www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Глутоксим 3% 1 мл №5 раствор для инъекций

Loading...
  Купить Глутоксим 3% 1 мл №5 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Глутоксим 3% 1 мл №5 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Глутоксим 3% 1 мл №5 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Глутоксим 3% 1 мл №5 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
517.9 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Глутоксим 3% 1 мл №5 раствор для инъекций

Глутоксим 3% 1 мл N5 – прозрачный раствор для инъекций. Расфасовка – стеклянные ампулы в картонных упаковках. Допускается как внутривенное, так и внутримышечное либо подкожное введение. Основной компонент жидкого средства - глутамил-цистеинил-глицин динатрия.


Назначение

Обладает выраженным иммуномодулирующим и иммуностимулирующим действием. Назначается в медицине для лечения и профилактики ряда заболеваний: иммунодефицитных состояний, которые были вызваны предшествующими инфекционными или вирусными заболеваниями. Используется для устранения последствий костномозговых кровотечений или химических отравлений, радиационного облучения и т. д. Назначается пациентам с хроническими формами гепатита, циррозом печени, различными туберкулезными формами, в том числе и по завершению медикаментозной терапии с употреблением антибиотиков. Лекарственное средство может являться элементов комплексной терапии, направленной на избавление от самых различных недугов: псориаза, эритродермии, некоторых онкологических болезнях, в частности после курсовой медикаментозной терапии или облучения.


Купить препарат

В Украине Глутоксим применяется опытными специалистами, в строгом следовании инструкции по его использованию и с предварительным изучением описания фармакологических свойств лекарства. Купить Глутоксим по доступной цене можно в отделениях Аптеки24 в Кривом Роге, Львове, Ровно, Киеве и прочих, оформив заказ на сайте компании. Стоимость Глутоксима в перечне медикаментов указана.


Противопоказания

Медикаментозное средство не рекомендовано к использованию при наличии повышенной чувствительности к составляющим компонентам препарата. Не рекомендуется прибегать к терапии в период беременности по причине отсутствия каких-либо данных о воздействии иммуномодулятора на плод, а также при кормлении грудью. Препарат рассчитан на ежедневное использование, при индивидуальном расчете необходимой дозировки. Может стать причиной появления неприятных симптомов: незначительное повышение температуры, гриппоподобное состояние, боль в области прокола, которая может сохраняться на протяжении длительного времени после совершения инъекций. Отзывы на Глутоксими и его аналоги легко найти в интернете.

*************

Глутоксим 3% 1 мл N5 - прозорий розчин для ін'єкцій. Розфасовка - скляні ампули в картонних упаковках. Допускається як внутрішньовенне, так і внутрішньом'язове або підшкірне введення. Основний компонент рідкого кошти - глутаміл-цистеїн-гліцин динатрію.


Призначення

Має виражену імуномодулюючу і імуностимулюючу дію. Призначається в медицині для лікування і профілактики ряду захворювань: імунодефіцитних станів, які були викликані попередніми інфекційними або вірусними захворюваннями. Використовується для усунення наслідків кістковомозкових кровотеч або хімічних отруєнь, радіаційного опромінення і т. Д. Призначається пацієнтам з хронічними формами гепатиту, цироз печінки, різними туберкульозними формами, в тому числі і по завершенню медикаментозної терапії з вживанням антибіотиків. Лікарський засіб може бути елементів комплексної терапії, спрямованої на позбавлення від самих різних недуг: псоріазу, еритродермії, деяких онкологічних хворобах, зокрема після курсової медикаментозної терапії або опромінення.


Купити препарат

В Україні Глутоксим застосовується досвідченими фахівцями, в суворому дотриманні інструкції по його використанню і з попереднім вивченням опису фармакологічних властивостей ліки. Купити Глутоксим за доступною ціною можна у відділеннях Аптекі24 в Кривому Розі, Львові, Рівному, Києві та інших, оформивши замовлення на сайті компанії. Вартість Глутоксіма в переліку медикаментів вказана.


Протипоказання

Медикаментозне засіб не рекомендовано до використання при наявності підвищеної чутливості до складових компонентів препарату. Не рекомендується вдаватися до терапії в період вагітності через відсутність будь-яких даних про вплив імуномодулятора на плід, а також при годуванні груддю. Препарат розрахований на щоденне використання, при індивідуальному розрахунку необхідної дози. Може стати причиною появи неприємних симптомів: незначне підвищення температури, грипоподібний стан, біль в області проколу, яка може зберігатися протягом тривалого часу після здійснення ін'єкцій. Відгуки на глутоксім і його аналоги легко знайти в інтернеті.


Цена Глутоксим 3% 1 мл №5 раствор для инъекций актуальна при заказе на сайте. Купить Глутоксим 3% 1 мл №5 раствор для инъекций в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Глутоксим 3% 1 мл №5 раствор для инъекций Инструкция

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

ГЛУТОКСИМ

(GLUTOXIM)

Склад:

діюча речовина: 1 мл розчину містить глутоксиму (глутаміл-цистеїніл-гліцин динатрію)10 мг, 30 мг;

допоміжні речовини: натрію ацетат, кислота оцтова розведена, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Імуностимулятори. Цитокiни та імуномодулятори.

Код АТС L03АХ.

Клінічні характеристики.

Показання.

 • Як засіб профілактики та лікування у дорослих вторинних імунодефіцитних станів, що асоціюються з радіаційними, хімічними і інфекційними факторами;
 • для відновлення пригнічених імунних реакцій і пригніченого стану кістковомозкового кровотворення;
 • для підвищення стійкості організму до різноманітних патологічних впливів – інфекційних агентів, хімічних та/або фізичних факторів (інтоксикація, радіація, тощо);
 • як гепатопротекторний засіб при хронічних вірусних гепатитах В і С;
 • для потенціювання лікувальних ефектів антибактеріальної терапії хронічних обструктивних захворювань легень;
 • для профілактики післяопераційних гнійних ускладнень;
 • у складі комплексної протитуберкульозної терапії тяжких поширених форм туберкульозу всіх локалізацій;
 • за наявності лікарської резистентності мікобактерій туберкульозу до ліків;
 • для профілактики загострень хронічного гепатиту у хворих туберкульозом на фоні протитуберкульозної терапії;
 • для лікування токсичних ускладнень протитуберкульозної терапії;
 • у складі комплексної терапії псоріазу, зокрема середньотяжких і тяжких форм з наявністю еритродермії, артропатії;
 • у складі комплексної терапії злоякісних новоутворень в онкології для профілактики і лікування токсичних проявів хіміо- та променевої терапії, а саме: сприяє зниженню гемо- і гепатотоксичної дії, сприяє ефективному відновленню функцій кістковомозкового кровотворення при проведенні протипухлинної терапії. Для усунення проявів неспецифічного синдрому хвороби (анемії, втоми, зниження апетиту, підвищеної больової чутливістi).

Протипоказання.

Застосування препарату протипоказане у випадках виникнення індивідуальної гiперчутливостi до компонентiв препарату.

Спосіб застосування та дози.

Препарат Глутоксим вводять внутрішньовенно, внутрішньом'язово, підшкірно. Призначають щодня по 5-40 мг (на 1 курс – 50-300 мг) залежно від характеру захворювання.

З профілактичною метою препарат застосовують внутрішньом'язово щодня по 5-10 мг протягом 2 тижнів.

У складі комплексної терапії туберкульозу Глутоксим 60 мг вводять 1 раз на добу перші 10 днів щоденно внутрішньом'язово, наступні 20 днів Глутоксим 60 мг вводять внутрішньом'язово через день, одна ін'єкція на добу.

При необхідності проводять повторний курс лікування через 1-6 місяців.

У складі комплексної терапії псоріазу Глутоксим застосовують внутрішньом'язово щодня у добовій дозі 10 мг протягом 15 днів, потім ще протягом 5 тижнів 2 рази на тиждень у добовій дозі 10 мг. Всього 25 ін'єкцій на курс лікування.

Як засіб супроводу хіміотерапії в онкології Глутоксим 60 мг вводиться підшкірно за 1,5-2 години до застосування протипухлинних засобів. Далі між курсами хіміотерапії Глутоксим 60 мг вводиться підшкірно через день. При наступному курсі хіміотерапії схема застосування препарату повторюється.

Як засіб супроводу променевої терапії Глутоксим 60 мг вводиться підшкірно через 0,5-1 годину після чергового сеансу опромінювання через день впродовж всього курсу променевої терапії.

Побічні реакції.

У окремих хворих може спостерігатися незначне підвищення температури                                 (до 37,1о С - 37,5о С), болючість в місці ін'єкції препарату. При поганій суб'єктивній переносимості болю Глутоксим вводять разом з 1-2 мл 0,5 % розчину новокаїну. У таких випадках, враховуючи iнформацiю з безпеки застосування новокаїну, перед застосуванням препарату необхiдно ретельно зiбрати алергологiчний анамнез, зробити шкiрнi проби на сумiснiсть.

Можливi алергiчнi реакції у схильних пацієнтiв.

Передозування.

Про випадки передозування препарату не повідомлялося.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовують.

Діти.

Не застосовують.

Особливості застосування.

Як розчин-носій для інфузійного введення використовують 0,9 % розчин натрію хлориду або 5 % розчин глюкози.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Несприятливого впливу не встановлено.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Глутоксим, при сумісному застосуванні, потенціює бактеріостатичний ефект ізоніазиду, рифампіцину, рифабутину, циклосерину, капреоміцину, левофлоксацину на Micobacterium tuberculosis, антрациклінового антибіотика доксорубіцину, алкілуючого засобу – етопозиду на пухлинні клітини.

Глутоксим знижує терапевтичний ефект ніфедипіну і верапамілу.

Інгібітори циклооксогеназного шляху окислення арахідонової кислоти – індометацин, мелоксикам знижують або повністю пригнічують фармакологічну дію препарату Глутоксим.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Глутоксим виявляє імуностимулюючу, гемостимулюючу, токсикомодифікуючу, гепатопротекторну дію, пригнічує лікарську стійкість пухлинних клітин до антибіотиків антрациклінового ряду, алкілуючих засобів; дозволяє долати лікарську стійкість Micobacterium tuberculosis до ізоніазиду, асоційовану з генами katG (ген каталази-пероксидази) та inhA (ген фенол-АПБ-редуктази). Глутоксим потенціює дію доксорубіцину на пухлинні клітини, засобів хіміотерапії (ізоніазиду, рифампіцину, рифабутину, циклосерину, капреоміцину, левофлоксацину, катіонного антимікробного пептиду каталцидину) на Micobacterium tuberculosis.

Імуномодулююча дія препарату Глутоксим обумовлена рецептор-осередненим впливом на кальцій-залежні сигнальні шляхи макрофагів, що призводить до підвищення:

-         виживаності і функціональної дієздатності тканинних макрофагів;

-         екзоцитозу підмембранних гранул з внутрішньоклітинно паразитуючими формами Micobacterium tuberculosis;

-         активності лізосомальних ферментів;

-         утворення активних форм кисню;

-         поглинання і загибелі мікроорганізмів;

-         секреції цитокінів: інтерлекіну 1, інтерлейкіну 6, фактора некрозу пухлини, інтерферонів, еритропоетину, інтерлейкіну 2; катіонних протимікробних пептидів – дефенсинів, каталецидинів.

Гемостимулююча дія препарату Глутоксим обумовлена рецептор - опосередненим підсиленням кістковомозкового кровотворення: процесів еритропоезу, лімфопоезу і гранулоцитомоноцитопоезу. Дія на клітини-попередники різних ліній формених елементів крові опосередкована функціонуванням МАР- і інозитом кіназної системами, призводить до підвищення стійкості гемо поетичних клітин, що диференціюються, відновлює їх чутливість до дії ендогенних факторів гемопоезу.

Токсикомодифікуючий і гепатопротекторний ефект препарату обумовлені рецептор опосередкованим посиленням експресії ферментів другої фази детоксикації ксенобіотиків, включаючи глутатіонредуктази, глутатіонпероксидази, глутатіон-S-транферази, глюкозо-6-фосфатдегідрогнази, гемоксигенази-1, підвищенням внутрішньоклітинного рівня відновленого глутатіону, що забезпечує захист клітинних структур від токсичної дії радикалів.

Глутоксим виявляє пряму інгібіруючу дію на активність фактора множинної лікарської стійкості пухлинних клітин – білок Р-глікопротеїн (Pgp), який визначає стійкість пухлинних клітин до дії засобів хіміотерапії, включаючи антрациклінові антибіотики, препарати алкілуючої дії.

Глутоксим ініціює реакцію трансформації ізоніазиду – проліків, у фармакологічно активну форму – ізонікотинову кислоту, що має бактеріостатичну дію на Micobacterium tuberculosis, обумовлену негативною трансформацією генів katG (ген каталази-пероксидази) та inhA (ген фенол-АПБ-редуктази).

Глутоксим стимулює процеси єкзоцитозу везикул з макрофагів з внутрішньоклітинно паразитуючими микроорганізмами, включаючи Micobacterium tuberculosis, забезпечуючи їх видалення з фармакологічного сховища і роблячи доступними для дії антибактеріальних препаратів, включаючи ізоніазид, рифампіцин, рифабутин, циклосерин, капреоміцин, левофлоксацин.

Глутоксим посилює секрецію катіонних пептидів – дефенсинів і каталецидинів макрофагами, стимулює їх поглинання мікобактеріями туберкульозу, визначаючи опосередковану антибактеріальну дію препарату.

Фармакокінетика.

Глутоксим належить до групи природних метаболітів, що визначає особливості його метаболізму існуючими клітинними ферментативними системами. Після внутрішньом'язової, внутрішньовенної або підшкірної ін'єкції біодоступність перевищує 90 %. Відмічається лінійна залежність між дозою і концентрацією препарату в плазмі крові. Максимальна концентрація препарату в плазмі при внутрішньовенному введенні спостерігається протягом 2-5 хв., при внутрішньом'язовому – протягом 7-10 хв. Як природний продукт пептидної природи, Глутоксим метаболізується в органах і тканинах організму з елімінацією нирками.

 

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або слабо забарвлена рідина без запаху або з слабким запахом оцтової кислоти.

Несумісність.

Глутоксим може вводитися в одному шприцi з водорозчинними лiкарськими засобами. Препарат сумiсний з такими розчинниками як 0,9 % розчин натрію хлориду або 5 % розчин глюкози.

Термін придатності.

3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище   25 оС.

Упаковка.

По 1 мл або 2 мл розчину в ампулах; по 5 ампул у блiстерi в пачцi з картону.

 

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

ЗАТ «ФАРМА ВАМ».

Адреса місцезнаходження виробника 1:

Юридична адреса: Росiйська Федерацiя, 190121, м. Санкт-Петербург, вул. Псковська, буд.17.

Адреса виробничої дiльницi: Росiйська Федерацiя, 197110, м. Санкт-Петербург, вул. Пудожська, буд. 7, ФДУП «ДержНДI ОЧБ».

Виробник.

ФДУ «РКНПК» Мiнздравсоцрозвитку Росiї.

Адреса місцезнаходження виробника 2:

Юридична адреса: Росiйська Федерацiя, 121552, м. Москва, вул. 3-я Черепковська, буд.15-а.

Адреса виробничої дiльницi: Росiйська Федерацiя, 121552, м. Москва, вул. 3-я Черепковська, буд.15-а, буд. 24, 25, 48 – Експериментальне виробництво медико-бiологiчних препаратiв.

Виробник 3.

АТ «Лекхім-Харків»

Адреса місцезнаходження виробника 3:

Україна, 61115, Харківська обл., м. Харків, вул. сімнадцятого Партз’їзду, буд. 36


Глутоксим 3% 1 мл №5 раствор для инъекций Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Глутоксим 3% 1 мл №5 раствор для инъекций Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Глутоксим 3% 1 мл №5 раствор для инъекций Характеристики

Виробник ЗАТ «ФАРМА ВАМ». ФДУ «РКНПК» Мiнздравсоцрозвитку Росiї. АТ «Лекхім-Харків»
Міжнародне найменування GLUTOXIM
Показання Як засіб профілактики та лікування у дорослих вторинних імунодефіцитних станів, що асоціюються з радіаційними, хімічними і інфекційними факторами; для відновлення пригнічених імунних реакцій і пригніченого стану кістковомозкового кровотворення; для підвищення стійкості організму до різноманітних патологічних впливів – інфекційних агентів, хімічних та/або фізичних факторів (інтоксикація, радіація, тощо); як гепатопротекторний засіб при хронічних вірусних гепатитах В і С; для потенціювання лікувальних ефектів антибактеріальної терапії хронічних обструктивних захворювань легень; для профілактики післяопераційних гнійних ускладнень; у складі комплексної протитуберкульозної терапії тяжких поширених форм туберкульозу всіх локалізацій; за наявності лікарської резистентності мікобактерій туберкульозу до ліків; для профілактики загострень хронічного гепатиту у хворих туберкульозом на фоні протитуберкульозної терапії; для лікування токсичних ускладнень протитуберкульозної терапії; у складі комплексної терапії псоріазу, зокрема середньотяжких і тяжких форм з наявністю еритродермії, артропатії; у складі комплексної терапії злоякісних новоутворень в онкології для профілактики і лікування токсичних проявів хіміо- та променевої терапії, а саме: сприяє зниженню гемо- і гепатотоксичної дії, сприяє ефективному відновленню функцій кістковомозкового кровотворення при проведенні протипухлинної терапії. Для усунення проявів неспецифічного синдрому хвороби (анемії, втоми, зниження апетиту, підвищеної больової чутливістi).
Протипоказання Застосування препарату протипоказане у випадках виникнення індивідуальної гiперчутливостi до компонентiв препарату.
Склад діюча речовина: 1 мл розчину містить глутоксиму (глутаміл-цистеїніл-гліцин динатрію)10 мг, 30 мг; допоміжні речовини: натрію ацетат, кислота оцтова розведена, вода для ін’єкцій.
Термін придатності 3 роки.
Українська назва ГЛУТОКСИМ
Упаковка По 1 мл або 2 мл розчину в ампулах; по 5 ампул у блiстерi в пачцi з картону.
Фармакотерапевтична група Імуностимулятори. Цитокiни та імуномодулятори.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги