Раздаём 500 000 грн за покупки

Клексан 8000 анти-Xa МЕ/ 0.8 мл 80 мг №2 раствор для инъекций c защитным механизмом иголки

Код товара:Код:  356.0113
Производитель: Sanofi
Цена и наличие актуальны на и действуют только для покупки онлайн
Нет в наличии
Продавец: Аптека24
Доставка в:выбрать
Транспортная компания
  • Оплата
  • Гарантия
  • Условия возврата

Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Свойства препарата Клексан 8000 анти-Xa МЕ/ 0.8 мл 80 мг №2 раствор для инъекций c защитным механизмом иголки

Основные

Действующее вещество
Торговое название
Производитель
Санофі Вінтроп Індастріа, Франція
Упаковка
Шприц-доза
Состав
діюча речовина: еноксапарин; 1 мл розчину містить 8000 анти-Ха МО/0,8 мл еквівалентно 80 мг еноксапарину натрію; допоміжна речовина: вода для ін’єкцій
Показания
Лікування діагностованого тромбозу глибоких вен, що супроводжується тромбоемболією легеневої артерії або без неї та не має тяжких клінічних симптомів, за винятком тромбоемболії легеневої артерії, яка вимагає лікування тромболітичним засобом або хірургічного втручання; Лікування нестабільної стенокардії та гострого інфаркту міокарда без зубця Q у комбінації з ацетилсаліциловою кислотою; Лікування гострого інфаркту міокарда з підйомом/елевацією сегмента ST у комбінації з тромболітичним засобом у хворих, до яких можливе подальше застосування коронарної ангіопластики, а також без неї
Противопоказания
Підвищена чутливість до еноксапарину, гепарину або до його похідних, у тому числі до інших НМГ. Наявність в анамнезі тяжкої гепариніндукованої тромбоцитопенії (ГІТ) типу ІІ, що була спричинена нефракціонованим гепарином або низькомолекулярним гепарином . Кровотеча (або схильність до кровотечі), пов’язана з порушенням гемостазу (можливим винятком із цього протипоказання може бути дисеміноване внутрішньосудинне згортання крові, якщо воно не пов’язане з гепаринотерапією . Органічні ураження, які зумовлюють схильність до кровотечі. Активна клінічно значуща кровотеча. Внутрішньомозковий крововилив. Активна виразка шлунка або дванадцятипалої кишки. Через відсутність відповідних даних препарат не застосовувати хворим із тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну, розрахований за формулою Кокрофта, становить 30 мл/хв), за винятком пацієнтів, що перебувають на діалізі. Хворим з тяжкою нирковою недостатністю слід призначати нефракціонований гепарин. Для проведення розрахунку за формулою Кокрофта необхідно мати дані останнього вимірювання маси тіла хворого (див. розділ «Особливості застосування»). Хворим, що перебувають на лікуванні НМГ (низькомолекулярним гепаринами), у жодному разі не можна проводити спінальну або епідуральну анестезію. Дитячий вік. Не рекомендується застосовувати цей препарат у наступних випадках: При гострому обширному ішемічному інсульті головного мозку з/без втрати свідомості. Якщо інсульт спричинено емболією, у перші 72 години після інсульту еноксапарин застосовувати не можна. Ефективність лікувальних доз НМГ все ще не визначено, незалежно від причини, обширності ураження або тяжкості клінічних проявів інфаркту головного мозку. При гострому інфекційному ендокардиті (крім деяких захворювань серця, спричинених емболією). При нирковій недостатності легкого або помірного ступеня тяжкості (кліренс креатиніну 30-60 мл/хв). Крім того, цей препарат загалом не рекомендується призначати у комбінації з такими засобами: 1. Ацетилсаліцилова кислота у знеболювальних, жарознижувальних та протизапальних дозах. 2. Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) (системне застосування). 3. Декстран 40 (парентеральне застосування).
Код Морион
190972
Лікарська форма
Розчин для ін'єкцій по 8000 анти-Ха МО/0,8 мл у шприц-дозах № 2 із захисною системою голки у блістері в коробці
Дозировка
80 мг
Код АТС/ATX
B01A B05
Міжнародне найменування
Enoxaparin
Фармакологическая группа
Антитромботичні засоби. Група гепарину

Отзывы покупателей 1

bonus icon+30 бонусов за отзыв
В
ВикторіяУже купил(а)
Препарат дієвий, зручний у використанні.
Отзыв полезен?

Клексан 8000 анти-Xa МЕ/ 0.8 мл 80 мг №2 раствор для инъекций c защитным механизмом иголки - Инструкция по применению

Обратите внимание!

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций .

Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом!

Медмаркет Аптека24 не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте apteka24.ua. Подробнее об Отказе от ответственности.

Цена на Клексан 8000 анти-Xa МЕ/ 0.8 мл 80 мг №2 раствор для инъекций c защитным механизмом иголки актуальна при заказе на сайте. На apteka24.ua можно купить Клексан 8000 анти-Xa МЕ/ 0.8 мл 80 мг №2 раствор для инъекций c защитным механизмом иголки с доставкой в такие города Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов. В другие города заказы могут доставляться через службу доставки. Доступна доставка курьером. Подробнее о способах, стоимости и ограничениях доставки.

Установи приложение и получи скидку 10% на первую покупку

App Store
preview