0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Soflens Natural Colors контактні лінзи колір Green Amaz 8.7 -01.00, 2 шт.

Код товару:Код:  ЦУ-00616753
Виробник: Bausch & Lomb
pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Soflens Natural Colors контактні лінзи колір Green Amaz 8.7 -01.00, 2 шт.

Основні

Торгівельна назва
Країна виробник
США
Імпортний
Так
Кількість в упаковці
2

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Soflens Natural Colors контактні лінзи колір Green Amaz 8.7 -01.00, 2 шт. - Інструкція для застосування

Опис

SofLens Natural Colors – місячні кольорові контактні лінзи. Випускаються з нульовими діоптріями як декоративні або з можливістю корекції короткозорості.

 

Назва продукту/матеріалу Показання до застосування Вміст води (за % маси) Упаковчоний розчин Режим носіння Період заміни
Контактні лінзи SofLens®
Natural Colors (полімакон)
Сферичні 38,6 % Буферний
борнокислий
розчин або
буферний
фосфатний розчин
Щоденне
носіння
Лінзи слід міняти
кожні 30 днів
або згідно з
рекомендаціями
лікаря-офтальмолога

 


ЯК ПРАЦЮЄ ЛІНЗА (ФУНКЦІЇ)

Контактні лінзи пропускають від 86 до 98 % видимого світла. У разі розміщення на рогівці в гідратованому стані контактні лінзи діють як заломлююче середовище для фокусування променів світла на сітківці.

 

ЯКІ ТЕМИ СЛІД ОБГОВОРИТИ З ВАШИМ ЛІКАРЕМ-ОФТАЛЬМОЛОГОМ

Які б контактні лінзи ви не носили, необхідно й надалі відвідувати лікаря-офтальмолога, щоб зберегти здоров’я очей. Вам нададуть рекомендований графік подальшого спостереження.

Пацієнтам рекомендується проконсультуватися з лікарем-офтальмологом у таких випадках:

  • Носіння лінз під час занять спортом та водними видами спорту. Вплив води у випадку носіння контактних лінз під час таких видів діяльності, як плавання, катання на водних лижах та перебування в гідромасажній ванні, може збільшити ризик розвитку очної інфекції, зокрема, серед іншого, акантамебного кератиту.
  • Зміна типу лінз або параметрів лінз.
  • Використання будь-яких лікарських засобів для очей. Лікарські засоби, такі як антигістамінні препарати, протинабрякові препарати, сечогінні препарати, міорелаксанти, транквілізатори та препарати проти захитування, можуть викликати сухість очей, дискомфорт, спричинений лінзами, або помутніння зору. За наявності таких станів слід призначити відповідне медикаментозне лікування. Залежно від ступеня тяжкості, це може включати використання зволожуючих крапель, призначених для застосування з м’якими контактними лінзами, або тимчасове припинення носіння контактних лінз під час використання таких лікарських засобів.
  • У жінок, які застосовують пероральні контрацептиви, можуть виникати зміни зору або порушення переносимості лінз під час використанні контактних лінз. Лікар-офтальмолог повинен попереджати пацієнтіву відповідних випадках.
  • Носіння контактних лінз в умовах надмірно сухого або запиленого середовища.
  • Якщо ви не носили контактні лінзи тривалий час, зверніться до свого лікаря-офтальмолога.
  • Зверніться до свого лікаря-офтальмолога, щоб дізнатися про будь-які додаткові обмеження щодо носіння лінз, які стосуються саме вас.

КОМУ СЛІД ПОВІДОМИТИ, ЩО ВИ НОСИТЕ КОНТАКТНІ ЛІНЗИ

  • Повідомте свого лікаря (сімейного лікаря) про те, що ви носите контактні лінзи.
  • Завжди повідомляйте свого роботодавця про те, що ви носите контактні лінзи. Під час виконання деяких робіт може бути необхідно використовувати засоби для захисту очей або НЕ носити контактні лінзи взагалі.

Рекомендації щодо застосування

Сферичні: М’які контактні лінзи Bausch + Lomb показані для корекції рефракційної аметропії (короткозорості та далекозорості) в осіб з афакією та/або без афакії зі здоровими очима, у яких астигматизм становить 2,00 діоптрії або менше, що не порушує гостроти зору.

Астигматизм: М’які контактні лінзи Bausch + Lomb показані для корекції рефракційної аметропії (короткозорості, далекозорості та астигматизму) в осіб з афакією та/або без афакії зі здоровими очима, у яких астигматизм становить 5,00 діоптрій або менше, що не порушує гостроти зору.

Пресбіопія: М’які контактні лінзи Bausch + Lomb показані для корекції рефракційної аметропії (короткозорості, далекозорості та астигматизму) і пресбіопіїв осіб з афакією та/або без афакії зі здоровими очима, у яких астигматизм становить 2,00 діоптрі їабо менше, що не порушує гостроти зору.

Пресбіопія та астигматизм: М’які контактні лінзи Bausch + Lomb показані для корекції рефракційної аметропії (короткозорості, далекозорості та астигматизму) і пресбіопіїв осіб з афакією та або без афакії зі здоровими очима, у яких астигматизм сягає 5,00 діоптрій та які потребують зони ближнього зору від +0,75D до +5,00D.

Терапевтичне використання:

У разі повторного використання контактних лінз їх необхідно очистити, промити та продезінфікувати після зняття та перед повторним надіванням. Завжди дотримуйтеся режиму носіння татермінів заміни, рекомендованих вашим лікарем-офтальмологом. Інформацію про режим носіння та термін заміни контактних лінз див. у таблиці 1.

Примітка: Афакія означає «відсутність фокусуючої лінзи всередині ока».

Протипоказання

НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ контактні лінзи Bausch + Lomb в будь-якій з наступних умов:

  • Алергія, запалення, інфекція, подразнення чи почервоніння у вічі чи навколо нього.
  • Сухість очей (недостатня кількість слізної рідини).
  • Будь-які захворювання очей, травми (наприклад, ерозії рогівки) або порушення, що вражають рогівку, кон'юнктиву чи повіки.
  • Зниження чутливості рогівки.
  • Будь-яке системне захворювання або погане самопочуття (наприклад, застуда чи грип), що може вплинути на очі або погіршитись через носіння контактних лінз.
  • Алергічна реакція поверхні очей або навколишньої тканини, яка може виникнути або погіршитись через носіння контактних лінз.
  • Алергія на будь-який компонент розчину, що використовується для догляду за контактними лінзами Bausch+Lomb.
  • Будь-яка активна інфекція рогівки (бактеріальна, грибкова чи вірусна).
  • Пацієнти, які не бажають або не можуть зрозуміти або виконувати будь-які попередження, запобіжні заходи, обмеження або вказівки.
  • Застосування ліків, протипоказаних у разі носіння контактних лінз.
  • Будь-яке попереднє медичне втручання, яке може негативно вплинути використання контактних лінз.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Проблеми з контактними лінзами можуть призвести до серйозних травм очей або серйозних очних інфекцій, включаючи інфекційний кератит. Важливо дотримуватися вказівок вашого лікаря-офтальмолога та всіх інструкцій щодо застосування для правильного використання лінз. Ви повинні знати та детально обговорити з лікарем-офтальмологом такі попередження:

  • Слід беззастережно дотримуватись обмежень щодо носіння, режиму носіння, періоду заміни, режиму очищення та графіка відвідування лікаря для подальшого спостереження.
  • Проблеми з очима, включаючи виразки рогівки, можуть швидко розвиватися і призводити до втрати зору (включно зі сліпотою).
  • Лінзи для одноденного носіння не призначені для використання вночі, їх не слід надягати під час сну. Клінічні дослідження показали, що ризик серйозних побічних реакцій зростає, якщо використовувати одноденні лінзи вночі.
  • Дослідження показали, що у тих, хто носить контактні лінзи та палить, спостерігається більша частота побічних реакцій, ніж некурців.
  • Повторне використання щоденних одноразових лінз може призвести до змін у лінзах, які можуть спричинити дискомфорт та порушення гостроти зору.
  • Якщо ви відчуваєте дискомфорт в очах, надмірну сльозотечу, зміни зору або почервоніння очей, негайно зніміть лінзи та зверніться до лікаря-офтальмолога.
  • НЕ використовуйте, якщо упаковка була пошкоджена або ненавмисно відкрита.
  • Уникайте контакту лінз з нестерильною водою (наприклад, водопровідною) під час їх носіння. Вода може містити мікроорганізми, здатні призвести до тяжкої інфекції та втрати зору (включаючи сліпоту).

Якщо ваші лінзи були занурені у воду під час купання в басейні, озері або океані, зніміть їх та замініть на нову пару.

Спосіб застосування та дози

ТРИВАЛЕ НОСІННЯ

  • Показано, що ризик інфікування (інфекційний кератит) вищий серед користувачів контактних лінз для тривалого носіння, ніж серед користувачів щоденних контактних лінз.
  • Деякі дослідники вважають, що ускладнення викликані одним або кількома зазначеними чинниками: ослаблення стійкості рогівки до інфекцій, особливо коли очі заплющені, унаслідок гіпоксії; очне середовище, яке певною мірою сприяє росту бактерій та інших мікроорганізмів, особливо коли пацієнт не дотримувався регулярного режиму зняттята дезінфекції чи утилізації лінз; неналежна дезінфекція або очищення лінз пацієнтом; забруднення засобів для догляду залінзами; недостатня особиста гігієна пацієнта; пацієнту не підходить певний тип лінз або режим носіння; накопичення відкладень на лінзах; пошкодження лінзи; неправильний підбір; тривалість носіння та наявність чужорідних речовин в оці або забруднювачів довкілля.
  • Незважаючи на те, що переважна більшість пацієнтів успішно носить контактні лінзи, також повідомляється, що тривале носіння лінз пов’язане з більш високою захворюваністю та ступенем тяжкості епітеліальних мікрокіст та інфільтратів і полімегатизму ендотелію, які потребують розгляду питання про припинення або обмеження тривалого носіння. Захворювання епітелію є зворотними після припинення тривалого носіння лінз.
  • Зворотність ендотеліальних ефектів носіння контактних лінз остаточно не встановлена. Як результат, погляди лікарів-офтальмологів щодо тривалого періоду носіння лінз варіюються від відмови призначати лінзи для тривалого носіння до призначення гнучкого часу носіння — від періодичного носіння протягом доби до призначення певних періодів носіння, з подальшими візитами та правильним режимом догляду.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Ви повинні знати та детально обговорити з лікарем-офтальмологом такі заходи безпеки:

  • Перш ніж виходити з кабінету лікаря-офтальмолога, переконайтеся, що ви зможете швидко зняти свої лінзи або хтось інший з може їх зняти замість вас.
  • Ніколи не носіть свої лінзи довше періоду, рекомендованого лікарем-офтальмологом.
  • Завжди мийте та ополіскуйте руки, перш ніж торкатися лінз. УНИКАЙТЕ потрапляння косметики, лосьйонів, мила, кремів, дезодорантів або спреїв в очі або на лінзи. Найкраще надівати лінзи перед нанесенням макіяжу. Косметика на водній основі менш імовірно пошкоджує лінзи, ніж продукти на масляній основі.
  • Перш ніж торкатися ваших лінз, переконайтеся, що на пальцях та руках немає сторонніх матеріалів, оскільки на лінзах можуть з’явитися мікроскопічні подряпини, що спричинять нечіткість зорута/або травму очей.
  • Завжди обережно поводьтеся з лінзами та уникайте їхнього падіння.
  • НЕ торкайтеся лінз нігтями.
  • Уважно дотримуйтесь інструкцій та рекомендацій вашого лікаря-офтальмолога щодо надівання, зняття, очищення, зберігання та носіння контактних лінз і поводження з ними.
  • Ніколи не використовуйте пінцет або інші інструменти, щоб дістати лінзи з контейнера, якщо вони спеціально не призначені для цього. Вилийте рідину разом із лінзою в долоню.
  • Якщо лінза прилипає до ока (припиняє рухатись), дотримуйтеся рекомендованих указівок із ПОВОДЖЕННЯ З ЛІНЗОЮ, ЩО ПРИЛИПЛА (НЕРУХАЄТЬСЯ). Якщо лінза й надалі не рухається, ви повинні негайно проконсультуватися з лікарем-офтальмологом.
  • Уникайте, якщо можливо, усіх шкідливих або подразнюючих випаровувань і диму під час носіння лінз.
  • Якщо ваші лінзи контактують зі шкідливими парами (наприклад, хімічними чи небезпечними речовинами) або небезпечним середовищем, що впливає на очі, їх слід негайно зняти.
  • НЕ заморожуйте.
  • НЕ дозволяйте іншим користуватися вашими лінзами.

Крім того, у разі терапевтичного використання:

  • Лікарські препарати, необхідні для лікування, слід застосовувати обережно та під ретельним наглядом лікаря-офтальмолога.
  • Лише за деяких обставин лікар-офтальмолог сам надіватиме та зніматиме лінзи. У таких випадках пацієнтам слід дати вказівку НЕ використовувати лінзи самостійно.

 

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ЛІНЗАМИ

  • Завжди використовуйте свіжий, з невичерпаним терміном придатності розчин для догляду залінзами, рекомендований вашим лікарем-офтальмологом.
  • Завжди дотримуйтесь інструкцій із використання розчинів для контактних лінз у листках-вкладишах.
  • Завжди тримайте лінзи повністю зануреними в рекомендований розчин для зберігання, коли не носите (зберігаєте) лінзи.
  • НЕ використовуйте слину або іншу рідину, крім рекомендованого розчину, для змащування або змочування лінз.
  • Ніколи не використовуйте звичайні розчини для жорстких контактних лінз, які також не рекомендується використовувати з призначеними лінзами.
  • НЕ змішуйте та не чергуйте системи чи розчини для догляду за лінзами, якщо інше не зазначено на етикетці системи догляду за лінзами або без консультації з лікарем-офтальмологом.
  • НЕ використовуйте систему дезінфекції Ultracare або будь-які її компоненти (дезінфікуючий розчин Ultracare, нейтралізуючі таблетки Ultracare, щоденний очищувач Lens Plus та очищувач Ultrazyme Enzymatic) для очищення та дезінфекціїлінз PureVision® або PureVision®2 (balafilcon A), оскільки будуть змінені розміри лінзи.

 

ОСОБИСТА ГІГІЄНА ТА ПОВОДЖЕННЯ З ЛІНЗАМИ ПІДГОТОВКА ЛІНЗ ДО НОСІННЯ

  • Перш ніж торкатися ваших лінз, завжди ретельно мийте руки м’яким милом, повністю ополіскуйте та висушуйте рушником без ворсу.
  • Перед тим, як брати лінзи, уникайте використання мила, що містить кольдкрем, лосьйон уабо жирної косметики, оскільки ці речовини можуть контактувати з лінзами й заважати успішному носінню.
  • Беріть ваші лінзи кінчиками пальців і будьте обережні, щоб уникнути контакту з нігтями. Бажано, щоб нігті були короткими і гладкими.

 

ПОВОДЖЕННЯ З ЛІНЗАМИ

  • Завжди вставляйте та знімайте першою одну й ту саму лінзу, щоб не сплутати їх.
  • Розмістіть лінзу на вказівному пальці й огляньте її, щоб переконатися, що вона волога, чиста, прозора та не має жодних подряпин або надривів. Переконайтеся, що лінза розташована правильною поверхнею назовні.
  • Якщо ви випадково вставите в око лінзу, що вигнута внутрішньою поверхнею назовні, одна із цих ознак укаже вам на це, щоб ви могли зняти та правильно замінити лінзу:
    • Відчуття комфорту менше, ніж зазвичай.
    • Лінза може завертатися на оці.
    • Лінза надмірно зсувається під час моргання.
    • Помутніння зору.
  • Якщо лінза завертається і злипається, покладіть її в долоню й ретельно змочіть зволожуючим розчином, рекомендованим вашим лікарем-офтальмологом. Потім ОБЕРЕЖНО потріть лінзу між вказівним пальцем і долонею, рухаючи пальцем уперед-назад.
  • Якщо лінза сплощується або утворює зморшки поперек пальця, то лінза або палець можуть бути занадто вологими. Щоб виправити це, висушіть палець, переносячи лінзу кілька разів з одного вказівного пальця на інший, щоразу висушуючи протилежний палець.
  • Ніколи нерозміщуйте лінзу на оці, якщо вона не була повністю зволоженою (мокрою) розчином для полоскання або зберігання, рекомендованим вашим лікарем-офтальмологом.

 

РОЗМІЩЕННЯ ЛІНЗИ

Техніка розміщення однією рукою.

Покладіть лінзу вказівного пальця. Піднявши голову догори, дивлячись прямо вперед, відтягніть нижню повіку середнім пальцем руки, якою розміщуєте лінзу. Постійно дивіться на точку над собою. Потім розмістіть лінзу на нижній частині ока білка. Видаліть вказівний палець і повільно відпустіть нижню повіку. Подивіться вниз, щоб правильно розмістити лінзу. На мить заплющіть очі, і лінза повинна самостійно розташуватися по центру ока.

Техніка розміщення двома руками

Помістіть лінзу на вказівному пальці і за допомогою середнього пальця іншої руки відтягніть верхню повіку в напрямку кубрів. Середнім пальцем руки, якою ви розміщуєте лінзу, відтягніть нижню повіку, а потім розташуйте лінзу по центру ока. Утримуючи це положення, подивіться вниз, щоб правильно розташувати лінзу. Повільно відпустіть повіки.

Якщо лінза викликає почуття дискомфорту, то:

Погляньте в дзеркало, обережно покладіть палець на край контактної лінзи і повільно посуньте лінзу від носа, дивлячись у зворотному напрямку. Потім моргайте, і лінза сама розташується по центру. Якщо лінза досі викликає дискомфорт, виконайте кроки, описані в розділі ПОБОЧНІ РЕАКЦІЇ.

 

ЦЕНТРУВАННЯ ЛІНЗИ

Якщо після розміщення лінзи у вас розмитий зір, перевірте таке:

  • Лінза нерозташована по центру ока. Для центрування лінзи виконайте одну з таких процедур:
    • Тримайте пальцями верхню й нижню повіки, щоб око було відкритим. Потім, дивлячись у дзеркало, обережно покладіть палець на контактну лінзу та зсуньте її до центру ока.
      АБО
  • Тримайте пальцями верхню й нижню повіки, щоб око було відкритим. Потім, дивлячись у дзеркало, рухайте оком у напрямку до лінзи, щоб розташувати її по центру ока.
  • Якщо лінза розташована по центру, вийміть лінзу й перевірте таке:
    • Косметика або масло на лінзі. Почистіть, промийте, продезінфікуйте і знову помістіть на око.
    • Лінза розташована на неправильному оці.
    • Лінза розташована внутрішньою поверхнею назовні (це не так комфортно, як зазвичай).

Якщо після перевірки за цими пунктами ваш зір усе ще розмитий, зніміть обидві лінзи та проконсультуйтеся з лікарем-офтальмологом.

 

ЗНЯТТЯ ЛІНЗИ

Завжди знімайте першою ту ж саму лінзу.

  • Ретельно вимийте, ополосніть і висушіть руки.
  • Завжди перевіряйте, чи лінза розташована в правильному положенні навашому оці, перш ніж намагатися її зняти (проста перевірка зору, під час якої заплющують одне око за один раз, підкаже, чи розташована лінза в правильному положенні). Подивіться вгору й повільно відтягніть нижню повіку середнім пальцем руки, якою знімаєте лінзу, і покладіть вказівний палець на нижній край лінзи. Злегка стисніть лінзу між великим і вказівним пальцями та вийміть її. Уникайте злипання країв лінзи.
  • Зніміть іншу лінзу, дотримуючись тієї ж процедури.
  • Використовуйте зволожуючі краплі, рекомендовані вашим лікарем-офтальмологом, якщо лінзу важко зняти.
  • Дотримуйтеся необхідних процедуріз догляду залінзами, описаних у розділі ДОГЛЯД ЗА ВАШИМИ ЛІНЗАМИ.

Примітка: Якщо цей спосіб зняттялінзи важкий для вас, ваш лікар-офтальмолог запропонує вам альтернативний метод.

 

ПОВОДЖЕННЯ З ЛІНЗОЮ, ЩО ПРИЛИПЛА (НЕ РУХАЄТЬСЯ)

Якщо лінза прилипає (припиняє рухатись), закапайте в очі кілька крапель зволожуючого розчину, рекомендованого вашим лікарем-офтальмологом. У цьому випадку НЕ використовуйте просту воду або будь-яку іншу рідину, окрім рекомендованих розчинів. НЕ намагайтеся зняти лінзу, яка прилипла, що може пошкодити ваше око. Якщо після декількох застосувань розчину лінза не починає рухатися, коли ви моргаєте, негайно зверніться до лікаря-офтальмолога. НЕ намагайтеся зняти лінзу, поки ваш лікар-офтальмолог не дозволить.

 

РЕЖИМИ НОСІННЯ ЛІНЗ

Ваш лікар-офтальмолог може рекомендувати використовувати як одноразові контактні лінзи, такі лінзи з частою/плановою заміною. Незалежно від призначеного для вас режиму, після зняття лінзи наприкінці встановленого періоду носіння, у ваших очей повинен бути період відпочинку без носіння лінз протягом ночі та довше, як це рекомендує ваш лікар-офтальмолог.

Щоденне носіння

У пацієнтів, які носять щоденні лінзи, можлива тенденція до того, щоб надто довго носити лінзи на початку. Режим носіння повинен визначатися лікарем-офтальмологом та надаватися пацієнту.

Тривале носіння (більше 24 годин або під час сну)

Компанія Bausch + Lomb рекомендує спочатку оцінити, чи може пацієнт носити контактні лінзи в щоденному режимі. Якщо оцінка буде успішною, то може відбуватися поступове впровадження тривалого носіння, що визначається лікарем-офтальмологом. Ці лінзи зареєстровані для тривалого носіння до 7 днів або до 30 днів залежно від виробу. Лінзу необхідно зняти, очистити та продезінфікувати, або утилізувати та замінити новою лінзою, що визначається лікарем-офтальмологом. Після зняття лінзу не слід надівати повторно, щоб очі мали період відпочинку протягом ночі або довше, що визначається лікарем-офтальмологом.

 

ДОГЛЯД ЗА ВАШИМИ ЛІНЗАМИ

  • Для постійного безпечного та комфортного носіння лінз важливо, щоб ви спочатку очистили і промили, а потім продезінфікували [та нейтралізували (для систем, що містять перекис водню)] ваші лінзи після кожного зняття, використовуючи режим догляду залінзами, рекомендований вашим лікарем-офтальмологом.
  • Недотримання рекомендованого режиму догляду залінзами може призвести до розвитку серйозних очних ускладнень.

 

ЗАМОЧУВАННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ ЛІНЗ

Інструкції з використання:

Використовуйте лише свіжий розчин для дезінфекції контактних лінз кожного разу, коли ви замочуєте (зберігаєте) свої лінзи.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

НЕ використовуйте повторно й не «доливайте» старий розчин, що залишився в контейнері для лінз, оскільки повторне використання розчину зменшує ефективну дезінфекцію лінз і може призвести до тяжкої інфекції та зниження зору (включно зісліпотою). «Доливання» — це додавання свіжого розчину до розчину, який залишився в контейнері.

 

ЧАС ОЧИЩЕННЯ ТА ПРОМИВАННЯ

Інструкції з використання:

Дотримуйтеся повного рекомендованого часу очищеннята промивання лінз на етикетці розчину, який використовується для очищення, дезінфекції й замочування лінз, щоб адекватно дезінфікувати лінзи та зменшити ризик їхнього інфікування.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

  • Очищуйте та промивайте лінзи протягом рекомендованого часу, щоб запобігти розвитку серйозних очних інфекцій.
  • Ніколи не використовуйте воду, фізіологічний розчин або зволожуючі краплі для дезінфекції лінз. Ці розчини небудуть дезінфікувати лінзи. Відмова від використання рекомендованого дезінфікуючого засобу може призвести до серйозної інфекції та зниження зору (включно зісліпотою).

 

ДОГЛЯД ЗА КОНТЕЙНЕРОМ ДЛЯ ЛІНЗ

Інструкції з використання:

  • Очистьте контейнери для контактних лінз, протираючи їх пальцями, використовуйте свіжий стерильний дезінфікуючий розчин / очищувач контактних лінз. Ніколи не використовуйте воду. Після чищення необхідно промити контейнери для лінз свіжими стерильними дезінфікуючими розчинами та протерти їх свіжими, чистими тканинами, що не залишають ворсинок. Ніколи не висушуйте на повітрі та не закривайте кришки контейнерів для лінз після використання без додаткових методів очищення. Якщо контейнер висушується на повітрі, переконайтеся, що в ньому немає залишків розчину, перш ніж дати йому висохнути на повітрі.
  • Замініть контейнер для лінз відповідно до вказівок, наданих вашим лікарем-офтальмологом, або інструкції, яка постачаєтьсяразом із контейнером.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

  • Контейнери для контактних лінз можуть стати джерелом росту мікробів.
  • НЕ зберігайте лінзи й не промивайте контейнер для лінз водою або будь-яким нестерильним розчином.
  • Використовуйте тільки свіжий розчин, щоб НЕ забруднити лінзи чи контейнер для лінз.

Використання нестерильного розчину може призвести до тяжкої інфекції або втрати зору (включно зі сліпотою).

 

ХІМІЧНА (НЕТЕПЛОВА) ДЕЗІНФЕКЦІЯ

  • Очистьте контактні лінзи очисним розчином, рекомендованим лікарем-офтальмологом, і ретельно промийте їх рекомендованим розчином для промивання.
  • Після очищення і промивання продезінфікуйте, уважно дотримуючись інструкцій, що додаються до дезінфікуючого розчину, згідно з режимом догляду, рекомендованим вашим лікарем-офтальмологом.
  • У разі використання систем догляду за лінзами з перекисом водню лінзи повинні бути нейтралізовані перед носінням. Дотримуйтеся рекомендацій в інструкції для системи з перекисом водню.
  • Ретельно промийте лінзи свіжим розчином, рекомендованим для промивання, перед тим як надівати та носити лінзи, або дотримуйтесь інструкції для дезінфікуючого розчину.
  • НЕ нагрівайте дезінфікуючий розчин або лінзи.
  • Залишайте лінзи в закритому контейнері для зберігання, поки не будете готові помістити їх на очі.

Увага: Лінзи, які хімічно дезінфікуються, можуть поглинати компоненти з дезінфікуючого розчину, що може подразнювати ваші очі. Ретельне промивання лінз свіжим стерильним фізіологічним розчином перед надіванням має зменшити ймовірність подразнення.

 

НЕВІДКЛАДНІ СИТУАЦІЇ

Якщо хімічні або небезпечні речовини будь-якого виду (наприклад, побутова хімія, садові розчини, лабораторні хімічні речовини тощо) потрапили вам в очі, необхідно: НЕГАЙНО ПРОМИТИ ОЧІ ПРОТОЧНОЮ ВОДОЮЙ ОДРАЗУ ЗНЯТИ ЛІНЗИ. НЕГАЙНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ВАШОГО ЛІКАРЯ-ОФТАЛЬМОЛОГА АБО ДО ВІДДІЛЕННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ В ЛІКАРНІ.

Побічні реакції

Ви повинні знати, що можуть виникнути такі проблеми:

  • Відчуття поколюванняв очах, печіння, свербіж (подразнення) або інші прояви болю в очах.
  • Відчуття дискомфорту порівняно з першим надіванням лінз.
  • Патологічне відчуття чогось стороннього в оці (наприклад, чужорідне тіло, подряпана ділянка).
  • Надмірне зволоження очей (сльозотеча) або незвичні виділення з очей.
  • Почервоніння очей.
  • Зниження різкості зору (погана гострота зору).
  • Помутніння зору, райдуги або ореоли навколо предметів.
  • Чутливість до світла (світлобоязнь).
  • Сухість очей.

Якщо ви помітили будь-що з перерахованого, НЕГАЙНО ЗНІМІТЬ СВОЇ ЛІНЗИ.

  • Якщо дискомфорт або проблеми зникли, уважно огляньте лінзу. Якщо лінза будь-яким чином пошкоджена, НЕ розміщуйте її знову на оці. Вам слід викинути цю лінзу та вставити нову. Якщо проблема продовжується, негайно вийміть лінзу та зверніться по допомогу до лікаря-офтальмолога.
  • Виникнення будь-якої з перерахованих вище проблем може бути спричинене такими серйозними станами, як інфекція, виразка рогівки, неоваскуляризація або ірит — запалення райдужки. Вам необхідно зняти лінзи й негайно звернутися за професійною діагностикою цієї проблеми та своєчасним лікуванням, щоб уникнути серйозних пошкоджень очей.
  • Під час терапевтичного використання побічна реакція може бути наслідком основного захворювання чи травми або може бути пов’язана з носінням контактних лінз. Існує ймовірність, що наявне захворювання або стан можуть погіршитися, коли для лікування вже хворого або пошкодженого ока використовується м'яка контактна лінза для терапевтичного використання. Якщо під час носіння лінз спостерігається погіршення симптомів, негайно зверніться до свого лікаря-офтальмолога.

Термін придатності

ДАТА УТИЛІЗАЦІЇ НА ФЛАКОНІ З РОЗЧИНОМ

Інструкції з використання:

Утилізуйте будь-який розчин, що залишився після рекомендованого періоду зберігання, зазначеного на флаконі з розчином, що використовується для дезінфекції та замочування контактних лінз.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

Використання розчину після дати утилізації може призвести до забруднення розчину і спричинити тяжку інфекцію або втрату зору (включно зі сліпотою).

Упаковка

Кожна лінза постачаєтьсяв пластиковому контейнері, герметично запаяному фольгою, що містить упаковочний розчин. Контактні лінзи постачаються стерилізованими парою.

Виробник

Bausch & Lomb Incorporated, США

1400 North Goodman Street Rochester, NY 14609.

Джерело інструкції

Інструкцію лікарського засобу взято з офіційного джерела — Державного реєстру лікарських засобів України.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Soflens Natural Colors контактні лінзи колір Green Amaz 8.7 -01.00, 2 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Soflens Natural Colors контактні лінзи колір Green Amaz 8.7 -01.00, 2 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.