www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Ипигрикс 15 мг/мл 1 мл №10 раствор для инъекций

Loading...
  Купить Ипигрикс 15 мг/мл 1 мл №10 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ипигрикс 15 мг/мл 1 мл №10 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ипигрикс 15 мг/мл 1 мл №10 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ипигрикс 15 мг/мл 1 мл №10 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ипигрикс 15 мг/мл 1 мл №10 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
408.9 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Ипигрикс 15 мг/мл 1 мл №10 раствор для инъекций

Раствор для инъекций Ипигрикс 15 мг/мл 1 мл №10 производят в виде растворенного активного компонента ипидакрина, в ампулах. Лекарственный препарат используется широко и успешно в лечении заболеваний нервной системы различного происхождения для проведения инъекционного ввода больным. Улучшает проводимость импульсов и нервно-мышечную передачу, сокращаемость органов с гладкими мышцами, усиливает память.


Показания к применению

 • Заболевания периферической нервной системы: моно- и полинейропатия, полирадикулопатия, миастения и миастенический синдром различной этиологии;
 • заболевания центральной нервной системы (ЦНС): бульбарные параличи и парезы; восстановительный период органических поражений ЦНС, сопровождающиеся двигательными нарушениями.


Противопоказания

 • Повышенная чувствительность к ипидакрину или другим компонентам препарата
 • эпилепсия
 • экстрапирамидные нарушения с гиперкинезами;
 • стенокардия, выраженная брадикардия
 • бронхиальная астма;
 • вестибулярные расстройства;
 • язвенная болезнь желудка или двенадцатиперстной кишки в стадии обострения;
 • механическая непроходимость кишечника и мочевыводящих путей.

Цена Ипигрикс 15 мг/мл 1 мл №10 раствор для инъекций актуальна при заказе на сайте. Купить Ипигрикс 15 мг/мл 1 мл №10 раствор для инъекций в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Ипигрикс 15 мг/мл 1 мл №10 раствор для инъекций Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ИПИГРИКС®
(IPIGRIX)

Склад:

діюча речовина: іпідакрин (ipidacrine);

1 мл розчину (1 ампула) містить 5 мг або 15 мг іпідакрину гідрохлориду моногідрат (у перерахунку на іпідакрину гідрохлорид);

допоміжні речовини: кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група.

Антихолінестеразні засоби.  Код АТХ N07A A.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

-   Захворювання периферичної нервової системи: моно- і полінейропатія, полірадикулопатії, міастенія та міастенічний синдром різної етіології;

-   захворювання центральної нервової системи (ЦНС): бульбарні паралічі та парези; відновний період органічних уражень ЦНС, які супроводжуються руховими порушеннями.

Протипоказання.

-   Підвищена чутливість до іпідакрину або до інших компонентів препарату;

-   епілепсія;

-   екстрапірамідні порушення з гіперкінезами;

-   стенокардія, виражена брадикардія;

-   бронхіальна астма;

-   вестибулярні розлади;

-   виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки у стадії загострення;

-   механічна непрохідність кишечнику і сечовивідних шляхів.

Спосіб застосування та дози.

Дози та тривалість лікування визначають індивідуально залежно від ступеня тяжкості захворювання. Розчини іпідакрину, що містять 5 мг/мл та 15 мг/мл, вводять внутрішньом'язово або підшкірно.

Захворювання периферичної нервової системи.

Моно-  і  полінейропатії  різного  ґенезу:  підшкірно  або  внутрішньом'язово  вводять 5-15 мг 1-2 рази на добу, курс лікування – 10-15 днів (у тяжких випадках - до 30 днів); далі лікування продовжують таблетованою формою препарату.

Міастенія та міастенічний синдром: підшкірно або внутрішньом'язово вводять 5-30 мг 1-3 рази на добу з подальшим переходом на таблетовану форму. Загальний курс лікування становить 1-2 місяці. При необхідності лікування можна повторити кілька разів з перервою між курсами в 1-2 місяці.

Захворювання центральної нервової системи.

Бульбарні паралічі і парези: підшкірно та внутрішньом'язово вводять 5-15 мг 1-2 рази на добу, курс лікування – 10-15 днів, за можливістю переходять на таблетовану форму.

Відновний період при органічних ураженнях ЦНС.

Внутрішньом'язово  - 10-15 мг 1-2 рази на добу, курс лікування – до 15 днів, далі за можливістю - 1-2 рази на добу.

Побічні реакції.

Іпідакрин добре переноситься, побічні ефекти виникають рідко (в 6,5 % випадків), виражені слабко і, як правило, проявляються не в усіх пацієнтів.

Порушення серцевої діяльності: посилене серцебиття, знижена частота серцевих скорочень.

З боку нервової системи: при застосуванні високих доз - запаморочення, головний біль, сонливість, загальна слабкість, судоми.

З боку дихальної системи: посилене виділення секрету бронхів, бронхоспазм.

З боку травної системи: посилене слиновиділення, нудота; при застосуванні високих доз - блювання, діарея, жовтяниця, біль за грудниною.

З боку шкіри та підшкірних тканин: посилене потовиділення; при застосуванні високих доз - шкірні алергічні реакції (свербіж, висипання).

З боку репродуктивної системи: підвищення тонусу матки.

У випадку розвитку небажаних побічних дій зменшують дозу або короткочасно (на 1-2 дні) переривають застосування препарату. Слиновиділення та зниження частоти серцевих скорочень можна зменшити м-холіноблокаторами (атропін тощо).

Передозування.

Симптоми: бронхосазм, посилене потовиділення, звуження зіниць, ністагм, посилення перистальтики шлунково-кишкового тракту, спонтанна дефекація та сечовипускання, блювання, жовтяниця, брадикардія, порушення внутрішньосерцевої провідності, аритмії, артеріальна гіпотензія, занепокоєння, тривога, збудження, відчуття страху, атаксія, судоми, кома, порушення мовлення, сонливість, загальна слабкість.

Лікування: застосовують симптоматичну терапію, використовують м-холіноблокатори: атропін, циклодол, метацин тощо.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Ипигрикс® підвищує тонус матки та може спричинити передчасні пологи, тому під час вагітності застосування препарату протипоказане.

Застосування препарату у період годування груддю протипоказане.

Діти.

У зв’язку з відсутністю даних щодо безпеки застосування Ипигрикс®, розчину для ін’єкцій, дітям, препарат не призначають пацієнтам даної вікової категорії.

Особливості застосування.

Може загостритись перебіг бронхіальної астми, епілепсії, тиреотоксикозу, пептичної виразки шлунка та дванадцятипалої кишки. Також слід дотримуватися обережності в разі захворювань серцево-судинної системи.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

У період лікування необхідно утримуватися від керування автомобіля, а також від занять потенційно небезпечними видами діяльності, які потребують підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Ипигрикс® посилює седативний ефект у комбінації з засобами, які пригнічують ЦНС. Дія та побічні ефекти посилюються при спільному застосуванні з іншими інгібіторами холінестерази та м-холіноміметичними засобами. У хворих на міастенію підвищується ризик розвитку «холінергічного» кризу, якщо Ипигрикс® застосовують одночасно з холінергічними засобами. Зростає ризик розвитку брадикардії, якщо β-адреноблокатори застосовувалися до початку лікування препаратом.

Ипигрикс® можна застосовувати в комбінації з ноотропними препаратами.

Алкоголь посилює побічні ефекти препарату.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Ипигрикс® чинить безпосередній стимулюючий вплив на проведення імпульсу по нервових волокнах, міжнейрональних та нервово-м'язових синапсах периферичної та центральної нервової системи. Фармакологічна дія Ипигрикс® заснована на комбінації двох механізмів дії:

-   блокада калієвих каналів мембрани нейронів та м’язових клітин;

-   оборотне інгібування холінестерази в синапсах.

Ипигрикс® посилює дію на гладкі м'язи не лише ацетилхоліну, але й адреналіну, серотоніну, гістаміну та окситоцину.

Ипигрикс® поліпшує та стимулює проведення імпульсу в нервовій системі та нервово-м'язову передачу.

Ипигрикс® посилює скоротливість гладком'язових органів під впливом усіх антагоністів ацетилхолінових, адреналінових, серотонінових, гістамінових і окситоцинових рецепторів за винятком калію хлориду.

Ипигрикс® поліпшує пам'ять, гальмує проградієнтний розвиток деменції.

Препарат відновлює проведення імпульсу в периферичній нервовій системі, порушеного внаслідок різних чинників, таких як травма, запалення, дія місцевих анестетиків, деяких антибіотиків, калію хлориду, токсинів тощо.

Помірно стимулює ЦНС з окремими проявами седативного ефекта; виявляє аналгетичний та антиаритмічний ефекти.

Препарат не чинить тератогенної, ембріотоксичної, мутагенної та канцерогенної, а також алергізуючої та імунотоксичної дії, а також не впливає на ендокринну систему.

Фармакокінетика.

Іпідакрин швидко всмоктується після підшкірного або внутрішньом'язового введення. Максимальна концентрація в крові досягається через 25-30 хв; швидко надходить до тканин; період напіврозподілу у фазі становить 40 хв. Приблизно 40-55 % активної речовини зв’язується з білками плазми крові. Метаболізується в печінці. Виведення препарату здійснюється нирками, а також екстраренально (через шлунково-кишковий тракт).

Період напіввиведення при парентеральному введенні препарату становить 2-3 години. Екскреція відбувається, в основному, за рахунок канальцевої секреції, і лише ⅓ дози виводиться шляхом клубочкової фільтрації. При парентеральному введенні 34,8 % іпідакрину виділяється із сечею в незміненому вигляді.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

Термін придатності. 2 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати!

Зберігати в недоступному для дітей місці!

 

Упаковка.

По 1 мл  в ампулі з безкольорового скла І гідролітичного класу з двома маркувальними кільцями жовтого та червоного  (для дозування 5 мг/мл) або зеленого і червоного (для дозування 15 мг/мл) кольору та з лінією або крапкою розлому.

По 5 ампул у чарунковій упаковці з полівінілхлоридної плівки без покриття (піддон).

По 2 чарункові упаковки (піддони) вміщають у пачку з картону.

Категорія відпуску. За рецептом.

Власник реєстраційного посвідчення.

АТ «Гріндекс».

Місцезнаходження.

Вул. Крустпілс, 53, Рига, LV-1057, Латвія.

Тел./факс: +371 67083205 / +371 67083505

Эл. пошта: [email protected]

Виробник.

Виробник, який відповідає за випуск серії, включаючи контроль серії/випробування.

АТ «Гріндекс».

Місцезнаходження.

Вул. Крустпілс, 53, Рига, LV-1057, Латвія.

Ипигрикс 15 мг/мл 1 мл №10 раствор для инъекций Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Ипигрикс 15 мг/мл 1 мл №10 раствор для инъекций Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Ипигрикс 15 мг/мл 1 мл №10 раствор для инъекций Характеристики

Лікарська форма По 1 мл в ампулі з безкольорового скла І гідролітичного класу з двома маркувальними кільцями жовтого та червоного (для дозування 5 мг/мл) або зеленого і червоного (для дозування 15 мг/мл) кольору та з лінією або крапкою розлому. По 5 ампул у чарунковій упаковці з полівінілхлоридної плівки без покриття (піддон). По 2 чарункові упаковки (піддони) вміщають у пачку з картону.
Виробник Виробник, який відповідає за випуск серії, включаючи контроль серії/випробування. АТ «Гріндекс».
Вік У зв’язку з відсутністю даних щодо безпеки застосування Ипигрикс, розчину для ін’єкцій, дітям, препарат не призначають пацієнтам даної вікової категорії.
Міжнародне найменування ipidacrine
Показання Захворювання периферичної нервової системи: моно- і полінейропатія, полірадикулопатії, міастенія та міастенічний синдром різної етіології; захворювання центральної нервової системи (ЦНС): бульбарні паралічі та парези; відновний період органічних уражень ЦНС, які супроводжуються руховими порушеннями.
Протипоказання Підвищена чутливість до іпідакрину або до інших компонентів препарату; епілепсія; екстрапірамідні порушення з гіперкінезами; стенокардія, виражена брадикардія; бронхіальна астма; вестибулярні розлади; виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки у стадії загострення; механічна непрохідність кишечнику і сечовивідних шляхів.
Склад 1 мл розчину (1 ампула) містить 5 мг або 15 мг іпідакрину гідрохлориду моногідрат (у перерахунку на іпідакрину гідрохлорид); допоміжні речовини: кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.
Термін придатності 2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
Українська назва Іпиігрикс
Упаковка ампули
Фармакотерапевтична група Антихолінестеразні засоби. Код АТХ N07A A.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги