www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Исмижен 50 мг №10 таблетки

Loading...
    Купить Исмижен 50 мг №10 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Аналоги

Описание Исмижен 50 мг №10 таблетки

Исмижен 50 мг №10 – отпускается в форме таблеток для употребления внутрь. Относится к категории иммуностимулирующих средств, разработанных на основе бактериального лизата. Эффект от воздействия лекарственного препарата проявляется посредствам усиленной выработки специфических антител, что является следствием реакции организма на деятельность бактериального лизата. Прием осуществляется по 1 таблетке единожды в сутки. Дозирование лекарства может быть увеличено, если это требуется для скорейшего выздоровления пациента. Драже помещается под язык и рассасывается.


Специалисты медицинских центров Украины часто назначают Исмижен при следующих заболеваниях и состояниях организма, требующих лечения с использованием медикаментозных препаратов:


  • острые воспалительные процессы;

  • инфекционные заболевания, вызванные разными возбудителями;

  • хронические и вяло текущие воспалительные процессы;

  • хронические инфекционные заболевания;

  • вирусные болезни;

  • заболевания, поражающие органы дыхательной системы, в том числе ОРЗ, ОРВИ, ларингиты, фарингиты, бронхиты, пневмонии и прочие.


В случае необходимости разрешается использовать Исмижен в качестве компонента монотерапии, сочетая иммуностимулятор с иными лекарственными средствами, указанными в инструкции по использованию и фармакологическом описании медпрепарата.


Потому как данный фармацевтический препарат замечательно переносится организмом и не оказывает развитие побочных реакций, Исмижен вполне можно применять даже во время протекания беременности, за исключением ее первой части (триместра) и грудного вскармливания. Токсического воздействия на организм не отмечено. Побочные реакции проявляют себя крайне редко и чаще являются следствием передозировки или нерационального использования иммуностимулирующих лекарственных средств. В отдельно взятых случаях были отмечены аллергические реакции на один из компонентов Исмижена, о чем свидетельствуют отзывы пациентов. Перед покупкой ознакомьтесь с аннотацией, проконсультируйтесь со специалистом, уточните стоимость Исмижена и его аналогов у продавца.


Как выгодно купить Исмижен. Цена и качествоКупить таблетки Исмижен в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Исмижен при этом будет везде одинаковая. 


Исмижен 50 мг №10 таблетки Инструкция

Інструкція про застосування

ІСМІЖЕН / ISMIGEN

Імуномодулятор для лікування та профілактики респіраторних інфекцій

 

Загальна характеристика: Ісміжен–імуностимулятор, який отримано шляхом механічного лізису мікробних клітин, механізм дії якого підвищує захисні властивості організму проти мікроорганізмів, що спричиняють респіраторні інфекції.

Якісний та кількісний склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить 7 мг ліофілізованого бактеріального лізату, що відповідає: Staphylococcus aureus 6x109 одиниць, Streptococcus pyogenes 6х109 одиниць, Streptococcus viridans 6х109 одиниць, Klebsiella pneumoniae 6х109 одиниць, Klebsiella ozaenae 6х109 одиниць, Haemophilus influenzae В 6х109 одиниць, Neisseria catarrhalis 6х109 одиниць. Streptococcus pneumoniae 6х109 одиниць (до останнього компоненту входять по 1х109 одиниць бактерій наступних типів –TY1/EQ11, TY2/EQ22, TY3/EQ14, TY5/EQ15, TY8/EQ23, TY47/EQ24), та 43 мг гліколя для процесу ліофілізації;

допоміжні речовини: колоїдний гідратований кремній, целюлоза мікрокристалічна, кальцію фосфат двоосновний, магнію стеарат, амонію гліцеризинат, есенція ментолового порошку.

Форма випуску. Таблетки сублінгвальні.

Код за АТС: J07AX.

Імунобіологічні та біологічні властивості:

Ісміжен– цеімуностимултор на основі бактеріального лізату, який підвищує опір організму до інфекцій завдяки збільшенню кількості сироваткових та секреторних антитіл, активації клітинних та гуморальних факторів неспецифічного імунітету. Це призводить до зниження частоти розвитку та важкості протікання респіраторних інфекцій, відпадає необхідність застосування антибіотиків. Ісміжен має подвійний механізм дії:

-                               активує неспецифічну резистентність (швидкий захист протягом 2 – 4тижнів від початку прийому Ісміжену) за рахунок мембранних антигенів, що входять до складу препарату, шляхом активації дендритних клітин, нейтрофілів, макрофагів та NK-клітин; індукції фагоцитозу та клітинного лізису за рахунок стимуляції адгезії макрофагів на бактеріях;

-                                  активує специфічний імунітет (тривалий захист протягом кількох років) шляхом підвищення рівня продукції ІЛ-2, специфічних сироваткових IgA, IgG, IgMта секреторних IgA, активації ефекторнихCD4 та CD8 Т-лімфоцитів. активації В-лімфоцитів.

Ісміжен добре абсорбується в слизовій оболонці ротової порожнини.

Показання для застосування:

-     гострі, підгострі, рецидивуючі або хронічні інфекції та захворювання верхніх дихальних шляхів (ГРВІ, грип, риніт, у тому числі алергічний, фарингіт, назофарингіт, тонзиліт, синусит, ларингіт, епіглотит, ангіна);

-     гострі, підгострі, рецидивуючі чи хронічні інфекції та захворювання нижніх дихальних шляхів, у тому числі обструктивні (трахеїт, трахеобронхіт, бронхіт, бронхоектази, XОЗЛта ін.).

Завдяки своїй імуностимулюючій дії Ісміжен знижує кількість та інтенсивність випадків ГРЗ у дітей, що часто та тривало хворіють, а також знижує кількість загострень ХОЗЛ на рік та важкість їх перебігу. Ісміжен застосовується для лікування інфекцій, резистентних до антибіотикотерапії, та для лікування ускладнень бактеріальних та вірусних інфекцій. Препарат дозволяється застосовувати у комбінації з іншими лікарськими засобами (антибіотиками та муколітичними засобами).

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застереження при застосуванні.

Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами. Застосування під час вагітності та лактації

Хоча токсичні ефекти Ісміжену на тваринах не спостерігались, рекомендується уникати застосування препарату протягом перших трьох місяців підтвердженої або передбачуваної вагітності.

Спосіб застосування та дози

Для перорального застосування дорослим та дітям від 2 років.

Лікування гострих процесів: 1 таблетку розсмоктувати під язиком протягом 1-2 хв. 1 раз на добу (слід утримуватися від прийому їжі протягом не менше 30 хвилин). Приймати щоденно впродовж щонайменше 10 днів до зникнення симптомів. Лікувальний курс передбачає прийом 10 таблеток.

Профілактичне лікування: 1 таблетку розсмоктувати під язиком протягом 1-2 хв. 1 раз на добу безперервно впродовж 10 днів. Після 20-денної перерви повторити 10-денний курс прийому препарату на наступний місяць. Повний курс лікування, при якому досягається максимальний імунотерапевтичний ефект, становить 3 місяці. Протягом повного курсу лікування потрібно прийняти ЗО таблеток Ісміжену. Інакше кажучи, Ісміжен приймають трьома декадними курсами протягом трьох місяців із двома 20-денними перервами між ними. Дітям молодшого віку рекомендовано попередньо подрібнити таблетку, змочити її водою кімнатної температури та отриману пастоподібну суміш покласти до ротової порожнини.

Побічна дія

Зазвичай добре переноситься. Рідко можливе виникнення шкірних алергічних реакцій (зуд, подразнення).

Термін придатності. З роки.

Умови зберігання. В сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Умови відпуску. Без рецепта.

Пакування. По 10 таблеток у алюмінієвій блістерній упаковці з полівінілхлоридної плівки і алюмінієвої фольги, що ламінована поліетиленом, по 1 або 3 блістери разом з інструкцією про застосування вкладають в картонну коробку.

Виробник: Брусчеттіні с.р.л. Адреса: Віа Ісонзо 6, 16147 Генуя, Італія

BRUSCHETTINI S.r.l. Address: Via Isonzo n.6, 16147 Genova, Italy.

Заявник: Лаллеманд Фарма АГ. Адреса: Віа Селва, 2, 6900 – Maссaгнo, Швейцарія

Lallemand Pharma AG. Address: Via Selva, 2, 6900 – Massagno, Switzerland

 

Рекламації на препарат направляти до: Департаменту контролю якості медичних послуг, регуляторної політики та санітарно-епідемічного благополуччя МОЗ України (01021, м. Київ, вул. Грушевського, 7, тел. (044) 253-61-94); ДП "Державний експертний центр МОЗ України" (03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40, тел. (044) 393-75-86) та підприємству-виробнику.


Исмижен 50 мг №10 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Исмижен 50 мг №10 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Исмижен 50 мг №10 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки сублінгвальні по 50 мг № 10 (10х1), № 30 (10х3) у блістерах
Виробник Брусчеттіні с.р.л., Італія
Вік від 2 років
Міжнародне найменування ISMIGEN
Показання Лікарський засіб застосовують у складі комплексного лікування таких захворювань: гострі, підгострі, рецидивні або хронічні інфекції та захворювання верхніх дихальних шляхів (гострі респіраторні вірусні інфекції, грип, риніт, у тому числі алергічний, фарингіт, назофарингіт, тонзиліт, синусит, ларингіт, епіглотит, ангіна); гострі, підгострі, рецидивні чи хронічні інфекції та захворювання нижніх дихальних шляхів, у тому числі обструктивні (трахеїт, трахеобронхіт, бронхіт, бронхоектази, хронічне обструктивне захворювання легенів (ХОЗЛ)). Завдяки своїй імуномодулюючій дії Ісміжен знижує кількість та інтенсивність випадків гострих респіраторних захворювань (ГРЗ) у дітей, що часто та тривало хворіють, а також знижує кількість загострень хронічного обструктивного захворювання легенів (ХОЗЛ) на рік та тяжкість їх перебігу. Ісміжен застосовується для лікування інфекцій, резистентних до антибіотикотерапії, та для лікування ускладнень бактеріальних та вірусних інфекцій. Препарат дозволяється застосовувати в комбінації з іншими лікарськими засобами (антибіотиками та муколітичними засобами).
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату.
Склад діюча речовина: 1 таблетка містить 50 мг ліофілізованого бактеріального лізату, до складу якого входить 7 мг бактеріального лізату із: Staphylococcus aureus 6?109 КУО, Streptococcus pyogenes 6?109 КУО, Streptococcus viridans 6?109 КУО, Klebsiella pneumoniae 6?109 КУО, Klebsiella ozaenae 6?109 КУО, Haemophilus influenzae B 6?109 КУО, Neisseria catarrhalis 6?109 КУО, Streptococcus pneumoniae 6?109 КУО (містить по 1?109 КУО таких типів - TY1, TY2, TY3, TY5, TY8, TY47), та 43 мг гліколю для процесу ліофілізації; допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний водний; целюлоза мікрокристалічна; кальцію гідрофосфат дигідрат; магнію стеарат; амонію гліцеризинат; есенція ментолового порошку.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ІСМІЖЕН
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Імуностимулятори. Код АТХ L03A X.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.