www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Кутасепт Г 1 л

Loading...
  Купить Кутасепт Г 1 л в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Кутасепт Г 1 л

Фармацевтическая компания из Германии БОДЕ Хеми ГмбХ, которая, в соответствии с отзывами специалистов, избрала приоритетным для себя направлением производство антисептических средств для наружного применения, поставляет на рынок Украины спиртовой раствор Кутасепт Г 1л (Cutasept G). Инструкция к препарату включает в себя описание активных действующих компонентов. Это 2 – пропанол и хлорид бензогексония. Антисептическое и дезинфекционное действие препарата и его аналогов на той же основе имеет пролонгированный характер и эффективно воздействует на большинство известных бактерий, в том числе и антибиотико-резистентных. Эффективность его доказана также по отношению к грибковой и специфической микрофлоре. Огромное значение имеет способность Кутасепта Г инактивировать различные вирусы (гепатит В, ВИЧ, герпеса, ротавирусы и многие другие). 


Назначение

Дезинфицирующее воздействие спирта пролонгируется за счет того, что бензогексоний способен проникать в глубокие слои кожи. Применение этого средства показано при предоперационной и послеоперационной обработке кожи и послеоперационной раны, обработке рук при различных манипуляциях, а также при мелких травмах и повреждениях кожных покровов. Интенсивный цвет Кутасепта Г помогает наглядно маркировать операционное поле. Это средство может наноситься на объект применения как методом смачивания, так и методом распыления. Расход его достаточно экономный, что немаловажно для уменьшения общей стоимости закупок и затрат на лечение. 


Применение

При использовании следует тщательно избегать попадания этого раствора в глаза и на другие слизистые оболочки. Электрокоагуляторами и другими хирургическими инструментами, подключенными к источникам питания следует пользоваться исключительно после высыхания нанесенного препарата. Хирургическую пленку также можно накладывать только после полного высыхания кожных покровов. В связи с тем, что препарат относится к группе легковоспламеняющихся жидкостей при его применении следует тщательно соблюдать технику безопасности.***********Фармацевтична компанія з Німеччини Боде Хемі ГмбХ, яка, відповідно до відгуками фахівців, обрала пріоритетним для себе напрямком виробництво антисептичних засобів для зовнішнього застосування, поставляє на ринок України спиртовий розчин Кутасепт Г 1л (Cutasept G). Інструкція до препарату включає в себе опис активних діючих компонентів. Це 2 - пропанол і хлорид бензогексоній. Антисептичну та дезінфекційні дію препарату і його аналогів на тій же основі має пролонгований характер і ефективно впливає на більшість відомих бактерій, в тому числі і антибіотико-резистентних. Ефективність його доведена також по відношенню до грибкової та специфічної мікрофлори. Величезне значення має здатність Кутасепт Г инактивировать різні віруси (гепатит В, ВІЛ, герпесу, ротавіруси та багато інших).


Призначення

Дезінфікуючий вплив спирту пролонгується за рахунок того, що бензогексоний здатний проникати в глибокі шари шкіри. Застосування цього засобу показано при передопераційної та післяопераційної обробки шкіри і післяопераційної рани, обробці рук при різних маніпуляціях, а також при дрібних травмах та ушкодженнях шкірних покривів. Інтенсивний колір Кутасепт Г допомагає наочно маркувати операційне поле. Цей засіб може наноситися на об'єкт застосування як методом змочування, так і методом розпилення. Витрата його досить економний, що важливо для зменшення загальної вартості закупівель і витрат на лікування.


Застосування

При використанні слід ретельно уникати попадання цього розчину в очі і на інші слизові оболонки. Електрокоагулятором і іншими хірургічними інструментами, підключеними до джерел живлення слід користуватися виключно після висихання нанесеного препарату. Хірургічну плівку також можна накладати тільки після повного висихання шкірних покривів. У зв'язку з тим, що препарат належить до групи легкозаймистих рідин при його застосуванні слід ретельно дотримуватися техніки безпеки.Цена Кутасепт Г 1 л актуальна при заказе на сайте. Купить Кутасепт Г 1 л в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Кутасепт Г 1 л Инструкция

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 100 г розчину містять 2-пропанол – 63 г, бензалконію хлорид – 0,025 г;

допоміжні речовини: барвники: оранжево-жовтий S (Е 110), хіноліновий жовтий (Е 104),

діамантовий чорний BN (Е 151), вода очищена.

Лікарська форма

Розчин нашкірний, спиртовий.

Прозорий, червоно-коричневий розчин, коефіцієнт заломлення - 1,371-1,375,

густина при 20 °С – 0,874-0,882 г/см3, рН концентрату при 20 °С – 7-8.

Назва і місцезнаходження виробника

БОДЕ Хемі ГмбХ, Меланхтонштрассе 27, 22525 Гамбург, Німеччина.

BODE Chemie GmbH, Melanchthonstraße 27, 22525 Hamburg, Germany.

Ексклюзивний імпортер продукції БОДЕ Хемі ГмбХ в Україну – ТОВ «НВП «ВІЛАН», тел.: (044) 249-04-40, факс: (044) 246-17-43.

Фармакотерапевтична група

Антисептичні та дезінфекційні засоби

Код АТС D08А Х53.

Засіб має пролонговану бактерицидну (у т. ч. по відношенню до MRSA/EHEC1) та інших антибіотикорезистентних бактерій), фунгіцидну, туберкулоцидну дію. Інактивує віруси гепатиту В та С, ВІЛ, герпесу типу 1, рота-, вакциніявіруси тощо.

Спиртова складова препарату одночасно зі швидким ефектом антимікробної дії забезпечує знежирювальне очищення шкіри, а також проникнення бензалконію хлориду у глибші шари шкіри, за рахунок чого забезпечується пролонгована дія препарату.

Кутасепт® Г сприяє ефективному прилипанню хірургічної плівки після висихання засобу.

Показання для застосування

Перед- та післяопераційна обробка шкіри та операційних швів, антисептична обробка шкіри перед ін’єкціями, забором крові, пункціями, дрібними хірургічними втручаннями, при дрібних травмах та інфекціях шкіри бактеріальної та грибкової етіології. Гігієнічна та хірургічна обробка шкіри рук.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Не застосовувати для антисептичної обробки слизових оболонок. Не допускати контакту зі слизовими оболонками очей.

Не застосовувати препарат безпосередньо біля очей.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Для зручності застосування препарату використовуються спеціальні дозатори та розпилювачі. Електричними приладами слід користуватися тільки після повного висихання шкіри.

___________________________________________________

1) MRSA - мультирезистентний золотистий стафілокок (Staphylococcus aureus).

EHEC - ентерогеморагічна кишкова паличка (Еscherichia coli).

Хірургічну плівку необхідно накладати тільки після повного висихання шкіри.

Не застосовувати для обробки шкіри під манжетами тонометра.

При випадковому проливанні, засіб необхідно негайно зібрати та розвести великою кількістю води, провітрити приміщення, прибрати легкозаймисті предмети.

Не палити. Запобігати контакту з відкритим полум’ям. Не застосовувати поблизу джерел займання. У випадку виникнення пожежі використовується вода, вогнегасники (пінні або вуглекислотні). Температура спалаху – 21,5 °С.

 Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності або годування груддю застосування можливе після консультації з лікарем.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі

з іншими механізмами.

Не впливає.

Діти

Не можна застосовувати препарат для обробки шкіри новонародженим та недоношеним дітям. В інших випадках препарат застосовують за призначенням лікаря.

Спосіб застосування та дози.

Кутасепт® Г – готовий розчин для зовнішнього застосування. Завдяки інтенсивному кольору добре маркує операційне поле. Місце маніпуляції або уражену ділянку необхідно повністю зволожити препаратом.

Антисептична обробка та очищення шкіри перед ін’єкціями:

 • стерильним тампоном, змоченим Кутасептом® Г, або методом розпилення рясно зволожити місце ін’єкції та протерти ділянку шкіри стерильним тампоном.

Антисептична обробка шкіри при знятті швів та перев’язувальних матеріалів:

 • перед зняттям операційних швів рясно зволожити шов та прилеглу ділянку шкіри стерильним тампоном, просоченим препаратом;
 • після видалення шовного матеріалу знову рясно зволожити препаратом Кутасепт® Г та очистити стерильним тампоном ділянку шва. Накласти стерильну пов’язку.

Підготовка шкіри для внутрішньосуглобової ін’єкції, канюлювання, пункції та артроскопії:

 • рясно зволожити ділянку шкіри препаратом Кутасепт® Г за допомогою вологого тампона або методом розпилення, витримати час експозиції та очистити шкіру стерильним тампоном спрямованими рухами.

Передопераційна обробка шкіри:

 • обробити операційне поле за допомогою стерильного тампона, просоченого препаратом. Тампон слід використати 2-3 рази, потім замінити. Спочатку необхідно провести антисептичну обробку місця запланованого розсічення шкіри, а потім – прилеглу ділянку шкіри. Накладати хірургічну плівку слід тільки після висихання шкіри.

Післяопераційна обробка шкіри:

 • після закриття рани необхідно видалити хірургічну плівку;
 • шов та прилеглу ділянку шкіри слід очистити стерильним тампоном, просоченим препаратом Кутасепт® Г. Стерильну пов’язку необхідно накласти на зволожену препаратом ділянку шкіри.


Застосування на шкірі з малою кількістю сальних залоз1):
 • перед пункціями та ін’єкціями
 • перед пункціями суглобів, порожнин тіла, порожнистих органів, при операційних втручаннях
 
 
min.15 секунд
 min.1 хвилина
Застосування на шкірі з великою кількістю сальних залоз1)
 • перед будь-якими втручаннями
 
 
 min.10 хвилин
Гігієнічна антисептична обробка шкіри рук
3 мл втирати протягом
30 секунд
Хірургічна антисептична обробка шкіри рук
2 х 5 мл втирати протягом
5 хвилин
Профілактика інфекцій, що викликаються збудниками:
 
 вірус гепатиту В, С / ВІЛ
15 секунд
  вакциніявірус
15 секунд
 ротавірус
15 секунд
 вірус герпесу типу 1
30 секунд
 MRSA/EHEC
1 хвилина
 • шкіра з малою кількістю сальних 
 залоз (100 залоз/см2);
 • шкіра з великою кількістю сальних
 залоз (400-900 залоз/см2);
Для поверхонь долоней діють рекомендації
з антисептичної обробки шкіри рук.

1) Рекомендації Німецького товариства гігієни та мікробіології (DGHM).

Передозування. Не встановлене.

Побічні ефекти

Алергічні реакції, подразнення шкіри. Можлива алкогольна інтоксикація при випадковому застосуванні засобу внутрішньо.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Не встановлена.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Легкозаймистий препарат. Слід дотримуватися правил техніки безпеки під час роботи зі спиртовмісними засобами. Зберігати при температурі не вище + 25 °С у місцях, недоступних для дітей.

Упаковка

Флакони по 250 мл з розпилювачем, флакони по 1000 мл, каністри по 5 л.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Кутасепт Г 1 л Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Кутасепт Г 1 л Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Кутасепт Г 1 л Характеристики

Виробник БОДЕ Хемі ГмбХ, Меланхтонштрассе 27, 22525 Гамбург, Німеччина.
Показання Перед- та післяопераційна обробка шкіри та операційних швів, антисептична обробка шкіри перед ін’єкціями, забором крові, пункціями, дрібними хірургічними втручаннями, при дрібних травмах та інфекціях шкіри бактеріальної та грибкової етіології. Гігієнічна та хірургічна обробка шкіри рук.
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату. Не застосовувати для антисептичної обробки слизових оболонок. Не допускати контакту зі слизовими оболонками очей. Не застосовувати препарат безпосередньо біля очей.
Склад діючі речовини: 100 г розчину містять 2-пропанол – 63 г, бензалконію хлорид – 0,025 г; допоміжні речовини: барвники: оранжево-жовтий S (Е 110), хіноліновий жовтий (Е 104), діамантовий чорний BN (Е 151), вода очищена.
Термін придатності 5 років.
Упаковка Флакони по 250 мл з розпилювачем, флакони по 1000 мл, каністри по 5 л.
Фармакотерапевтична група Антисептичні та дезінфекційні засоби

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.