Бесплатная доставка при заказе от 300 грнБесплатная доставка при заказе от 300 грн
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Ко-Пренесса 8мг/2.5мг N90 таблетки

Код товара:Код:  018.0439
В наличии
492грн
Цена и наличие актуальны на 
Продавец товара: Аптека24

До 31.08 доставка заказов на сумму от 300 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Гарантия

Весь товар сертифицирован. Подробнее

Хранение лекарственных средств соответствует оптимальному температурному режиму и «холодовой цепи» для термолабильных препаратов

Продавец гарантирует упаковку заказанного товара, которая обеспечивает его целостность и сохранность надлежащего качества и товарного вида

Условия возврата
Товары надлежащего качества обмену и возврату не подлежат. Товары НЕнадлежащего качества можно вернуть в течение 14 дней. Подробнее
Основные характеристики
Форма выпускаТаблетки
Классификация товараЛС общий режим
ПроизводительКРКА, д.д., Ново место, Словенія/KRKA, d.d., Novo mesto, Slovenia.
Кол-во в упаковке90

Характеристики Ко-Пренесса 8мг/2.5мг N90 таблетки

Действующее веществопериндоприл
Маркетинговое названиеКо-пренеса
Термін придатності3 роки.
Рецептурный отпускБез рецепта
Придатний до01.01.2023
АТС-КлассификацияC09B A04
Міжнародне найменуванняPerindopril and diuretics
Фармакотерапевтична групаКомбіновані препарати інгібіторів ангіотензинперетворювального ферменту. Периндоприл і діуретики.
ПоказанняЕсенціальна гіпертензія.
Дозировка8мг/2.5мг
Код Морион127568
УпаковкаПо 10 таблеток у блістері; по 3 або 6, або 9 блістерів у картонній коробці. По 15 таблеток у блістері; по 2 або 4, або 6 блістерів у картонній коробці.
Складдіючі речовини: периндоприлу терт-бутиламін, індапамід; 1 таблетка містить 2 мг периндоприлу терт-бутиламіну та 0,625 мг індапаміду, або 4 мг периндоприлу терт-бутиламіну та 1,25 мг індапаміду, або 8 мг периндоприлу терт-бутиламіну та 2,5 мг індапаміду; допоміжні речовини: кальцію хлорид, гексагідрат; лактоза, моногідрат; кросповідон; целюлоза мікрокристалічна; натрію гідрокарбонат; кремнію діоксид колоїдний водний; магнію стеарат.
ПротипоказанняПов’язані з периндоприлом Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого іншого компонента препарату, а також до інших інгібіторів АПФ. Наявність ангіоневротичного набряку в анамнезі, пов’язаного з попереднім лікуванням інгібіторами АПФ. Спадковий або ідіопатичний ангіоневротичний набряк. Одночасне призначення з препаратами, що містять діючу речовину аліскірен, пацієнтам, хворим на цукровий діабет або з нирковою недостатністю (швидкість клубочкової фільтрації < 60 мл/хв/1,73 м2) (див. розділи «Особливості застосування» та «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»). Вагітні або жінки, які планують завагітніти. Пов’язані з індапамідом Підвищена чутливість до індапаміду, інших сульфонамідів. Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну нижче 30 мл/хв). Печінкова енцефалопатія або тяжкі порушення функції печінки. Гіпокаліємія. За загальним правилом, даний лікарський засіб не рекомендується призначати у комбінації з неантиаритмічними препаратами, що може спричинити розвиток пароксизмальної шлуночкової тахікардії типу «пірует» (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»); Період годування груддю (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»). Пов’язані з препаратом Ко-Пренеса® Ко-Пренеса®, 2 мг/0,625 мг, 4 мг/1,25 мг та 8 мг/2,5 мг Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. У зв’язку з відсутністю достатнього терапевтичного досвіду препарат Ко-Пренеса® не слід застосовувати: пацієнтам, які перебувають на гемодіалізі. пацієнтам з нелікованою декомпенсованою серцевою недостатністю. Ко-Пренеса®, 2 мг/0,625 мг Тяжкі порушення функції нирок (кліренс креатиніну нижче 30 мл/хв). Ко-Пренеса®, 4 мг/1,25 мг, Ко-Пренеса®, 8 мг/2,5 мг Тяжкі та помірні порушення функції нирок (кліренс креатиніну нижче 60 мл/хв).

Описание Ко-Пренесса 8мг/2.5мг N90 таблетки

Оставить отзыв

Поставьте оценку
Также вас могут заинтересовать