0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про 5985 Колопласт Алтерна калоприймач N30

Код товару:Код:  1253134
Г
Гость
Калоприемник Колопласт 5985 прозрачный и это очень удобно. Плюс клеевой лечебный слой Альтера, который просто уникален для любой кожи, а не только для сухой и чувствительной. Держится калоприемник не один день, дополнительно его обклеиваем еще лейкопластырем ( американской фирмы Микропор- недорогой и очень приятная основа пластыря). Спасибо за быструю адресную бесплатную доставку.
Чи є відгук корисним
С
Сергей
Этот калоприёмник посоветовали на горячей линии когда ещё находился в стационаре.Отлично держится и не течёт.Через прозрачный мешок видно как вырезать,очень удобно! Как выписался заказал здесь упаковку.Привезли домой быстро и дёшево.Спасибо!
Чи є відгук корисним
В
Валентина
Калоприемник Колопласт отлично подошел для моей раздраженной кожи, не вызывает чувство дискомфорта. Хорошо держится. Особенно приятно удивляет цена и бесплатная доставка.
Чи є відгук корисним
О
Олеся
Чудово підходить для чутливої шкіри. Дозволяє шкірі дихати і не викликає подразнень. Якісне обслуговування операторів. І завжди є в наявності
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

5985 Колопласт Алтерна калоприймач N30
5985 Колопласт Алтерна калоприймач N30
2 106,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 2106.2
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 2106.2