0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Біокон Зимовий догляд дитячий крем, 60 мл

Код товару:Код:  6070339
К
Карина
Хороший бюджетный вариант крема, который подходит не только для детей но и для всей семьи. Понравилось что запах у крема очень нежный, не резкий, так же очень понравилось что крем можно использовать для лица и для рук, но сделали вывод что для детей до трёх лет именно для лица не подошёл, появилась небольшая аллергическая реакция, поэтому используем в основном для рук перед выходом на улицу. Радует что крем не жирный и очень быстро впитывается. Расходуется очень экономно.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Біокон Зимовий догляд дитячий крем, 60 мл
Біокон Зимовий догляд дитячий крем, 60 мл
51,5грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 61.5
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 51.5