www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Химотрипсин 0.01 г №10 лиофилизат для приготовления раствора для инъекций

Loading...
  Купить Химотрипсин 0.01 г №10 лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
192.2 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Химотрипсин 0.01 г №10 лиофилизат для приготовления раствора для инъекций

Показания

 • Заболевания органов дыхания, сопровождающиеся накоплением густого вязкой мокроты - трахеиты, бронхиты, бронхоэктатическая болезнь, пневмония, абсцессы легких, ателектаз, бронхиальная астма с повышенной секрецией.

 • В хирургии и травматологии - профилактика осложнений после операции на легких, ожоги и пролежни, тромбофлебит, гнойные раны.

 • В оториноларингологии - при гнойных синуситах, острых и подострых ларинготрахеитах и ​​бронхитах с густым вязкой мокротой, после трахеотомии для облегчения удаления густого вязкого экссудата, при острых и подострых гнойных средних отитах и ​​евстахиитах с вязким экссудатом.

 • В офтальмологии - при больших тромбозах центральной вены сетчатки, острой непроходимости центральной артерии сетчатки, помутнении стекловидного тела травматического и воспалительного происхождения, экстракции катаракты.

Противопоказания

 • Декомпенсация сердечной деятельности, эмфизема легких с недостаточностью дыхания, декомпенсированные формы туберкулеза легких, острая дистрофия и цирроз печени, инфекционный гепатит, панкреатиты, нефриты, геморрагический диатез. 

 • Химотрипсин не вводят в центры воспаления, раны и полости кровоточащих не наносящих на поверхности выявленных злокачественных новообразований. 

 • Повышенная чувствительность к препарату или продуктов протеолиза.


*************

Показання

 • Захворювання органів дихання, які супроводжуються накопиченням густого в’язкого мокротиння – трахеїти, бронхіти, бронхоектатична хвороба, пневмонія, абсцеси легенів, ателектаз, бронхіальна астма з підвищеною секрецією.

 • У хірургії і травматології – профілактика ускладнень після операції на легенях, опіки і пролежні, тромбофлебіт, гнійні рани.

 • В оториноларингології – при гнійних синуситах, гострих і підгострих ларинготрахеїтах і бронхітах з густим в’язким мокротинням, після трахеотомії для полегшення видалення густого в’язкого ексудату, при гострих і підгострих гнійних середніх отитах і євстахіїтах із в’язким ексудатом.

 • В офтальмології – при великих тромбозах центральної вени сітківки, гострої непрохідності центральної артерії сітківки, помутнінні скловидного тіла травматичного і запального походження, екстракції катаракти.

Протипоказання

 • Декомпенсація серцевої діяльності, емфізема легенів із недостатністю дихання, декомпенсовані форми туберкульозу легенів, гостра дистрофія і цироз печінки, інфекційний гепатит, панкреатити, нефрити, геморагічний діатез. 

 • Хімотрипсин не вводять у центри запалення, рани та порожнини, що кровоточать, не наносять на поверхні виявлених злоякісних новоутворень. 

 • Підвищена чутливість до препарату або продуктів протеолізу.Цена Химотрипсин 0.01 г №10 лиофилизат для приготовления раствора для инъекций актуальна при заказе на сайте. Купить Химотрипсин 0.01 г №10 лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Химотрипсин 0.01 г №10 лиофилизат для приготовления раствора для инъекций Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
ХІМОТРИПСИН КРИСТАЛІЧНИЙ
(CНYMOTRYPSIN CRYSTALLINE)

Склад:

діюча речовина: хімотрипсин;

1 ампула або флакон містить 0,01 г хімотрипсину.

Лікарська форма. Ліофілізат для розчину для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: пориста маса або порошок білого кольору без запаху, гігроскопічний.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування ран і виразкових уражень. Ферменти. Код АТХ D03B. 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Протеолітичний фермент, який отримують із підшлункових залоз великої рогатої худоби, гідролізує переважно зв’язки, утворені залишками тирозину, фенілаланіну та іншими ароматичними амінокислотами. Розщеплює пептидні зв’язки у молекулах білка та продуктів його розпаду. Проявляє протизапальну дію, оскільки фактори запалення являють собою білки або високомолекулярні пептиди (брадикінін, серотонін, некротичні продукти).

Лізує некротизовані тканини, не впливаючи на життєздатні клітини внаслідок наявності в них специфічних антиферментів.

Фармакокінетика.

Не вивчалась.

Клінічні характеристики.

Показання.

Захворювання органів дихання, які супроводжуються накопиченням густого в’язкого мокротиння – трахеїти, бронхіти, бронхоектатична хвороба, пневмонія, абсцеси легенів, ателектаз, бронхіальна астма з підвищеною секрецією.

У хірургії і травматології – профілактика ускладнень після операції на легенях, опіки і пролежні, тромбофлебіт, гнійні рани.

В оториноларингології – при гнійних синуситах, гострих і підгострих ларинготрахеїтах і бронхітах з густим в’язким мокротинням, після трахеотомії для полегшення видалення густого в’язкого ексудату, при гострих і підгострих гнійних середніх отитах і євстахіїтах із в’язким ексудатом.

В офтальмології – при великих тромбозах центральної вени сітківки, гострої непрохідності центральної артерії сітківки, помутнінні скловидного тіла травматичного і запального походження, екстракції катаракти.

Протипоказання.

Декомпенсація серцевої діяльності, емфізема легенів із недостатністю дихання, декомпенсовані форми туберкульозу легенів, гостра дистрофія і цироз печінки, інфекційний гепатит, панкреатити, нефрити, геморагічний діатез. Хімотрипсин не вводять у центри запалення, рани та порожнини, що кровоточать, не наносять на поверхні виявлених злоякісних новоутворень. Підвищена чутливість до препарату або продуктів протеолізу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Хімотрипсин можна застосовувати в комбінації з антибіотиками та бронхорозширювальними засобами.

Особливості застосування.

Застосовувати кристалічний хімотрипсин при лікуванні захворювань дихальних шляхів у хворих з активним туберкульозним процесом гострого перебігу слід з обережністю у зв’язку з розвитком вираженої температурної гістаміноподібної реакції. У зв’язку з зазначеним вище рекомендується з профілактичною метою (профілактика захворюваннь органів дихання) введення антигістамінних препаратів перед застосуванням хімотрипсину, видалення некротичних тканин після впливу на них препарату (відкашлювання або відсмоктування мокротиння, промивання ран).

Також хімотрипсин слід з обережністю застосовувати пацієнтам із емпіємою плеври туберкульозної етіології, оскільки розсмоктування ексудату може сприяти розвитку бронхоплевральної фістули.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Не досліджувалось.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не досліджувалась.

Спосіб застосування та дози.

У разі застосування новокаїну як розчинника, рекомендуємо враховувати інформацію з безпеки новокаїну, а також перед застосуванням препарату слід зробити алергічну пробу на новокаїн. При захворюваннях органів дихання (трахеїти, бронхіти, бронхоектатична хвороба, пневмонія, абсцеси легенів, ателектаз, бронхіальна астма з підвищеною секрецією) препарат застосовувати внутрішньом’язово дорослим по 5-10 мг 1 раз на добу впродовж 10-12 днів. У подальшому через 7-10 днів, курс лікування можна повторити. При хронічних тривалих процесах лікування можна повторити 3-4 рази.

Препарат можна застосовувати при ексудативних плевритах, емпіємах – внутрішньоплеврально:

            у хірургічній практиці:

-          з метою профілактики післяопераційних ускладнень (операція на легенях) препарат вводити внутрішньом’язово дорослим по 5-10 мг 1 раз на добу, починаючи за 5-10 днів перед операцією і продовжуючи впродовж 3-4 днів після неї. У післяопераційному періоді (при ателектазі, який виник, або на початковій стадії пневмонії) препарат призначати внутрішньом’язово дорослим по 5-10 мг одноразово (в 1-3 мл 0,25 % розчину новокаїну) на добу. При цьому рекомендується комбінувати введення хімотрипсину внутрішньом’язово з вагосимпатичною блокадою на боці ураження за Вишневським і застосовувати хімотрипсин у вигляді аерозольних інгаляцій у 5 % водному розчині в кількості 3-4 мл. При гемотораксах, емпіємах хімотрипсин вводити щоденно внутрішньоплеврально по 20-30 мг (розводити у 5-10 мл розчину натрію хлориду 0,9 % або 0,25 % новокаїну);

–          у фтизіохірургії препарат слід призначати з тією ж метою і в таких самих дозах на тлі специфічної антибактеріальної терапії. При хронічному фіброзно-кавернозному туберкульозі легенів, ускладненому бронхітом, курс передопераційної підготовки триваліший (по 10-12 днів), іноді повторюється до максимальної санації бронхіального дерева;

–          у загальній хірургії при лікуванні опіків і пролежнів після видалення некротичних тканин, які вільно видаляються, хімотрипсин у дозі 20 мг розводити у 20 мл 0,25 % розчину новокаїну і тонкою голкою декількома уколами вводити під струп. Бажано перед введенням зробити насічки на струпі. Під час наступної перев’язки лізовані некротичні тканини необхідно видалити механічно;

-          при тромбофлебітах препарат призначати внутрішньом’язово дорослим по 5-10 мг одноразово щоденно 7-10 діб. У випадку неефективності першого курсу лікування повторні курси недоцільні;

-          для лікування гнійних ран внутрішньом’язові введення препарату поєднувати із місцевим лікуванням рани тампонами, змоченими у 5 % розчині (готується на 0,9 % розчині натрію хлориду);

в офтальмології:

–          при екстракції катаракти хімотрипсин у розведенні 1:5000 вводити у задню камеру ока з наступним промиванням передньої камери розчином натрію хлориду 0,9 % через 4 хвилини після введення препарату;

-          при лікуванні тромбозів центральної вени сітківки, гострої непрохідності центральної артерії сітківки хімотрипсин застосовувати у вигляді 5 % розчину, приготовленого на 1 % розчині новокаїну. Вводити підкон’юнктивально по 0,2 мл
1-2 рази на тиждень;

в оториноларингології:

– при синуситах препарат вводити у гайморову порожнину в кількості 5-10 мг у 3-5 мл розчину натрію хлориду 0,9 % після її проколу і промивання;

– при отитах закапувати у вухо по 0,5-1 мл 0,1 % розчину хімотрипсину (готується на 0,9 % розчині натрію хлориду);

– при мікроопераціях на вусі, метою яких є відновлення або поліпшення слуху (тимпанопластика, стапедектомія), для розм’якшення фіброзних утворень у середньому вусі під час операції вводити у порожнину 0,1 % розчин хімотрипсину. Одночасно з місцевим застосуванням хімотрипсин слід вводити внутрішньом’язово дорослим по 5 мг 1-2 рази на добу. Препарат розводити в 1-2 мл 0,25-0,5% розчину новокаїну або 0,9 % розчині натрію хлориду.

Діти.

Досвід застосування у дітей відсутній.

Передозування.  Виражені прояви побічних реакцій.

Побічні реакції.

З боку дихальної системи: після інгаляції хімотрипсином зрідка спостерігається подраз-нення слизової оболонки верхніх дихальних шляхів, охриплість, що зникає без будь-яких лікувальних заходів.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія.

З боку органів зору: подразнення та набряк кон’юнктиви. У таких випадках рекомендується використання препарату у меншій концентрації.

З боку шкіри: реакції у місці введення, включаючи біль та гіперемію.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, у т.ч. гіпертермія, свербіж, висипання, гіперемія шкіри, кропив’янка, анафілактичний шок, утруднення дихання.

Неврологічні розлади: запаморочення.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від дії світла при температурі від 2 °С до 8 °С.

Несумісність. Не вивчалась. Препарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами. Використовувати тільки рекомендовані розчинники. 

Упаковка. По 0,01 г в ампулі або флаконі. По 10 ампул у пачці з картону.

По 5 флаконів або ампул у блістері. По 2 блістери у пачці з картону.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. ПрАТ «БІОФАРМА», Україна; ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА», Україна.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна, 03680, м. Київ, вул. М.Амосова, 9;

Україна, 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 37.

 

Химотрипсин 0.01 г №10 лиофилизат для приготовления раствора для инъекций Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Елена 15.02.2017 Отлично помог при заживлении раны и предотвратил воспаление
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Химотрипсин 0.01 г №10 лиофилизат для приготовления раствора для инъекций Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Химотрипсин 0.01 г №10 лиофилизат для приготовления раствора для инъекций Характеристики

Лікарська форма Ліофілізат для розчину для ін’єкцій по 0,01 г в ампулах № 10 у пачці; в ампулах або у флаконах № 10 (5х2) у блістерах у пачці
Виробник ПрАТ "БІОФАРМА", Україна ТОВ "ФЗ "БІОФАРМА", Україна
Вік Досвід застосування у дітей відсутній.
Міжнародне найменування Chymotrypsin
Показання Захворювання органів дихання, які супроводжуються накопиченням густого в’язкого мокротиння – трахеїти, бронхіти, бронхоектатична хвороба, пневмонія, абсцеси легенів, ателектаз, бронхіальна астма з підвищеною секрецією. У хірургії і травматології – профілактика ускладнень після операції на легенях, опіки і пролежні, тромбофлебіт, гнійні рани. В оториноларингології – при гнійних синуситах, гострих і підгострих ларинготрахеїтах і бронхітах з густим в’язким мокротинням, після трахеотомії для полегшення видалення густого в’язкого ексудату, при гострих і підгострих гнійних середніх отитах і євстахіїтах із в’язким ексудатом. В офтальмології – при великих тромбозах центральної вени сітківки, гострої непрохідності центральної артерії сітківки, помутнінні скловидного тіла травматичного і запального походження, екстракції катаракти.
Протипоказання Декомпенсація серцевої діяльності, емфізема легенів із недостатністю дихання, декомпенсовані форми туберкульозу легенів, гостра дистрофія і цироз печінки, інфекційний гепатит, панкреатити, нефрити, геморагічний діатез. Хімотрипсин не вводять у центри запалення, рани та порожнини, що кровоточать, не наносять на поверхні виявлених злоякісних новоутворень. Підвищена чутливість до препарату або продуктів протеолізу.
Склад діюча речовина: хімотрипсин; 1 ампула або флакон містить 0,01 г хімотрипсину.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ХІМОТРИПСИН КРИСТАЛІЧНИЙ
Упаковка у блістерах
Фармакотерапевтична група Засоби для лікування ран і виразкових уражень. Ферменти

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.