www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Капсикам 50 г мазь

Loading...
    Купить Капсикам 50 г мазь в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Капсикам 50 г мазь в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Капсикам 50 г мазь в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
118.9 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Капсикам 50 г мазь

Капсикам мазь 50 мг согласно описанию выполнена на основе ваниллилнонамида, терпентинового масла, бензилникотината, рацемической камфоры и диметилсульфоксида. Помимо дозы по 50 г, ее также можно встретить в аптеках с дозировкой по 30 г. 

По фармакологическим свойствам Капсикам мазь – это анальгетик с местным действием, который активно используется при мышечной и суставной боли. Кроме того, мазь Капсикам расширяет сосуды и снимает воспалительный процесс. Прямыми показаниями к применению мази Капсикам согласно инструкции являются артралгия, миалгия и необходимость в разогреве мышц перед выполнением спортивных упражнений. С отзывов о Капсикаме известно, что он также используется при целлюлите при горячих обертываниях. Широко известно и обертывание Капсикамом с кофеином, но такая методика требует особой внимательности и осторожности. Известно, что некоторые пациенты применяют Капсикам мазь при уколах для обезболивания процедуры. Противопоказано применение Капсикама при нарушенной целостности кожи, детском возрасте, беременности, аллергии на лекарственные вещества, лактации. Инструкция Капсикама сообщает, что средство используется наружно по 1-3 г лекарства на болезненный участок по два-три раза в сутки в течение не меньше десяти дней. 

Многие пациенты считают стоимость лекарственного средства Капсикам мазь вполне доступной, особенно учитывая тот факт, что большинство аналогов препарата значительно дороже по цене. Если же у вас есть аллергия на лекарственные компоненты медикамента придется заменить его после консультации с врачом, например, на такие средства как Ревма, Бишофит, мазь Живокоста, Суприма Плюс, Беталгон, Траумель С, Финалгон, Найзер и т.п. Купить лекарственное средство Капсикам мазь по самой доступной цене в Киеве и остальных городах Украины можно в сети Аптека24. *************Капсикам мазь 50 мг згідно з описом виконана на основі ваніллілнонаміда, терпентинової масла, бензілнікотінат, рацемической камфори і диметилсульфоксиду. Крім дози по 50 г, її також можна зустріти в аптеках з дозуванням по 30 г.

За фармакологічними властивостями Капсикам мазь - це анальгетик з місцевою дією, який активно використовується при м'язової і суглобного болю. Крім того, мазь Капсикам розширює судини і знімає запальний процес. Прямими показаннями до застосування мазі Капсикам згідно інструкції є артралгія, біль у м'язах та необхідність в розігріві м'язів перед виконанням спортивних вправ. З відгуків про Капсікаме відомо, що він також використовується при целюліті при гарячих обгортаннях. Широко відомо і обгортання Капсікамом з кофеїном, але така методика вимагає особливої ​​уважності та обережності. Відомо, що деякі пацієнти застосовують Капсикам мазь при уколах для знеболювання процедури. Не рекомендують Капсікама при порушеній цілісності шкіри, дитячому віці, вагітності, алергії на лікарські речовини, лактації. Інструкція Капсікама повідомляє, що засіб використовується зовнішньо по 1-3 г ліки на хворобливу ділянку по два-три рази на добу в протягом не менше десяти днів.

Багато пацієнтів вважають вартість лікарського засобу Капсикам мазь цілком доступною, особливо з огляду на той факт, що більшість аналогів препарату значно дорожче за ціною. Якщо ж у вас є алергія на лікарські компоненти медикаменту доведеться замінити його після консультації з лікарем, наприклад, на такі засоби як Ревма, Бішофіт, мазь живокосту, Суприма Плюс, Беталгон, Траумель С, Фіналгон, Найзер і т.п. Купити лікарський засіб Капсикам мазь за найдоступнішою ціною в Києві і інших містах України можна в мережі Аптека24.Цена Капсикам 50 г мазь актуальна при заказе на сайте. Купить Капсикам 50 г мазь в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Капсикам 50 г мазь Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату 

КАПСИКАМ®

(CAPSICAM)

 

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: диметилсульфоксид, камфора рацемічна, олія терпентинна, бензилнікотинат, нонивамід;

1  г мазі  містить 50 мг диметилсульфоксиду, 30 мг  камфори рацемічної,  30  мг  олії терпентинної, 20 мг бензилнікотинату, 2 мг нониваміду;

допоміжні речовини: спирт цетостеариловий (тип А) емульгований, натрію цетостеарилсульфат, полісорбат 80, бронопол, вода очищена.

 

Лікарська форма. Мазь.

 

Мазь білого або білого зі злегка жовтуватим відтінком кольору із запахом камфори та олії терпентинної.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

АТ «Гріндекс».

Вул. Крустпілс, 53, Рига, LV-1057, Латвія.

 

АТ Талліннський фармацевтичний завод.

Тонді 33, 11316 Таллінн, Естонія.

 

Назва і місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення.

АТ «Гріндекс».

Вул. Крустпілс, 53, Рига, LV-1057, Латвія.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються місцево при болю у суглобах та м’язах. Код АТС М02А Х10.

 

Капсикам® - комбінований препарат, що містить речовини, які чинять судинорозширювальну та подразнювальну дію на чутливі нервові закінчення, унаслідок чого мазь чинить місцевоподразнювальну, болезаспокійливу та гіперемізуючу дію.

Капсикам® швидко всмоктується та через кілька хвилин виникає печіння, помітне почервоніння шкіри, відчуття теплоти, зменшується м’язове напруження та больові відчуття. Болезаспокійлива дія настає через 30-40 хвилин та продовжується до 3-6 годин. Підвищення температури та покращення кровообігу сприятливо діють при ревматичних станах, забиттях, розтягненнях м’язів та  інших спортивних травмах. При повторному застосуванні Капсикам® зберігає дію протягом 10-14 днів.

 

Показання для застосування.

Препарат застосовувати при м’язовому та суглобовому болю: як розігріваючий засіб у спортивній медицині.

 

 

Протипоказання.

-     Підвищена чутливість до компонентів препарату;

-     схильність до судом, бронхоспазму;

-     виразки або шкірні захворювання.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Капсикам® може викликати алергічні реакції; його не можна наносити на пошкоджену шкіру. Щоб уникнути сильного подразнення, необхідно слідкувати, щоб мазь не потрапила на слизові оболонки або в очі.

Щоб запобігти виникненню побічних реакцій або інших неприємних симптомів, слід попередньо нанести невелику кількість мазі на шкіру для визначення індивідуальної чутливості до препарату.

Незадовго до та після застосування мазі не рекомендується проводити теплові процедури (приймання ванни, відвідування лазні), оскільки це може викликати відкриття пор і, як наслідок,  відчуття печіння шкіри.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не можна застосовувати у період вагітності або годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Вплив відсутній.

 

Діти.

Досвід застосування препарату дітям відсутній, тому призначення препарату цій категорії пацієнтів не рекомендується.

 

Спосіб застосування та дози.

При м’язовому та суглобовому болю на уражену ділянку наносять за допомогою аплікатору 1-3 г мазі 2-3 рази на добу залежно від інтенсивності болю та накладають пов’язку, щоб збільшити тепловий ефект. На курс лікування витрачається приблизно 50-100 г мазі.

Після кожної процедури слід вимити руки прохолодною водою з милом.

При застосуванні мазі Капсикам® як розігріваючого засобу спортсменам на м’язову ділянку наносити за допомогою аплікатору 2-3 г мазі та втирати масажними рухами у шкіру до появи легкого почервоніння. Після тренування слід змити мазь зі шкіри прохолодною водою.

 

Передозування. 

При нанесенні на шкіру занадто великої кількості мазі можуть виникнути почервоніння шкіри, легкий нетривалий свербіж або відчуття печіння. У даному випадку необхідно змити залишки мазі зі шкіри.

 

Побічні ефекти.

При підвищеній чутливості шкіри до компонентів мазі Капсикам® можуть виникати свербіж, набряк або кропив’янка, можливі алергічні реакції, включаючи шкірні висипання, подразнення, відчуття печіння, почервоніння. У цьому випадку рекомендується припинити лікування та змити її зі шкіри. Перелічені симптоми минають через 8-12 годин після припинення застосування мазі.

При виникненні небажаних побічних ефектів слід припинити застосування мазі та проконсультуватися з лікарем щодо подальшої терапії.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Невідома.

 

Термін придатності. 2 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °C. Не зберігати у холодильнику та морозильній камері.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 30 г та 50 г у тубах алюмінієвих; по 1 тубі та аплікатору у пачці картонній.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.


Капсикам 50 г мазь Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Эля 27.10.2015 Капсикам – это волшебное средство! Сама пользуюсь, и всем советую. Я за 5 недель привела свою кожу в порядок, избавилась от целлюлита. До сих пор не верится, что мне это удалось, да еще и так легко. Начала обертывания, когда до поездки на море оставалось чуть больше месяца, и не слишком верила, что мне удастся полностью избавиться от проблемы. Решила – хоть немного поможет – и ладно! Эффект превзошел все ожидания, печет правда немного, но результат стоит того
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Капсикам 50 г мазь Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Капсикам 50 г мазь Характеристики

Лікарська форма Мазь по 30 г або 50 г у тубі № 1 та аплікатору № 1 у пачці
Виробник АТ Талліннський фармацевтичний завод, Естонія АТ "Гріндекс", Латвія
Вік дітям не рекомендується.
Міжнародне найменування Comb drug
Показання Препарат застосовувати при м’язовому та суглобовому болю: як розігріваючий засіб у спортивній медицині.
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату; - схильність до судом, бронхоспазму; - виразки або шкірні захворювання.
Склад діючі речовини: диметилсульфоксид, камфора рацемічна, олія терпентинна, бензилнікотинат, нонивамід; 1 г мазі містить 50 мг диметилсульфоксиду, 30 мг камфори рацемічної, 30 мг олії терпентинної, 20 мг бензилнікотинату, 2 мг нониваміду; допоміжні речовини: спирт цетостеариловий (тип А) емульгований, натрію цетостеарилсульфат, полісорбат 80, бронопол, вода очищена.
Термін придатності 2 роки
Українська назва КАПСИКАМ®
Упаковка туб
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються місцево при болю у суглобах та м’язах.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги