІЗИНУ ЕСЦИНАТ

(L-LYSINE AESCINAT)

 

Склад:

діюча речовина: 1 мл розчину містить L-лізину есцинату у перерахуванні на 100 % речовину 1 мг;

допоміжні речовини: етанол 96 %, пропіленгліколь, вода для ін’єкцій.

 

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

 

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

 

Фармакотерапевтична група. Вазопротектори. Капіляростабілізуючі засоби.

Код АТХ С05С Х.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Препарат чинить протизапальну, протинабрякову та знеболювальну дію. Есцин знижує активність лізосомальних гідролаз, що запобігає розщепленню мукополісахаридів у стінках капілярів та у сполучній тканині, яка їх оточує, і тим самим нормалізує підвищену судинну та тканинну проникність і проявляє антиексудативну (протинабрякову), протизапальну та знеболювальну дію. Препарат підвищує тонус судин, чинить помірний імунокоригуючий та гіпоглікемічний ефекти.

Фармакокінетика.

Не вивчалась.

 

Клінічні характеристики.

 

Показання.

У складі комплексного лікування посттравматичних, інтра- і післяопераційних набряків будь-якої локалізації: тяжкі набряки головного і спинного мозку, у тому числі із внутрішньочерепними крововиливами, підвищенням внутрішньочерепного тиску та явищами набряку-набухання; лікворно-венозні порушення при хронічних порушеннях мозкового кровообігу та вегето-судинній дистонії; набряки м’яких тканин із залученням опорно-рухового апарату, що супроводжуються локальними розладами їх кровопостачання і больовим синдромом; набряково-больові синдроми з боку хребта, тулуба, кінцівок; тяжкі порушення венозного кровообігу нижніх кінцівок при гострому тромбофлебіті, що супроводжуються набряково-запальним синдромом.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до L-лізину есцинату® та/або інших компонентів препарату;

активне продовження кровотечі, що супроводжується нестабільною гемодинамікою;

тяжкі порушення функції нирок;

тяжкі порушення функції печінки.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При лікуванні L-лізину есцинатомÒ можливе призначення інших лікарських засобів за відповідними показаннями (протизапальних, аналгетиків, антимікробних).

Препарат не слід застосовувати одночасно з аміноглікозидами, бо це може підвищувати їх нефротоксичність. У випадку тривалої терапії антикоагулянтами, яка проводилася перед призначенням L-лізину есцинату®, або при необхідності одночасного застосування            L-лізину есцинату® та антикоагулянтів необхідно проводити корекцію дози останніх (знижувати дозу) та контролювати протромбіновий індекс.

Зв’язування есцину з білками плазми утруднюється при одночасному застосуванні антибіотиків цефалоспоринового ряду, що може підвищувати концентрацію вільного есцину в крові з ризиком розвитку побічних ефектів останнього.

 Особливості застосування. В окремих хворих на гепатохолецистит при призначенні препарату можливе короткочасне підвищення активності трансаміназ та білірубіну (прямої фракції), що не становить загрози для хворих і не потребує відміни препарату.

 Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування препарату у період вагітності або годування груддю протипоказане. На час лікування слід припинити годування груддю.

 Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. На даний момент повідомлень немає, але при застосуванні препарату слід враховувати можливість розвитку передбачуваних побічних реакцій з боку нервової системи.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат вводити тільки внутрішньовенно повільно (внутрішньоартеріальне введення не допускається!) у добовій дозі 5-10 мл. Рекомендовано внутрішньовенне краплинне введення. При приготуванні інфузійного розчину L-лізину есцинатÒ розводити у 15-50 мл 0,9 % розчину натрію хлориду.

При станах, які загрожують життю хворого (гостра черепно-мозкова травма, інтра- і післяопераційні набряки головного і спинного мозку з явищами набряку-набухання, набряки великих розмірів м’яких тканин із залученням опорно-рухового апарату), добову дозу препарату збільшити до 20 мл, розділивши на 2 введення. Максимальна добова доза для дорослих – 25 мл.

У дітей разова доза L-лізину есцинатуÒ становить: 1-5 років – 0,22 мг/кг маси тіла;             5-10 років – 0,18 мг/кг маси тіла; від 10 років – 0,15 мг/кг маси тіла. Препарат вводити        2 рази на добу.

Тривалість курсу лікування – від 2 до 8 днів, залежно від стану хворого та ефективності терапії.

 

Діти. Препарат протипоказаний дітям віком до 1 року.

 

Передозування. Симптоми: відчуття жару, тахікардія, менорагія, нудота, печія, біль в епігастрії.

Лікування: симптоматична терапія.

 

Побічні реакції.

При індивідуальній підвищеній чутливості до есцинату в окремих хворих можливі:

алергічні реакції: шкірний висип (папульозний, петехіальний, еритематозний), свербіж, гіперемія шкіри, гіпертермія, кропив’янка, у поодиноких випадках – набряк Квінке, анафілактичний шок;

з боку центральної і периферичної нервової системи: головний біль, запаморочення, тремор, парестезії, у поодиноких випадках – хитка хода, порушення рівноваги, короткочасна втрата свідомості;

з боку печінки та біліарної системи: підвищення рівня трансаміназ і білірубіну;

з боку шлунково-кишкового тракту: нудота, у поодиноких випадках – блювання, діарея, біль у животі;

з боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпотензія, артеріальна гіпертензія, тахікардія, біль за грудниною;

з боку органів дихання: у поодиноких випадках – відчуття нестачі повітря, задишка, бронхообструкція, сухий кашель;

місцеві реакції: печія по ходу вени при введенні, флебіт, біль та набряк у місці введення;

інші: загальна слабкість, озноб, відчуття жару, біль у попереку, пітливість.

 

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 º С.

Упаковка. По 5 мл розчину в ампулі, по 5 ампул у блістері, по 2 блістери у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. ПАТ «Галичфарм».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна, 79024, м. Львів, вул. Опришківська, 6/8.


L-лизина эсцинат 5 мл №10 раствор для инъекций Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Лера 14.09.2016 Препарат хороший.В моем случаи мне он помог,выписал мне врач этот припарат.У меня было нарушения мозговова кровооброщения так сказал врач,и назначил этот припарат.Припарат хороший и ефективный,мне он помог,после него я почуствовала себя лучьше на много,за побочные ефекты пока не могу не чего сказать,всего принимала две недели,но это еще не конец,пока я не замичаю не чего плохого!мне он помагает.
 • Гость 26.07.2016 Препарат очень эффективен при лечении позвоночника и сосудов. Наверное даже единственное лекарство от которого есть моментальный результат. Побочных действий лично у меня нет никаких, разве что немного снижает давление на короткий срок. После капельницы с L-лизином в голове светло и в глазах пропадает пелена.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

L-лизина эсцинат 5 мл №10 раствор для инъекций Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

L-лизина эсцинат 5 мл №10 раствор для инъекций Характеристики

Лікарська форма Розчин для ін'єкцій, 1 мг/мл по 5 мл в ампулах № 10 (5х2) у блістерах, покритих плівкою, у пачці
Виробник ПАТ "Галичфарм", Україна
Вік Від 1 року
Міжнародне найменування Lysine
Показання У складі комплексної терапії набряків головного мозку травматичного, нетравматичного і постопераційного генезу, в тому числі, з внутрішньочерепними крововиливами, підвищенням внутрішньочерепного тиску і явищами набряку-набухання. Набряки спинного мозку травматичного, нетравматичного, післяопераційного генезу. Лікворно-венозні порушення при хронічних порушеннях мозкового кровообігу (ХПМК) і вегето-судинної дистонії. Набряки м'яких тканин із залученням опорно-рухового апарату, що супроводжуються локальними розладами їх кровопостачання і больовим синдромом; набряково-больові синдроми хребта, кінцівок; тяжкі порушення венозного кровообігу нижніх кінцівок при гострому тромбофлебіті, що супроводжуються набряково-запальним синдромом
Протипоказання Підвищена чутливість до L-лізину есцинату та/або інших компонентів препарату; активне продовження кровотечі, що супроводжується нестабільною гемодинамікою; тяжкі порушення функції нирок; тяжкі порушення функції печінки
Склад діюча речовина: 1 мл розчину містить L-лізину есцинату в перерахуванні на 100 % речовину 1,0 мг; допоміжні речовини: етанол 96 %, пропіленгліколь, вода для ін’єкцій.
Термін придатності 2 роки
Українська назва L-ЛІЗИНУ ЕСЦИНАТ®
Упаковка ампула
Фармакотерапевтична група Вазопротектори. Капіляростабілізуючі засоби

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги