Бесплатная доставка при заказе от 300 грнБесплатная доставка при заказе от 300 грн
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Кеналог 40 мг/мл №5 суспензия

Код товара:Код:  018.0040
В наличии
734,2грн
Цена и наличие актуальны на 
Продавец товара: Аптека24

До 31.08 доставка заказов на сумму от 300 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Гарантия

Весь товар сертифицирован. Подробнее

Хранение лекарственных средств соответствует оптимальному температурному режиму и «холодовой цепи» для термолабильных препаратов

Продавец гарантирует упаковку заказанного товара, которая обеспечивает его целостность и сохранность надлежащего качества и товарного вида

Условия возврата
Товары надлежащего качества обмену и возврату не подлежат. Товары НЕнадлежащего качества можно вернуть в течение 14 дней. Подробнее
Основные физико-химические свойства
Классификация товараЛС общий режим
Объем1 мл
ПроизводительКРКА, д.д., Ново место, Словенія
Кол-во в упаковке5

Характеристики Кеналог 40 мг/мл №5 суспензия

Действующее веществотриамцинолон
Маркетинговое названиеКеналог
АТС-КлассификацияH02A B08
Код Морион5982
Лікарська формаСуспензія для ін`єкцій, 40 мг/мл по 1 мл в ампулах № 5 (5х1) у блістері
Складдіюча речовина: триамцинолон ацетонід; 1 мл суспензії для інєкцій містить триамцинолону ацетоніду 40 мг; допоміжні речовини: натрію карбоксиметилцелюлоза, натрію хлорид, спирт бензиловий, полісорбат 80, вода для ін’єкцій.
Фармакотерапевтична групаКортикостероїди для системного застосування. Глюкокортикоїди. Код АТС Н02А В08.
ПоказанняТриамцинолону ацетонід рекомендується для лікування: - алергічних станів, включаючи сезонні та постійні алергічні риніти, астму, атопічний та контактний дерматит, реакції на лікарські препарати, сироваткову хворобу та гострий неінфекційний набряк гортані. При анафілактичних реакціях кортикостероїди не є корисними для лікування гострого явища, однак вони корисні для попередження настання останньої фази алергічної реакції; - ревматичних порушень: кортикостероїди слід застосовувати для пацієнтів з важким ревматоїдним артритом, які чекають на корисні ефекти протиревматичних препаратів пролонгованої дії. Вони призначені для короткострокового лікування гострої подагри, гострого неспецифічного анкілозивного спондиліту, бурситу, епікондиліту, посттравматичного остеоартриту, псоріатичного артриту та синовіту при остеоартриті; - дерматологічних хвороб: кортикостероїди рекомендовані при герпетиформах бульозного дерматиту, ексфоліативному дерматиті, важкій поліморфній еритемі, важкому псоріазі, важкому себорейному дерматиті, екземі, атопічному дерматиті, дискоїдному вовчаку, контактному дерматиті, гніздовій алопеції, пемфігусі та при різних гострих і хронічних дерматозах; - хвороб очей: кортикостероїди рекомендовані при важких гострих та хронічних алергічних та запальних станах, включаючи алергічні кон’юнктивіти, алергічні крайні виразки рогівки, запалення переднього сегменту, хоріоретиніт, дифузний задній увеїт та хороїдит, оперізувальний герпес ока, ірит та іридоцикліт, кератит, неврит ока та симпатичну офтальмію; - ендокринних хвороб: кортикостероїди рекомендовані для лікування первинної та вторинної адренокортикальної недостатності, уродженої гіперплазії, гіперкальціємії, що асоціюється зі злоякісною пухлиною, при хворобі Де Кервіна та хворобі Аддісона; - захворювань дихальних шляхів: кортикостероїди застосовувати для лікування аспіраційного пневмоніту, бериліозу, синдрому Лефлера; - інших хвороб: туберкульозний менінгіт, поліморфний склероз (кортикостероїди слід застосовувати для лікування гострого погіршення поліморфного склерозу; вони зменшують тривалість загострення хвороби, але вони не зупиняють прогресування захворювання).
ПротипоказанняПідвищена чутливість до активної речовини або до будь-якої допоміжної речовини. Системні інфекції, крім випадків застосування специфічної антибактеріальної терапії. Хронічний первинний геморагічний діатез, зумовлений недостатністю тромбоцитарної ланки гемостазу, з підшкірними крововиливами та крововиливами зі слизових оболонок у природні порожнини (хвороба Вергольфа). Внутрішньовенне, інтратекальне та епідуральне або інтраокулярне введення. Кортикостероїд-індукована проксимальна міопатія в анамнезі.
ВікТриамцинолону ацетонід у вигляді внутрішньом’язової ін’єкції не рекомендується для дітей віком до 6 років. У вигляді внутрішньо суглобової інєкції або введення у ділянку ураження для дітей віком до 12 років не рекомендується, якщо на те немає чітких показань. Під час лікування слід ретельно спостерігати за ростом та розвитком дитини.
Придатний до01.02.2023
Рецептурный отпускТолько с рецептом
Термін придатності3 роки
Дозировка40 мг
Упаковкаампули
Міжнародне найменуванняTriamcinolone

Инструкция Кеналог 40 мг/мл №5 суспензия

Описание Кеналог 40 мг/мл №5 суспензия

Отзывы покупателей 3

Ирина

Очень эффективный препарат,помогает мне при аллергии и бронхиальной астме

Елена

У меня стали жутко болеть локти после 43 лет. Не могла спать по ночам от болей . Все проверили-оказалось причина-остехондроз. После укола кеналога буквально через дней 5-7 почувствовала облегчение, а вскоре забыла о боли в локтях.

Masha

Здравствуйте!Сьела продукт на который случилась аллергия.Таблетки не помогали,как скорую помощ пришлось уколоть кеналог 40.Очень быстро подействовало.

Также вас могут заинтересовать