www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

L-карнитин 0.25 г №40 таблетки

Loading...
    Купить L-карнитин 0.25 г №40 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
43.4 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание L-карнитин 0.25 г №40 таблетки

L-карнитин 0.25 г №40 применяется в качестве  диетической добавки к рациону питания 

  • является дополнительным источником L-карнитина и комплекса витаминов, 

  • способствует повышению общей трудоспособности организма и физической выносливости, 

  • выведению из организма токсических веществ.Цена L-карнитин 0.25 г №40 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить L-карнитин 0.25 г №40 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

L-карнитин 0.25 г №40 таблетки Инструкция

Застосовується в якості дієтичної добавки до раціону харчування - є додатковим джерелом L-карнітину і комплексу вітамінів, сприяє підвищенню загальної працездатності організму і фізичної витривалості, виведенню з організму токсичних речовин.
Склад на 1 таблетку: L-карнітину тартрат-100,0 мг, аскорбінова кислота-50.0 мг, вітамінний премікс (вітамін Е-токоферол ацетат, тіаміну мононітрат, рибофлавін, піридоксину гідрохлорид, аскорбінова кислота, кальцію-d-пантотенат, фолієва кислота, нікотинамід, д-біотин, ціанокобаламін) -0,1 мг, допоміжні речовини.

L-карнітин є важливим учасником обміну речовин і енергії в організмі. Це біологічно активна сполука, що належить до класу витаминоподобних речовин, грає велику роль при розщепленні жирів і виробництві енергії і присутній майже у всіх клітинах організму. L-карнітин сприяє зниженню ваги шляхом збільшення швидкості розщеплення жирних кислот і збільшення синтезу білка для забезпечення росту м'язів. Крім того, застосування L-карнітину до фізичних навантажень сприяє зниженню накопичення молочної кислоти (таким чином знижуючи поріг настання втоми), а після них - полегшує болі в м'язах.

Додавання L-карнітину в раціон харчування сприяє підвищенню витривалості організму, підтримці функції серцево-судинної системи, зменшення підшкірного жиру, швидкому відновленню організму за рахунок загального поліпшення обмінних процесів в клітинах і видалення токсичних продуктів обміну речовин з клітини.

Аскорбінова кислота є водорозчинним вітаміном і потужним антиоксидантом, що грає найважливішу роль в метаболізмі вуглеводів, синтезі жирів і білків, процесах клітинного дихання, в регуляції окислювально-відновних процесів. Вона необхідна для утворення внутрішньоклітинного колагену, потрібно для зміцнення структури зубів, кісток і стінок капілярів, сприяє підвищенню стійкості організму до інфекцій.

Комплекс вітамінного преміксу (вітаміни Е, В1, В2, В6, В12, С, кальцію-d-пантотенат, фолієва кислота, нікотинамід, д-біотин) виконує функцію каталізатора багатьох біохімічних процесів в організмі людини, сприяє підвищенню захисних сил організму, зниження агресивного впливу чинників навколишнього середовища.

Дієтична добавка «L-карнітин» може бути рекомендована:

в програмах по зниженню ваги, очищенню організму
при важких фізичних навантаженнях для підвищення витривалості і ефективності під час тренувань і для збільшення м'язової маси
при жировій дистрофії печінки
при синдромі хронічної втоми
при захворюваннях серцево-судинної системи для поліпшення роботи серцевого м'яза і профілактики розвитку атеросклерозу
Спосіб застосування: дорослим по 1-2 таблетки 2-3 рази на день під час прийому їжі, запивати водою. Курс прийому від трьох до шести місяців.

Форма випуску: таблетки 0,25 г №40 та №80

Не є лікарським засобом.

Гігієнічний висновок санітарно-епідеміологічної експертизи України №1479 від 17.01.2013 р

Виробник ТОВ ВТФ «Фармаком», Україна, м.Харків, вул. Юр'ївська, 17

L-карнитин 0.25 г №40 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

L-карнитин 0.25 г №40 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

L-карнитин 0.25 г №40 таблетки Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.