0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Крем дитячий гігієнічний Антошка, 44 г

Код товару:Код:  473.0092
Д
Денис
Как то особо не обращали внимания на крем Антошка, из-за цены, слишком уж дешево... Но как то мама принесла именно этот крем, а так как выбросить жалко, сначала попробовали на своей коже... лица. Так как раздражения не произошло, принято решение испробовать на полугодовалом ребенке. И кто бы мог подумать... За эту цену крем не то, что не вызвал раздражения, но и идеально справился с задачей увлажнения детской нежной кожи. Другим кремом больше не пользовались, Антошку покупаем до сих пор для тела малой!
Чи є відгук корисним
Н
Николаева
Супер бюджетный, но крутой кремчик. При потнице и раздражениях - самое то! Маст хев в любой семье.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Крем дитячий гігієнічний Антошка, 44 г
Крем дитячий гігієнічний Антошка, 44 г
14,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 15.7
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 14.2