Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Клотримазол 25 г мазь

  Loading...
   Купить Клотримазол 25 г мазь в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  31,70 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Клотримазол 25 г мазь

  Клотримазол - эффективный противогрибковый препарат, обладающий широким спектром действия. Действие мази направлено на уничтожение и замедление роста различных видов бактерий и грибков, вызывающих инфекционные заболевания.


  Показания

  Клотримазол 25 г мазь назначается при:

  • грибке ногтей;

  • разноцветном лишае;

  • микозе кожных складок;

  • онихомикозе;

  • поверхностном кандидозе;

  • эритразме;

  • вагините, вызыванным грибами Сandida.

  Мазь назначают беременным женщинам для санации родовых путей перед родами.

  Регулярное нанесение мази способствует нарушению составы мембраны клеток грибов. Препарат обладает противомикробным действием и активно устраняет грамотрицательные и грамположительные бактерии, а также Malassezia furfur, Corynebacterium minutissimum и Trichomonas vaginalis.


  Противопоказания

  Клотримазол противопоказан при:

  • индивидуальной гиперчувствительности к составляющим компонентам препарата;

  • лечении детей до 16 лет;

  • беременности и во время лактации.


  Применение

  При лечении поверхностных ран мазь наносят на пораженную кожу от 1 до 3 раз в сутки и втирают до полного впитывания. В среднем стандартный курс терапии составляет от 1 до 4 недель.

  При терапии урогенитального кандидоза необходимо вводить по 1 полному аппликатору мази глубоко во влагалище перед сном на протяжение 6-7 дней. С целью предотвращения появления рецидива после лечения урогенитального кандидоза необходимо проводить одновременную терапию половых партнеров.

  Медмаркет Аптека24 позаботился о том, чтобы вы не стояли в длинных очередях в аптеку, а делали покупки в удобное для вас время. На нашем сайте вы можете в любое время суток в 2 клика купить по доступной цене Клотримазол 25 г мазь, записаться на прием в клинику и прочитать отзывы о препарате.

  Будьте здоровы, берегите себя и своих близких!

  Цена Клотримазол 25 г мазь актуальна при заказе на сайте. Купить Клотримазол 25 г мазь в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Клотримазол 25 г мазь Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування препарату 
  КЛОТРИМАЗОЛ  (CLOTRIMAZOLЕ)

  Склад лікарського засобу:

  діюча речовина: клотримазол;

  1 г мазі містить клотримазолу (у перерахуванні на 100 % суху речовину) 10 мг;

  допоміжні речовини: пропіленгліколь, поліетиленгліколь 400, проксанол 268, спирт цетостеариловий, поліетиленгліколю цетостеариловий ефір.

  Лікарська форма. Мазь.

  Мазь білого кольору, однорідної консистенції зі слабким специфічним запахом.

  Назва та місцезнаходження виробника.

  Публічне акціонерне товариство «Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».

  Україна, 03134, м. Київ, вул. Миру, 17.

  Фармакотерапевтична група. Протигрибкові препарати для місцевого застосування. Похідні імідазолу та тріазолу. Клотримазол. Код АТС D01A C01.

  Протигрибковий засіб із групи похідних імідазолу для зовнішнього застосування.

  Механізм дії клотримазолу полягає у блокуванні синтезу нуклеїнових кислот, протеїнів та ергостеролу у грибкових клітинах, що призводить до ушкодження клітинної оболонки та загибелі клітин грибків. Активний щодо патогенних дерматофітів (Trichophyton spp., Epidermophyton floccosum, Microsporum spp.); дріжджових і пліснявих грибів (Candida spp., Torulopsis spp., роду Rhodotorula); збудників різнобарвного лишаю (Malassezia furfur) та еритразми (Corynebacterium minutissimum); грампозитивних мікроорганізмів (Staphylococcus spp., Streptococcus spp.).

  Препарат має фунгістатичний, а відносно дерматофітів та грибів роду Candida – фунгіцидний ефект.

  Препарат має високу проникаючу здатність. При зовнішньому застосуванні  концентрація препарату в епідермісі вища, ніж у дермі та підшкірній клітковині. Практично не абсорбується у системний кровотік.

   Клінічні характеристики

  Показання для застосування.

  §  Грибкові інфекції шкіри, викликані дерматофітами, дріжджовими, пліснявими грибками та іншими збудниками, чутливими до клотримазолу.

  §  Інфекції шкіри, викликані Malassezia furfur (різнобарвний лишай) та Corynebacterium minutissimum (еритразма).

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до клотримазолу, цетостеарилового спирту або до інших компонентів препарату.

  Належні заходи безпеки при застосуванні.

  Слід з обережністю застосовувати препарат, якщо раніше спостерігались алергічні реакції на будь-які інші протигрибкові засоби. У разі виникнення подразнення або інших проявів підвищеної чутливості застосування препарату необхідно припинити.

  Препарат не застосовують в офтальмологічній практиці. Слід уникати контакту препарату з очима. Якщо це трапилось, слід промити очі великою кількістю води. Препарат не ковтати.

  У період лікування не рекомендується носити одяг та взуття, що не пропускають повітря та вологу. Після нанесення препарату не слід покривати оброблену поверхню або накладати на неї оклюзійну (повітронепроникну) пов’язку.

  Необхідно застосовувати препарат протягом усього призначеного терміну лікування, навіть якщо гострі симптоми захворювання зникли раніше. Дотримання цих рекомендацій допоможе попередити розвиток реінфекції.

  Препарат містить цетостеариловий спирт, що може спричинити місцеві шкірні реакції (наприклад, контактний дерматит).

  Якщо препарат застосовувати як зазначено у розділі «Спосіб застосування та дози», лише вкрай незначна кількість діючої речовини (клотримазолу) буде всмоктуватися організмом. Таким чином, немає імовірності того, що можуть виникнути системні ефекти (дія на інші органи).

  Якщо ви пропустили чергове нанесення, слід нанести препарат одразу, як тільки про це згадаєте, але краще пропустіть нанесення, якщо вже майже настав час наступного застосування препарату.

   

  Особливі застереження.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  У період вагітності або годування груддю препарат слід призначати тільки у разі крайньої потреби за умови, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

  Не слід наносити препарат на молочні залози у період годування груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

  Діти.

  Оскільки досвід застосування препарату дітям відсутній, препарат не рекомендується для лікування цієї категорії пацієнтів.

  Спосіб застосування та дози.

  Перед нанесенням мазі необхідно попередньо очистити (із застосуванням мила з нейтральним значенням рН) та ретельно підсушити уражені ділянки шкіри. Препарат наносити тонким шаром 1-3 рази на добу на уражені ділянки шкіри та злегка втирати, захоплюючи невелику ділянку шкіри навколо осередку ураження. Разова доза з розрахунку на площу поверхні розміром з долоню становить стовпчик мазі довжиною 5 мм.

  Для надійного видалення збудника та залежно від симптомів лікування слід продовжувати приблизно 2 тижні після зникнення суб’єктивних симптомів.

  Загальна тривалість лікування становить:

  дерматомікози – 3-4 тижні;

  еритразма – 2-4 тижні;

  різнобарвний лишай – 1-3 тижні.

  Пацієнту слід звернутися до лікаря для проведення повторного мікробіологічного дослідження та корекції терапії у разі відсутності клінічного покращення через 4 тижні після початку лікування.

  Передозування.

  При застосуванні препарату згідно з інструкцією передозування малоймовірне.

  При випадковому проковтуванні великої кількості препарату можливе виникнення запаморочення, нудоти, блювання, болі у ділянці живота, порушення функції печінки.

  Лікування: припинити застосування препарату, промити шлунок, при необхідності провести симптоматичну терапію.

  Побічні ефекти.

  Імунна система.

  Алергічні реакції, включаючи анафілактичні/анафілактоїдні реакції (анафілактичний шок, ангіоневротичні набряки, задишка та кропив’янка).

  Шкіра та підшкірна клітковина.

  Почервоніння, поява пухирів, лущення, відчуття печіння/жару, поколювання, локальний набряк, свербіж, висипання, загальне подразнення, біль/дискомфорт, відчуття сухості, алергічний, контактний дерматит.

  Поява даних симптомів вимагає припинення лікування препаратом.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Препарат може знижувати ефект інших місцевих протигрибкових препаратів, у тому числі амфотерицину, ністатину та натаміцину.

  Дексаметазон у високих дозах гальмує протигрибкову дію препарату.

  Місцеве застосування високих концентрацій пропілового ефіру гідроксибензойної кислоти посилює протигрибкову дію препарату.

  Термін придатності. 2 роки.

  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС, не допускається заморожування. 

  Упаковка.  

  По 25 г у тубі та пачці.

  Категорія відпуску. Без рецепта.

  Клотримазол 25 г мазь Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Светлана О. 29.10.2018 что я хочу сказать, вот этот "дешёвый" препарат очень даже помог, от молочницы не осталось и следа по сей день. Препарат очень эффективно борется с грибком! "Клотримазол" рекомендую!
  • Алексеева Диана 17.10.2018 Мне далось трудное решение попробовать довериться мази Клотримазол - мазь отличается от тех "импортных эффективных" к которым мы привыкли, да и производство Украина. Всё так же удивляла цена - всего 14 грн. Ну какой эффект за 14 грн? Думала что деньги то небольшие, но вдруг выброшу их на ветер, всё равно жалко. Но я ошиблась. Мне выдался РЕАЛЬНЫЙ шанс избавиться от грибка не за обычный привычный курс лечения (у меня он занимал минимум месяц!), а всего лишь за 10 дней. У меня онихомикоз - зрелище не из приятных, но сама мазь помогла мне. После трёх дней многократного смазывания появился положительный эффект. Хотя, если честно, я уже отчаялась... Чувство жжения прекратилось к конку 4 дня, ноготь стал приходить "в норму" на сутки шестые. Единственный минус- немного не понравился запах мази, Если назначил врач- рекомендую, как не дорогое и эффективное средство. Эффект не хуже дорогих противогрибковых мазей
  • Валентина Ж. 27.09.2018 Купила новую обувь, и как это часто бывает - натерла ею ноги аж до ран. Эта мазь мне очень помогла
  • Женя 15.08.2018 я пользуюсь этой мазью уже неделю, а эффект не особо заметен.Как были пятна, так и есть, только уже менше чешется
  • Вероника 09.09.2016 После летнего отдыха: пляж, бассейн - стопы начали шелушиться (и между пальцами) Помог клотримазол. Отличный вариант! Прекрасная цена! Быстрый эффект! В домашней аптечке "клотримазол" ОБЯЗАН!! быть.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Клотримазол 25 г мазь Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Клотримазол 25 г мазь Характеристики

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги