www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Инлита 1 мг №56 таблетки

  • Купить Инлита 1 мг №56 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 2701005
12325.22 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Инлита 1 мг №56 таблетки

Инлита таблетки 1 мг №56 является коммерческим торговым наименованием лекарственного препарата, который предлагает на фармацевтическом рынке Украины крупная международная компания Pfizer Manufacturing Deutschland GmbH


Назначение 

Согласно инструкции к препарату он относится к противоопухолевым препаратам, ингибирующим протеинкиназу и применяется для целевой терапии распространенной почечноклеточной аденокарциномы при неэффективности других препаратов. В описании действующего вещества, которым является Акситиниб (Axitinib), отмечено его гепатотоксическое и нефротоксическое воздействие, в связи с чем рекомендуется регулярный контроль соответствующих биохимических показателей крови пациента. 


Противопоказания 

Противопоказанием к назначению Инлита является индивидуальная непереносимость активного действующего вещества или других компонентов препарата, беременность, кормление грудью и детский возраст пациента. 


Инлита, инструкция по применению 


Назначение, режим дозирования и коррекцию дозы производит специалист с соответствующим опытом таргетного лечения онкологических заболеваний. По отзывам специалистов коррекция дозы не производится в зависимости от пола и возраста пациента. Побочные эффекты препарата Инлита и его аналогов подробно изложены в соответствующих таблицах инструкции по применению. При передозировке препарата не существует специфического лечения и специального антидота. В этом случае проводятся симптоматические лечебно – профилактические мероприятия.


Инлита – отзывы

Благодаря невысокой стоимости в сравнении с аналогами и хорошим терапевтическим показателям, средство получило заслуженные одобрение врачей и положительные отзывы пациентов.Профессиональный персонал наших аптек поможет сделать вам верный выбор и обеспечит оригинальное качество лекарственных средств и высокий уровень сервиса на всех этапах приобретения. Эти принципы являются частью корпоративной культуры сети Аптека24.


Как выгодно купить Инлита. Цена и качество

Купить Инлита 1 мг №56 в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, Николаев и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Инлита 1 мг №56 при этом будет везде одинаковая.

Инлита 1 мг №56 таблетки Инструкция


ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ІНЛІТА

(INLYTA®)

Склад:

діюча речовина: акситиніб;

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 1 мг або 5 мг акситинібу;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактоза, моногідрат, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, Opadry® II червоний 32K15441 (HPMC 2910/гіпромелоза 15сР, титану діоксид (Е 171), лактоза, моногідрат, триацетин, заліза оксид червоний(Е 172)).

Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група.

Антинеопластичні засоби. Інгібітори протеїнкінази. Код АТС L01X E17.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування поширеної нирковоклітинної карциноми у разі, якщо попередній курс системного лікування виявився неефективним.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до акситинібу або до будь-якого іншого компонента препарату.

Спосіб застосування та дози.

Рекомендована початкова пероральна доза препарату Інліта становить 5 мг двічі на добу. Інтервали між прийомами доз препарату Інліта повинні бути приблизно 12 годин; препарат можна застосовувати незалежно від прийому їжі (див. розділ «Фармакодинаміка»). Таблетки ковтають цілими, запиваючи склянкою води.

У разі виникнення блювання після прийому дози або у разі пропуску дози не слід приймати додаткову дозу препарату. Необхідно у належний час прийняти наступну планову дозу препарату.

Рекомендації щодо змін дозування.

Підвищення або зниження дози проводять, виходячи з індивідуальних показників безпеки та переносимості препарату.

Можна підвищувати дозу Інліти пацієнтам, які під час лікування нормально переносили препарат протягом щонайменше двох тижнів поспіль, без виникнення побічних реакцій другого та вищих ступенів тяжкості (згідно з Загальними критеріями оцінки токсичності для небажаних реакцій), мають нормальний артеріальний тиск та не застосовують антигіпертензивні препарати. Якщо підвищення дози рекомендовано при режимі дозування 5 мг двічі на добу, дозу препарату Інліта можна підвищувати до 7 мг двічі на добу.
У подальшому можливе підвищення до 10 мг двічі на добу з використанням тих самих критеріїв, що й для попереднього підвищення.

Протягом курсу застосування Інліти лікування певних небажаних реакцій на препарат може потребувати тимчасового чи остаточного припинення застосування та/або зниження дози препарату. У разі якщо виникає потреба знизити дозу 5 мг, яку приймають двічі на день, рекомендоване дозування становить 3 мг двічі на день. За потреби подальшого зниження дози рекомендоване дозування становитиме 2 мг двічі на день.

Потужні інгібітори CYP3A4/5.

Слід уникати одночасного застосування препарату з потужними інгібіторами CYP3A4/5 (такими як кетоконазол, ітраконазол, кларитроміцин, атазанавір, індинавір, нефазодон, нелфінавір, ритонавір, саквінавір, телітроміцин та вориконазол). Для одночасного застосування з препаратом Інліта рекомендовано підбирати альтернативний препарат з відсутнім або мінімальним потенціалом пригнічення активності CYP3A4/5. Можливості зміни дозування препарату Інліта для пацієнтів, які одночасно приймають потужні інгібітори CYP3A4/5, не досліджували. Але за потреби одночасного призначення препарату Інліта та потужного інгібітора CYP3A4/5 рекомендовано знижувати дозу препарату Інліта приблизно вдвічі, оскільки вважається, що таке зниження дає можливість повернути значення AUC до діапазону значень, які спостерігаються під час застосування препарату без інгібіторів. У подальшому можливе підвищення або зниження дози препарату Інліта з огляду на індивідуальні показники безпеки та переносимості препарату. Після закінчення одночасного прийому потужного інгібітора (через 3–5 періодів напіввиведення інгібітора) дозу препарату Інліта слід знову підвищити до рівня, який був призначений до початку застосування потужного інгібітора CYP3A4/5 (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Порушення функцій печінки. У разі призначення препарату Інліта пацієнтам з порушенням функції печінки легкого ступеня (клас А за класифікацією Чайлда-П’ю), зниження початкової дози препарату не потрібне. Виходячи з даних фармакокінетики, пацієнтам з порушенням функцій печінки помірного ступеня (клас В за класифікацією Чайлда-П’ю) станом на початок лікування слід знижувати початкову дозу препарату Інліта приблизно вдвічі. У подальшому можливе підвищення або зниження дози препарату Інліта, з огляду на індивідуальні показники безпеки та переносимості препарату. Застосування препарату Інліта для лікування пацієнтів з порушенням функції печінки тяжкого ступеня (клас С за класифікацією Чайлда-П’ю) не досліджували (див. розділ «Особливості застосування» та «Фармакокінетика у особливих груп пацієнтів»).

Порушення функції нирок.

Спеціалізованих досліджень щодо застосування акситинібу пацієнтам з порушеннями функцій нирок не проводили. Результати популяційних аналізів з фармакокінетики показали, що у пацієнтів з існуючими порушенням функції нирок легкого, помірного та тяжкого ступеня (кліренс креатиніну від ≤15 мл/хв до <89 мл/хв) не було значних відхилень показників кліренсу акситинібу (див. розділ «Фармакокінетика»). Пацієнти з існуючим легким, помірним або тяжким порушенням функції нирок не потребують корекції початкової дози. Застосовувати препарат для лікування пацієнтів з термінальною стадією ниркової недостатності (кліренс креатиніну <15 мл/хв) слід з обережністю.

Застосування пацієнтам літнього віку

У контрольованому клінічному дослідженні застосування препарату Інліта для лікування нирковоклітинної карциноми брали участь 359 пацієнти, 123 з яких (34%) у групі лікування препаратом Інліта були віком від 65 років. Хоча ймовірність підвищеної чутливості до препарату у більш старшого віку цілком виключити не можна, загалом відмінностей у показниках безпеки та ефективності препарату Інліта між пацієнтами віком ≥65 років та більш молодими пацієнтами відмічено не було.

Хворі літнього віку не потребують корекції дози препарату (див. розділ «Фармакокінетика»).

Побічні реакції.

Оскільки клінічні дослідження проводять у дуже варіабельних умовах, частота побічних реакцій, зареєстрованих під час клінічних досліджень лікарського препарату, не може бути безпосередньо порівняна з частотою побічних реакцій, отриманих під час клінічних досліджень іншого препарату; також ця частота може не відображати тієї, що спостерігається у клінічній практиці.

Безпеку застосування препарату Інліта оцінювали у ході досліджень режиму монотерапії за участю 715 пацієнтів, з яких у 537 була поширена нирковоклітинна карцинома. Наведені у розділі «Побічні реакції» дані стосуються застосування препарату Інліта 359 пацієнтам з поширеною нирковоклітинною карциномою, які брали участь у рандомізованому клінічному дослідженні, де препарат Інліта порівнювали з сорафенібом.

Такі ризики, як: артеріальна гіпертензія, артеріальна та венозна тромбоемболія, кровотеча, серцева недостатність, перфорація травного тракту та утворення фістул, дисфункція щитовидної залози, ускладнене загоєння ран, синдром задньої зворотної лейкоенцефалопатії (СЗЗЛ), протеїнурія, підвищення активності ферментів печінки, порушення функції печінки та порушення розвитку плода, а також належні заходи, які слід проводити у разі їх виникнення, більш детально описані у розділі «Особливості застосування».

Досвід застосування під час клінічних досліджень.                                     

Середня тривалість лікування становила 6,4 місяця (діапазон від 0,03 до 22 місяців) для пацієнтів, які отримували Інліту, та 5 місяців (діапазон 0,03 – 20,1 місяця) для пацієнтів, які отримували сорафеніб. Модифікації дози або тимчасове припинення лікування через розвиток небажаної реакції були потрібні для 199 пацієнтів з 359 (55 %), які отримували препарат Інліта, та у 220 пацієнтів з 355 (62 %), які отримували сорафеніб. Через розвиток небажаних реакцій лікування було остаточно припинене 34 пацієнтам з 359 (9 %), які отримували препарат Інліта, та 46 пацієнтам з 355 (13 %), які отримували сорафеніб.

Найбільш поширеними (частота виникнення ≥20 %) побічними реакціями, які спостерігалися при застосуванні препарату Інліта, були: діарея, артеріальна гіпертензія, стомлюваність, зниження апетиту, нудота, дисфонія, синдром долонно-підошовної еритродизестезії, зниження маси тіла, блювання, астенія та запори.

У таблиці 1 відображено побічні реакції, зареєстровані у ≥10 % пацієнтів, які отримували препарат Інліта або сорафеніб.

                                                                                                                                Таблиця 1

Побічні реакціїа

Інліта

Сорафеніб

(N=359)

(N=355)

Всі ступеніб

Ступінь 3 або 4

Всі ступеніб

Ступінь 3 або 4

%

%

%

%

Діарея

55

11

53

7

Артеріальна гіпертензія

40

16

29

11

Стомлюваність

39

11

32

5

Зниження апетиту

34

5

29

4

Нудота

32

3

22

1

Дисфонія

31

0

14

0

Синдром долонно-підошовної еритродизестезії

27

5

51

16

Зниження маси тіла

25

2

21

1

Блювання

24

3

17

1

Астенія

21

5

14

3

Запор

20

1

20

1

Гіпотиреоз

19

<1

8

0

Кашель

15

1

17

1

Запалення слизової оболонки

15

1

12

1

Артралгія

15

2

11

1

Стоматит

15

1

12

<1

Задишка

15

3

12

3

Біль у животі

14

2

11

1

Головний біль

14

1

11

0

Біль у кінцівках

13

1

14

1

Висипання

13

<1

32

4

Протеїнурія

11

3

7

2

Дисгевзія

11

0

8

0

Сухість шкіри

10

0

11

0

Диспепсія

10

0

2

0

Свербіж

7

0

12

0

Алопеція

4

0

32

0

Еритема

2

0

10

<1

а Відображення у відсотках усіх категорій реакцій, що виникали у ході лікування.

б Критерії узагальненої термінології для побічних реакцій Національного інституту раку, версії 3.0.


Наведені нижче побічні реакції (усіх ступенів тяжкості) у пацієнтів, які отримували лікування препаратом Інліта, виникали з частотою <10 %. Серед цих реакцій були запаморочення (9 %), біль у верхній частині живота (8 %), міалгія (7 %), дегідратація (6 %), носова кровотеча (6 %), анемія (4 %), геморой (4 %), гематурія (3 %), дзвін у вухах (3 %), підвищення рівнів ліпази (3 %), глосодинія (3 %), емболія легеневої артерії (2 %), кровотеча з прямої кишки (2 %), кровохаркання (2 %), тромбоз глибоких вен (1 %), оклюзія/тромбоз вен сітківки (1 %), поліцитемія (1 %) та транзиторна ішемічна атака (1 %).

У таблиці 2 наведено найбільш поширені відхилення показників лабораторних аналізів, що зареєстровані у ≥10 % пацієнтів, які отримували препарат Інліта або сорафеніб.

Инлита 1 мг №56 таблетки Все формы препарата

Инлита 1 мг №56 таблетки Отзывы (0)

Все отзывы Все вопросы
Оставить отзыв
Как вы оцениваете этот товар?

Оставить вопрос
Как вы оцениваете этот товар?

Инлита 1 мг №56 таблетки Видеообзор

Инлита 1 мг №56 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 1 мг № 28 (14х2), № 56 (14х4) у блістерах
Виробник Пфайзер Менюфекчуринг Дойчленд ГмбХ, Німеччина
Вік Безпека та ефективність препарату Інліта для дітей не досліджені
Міжнародне найменування Axitinib
Показання Лікування поширеної нирковоклітинної карциноми у разі, якщо попередній курс системного лікування виявився неефективним
Протипоказання Підвищена чутливість до акситинібу або до будь-якого іншого компонента препарату.
Склад діюча речовина: акситиніб; 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 1 мг або 5 мг акситинібу; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактоза, моногідрат, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, Opadry® II червоний 32K15441 (HPMC 2910/гіпромелоза 15сР, титану діоксид (Е 171), лактоза, моногідрат, триацетин, заліза оксид червоний(Е 172)).
Термін придатності 3 роки
Українська назва ІНЛІТА
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Антинеопластичні засоби. Інгібітори протеїнкінази.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги