Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Изофра 8000МО/мл 15 мл №1 спрей

  Loading...
   Купить Изофра 8000МО/мл 15 мл №1 спрей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Изофра 8000МО/мл 15 мл №1 спрей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Изофра 8000МО/мл 15 мл №1 спрей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  163,20 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Изофра 8000МО/мл 15 мл №1 спрей

  Спрей Изофра 8000 МО/мл 15 мл № 1 принадлежит к антибиотикам класса аминогликозидов с местным действием. Используется препарат в отоларингологии. Благодаря своему бактерицидному действию Изофра применяется в отношении грамотрицательных и грамположительных микроорганизмов, которые провоцируют развитие инфекционного процесса в отделе верхних дыхательных путей.


  Назначение

  Назальный спрей Изофра с фрамицетином назначается при комплексной терапии ринофарингита, бактериального синусита, гайморита, бактериального фарингита, а также для профилактики воспалительных и инфекционных заболеваний после выполнения оперативных вмешательств.

  Инструкция средства Изофра указывает, что применение препарата интраназальное. Орошение осуществляется вертикально по одному впрыскиванию в каждую ноздрю до 4-6 раз в сутки. Детям можно использовать лекарство по одному пшику в каждую ноздрю до трех раз в сутки. В среднем продолжительность лечения составляет одну неделю.

  В отзывах о препарате Изофра многие пациенты отмечают, что форма спрея значительно удобнее капель в использовании, так как полностью исключается вероятность вытекания лекарства, а также исключается передозировка благодаря четкой дозировке. Препарат отменно помогает на ранних этапах болезни при бактериальных возбудителях. Вирусные заболевания препарат лечит хуже. Обычно по сообщениям больных насморк проходил в течении двух дней использования лекарства. Хорошо помогает Изофра при гайморите, в некоторых случаях он помогал вылечить даже хронический гайморит.

  Описание средства Изофра приводится только для ознакомления, длительность лечения и дозировка должны назначаться только лечащим врачом.


  Аналоги препарата

  На сегодняшний день в Киеве и других городах Украины не существует препаратов с тем же действующим антибиотиком. Ныне в продаже можно отыскать разве что средства аналоги с включенными в состав аминогликозидами, такими как стрептомицин, дилатерол, гарамицин, брамитоб, амикацин и пр. Также к аналогам спрея Изофра принадлежат препараты Биопарокс, Полидекса, Бороментол, Аквазолин и Аквамарис. Преимущественно аналоги по цене несколько дешевле оригинала. По лучшей стоимости купить Изофру можно в Аптеке24.  ***********************


  Спрей Ізофра 8000 МО / мл 15 мл № 1 належить до антибіотиків класу аміноглікозидів з місцевою дією. Використовується препарат в отоларингології. Завдяки своєму бактерицидної дії ізофра застосовується відносно грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів, які провокують розвиток інфекційного процесу в відділі верхніх дихальних шляхів.


  Призначення

  Назальний спрей ізофра з фраміцетін призначається при комплексній терапії ринофарингіту, бактеріального синуситу, гаймориту, бактеріального фарингіту, а також для профілактики запальних та інфекційних захворювань після виконання оперативних втручань.

  Інструкція кошти ізофра вказує, що застосування препарату интраназальное. Зрошення здійснюється вертикально по одному впорскуванню в кожну ніздрю до 4-6 разів на добу. Дітям можна використовувати ліки по одному пшик в кожну ніздрю до трьох разів на добу. В середньому тривалість лікування становить один тиждень.

  У відгуках про препарат ізофра багато пацієнтів відзначають, що форма спрею значно зручніше крапель у використанні, так як повністю виключається ймовірність витікання ліки, а також виключається передозування завдяки чіткій дозуванні. Препарат чудово допомагає на ранніх етапах хвороби при бактеріальних збудників. Вірусні захворювання препарат лікує гірше. Зазвичай за повідомленнями хворих нежить проходив протягом двох днів використання ліки. Добре допомагає ізофра при гаймориті, в деяких випадках він допомагав вилікувати навіть хронічний гайморит.

  Опис кошти ізофра наводиться тільки для ознайомлення, тривалість лікування та дозування повинні призначатися тільки лікарем.


  Аналоги препарату

  На сьогоднішній день в Києві і інших містах України не існує препаратів з тією самою діючою антибіотиком. Нині в продажу можна відшукати хіба що кошти аналоги з включеними до складу аміноглікозидами, такими як стрептоміцин, ділатерол, гарамицин, брамітоб, амікацин та ін. Також до аналогам спрею ізофра належать препарати Биопарокс, Полідекса, Бороментол, Аквазолін і Аквамаріс. Переважно аналоги за ціною трохи дешевше оригіналу. За кращою вартості купити ізофра можна в Аптеке24.  Цена Изофра 8000МО/мл 15 мл N1 спрей актуальна при заказе на сайте. Купить Изофра 8000МО/мл 15 мл N1 спрей в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Изофра 8000МО/мл 15 мл №1 спрей Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату

  ІЗОФРА

  (ISOFRA)

   

  Склад:

  діюча речовина: фраміцетин;

  1 мл розчину містить фраміцетину сульфату 12,5 мг (8000 МО);

  допоміжні речовини: метилпарабен (Е 218), натрію хлорид, натрію цитрат, кислоти лимонної моногідрат, вода очищена.

  Лікарська форма. Спрей назальний, розчин.

  Фармакотерапевтична група.

  Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування у випадку захворювань порожнини носа. Код АТС R01A X08.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  У складі комбінованої терапії при інфекційно-запальних захворюваннях верхніх відділів дихальних шляхів, у т.ч. риніти,  ринофарингіти,  синусити при відсутності ушкодження стінок пазухи носа;  профілактика та лікування запальних процесів після операційних втручань.

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з компонентів препарату, у тому числі фраміцетину та інших антибіотиків групи аміноглікозидів.

  Дитячий вік до 1 року.

  Спосіб застосування та дози.

  Дорослим призначають по 1 вприскуванню у кожен носовий хід 4-6 разів на добу.

  Дітям віком від 1 року призначають по одному вприскуванню у кожен носовий хід 3 рази на добу. Вприскування проводиться за допомогою натискування на флакон. При застосуванні потрібно тримати флакон вертикально, а голову злегка нахилити вперед, щоб вприснути у носовий хід розчин у вигляді спрею, а не струменя рідини.

  Тривалість лікування становить до 10 днів.

  Побічні реакції.

  У деяких випадках можливе виникнення алергічних реакцій (кропивниця, зуд).

  Передозування.

  Випадків передозування не відзначалося.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Ефективність і безпека застосування препарату у період вагітності вивчені недостатньо.

  Можлива токсична дія на кохлеовестибулярний апарат плоду. Можливе системне проникнення через слизову оболонку, тому препарат не слід призначати цій категорії пацієнтів.

  Застосування препарату в період годування груддю не рекомендується, оскільки аміноглікозиди проникають у материнське молоко.

  Діти.

  Застосовується за призначенням лікаря для лікування дітей віком старше 1 року. 

  Особливості застосування.

  Препарат не слід застосовувати для промивання придаткових пазух носа. При тривалому застосуванні препарату можливе виникнення резистентних штамів мікроорганізмів. Якщо протягом 7 днів лікування терапевтичний ефект відсутній, препарат потрібно відмінити.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Не виявлено випадків впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортними засобами або роботі з іншими механізмами.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії.

  Невідома.

  Якщо Ви застосовуєте будь-які інші лікарські засоби для місцевого застосування, обов’язково повідомте про це лікарю.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Фраміцетин – антибіотик з групи аміноглікозидів для місцевого застосування. Концентрація фраміцетину, яка досягається при місцевому застосуванні, забезпечує його бактерицидну активність по відношенню до грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, які спричиняють розвиток інфекційних процесів у верхніх відділах дихальних шляхів.

  Фармакокінетика.

  Дослідження фармакокінетики препарату не проводились у зв’язку з низькою системною абсорбцією.

  Фармацевтичні характеристики.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина.

  Термін придатності.  3 роки.

  Умови зберігання.

  Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С.

  Упаковка.

  По 15 мл у флаконі з розпилювачем у картонній коробці.

  Категорія відпуску.  За рецептом.

  Виробник.

  Софартекс, Франція.

  Місцезнаходження.

  21, вул. Прессуар, 28500, Вернуйє, Франція.

  Заявник.

  Лабораторії Бушара Рекордаті, Франція.

   

  Изофра 8000МО/мл 15 мл №1 спрей Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Изофра 8000МО/мл 15 мл №1 спрей Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Изофра 8000МО/мл 15 мл №1 спрей Характеристики

  Лікарська форма Спрей назальний, розчин 8000 МО/мл по 15 мл у флаконі з розпилювачем, по 1 флакону в картонній коробці
  Виробник Софартекс, Франція
  Вік від 1 року
  Міжнародне найменування Framycetin
  Показання У складі комбінованої терапії при інфекційно-запальних захворюваннях верхніх відділів дихальних шляхів, у т.ч. риніти, ринофарингіти, синусити при відсутності ушкодження стінок пазухи носа; профілактика та лікування запальних процесів після операційних втручань.
  Протипоказання Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з компонентів препарату, у тому числі фраміцетину та інших антибіотиків групи аміноглікозидів.
  Склад діюча речовина: фраміцетин; 1 мл розчину містить фраміцетину сульфату 12,5 мг (8000 МО); допоміжні речовини: метилпарабен (Е 218), натрію хлорид, натрію цитрат, кислоти лимонної моногідрат, вода очищена.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва ІЗОФРА
  Упаковка флакон
  Фармакотерапевтична група Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування у випадку захворювань порожнини носа

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги