0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Кальціум сульфурикум Сіль доктора Шюсслера №12 таблетки, 80 шт.

Код товару:Код:  007.0037
Анонимный отзыв
Майже після кожної застуди в мене були гайморити з гноєм. Спочатку були антибіотики, потім стала домашніми методами лікуватися. Минулого року спробувала Сіль Шюсслера №12. Результат настільки вразив, що тепер всім рекомендую. Коли почала приймати Сіль Шюсслера №12, гній віходив з усіх пазух, носом почала дихати вже на третій день без носових крапель. Я допила курс місяць і завдяки цьому вперше за багато років не було гаймориту на фоні застуди. Тепер рекомендую всім! Якщо гайморити - це ваша проблема, тоді беріть Сіль Шюсслера №12 і ви позбавитесь цієї проблеми
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Кальціум сульфурикум Сіль доктора Шюсслера №12 таблетки, 80 шт.
Кальціум сульфурикум Сіль доктора Шюсслера №12 таблетки, 80 шт.
256,7грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 301.1
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 256.7