www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

ХепиДерм-Здоровье 58.5 г аэрозоль

Loading...
    Купить ХепиДерм-Здоровье 58.5 г аэрозоль в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
43 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание ХепиДерм-Здоровье 58.5 г аэрозоль

Действующим веществом препарата в аэрозоле ХепиДерм-Здоровье является декспантенол – провитамин В5 и алантоин. В клетках кожи декспантенол быстро превращается в пантотеновую кислоту и действует как витамин. Декспантенол быстрее, чем пантотеновая кислота, абсорбируется после наружного применения.Пантотеновая кислота является компонентом коэнзима А. В этой форме ацетилкоэнзим А играет центральную роль в метаболизме каждой клетки. Пантотеновая кислота является, таким образом, необходимой для формирования и заживления поврежденных кожи и слизистых оболочек.

Декспантенол при наружном применении быстро абсорбируется кожей. В клетках кожи декспантенол сразу превращается в пантотеновую кислоту и поступает в эндогенный фонд этого витамина. В крови пантотеновая кислота связывается с ?-глобулином и альбуминами плазмы крови.

Пантотеновая кислота не подвергается биотрансформации, она удаляется неизмененной (60-70 % выводится с мочой, остальные – с фекалиями).Алантоин оказывает противовоспалительное, стягивающее действие, смягчает и стимулирует грануляцию эпидермиса.Алантоин регенерирует эпителий, уменьшает болезненность.


Цена ХепиДерм-Здоровье 58.5г аэрозоль актуальна при заказе на сайте. Купить ХепиДерм-Здоровье 58.5г аэрозоль в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

ХепиДерм-Здоровье 58.5 г аэрозоль Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ХЕПІДЕРМ-ЗДОРОВ’Я АЕРОЗОЛЬ

 


Склад:

діюча речовина: 1 г препарату (без урахування хладону 134а) містить декспантенолу 50 мг;

допоміжні речовини: DL-пантолактон, спирт цетостеариловий, калію цетилфосфат, гліцерин, диметикон ДМ 100, вода очищена, хладон 134а; Euxyl® PE 9010 (Еуксіл), що містить феноксі­етанол та етилгексилгліце­рин.

 

Лікарська форма. Піна нашкірна.

Основні фізико-хімічні властивості: препарат при виході з балона утворює піну білого кольору.

 

Фармакотерапевтична група. Препарати для лікування ран і виразок. Код АТХ D03A Х03.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. 

Діючою речовиною препарату є декспантенол – провітамін В5, який має таку саму біологічну ефективність, як і пантотенова кислота, завдяки проміжному обміну речовин. У клітинах шкіри декспантенол швидко перетворюється у пантотенову кислоту. Пантотенова кислота та її солі є водорозчинними вітамінами, які у вигляді  коензиму А беруть участь у багатьох метаболічних процесах. Пантотенова кислота є, таким чином, необхідною для формування і загоєння пошкоджених шкіри і слизових оболонок.

Місцеве застосування декспантенолу може компенсувати підвищену потребу ушкодженої шкіри та/або слизових оболонок у пантотеновій кислоті.

Фармакокінетика. 

Активна субстанція абсорбується шкірою. Детальніші дослідження щодо метаболізму активної речовини у шкірі і слизових оболонках не проводили.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Застосовувати при різних ушкодженнях шкіри і слизових оболонок, у тому числі при саднах, опіках, асептичних післяопераційних ранах, трансплантатах шкіри, бульозному і пухирчастому дерматитах.

 

Протипоказання. 

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. 

При застосуванні препарату за показаннями взаємодія з іншими лікарськими засобами невідома.

 

Особливості застосування. 

Аерозольний балон знаходиться під тиском, тому необхідно запобігати падінням, ударам, впливу прямих сонячних променів і нагріванню до температури понад 50 °С.

Після закінчення застосування препарату балон не розкривати та не спалювати. Не розпилювати препарат поблизу відкритого вогню або на розжарені предмети. Не допускати потрапляння в очі. При випадковому потраплянні препарату в очі їх необхідно ретельно промити водою.

 

 

Застосування у період вагітності або годування груддю. 

Декспантенол проникає крізь плацентарний бар’єр шляхом активного транспортного процесу та у грудне молоко пропорційно до його поглинання.

Оскільки системна доступність декспантенолу після місцевого застосування невідома, при необхідності  застосування препарату у період вагітності або годування груддю на великі ділянки шкіри слід ретельно зважити користь від застосування препарату для матері і можливий ризик для плода/дитини. Протягом вагітності можливе застосування препарату за призначенням лікаря. При застосуванні для лікування тріщин сосків протягом годування груддю препарат слід змити перед годуванням.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. 

Спеціальні застереження відсутні.

 

Спосіб застосування і дози. 

Препарат рівномірно розпиляти на ушкоджену ділянку 1 або кілька разів на добу. Розпилюючи препарат, тримати балон вертикально, клапаном догори. Щоб отримати якісну піну, потрібно енергійно струшувати балон перед кожним застосуванням, особливо якщо його не використовували протягом тривалого часу. Якщо препарат застосовується вперше, спочатку може розпилюватися лише газ, перш ніж утвориться піна.

Тривалість лікування залежить від виду та перебігу захворювання та визначається після консультації з лікарем.

Якщо препарат застосовувати на ділянку обличчя, його не слід розпилювати безпосередньо на обличчя. Бажано розпилити препарат на руку і розподілити його на відповідній частині обличчя. Не розпилювати препарат в очі, безпосередньо у рот або у ніс.

 

Діти. 

Дітям препарат слід застосовувати за призначенням лікаря та під наглядом дорослих.

 

Передозування. 

При місцевому застосуванні препарату випадки передозування невідомі.

Декспантенол, навіть у високих дозах, добре переноситься та вважається нетоксичним. Гіпервітаміноз невідомий.

 

Побічні реакції. 

Алергічні реакції: дуже рідко можуть виникати алергічний контактний дерматит та подразнення шкіри, що проявляються такими симптомами, як свербіж, еритема, екзема, висипання, кропив’янка та пухирці.

 

Термін придатності. 

3 роки.

 

Умови зберігання. 

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. 

Не заморожувати.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. 

По 58,5 г або по 117 г у балоні разом з насадкою із захисним ковпачком у коробці.

 

Категорія відпуску. 

Без рецепта.

 

Виробник. 

ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.


ХепиДерм-Здоровье 58.5 г аэрозоль Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

ХепиДерм-Здоровье 58.5 г аэрозоль Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

ХепиДерм-Здоровье 58.5 г аэрозоль Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги