www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

ХедРинг Комфорт 100 мл мусс

Loading...
  Купить ХедРинг Комфорт 100 мл мусс в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24

Описание ХедРинг Комфорт 100 мл мусс

Мусс ХедРинг Комфорт 100 мл предназначен инструкцией для уничтожения гнид и вшей. В средстве содержится диметикон, используемый во многих косметических и фармацевтических целях. 


Рекомендации по применению:

 • Педикулез (удаление головных вшей и их яиц).

Способ применения:

 • Хедринг Комфорт следует применять следующим образом:
 • Перед использованием тщательно встряхнуть флакон.
 • Наносить непосредственно на сухие волосы.
 • Втирать или вчесывать в волосы, до тех пор, пока средство не покроет его от корней до кончиков.
 • Избегать попадания в глаза.
 • После нанесения высушить волосы (можно воспользоваться феном). После того, как волосы высохнут, можно заниматься своими ежедневными делами. При желании средство можно оставить на волосах на ночь.
 • Для удаления средства ополоснуть волосы или вымыть их шампунем и водой не ранее чем через 8 часов после нанесения. Средство легко смывается, а вместе с ним - и мертвые паразиты.
 • Через 7 дней повторить описанную процедуру обработки волос еще раз.Цена ХедРинг Комфорт 100 мл мусс актуальна при заказе на сайте. Купить ХедРинг Комфорт 100 мл мусс в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

ХедРинг Комфорт 100 мл мусс Инструкция

Склад

Діюча речовина: октан-1,2-діол (5%);

Допоміжні речовини: ПЕГ-6 гліцериди каприлової та капринової кислот (20%), вода (80%).

Форма випуску й фізико-хімічні властивості засобу

Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг КОМФОРТ випускається у формі мусу (100 мл).

Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг КОМФОРТ – це не липка піна світлого кольору, що швидко та легко наноситься на волосся.

Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг КОМФОРТ не має неприємного запаху, не подразнює шкіру та не містить речовин, що можуть спровокувати напад астми.

Призначення засобу

Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг КОМФОРТ призначений для застосування у домашніх умовах для знищення головних вошей та гнид у дорослих та дітей віком від 6 місяців. Лікування засобом для дітей молодше 6 місяців – лише під медичним наглядом.

Специфічні біологічні властивості засобу

Головні воші змінюються за розміром, згідно з їхнім віком. Їхні розміри можуть сягати від 1/2 мм до 3 мм (від розміру надрукованої крапки до розміру насіння кунжуту). Головні воші буває дуже важко виявити, оскільки їхній колір адаптується до кольору навколишнього середовища.

Воші розташовуються близько до шкіри голови, де вони живляться кров‘ю, що спричиняє свербіж шкіри.

Головні воші не можуть стрибати, літати або плавати, вони можуть передаватися лише контактним шляхом від людини до людини. Найбільш вразливою верствою населення є діти. Важливо перевірити наявність вошей та провести профілактику всім членам родини, якщо хоча б хтось один із родини інфікований.

Головна воша паразитує лише на людині й не віддає особливих переваг ні чистому, ні брудному волоссю.

Самиця головної воші відкладає від 3 до 5 яєць на день, з яких вилуплюються «дитинчата воші» (німфи) через 7 днів. Саме тому важливо повторити процедуру через 7 днів, щоб переконатися, що воші, які вилупились через 7 днів після першого нанесення засобу, знищені.

Після того, як воша вилуплюється, порожня оболонка залишається приклеєною до волосини. Оболонки абсолютно нешкідливі, їх можна видалити з волосся пальцями або ж гребінцем із частими зубцями.

Діюча речовина засобу для знищення вошей та гнид ХедРінг КОМФОРТ не є отруйним хімікатом. Його дія пов‘язана із фізичним процесом, внаслідок якого ефективно пошкоджується хітиновий покрив воші, що призводить до її дегідратації та смерті.

Саме завдяки фізичній, а не нейротоксичній дії у вошей не розвивається резистентність до діючої речовини.

Токсичність та безпека засобу

Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг КОМФОРТ є нетоксичним засобом.

Імовірні побічні реакції

Більшість людей, що використовують засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг КОМФОРТ, не мають побічних реакцій. Відомі побічні реакції зазвичай дуже помірні та найчастіше з’являються одразу після першого нанесення – шкіра голови пече та свербить; на місці нанесення відчувається холод або тепло; при випадковому потраплянні засобу в очі може виникати подразнення.

Спосіб застосування та дози

Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг КОМФОРТ слід застосовувати так:

Перед використанням ретельно струснути флакон.

Наносити безпосередньо на сухе волосся.

Втирати або вчісувати у волосся, доки засіб не покриє його від коренів до кінчиків.

Уникати потрапляння засобу в очі.

Після нанесення висушити волосся (можна скористатися феном). Після того, як волосся висохне, можна займатися щоденними справами. При бажанні засіб можна залишити на волоссі на ніч.

Для видалення засобу ополоснути волосся або вимити його шампунем та водою не раніше ніж через 8 годин після нанесення. Засіб легко змивається, а разом із ним – і мертві паразити.

Через 7 днів повторити описану процедуру обробки волосся ще раз.

Застережні заходи при роботі із засобом

Використовувати лише для зовнішнього застосування відповідно до призначення.

Уникати контакту засобу з очима.

Не наносити на пошкоджену шкіру.

Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Засіб призначений для застосування дорослим та дітям віком від 6 місяців. Лікування засобом для дітей молодше 6 місяців – лише під медичним наглядом.

Жоден з компонентів засобу не вважається таким, що може викликати будь-які негативні ефекти у випадку його використання під час вагітності та годування груддю.

Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг КОМФОРТ не містить летких речовин. Однак необхідно дотримуватися загальних заходів безпеки. Волосся, на яке нанесено засіб, завжди має бути на безпечній відстані від вогню.

Не використовувати при чутливості до будь-якого з компонентів засобу.

Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг КОМФОРТ не впливає на здатність керувати автомобілем або іншими механічними приладами.

Якщо один з членів родини має живі головні воші, необхідно перевірити інших членів родини, і лікувати всі виявлені випадки живих головних вошей.

Заходи першої допомоги

При випадковому потраплянні засобу в очі їх необхідно ретельно промити водою. Якщо подразнення не зникає, звернутися до лікаря.

При випадковому ковтанні засобу необхідно звернутися до лікаря.

При виникненні висипів на шкірі або інших ознак алергії необхідно припинити застосування засобу, вимити шкіру водою з милом для чутливої шкіри та звернутися до лікаря.

Якщо будь-яка з побічних реакцій посилюється, або була помічена поява будь-якої іншої побічної реакції, яка не зазначена вище, необхідно припинити використання продукту та звернутися до лікаря.

Зберігання, пакування, термін придатності

Зберігати в недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ˚С.

Мус об’ємом 100 мл.

Термін придатності зазначений на упаковці.

Виробник

Thornton & Ross Ltd, Linthwaite, Huddersfield, HD7 5QH, United Kingdom / Торнтон енд Росс Лтд, Лінсвейт, Хаддерсфілд, HD7 5QH, Великобританія

Представник

ПП «Дельта Медікел»,

Україна, 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: 593-33-55, факс: 593-33-54 www.deltamedical.com.ua

ХедРинг Комфорт 100 мл мусс Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
 • Ирина 15.07.2019 Можно оставить больше чем на 8 часов?
  Администратор Аптека24 01.08.2019 Здравствуйте! Да.
Задать вопрос

ХедРинг Комфорт 100 мл мусс Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

ХедРинг Комфорт 100 мл мусс Характеристики

Виробник Thornton & Ross Ltd, Linthwaite, Huddersfield, HD7 5QH, United Kingdom / Торнтон енд Росс Лтд, Лінсвейт, Хаддерсфілд, HD7 5QH, Великобританія
Показання Засіб для знищення вошей та гнид ХедРінг КОМФОРТ призначений для застосування у домашніх умовах для знищення головних вошей та гнид у дорослих та дітей віком від 6 місяців. Лікування засобом для дітей молодше 6 місяців – лише під медичним наглядом.
Склад Діюча речовина: октан-1,2-діол (5%); Допоміжні речовини: ПЕГ-6 гліцериди каприлової та капринової кислот (20%), вода (80%).
Термін придатності Термін придатності зазначений на упаковці.
Українська назва Хедрінг комфорт
Упаковка Мус об’ємом 100 мл.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.