www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Искуcственные слезы 15 мл №1 капли

 • Купить Искуcственные слезы 15 мл №1 капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
 • Купить Искуcственные слезы 15 мл №1 капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
 • Купить Искуcственные слезы 15 мл №1 капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 043.0019
Нет в наличии
сообщить о появлении
Основные физико-химические свойства:
Аналоги

Описание Искуcственные слезы 15 мл №1 капли

Искусственные слезы 15 мл – офтальмологическое средство в виде глазных капель, относящееся к искусственным аналогам слезной жидкости. В основе медикамента гипромеллоза и декстран. Глазные капли Искусственные слезы обеспечивают формирование слоя на поверхности роговицы, поддерживаемого посредством абсорбции.

Искусственные слезы глазные капли повышают стабильность слезной пленки за счет физиологической совместимости, формируя на роговице увлажняющее естественное вещество. За счет этого слезы в глазу удерживаются продолжительное время, несмотря на высокую вязкость раствора. Средство Искусственные слезы увеличивает устойчивость слезной пленки и увлажнение роговицы.

Искусственные слезы показания к применению

Применение Искусственные слезы имеют следующее:

 • синдром Шегрена;

 • сухой кератоконъюнктивит;

 • глазная сухость;

 • лечение и предотвращение данных состояний.

Кроме того, Искусственные слезы назначаются для временного облегчения раздражений и жжений, обусловленных глазной сухостью, а также для ликвидации дискомфорта, обусловленного глазным раздражением или воздействием окружающих факторов (солнце, ветер).

Искусственные слезы противопоказания

Средство не используется при персональной непереносимости 70 декстрана, гипромеллозы или вспомогательных веществ препарата.

Искусственные слезы побочные действия

 • головная боль;

 • затуманенность зрения;

 • фотофобия;

 • глазной зуд;

 • гипертермия глаз;

 • ощущение дискомфорта.

Стоимость Искусственных слез представлена на нашем сайте.

Цена Искуcственные слезы 15 мл №1 капли актуальна при заказе на сайте. Купить Искуcственные слезы 15 мл №1 капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Искуcственные слезы 15 мл №1 капли Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ШТУЧНІ СЛЬОЗИ

(TEARS NATURALE® II)

Склад:

діючі речовини: 1 мл розчину містить декстрану 70 – 1 мг та гіпромелози 3 мг;

допоміжні речовини: натрію хлорид, калію хлорид, поліквад, натрію тетраборат, натрію гідроксид та/або кислота хлористоводнева концентрована, вода очищена.

Лікарська форма. Краплі очні.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин.

Фармакотерапевтична група. Офтальмологічні засоби. Штучні замінники слізної рідини. Код АТХ S01Х A20.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка

Очні краплі ШТУЧНІ СЛЬОЗИ містять декстран 70 та гіпромелозу (гідроксипропілметилцелюлозу), водорозчинну полімерну систему (ДУАСОРБ), яка поєднується з природними сльозами, що забезпечує зволоження рогівки. Завдяки синергічній дії з компонентами природних сліз препарат забезпечує утворення шару на поверхні рогівки, який підтримується за рахунок адсорбції.

ШТУЧНІ СЛЬОЗИ підвищують стабільність слізної плівки завдяки фізіологічній сумісності, утворюючи, таким чином, природну зволожувальну речовину на рогівці. Це забезпечує утримання сльози в оці протягом тривалішого часу, незважаючи на те, що розчин не має високої в’язкості. Препарат збільшує зволоження рогівки та стійкість слізної плівки, що підтверджується результатами досліджень часу розриву слізної плівки.

Фармакокінетика

Базуючись на стандартних дослідженнях та оцінках безпеки для очей, фармакології безпеки, токсичності повторної дози, генотоксичності, канцерогенної дії та токсичності щодо репродуктивної функції, доклінічні дані не виявили будь-яких особливих ризиків для людини.

У дослідженні на морських свинках методом виявлення максимальної дози, 2 % гіпромелоза, а також офтальмологічні розчини, що містять поліквад, продемонстрували відсутність  сенсибілізуючої дії. Дані щодо абсорбції полікваду та гіпромелози обмежені.

Гіпромелоза має велику молекулярну масу (86000 дальтон) і, таким чином, повільно абсорбується. Мінімальну абсорбцію при пероральному застосуванні препарату було продемонстровано у щурів. Гіпромелоза вважається метаболічно-інертною речовиною.

Поліквад (полікватерніум-1) – високомолекулярна полімерна сполука (4600-11000 дальтон) з високою щільністю заряду і тому не очікується, що вона абсорбується.

Клінічні характеристики.

Показання.

Сухість ока, в тому числі сухий кератокон’юнктивіт та синдром Шегрена, а також для лікування та попередження ускладнень, пов’язаних із такими станами.

Тимчасове полегшення печіння та подразнення, спричинених сухістю ока, та як захист від подальшого подразнення. Тимчасове полегшення дискомфорту, спричиненого незначними подразненнями ока або впливом на нього вітру або сонця.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до декстрану 70, гіпромелози або до будь-якого з компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Досліджень щодо взаємодії з іншими лікарськими засобами не проводилось, однак клінічно істотних взаємодій з іншими лікарськими засобами не очікується.

У разі супутнього застосування інших місцевих офтальмологічних препаратів слід дотримуватись інтервалу не менш ніж 5 хвилин між їх застосуванням. Очні мазі слід застосовувати останніми.

Особливості застосування.

·      Тільки для офтальмологічного застосування.

·      Не призначено для ін’єкцій та перорального застосування.

·      У випадку, якщо у пацієнта виникає головний біль, біль в очах, зміна гостроти зору, подразнення очей, стійке почервоніння або якщо стан погіршується чи залишається без змін більше 3 днів, необхідно припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

·      Щоб попередити забруднення крапельниці та вмісту флакона, необхідно дотримуватись обережності і не торкатися повік, прилеглих ділянок або інших поверхонь краєм флакона-крапельниці.

·      Не слід застосовувати препарат, якщо розчин помутнів або змінив колір.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Репродуктивна функція.

Немає даних стосовно впливу очних крапель ШТУЧНІ СЛЬОЗИ на репродуктивну функцію чоловіків або жінок. Декстран 70 та гіпромелоза не є фармакологічно активними компонентами, тому будь-якого впливу на репродуктивну функцію не очікується.

Вагітність.

Дані  щодо застосування очних крапель ШТУЧНІ СЛЬОЗИ вагітним жінкам відсутні або їх кількість обмежена. Однак декстран 70 та гіпромелоза мають властивості захисного покриття та не є фармакологічно активними. При місцевому застосуванні препарату системний вплив декстрану 70 та гіпромелози є вкрай низьким, тому будь-якої системної токсичності або будь-якого впливу на репродуктивну функцію чи на розвиток ембріона та плода (ембріофетальний розвиток) не очікується. Очні краплі ШТУЧНІ СЛЬОЗИ можна застосовувати у період вагітності.

Годування груддю.

Невідомо, чи декстран 70, гіпромелоза або будь-який з компонентів препарату проникають у грудне молоко людини. Системний вплив декстрану 70 та гіпромелози на жінку, яка годує груддю, є вкрай незначним, тому не очікується будь-якого впливу на новонароджену дитину або дитину, яку годують груддю. Крім того, обидві діючі речовини не є фармакологічно активними. Відповідно припинення застосування препарату протягом періоду годування груддю не вважається необхідним. Очні краплі ШТУЧНІ СЛЬОЗИ можна застосовувати протягом періоду годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Очні краплі ШТУЧНІ СЛЬОЗИ не впливають або мають зовсім незначний вплив на здатність керувати автотранспортом та механізмами. Як і у випадку застосування інших очних крапель, тимчасове затуманення зору або інші порушення зору можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або механізмами. Якщо затуманення зору виникає під час закапування, пацієнту необхідно зачекати, поки зір проясниться, перш ніж керувати автотранспортом або механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Закапувати по 1-2 краплі препарату ШТУЧНІ СЛЬОЗИ у кон’юнктивальний мішок ураженого ока (очей) при необхідності.

Немає специфічних даних щодо застосування препарату пацієнтам з порушеннями функцій печінки та нирок. Однак, приймаючи до уваги широкий досвід застосування офтальмологічних препаратів, до складу яких входять зазначені інгредієнти, у коригуванні дози для цієї категорії пацієнтів немає потреби.

У разі супутньої терапії із застосуванням інших місцевих офтальмологічних препаратів слід дотримуватись інтервалу 5 хвилин між їх застосуванням.

Діти.

Немає специфічних даних щодо застосування препарату дітям. Однак, приймаючи до уваги широкий досвід застосування офтальмологічних препаратів, до складу яких входять зазначені інгредієнти, у коригуванні дози для цих пацієнтів немає потреби.

Передозування.

Не повідомлялося про будь-які випадки передозування.

Враховуючи характеристики даного препарату, не очікується будь-якого токсичного ефекту внаслідок передозування як при місцевому застосуванні, так і при випадковому проковтуванні вмісту флакона.

У разі передозування надлишок очних крапель ШТУЧНІ СЛЬОЗИ можна легко вимити з ока теплою проточною водою.

Побічні реакції.

Протягом клінічних досліджень найчастішою побічною реакцією було затуманення зору. Нижченаведені побічні реакції спостерігались під час клінічних досліджень препарату ШТУЧНІ СЛЬОЗИ та класифікувались наступним чином: дуже часто (≥ 1/10), часто          (≥ 1/100 до < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 до < 1/100), поодинокі (≥ 1/10000 до < 1/1000) та рідкісні (< 1/10000). У межах кожної групи побічні реакції представлені у порядку зменшення їх ступеня тяжкості.

Термін придатності. 3 роки.

Термін придатності після першого відкриття флакона – 4 тижні.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С у місцях, недоступних для дітей.

Упаковка.

По 5 мл або 10 мл, або 15 мл у флаконах-крапельницях «Дроп-tейнерÒ».

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

Алкон-Куврьор/

Alcon-Couvreur.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Рійксвег 14, В-2870 Пуурс, Бельгія/

Rijksweg 14, B-2870 Puurs, Belgium.

Искуcственные слезы 15 мл №1 капли Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Mira 28.07.2016 Добрый день! Делюсь своим опытом с данным препаратом, так как я ношу контактные линзы, для меня этот препарат находка. Преимущества искусственных слез: 1. Удобство в применении. 2. Глаза после закапывания, даже начинают лучше видеть, видимо слезы искусственные так действуют.)) Увлажнение сразу чувствуется. 3. Краснота спадает. Всем рекомендую, но не забудьте проконсультироваться с врачом!)
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Искуcственные слезы 15 мл №1 капли Видеообзор

Искуcственные слезы 15 мл №1 капли Характеристики

Лікарська форма Краплі очні по 15 мл у флаконах-крапельницях "Дроп-Тейнер®" № 1
Виробник Алкон-Куврьор, Бельгія
Вік Немає специфічних даних щодо застосування препарату дітям.
Міжнародне найменування Artificial tears and other indifferent preparations
Показання Сухість ока, в тому числі сухий кератокон’юнктивіт та синдром Шегрена, а також для лікування та попередження ускладнень, пов’язаних із такими станами. Тимчасове полегшення печіння та подразнення, спричинених сухістю ока, та як захист від подальшого подразнення. Тимчасове полегшення дискомфорту, спричиненого незначними подразненнями ока або впливом на нього вітру або сонця.
Протипоказання Підвищена чутливість до декстрану 70, гіпромелози або до будь-якого з компонентів препарату.
Склад діючі речовини: 1 мл розчину містить декстрану 70 – 1 мг та гіпромелози 3 мг; допоміжні речовини: натрію хлорид, калію хлорид, поліквад, натрію тетраборат, натрію гідроксид та/або кислота хлористоводнева концентрована, вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ШТУЧНІ СЛЬОЗИ
Упаковка флакон-крапельниця
Фармакотерапевтична група Офтальмологічні засоби. Штучні замінники слізної рідини. Код АТХ S01Х A20.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Рекомендуем
С этим товаром покупают