www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Глюталит 300 мг №20 капсулы

Loading...
  Купить Глюталит 300 мг №20 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
58.1 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Глюталит 300 мг №20 капсулы

Показания

 • Лечение маниакальной фазы биполярного аффективных расстройств и профилактика их рецидивов;
 • профилактика депрессии у пациентов с униполярными аффективными расстройствами.

Противопоказания

 • Повышенная чувствительность к компонентам препарата
 • тяжелые сердечно-сосудистые заболевания с явлениями декомпенсации и нарушениями проводимости миокарда, синдром Бругада (в т.ч. в семейном анамнезе);
 • дисфункция щитовидной железы;
 • гипонатриемия (в т.ч. при низконатриевой диете, обезвоживании, болезни Аддисона)
 • тяжелые нарушения функции почек, почечная недостаточность.

***************

Показання

 • Лікування маніакальної фази біполярних афективних розладів та профілактика їх рецидивів;
 • профілактика депресії у пацієнтів з уніполярними афективними розладами.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до компонентів препарату;
 • тяжкі серцево-судинні захворювання з явищами декомпенсації та порушеннями провідності міокарда, синдром Бругада (у т.ч. в сімейному анамнезі);
 • дисфункція щитовидної залози;
 • гіпонатріємія (у т.ч. при низьконатрієвій дієті, зневодненні, хворобі Аддісона);
 • тяжкі порушення функції нирок, ниркова недостатність.


Цена Глюталит 300 мг №20 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Глюталит 300 мг №20 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.


Глюталит 300 мг №20 капсулы Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
ГЛЮТАЛІТ
(GLUTALIT)

Склад:

діюча речовина: літію γ-гідроглутамінат;

1 капсула містить літію γ-гідроглутамінату (у перерахуванні на 100 % суху речовину) – 300 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магнію стеарат;

до складу капсули входить: желатин, титану діоксид (Е 171).

Лікарська форма. Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули з кришечкою і корпусом білого кольору. Вміст капсул – порошок білого або майже білого кольору з легким запахом.

Фармакотерапевтична група. Психолептичні засоби. Антипсихотичні засоби. Препарати літію.

Код АТХ N05A N01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Іони літію змінюють транспорт іонів натрію у нейронах, збільшують внутрішньоклітинне дезамінування норадреналіну, що зменшує його вільну кількість, збільшують чутливість нейронів до дії дофаміну. Глутамінат у значних кількостях міститься у мозковій тканині і бере участь у процесах переамінування і зв’язування аміаку, який значно підвищує терапевтичний ефект іонів літію. Внаслідок цього препарат має виражений нормотимічний ефект.

Фармакокінетика.

Препарат добре всмоктується з тонкого кишечнику та рівномірно розподіляється в організмі. Проходить через гематоенцефалічний бар’єр і плаценту, проникає у грудне молоко. Виділяється нирками шляхом фільтрації, 4/5 введеної дози реабсорбується. Період напіввиведення становить приблизно 24 години. При зменшенні надходження іонів натрію в організм спостерігається збільшення періоду напіввиведення літію.

Клінічні характеристики.

Показання.

 • Лікування маніакальної фази біполярних афективних розладів та профілактика їх рецидивів;
 • профілактика депресії у пацієнтів з уніполярними афективними розладами.

Протипоказання.

 • Підвищена чутливість до компонентів препарату;
 • тяжкі серцево-судинні захворювання з явищами декомпенсації та порушеннями провідності міокарда, синдром Бругада (у т.ч. в сімейному анамнезі);
 • дисфункція щитовидної залози;
 • гіпонатріємія (у т.ч. при низьконатрієвій дієті, зневодненні, хворобі Аддісона);
 • тяжкі порушення функції нирок, ниркова недостатність.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Взаємодії, які підвищують концентрацію літію в крові і ризик токсичності:

·   будь-які препарати, що можуть призвести до порушення функції нирок – можливе зростання рівня літію в крові і розвиток пов’язаної з цим токсичності. Якщо застосування препарату неможливо уникнути, бажано стежити за рівнем літію в крові і при необхідності адаптувати його дозу;

·   антибіотики (метронідазол, тетрациклін, ко-тримоксазол, триметоприм) – симптоми літієвої інтоксикації можуть виникати і при низькому рівні літію в крові при застосуванні з ко-тримоксазолом або триметопримом;

·   нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) (у т.ч. селективні інгібітори ЦОГ-2) – слід частіше контролювати рівень сироваткового літію на початку/при відміні застосування НПЗП;

·   інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ), блокатори рецепторів ангіотензину;

·   сечогінні засоби (у т.ч. рослинні препарати) – можливе зниження ниркового кліренсу літію, розвиток гіпонатріємії та, як наслідок, розвиток літієвої інтоксикації. Застосування діуретиків (особливо тіазидних) є небезпечним, і його слід уникати. Вважається, що петльові діуретики (наприклад, фуросемід і буметанід) менше впливають на підвищення рівня літію в крові; перед їх призначенням дозу літію слід зменшити;

·   препарати, що впливають на електролітний баланс, у т.ч. стероїди, можуть змінювати екскрецію літію, і тому подібних комбінацій слід уникати.

Взаємодії, які зменшують концентрацію літію в крові (за рахунок збільшення ниркового кліренсу літію) – ризик зниження його ефективності:

·   ксантини (теофілін, кофеїн);

Глюталит 300 мг №20 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Глюталит 300 мг №20 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Глюталит 300 мг №20 капсулы Характеристики

Виробник Публічне акціонерне товариство «Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».
Показання Лікування маніакальної фази біполярних афективних розладів та профілактика їх рецидивів; профілактика депресії у пацієнтів з уніполярними афективними розладами.
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату; тяжкі серцево-судинні захворювання з явищами декомпенсації та порушеннями провідності міокарда, синдром Бругада (у т.ч. в сімейному анамнезі); дисфункція щитовидної залози; гіпонатріємія (у т.ч. при низьконатрієвій дієті, зневодненні, хворобі Аддісона); тяжкі порушення функції нирок, ниркова недостатність.
Склад діюча речовина: літію γ-гідроглутамінат; 1 капсула містить літію γ-гідроглутамінату (у перерахуванні на 100 % суху речовину) – 300 мг; допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магнію стеарат; до складу капсули входить: желатин, титану діоксид (Е 171).
Термін придатності 2 роки.
Українська назва ГЛЮТАЛІТ
Упаковка По 10 капсул у блістері, по 2 або 5 блістерів у пачці.
Фармакотерапевтична група діюча речовина: літію γ-гідроглутамінат; 1 капсула містить літію γ-гідроглутамінату (у перерахуванні на 100 % суху речовину) – 300 мг; допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магнію стеарат; до складу капсули входить: желатин, титану діоксид (Е 171).

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.