www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Иммунофлазид 50 мл cироп

Loading...
    Купить Иммунофлазид 50 мл cироп в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Иммунофлазид 50 мл cироп

Сироп Иммунофлазид 50 мл – препарат на растительной основе. В состав сиропа входит жидкий экстракт смеси трав дернистой щучки и вейника. Лекарство Иммунофлазид не содержит сахара, вкусовых добавок, ароматизаторов и красителей, а потому исключается риск возникновения аллергии от приема препарата.

Сироп Иммунофлазид защищает слизистую поверхность путей дыхания за счет увеличения уровня sIgA и лактоферрина. Иммунофлазид сироп повышает неспецифическую сопротивляемость организма вирусной и бактериальной инфекции, а также нормализует синтез интерферонов. Иммунофлазид помимо прочего, обладает антиоксидантным свойство, так как замедляет влияние свободных радикалов на клетки и противостоит скоплению окислительных продуктов. Применение Иммунофлазида приводит к более быстрому восстановлению организма и помогает бороться с неблагоприятными окружающими факторами.

Показания к применению Иммунофлазид

  • лечение и предупреждение гриппа, включая пандемический штамм;

  • лечение и профилактика ОРВИ;

  • хронические и острые вирусные инфекции (нормализует показатель иммунной системы);

  • бактериальные осложнения гриппа и иных вирусных инфекций (комплексно).

Противопоказания Иммунофлазид

Медикамент не показано принимать при высокой чувствительности к лекарственным компонентам, обострениях язвенного заболевания, аутоиммунных недугах.

Побочные действия Иммунофлазид

Применение сиропа Иммунофлазид редко сопровождается побочными проявлениями. В единичных случаях могут быть расстройства со стороны ЖКТ в виде эпигастральной боли, диареи, рвоты, тошноты. Прием лекарства в таких случаях производится через 1.5 ч. после употребления пищи. Стоимость Иммунофлазида представлена на нашем сайте, где вы можете заказать данный медикамент по телефону или посредством формы обратной связи.

Цена Иммунофлазид 50 мл cироп актуальна при заказе на сайте. Купить Иммунофлазид 50 мл cироп в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Иммунофлазид 50 мл cироп Инструкция


ІМУНОФЛАЗІД®

(IMMUNOFLAZIDUM®)


Склад:

1 мл сиропу містить:

0,02 мл рідкого екстракту Протефлазід, отриманого із суміші трав (1:1) Щучки дернистої (Herba Deschampsia caespitosa L.) та Війника наземного (Herba Calamagrostis epigeios L.) (розчинник екстракції – етанол 96%), що еквівалентно не менше 0,0035 мг флавоноїдів у перерахунку на рутин;
допоміжні речовини: пропіленгліколь, етанол 96 %, сорбіт (Е 420), метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), натрію сульфіт (Е 221), вода очищена.Лікарська форма. Сироп.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора солодка рідина жовто-зеленого кольору зі слабким специфічним запахом.Фармакотерапевтична група.

Противірусні засоби прямої дії. Код АТХ J05A X.

Імуностимулятори. Код АТХ L03A X.Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Флавоноїди, які входять до складу препарату, мають здатність пригнічувати реплікацію ДНК- та РНК- вірусів як in vitro, так і in vivo. При проведенні доклінічних та клінічних досліджень виявлено інгібуючу активність препарату щодо вірусів грипу та гострих респіраторних інфекцій, вірусів герпесу.

Доведено, що механізм прямої противірусної дії полягає в інгібуванні синтезу вірусоспецифічних ферментів – ДНК- та РНК-полімераз, тимідинкінази, зворотної транскриптази, нейрамінідази та індукції синтезу ендогенного інтерферону.

Препарат захищає слизові оболонки верхніх дихальних шляхів, нормалізуючи показники місцевого імунітету (лактоферин, sІgA та лізоцим).

Під час досліджень встановлено, що препарат нормалізує синтез ендогенних α- та γ-інтерферонів до фізіологічно активного рівня, що підвищує неспецифічну резистентність організму до вірусної та бактеріальної інфекцій.

Клінічні дослідження показали, що за умови щоденного прийому препарату згідно з віковими дозами та схемами застосування не виникає рефрактерності імунної системи: не спостерігається пригнічення синтезу α- та γ-інтерферонів. Така властивість сиропу Імунофлазід® сприяє підтримці рівня інтерферонів, достатнього для адекватної імунної відповіді організму на інфекційний збудник. У свою чергу, це дає можливість, у разі необхідності, застосовувати препарат протягом тривалого часу.

Препарат має антиоксидантну активність, інгібує перебіг вільнорадикальних процесів, тим самим запобігає накопиченню продуктів перекисного окислення ліпідів, посилюючи антиоксидантний статус клітин, зменшує інтоксикацію, сприяє відновленню організму після перенесеної інфекції та адаптації до несприятливих навколишніх умов.

Препарат є модулятором апоптозу: підсилює дію апоптозіндукуючих факторів, а саме, активуючи каспазу 9, що сприяє більш швидкій елімінації уражених вірусом клітин та первинній профілактиці виникнення хронічних захворювань на тлі латентних вірусних інфекцій.

Фармакокінетика.

Діючі речовини препарату швидко абсорбуються з травного тракту в кров, досягаючи максимальних концентрацій вже через 20 хвилин після введення (дослідження in vivo). За наявною динамікою період напіввиведення із плазми крові становить близько 2,3 години. Біодоступність при пероральному введенні становить 80 %. Виведення з організму повільне. Рівень накопичення діючих речовин клітинами крові порівняно з плазмою крові значно вищий. Відповідні концентрації діючих речовин забезпечують пролонгацію дії препарату в організмі і накопичення в органах і тканинах внаслідок звільнення від них клітин крові. Така наявна фармакокінетична динаміка накопичення та вивільнення діючих речовин клітинами крові зумовлює необхідність дворазового прийому препарату протягом доби для досягнення ефективних концентрацій.Клінічні характеристики.

Показання.

· Етіотропне лікування та профілактика ГРВІ;

· етіотропне лікування та профілактика грипу, у тому числі спричиненому вірусами пандемічних штамів.Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки у стадії загострення. Аутоімунні захворювання.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Під час клінічного застосування встановлено можливість комбінації сиропу Імунофлазід® з антибіотиками та протигрибковими препаратами для лікування вірусно-бактеріальних і вірусно-грибкових захворювань. Негативних проявів унаслідок взаємодії з іншими лікарськими засобами не встановлено.Особливості застосування.

Пацієнтам з хронічним гастродуоденітом, у разі загострення гастродуоденіту, при виникненні гастроезофагеального рефлюксу необхідно приймати сироп через 1,5-2 години після їди.Застосування у період вагітності або годування груддю.

При проведенні доклінічних досліджень тератогенного, мутагенного, ембріотоксичного, фетотоксичного та канцерогенного впливів не виявлено. Клінічний досвід застосування препарату у I-III триместрах вагітності та в період годування груддю негативного впливу не виявив. Проте необхідно дотримуватись правил призначення лікарських засобів у період вагітності або годування груддю, оцінюючи співвідношення користь/ризик та проконсультуватися з лікарем.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Негативного впливу на виконання потенційно небезпечних видів діяльності, які потребують особливої уваги та швидкої реакції, не виявлено.

Спосіб застосування та дози.

Перед вживанням флакон із сиропом необхідно збовтати.

Сироп слід дозувати за допомогою дозуючої ємності та приймати перорально за 20-30 хвилин до їди. Для досягнення більшого терапевтичного ефекту при контакті з респіраторними вірусами бажано затримувати сироп на 20-30 секунд в роті, прополоскавши горло перед проковтуванням.

Дози та тривалість лікування залежать від характеру захворювання та віку пацієнта.

Схема дозування (мл) та кратність прийому препарату

Вік пацієнта (роки)
Дозування (мл) та кратність прийому

з народження до року
по 0,5 мл 2 рази на добу

від 1 до 2 років
по 1 мл 2 рази на добу

від 2 до 4 років
по 3 мл 2 рази на добу

від 4 до 6 років
по 4 мл 2 рази на добу

від 6 до 9 років
по 5 мл 2 рази на добу

від 9 до 12 років
по 6 мл 2 рази на добу

від 12 років та дорослі
по 9 мл 2 рази на добу
Для лікування грипу та ГРВІ (при неускладненому перебігу захворювання) сироп застосовувати протягом 5 днів. Для досягнення найбільшої ефективності терапії застосування сиропу необхідно починати при перших проявах захворювання або після контакту з хворими. Залежно від перебігу захворювання курс лікування може бути продовжено до 2 тижнів.

Для профілактики грипу та ГРВІ сироп застосовувати протягом від 1 до 4 тижнів в дозі, яка складає половину лікувальної дози.

Під час епідемії пандемічних штамів термін застосування сиропу у профілактичній дозі можна подовжити до 6 тижнів.

У разі виникнення бактеріальних ускладнень грипу та інших ГРВІ з метою нормалізації показників імунної системи сироп можна застосовувати протягом 4 тижнів і довше.Діти.

Імунофлазід® застосовувати дітям від народження.Передозування.

Випадки передозування невідомі. У разі виникнення передозування сиропу слід звернутися до лікаря.Побічні реакції.

Алергічні реакції: в осіб із підвищеною чутливістю можуть мати місце реакції гіперчутливості. Можуть виникати алергічні реакції, включаючи висипання, свербіж, кропив’янку, гіперемію шкіри.

З боку травної системи: спостерігаються випадки шлунково-кишкових розладів – біль в епігастральній ділянці, нудота, блювання, діарея (при наявності даних симптомів необхідно приймати сироп через 1,5-2 години після їди). У пацієнтів з хронічним гастродуоденітом можливе загострення гастродуоденіту, виникнення гастроезофагеального рефлюксу (рефлюкс-езофагіту).

Загальні розлади: можливе транзиторне підвищення температури тіла до 38 °С на 3-10-й день терапії препаратом, головний біль.

У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій необхідно звертатися за консультацією до лікаря.Термін придатності. 2 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.

Після першого відкриття флакона зберігати його закритим в оригінальній упаковці не більше 30 діб.Упаковка.

По 30 мл, 50 мл, 60 мл або 125 мл у світлозахисних флаконах із скла або пластику. В картонну пачку вкладається дозуюча ємність.

Категорія відпуску.

Без рецепта.Виробник.

ПАТ «Фармак».Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності. Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63Виробник.

ТОВ «Тернофарм».Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності. Україна, 46010, Тернопільська обл., м. Тернопіль, вул. Фабрична, 4.Виробник.

Комунальне підприємство «Луганська обласна «Фармація», фармацевтична фабрика.Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності. Україна, 91020, м. Луганськ, Степовий тупик, 2.Заявник.

ТОВ «НВК «Екофарм».Місцезнаходження заявника.

Україна, 04073, м. Київ, просп. Московський, 9-В.

Иммунофлазид 50 мл cироп Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Иммунофлазид 50 мл cироп Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Иммунофлазид 50 мл cироп Характеристики

Лікарська форма Сироп по 30 мл або по 50 мл, або по 60 мл, або по 125 мл у флаконах з скла або пластику; по 1 флакону разом з дозуючою ємністю в пачці з картонну
Виробник Комунальне підприємство "Луганська обласна "Фармація", фармацевтична фабрика, Україна ТОВ "Тернофарм", Україна ПАТ "Фармак", Україна
Вік від народження.
Міжнародне найменування Comb drug
Показання Етіотропне лікування та профілактика ГРВІ; · етіотропне лікування та профілактика грипу, у тому числі спричиненому вірусами пандемічних штамів.
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату. Виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки у стадії загострення. Аутоімунні захворювання.
Склад 1 мл сиропу містить: 0,02 мл рідкого екстракту Протефлазід, отриманого із суміші трав (1:1) Щучки дернистої (Herba Deschampsia caespitosa L.) та Війника наземного (Herba Calamagrostis epigeios L.) (розчинник екстракції – етанол 96%), що еквівалентно не менше 0,0035 мг флавоноїдів у перерахунку на рутин; допоміжні речовини: пропіленгліколь, етанол 96 %, сорбіт (Е 420), метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), натрію сульфіт (Е 221), вода очищена.
Термін придатності 2 роки
Українська назва ІМУНОФЛАЗІД®
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Противірусні засоби прямої дії. Імуностимулятори.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.