Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

    Глутаргин 40% 5 мл №10 порошок для приготовления раствора для инфузий

    Loading...
      Купить Глутаргин 40% 5 мл №10 порошок для приготовления раствора для инфузий в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Глутаргин 40% 5 мл №10 порошок для приготовления раствора для инфузий в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Глутаргин 40% 5 мл №10 порошок для приготовления раствора для инфузий в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Глутаргин 40% 5 мл №10 порошок для приготовления раствора для инфузий в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
    539,30 грн
    Есть в наличии
    До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

    Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
    Выберите город для расчёта стоимости доставки

    Описание Глутаргин 40% 5 мл №10 порошок для приготовления раствора для инфузий

    Глутаргин 40 % 5 мл выпускается в виде концентрата для приготовления раствора, применяющегося при инфузиях. Относится к гепатотропным лекарствам.

    Показаниями к применению Глутаргина являются патологии печени, в частности хронические и острые формы гепатита, поражения печени при лептоспирозе, отравление гепатотропным ядом (лекарственными и химическими веществами, бледной поганкой), цирроз печени. Также концентрат Глутаргина назначается при постинтоксикационных расстройствах, связанных с употреблением алкоголя, остром алкогольном отравлении разной степени тяжести, печеночной энцефалопатии, коме и прекоме, которая сопровождается гипераммониемией.

    Глутаргин обладает антиоксидантным, мембраностабилизирующим и антигипоксическим действием.

    В описании Глутаргина указано:

    • что лицам с нарушенным функционированием эндокринных желез при приеме лекарства стоит учитывать, что оно активизирует секрецию гормона роста и инсулина.
    • согласно инструкции Глутаргин назначается внутривенно. Препарат вводят капельно два раза в день по 5 мл. Длительность лечения от 5 до 10 суток.
    При лечении алкогольного отравления Глутаргин назначают по 2 мл два раза в сутки на протяжении двух-трех дней. Позже доза снижается до 1 мл два раза в сутки в течение десяти дней.

    Благодаря выраженному действию и минимальному количеству побочных эффектов, отзывы о Глутаргине преимущественно положительные. Однако перед покупкой лекарства обязательно проконсультируйтесь с врачом.

    Аналоги Глутаргина:
    • Аргинин,
    • Гепатокс,
    • Глутарсол.

    Как выгодно купить Глутаргин. Цена и качество

    Купить Порошок для приготовления раствора для инфузий Глутаргин 40% 5 мл №10 в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, Николаев и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Глутаргин 40% 5 мл №10 при этом будет везде одинаковая.

    Глутаргин 40% 5 мл №10 порошок для приготовления раствора для инфузий Инструкция

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування|вживанню| лікарського засобу

    ГЛУТАРГІН

     

    Склад:

    діюча речовина: 1 мл розчину містить аргініну глутамату 40 мг;

    допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

     

    Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

    Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин.

     

    Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Гепатотропні препарати. Аргініну глутамат. Код АТХ А05В А01.

     

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Глутаргін є поєднанням аргініну та глутамінової кис­лоти, які відіграють важливу роль у забезпеченні біохімічних процесів нейтралі­зації і виведення з організму високотоксичного метаболіту обміну азотистих речовин – аміаку. Гіпоамоніємічні ефекти препарату реалізуються шляхом активації знешкодження аміаку в орнітиновому циклі синтезу сечовини, зв’язування аміаку у нетоксичний глутамін, а також підсилення виведення аміаку з центральної нервової системи та його екскреції з організму. Завдяки цим властивос­тям препарату знижуються загальнотоксичні, у     т. ч. нейротоксичні ефе­кти аміаку.

    Глутаргін має також гепатопротекторну дію завдяки своїм антиоксидант­ним, антигіпоксичним та мембраностабілізуючим властивостям, позитивно впливає на процеси енергозабезпечення у гепатоцитах.

    При алкогольній інтоксикації препарат стимулює утилізацію алкоголю у монооксигеназній системі печінки, попереджає пригнічення ключового ферменту утилізації етанолу – алкогольдегідрогенази; прискорює інактивацію та виведення токсичних продуктів метаболізму етанолу у результаті збільшення утворення та окислення бурштинової кислоти; знижує пригнічувальний вплив алкоголю на ЦНС за рахунок нейромедіаторних збуджувальних властивостей глутамінової кислоти. Завдяки цим властивостям препарат проявляє антитоксичний та витверезний ефекти.

    При патології вагітності завдяки ендотелійпротективній дії препарат зменшує порушену проникність та тромборезистентність судин, попереджає гіперкоагуляцію, знижує чутливість судин до судинозвужувальних агентів (ендотелін, ангіотензин, тромбоксан), що спричиняють генералізований вазоспазм. Аргінін після попередньої біотрансформації в оксид азоту проявляє судинорозширювальну дію, позитивно впливає на згортання крові та функціональні властивості циркулюючих елементів крові. У результаті судинорозширювальних та антигіпоксичних ефектів препарату поліпшується материнсько-плодова гемодинаміка, знижується внутрішньоутробна гіпоксія плода. При патології вагітності препарат проявляє також антитоксичну та гепатозахисну активність, виступає як неспецифічний метаболічний регулятор обмінних процесів. Завдяки цим властивостям препарату у період вагітності знижується рівень імунних комплексів, що циркулюють у крові, зменшується вираженість синдрому «метаболічної» інтоксикації та імунотоксикозу, підвищуються компенсаторно-пристосувальні реакції організму.

    Глутаргін не проявляє ембріотоксичних, гонадотоксичних і мутагенних ефектів, не спричиняє алергічних та імунотоксичних реакцій.

    Фармакокінетика. Не досліджувалась.

     

     

    Клінічні характеристики.

    Показання. У комплексній терапії гострих та хронічних гепатитів різної етіології, у т. ч. при отруєннях гепатотропними отрутами (блідою поганкою, хімічними та лікарськими речовинами), цирозі печінки, лептоспірозі, у т. ч. стани, що супроводжуються гіперамоніємією.

    Печінкова енцефалопатія, прекома та кома, що супроводжуються гіперамоніємією.

    Стан гострого алкогольного отруєння середнього та тяжкого ступеня, у т. ч. алкогольна енцефалопатія та кома. Постінтоксикаційні розлади, спричинені вживанням алкоголю.

    Ускладнення у III триместрі вагітності: пізній гестоз, включаючи тяжкі його форми – прееклампсію та еклампсію, фетоплацентарна недостатність, хронічні патології гепатобіліарної системи у вагітних, у т. ч. стани, що супроводжуються гіперамоніємією.

     

    Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Стан пропасниці, підвищена збудливість та психотичні реакції з бурхливим перебігом, тяжке порушення фільтраційної (азотовидільної) функції нирок.

     

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При одночасному застосуванні амінофілін потенціює підвищення концентрації ендогенного інсуліну у крові. Глутаргін може посилювати ефект антиагрегаційних засобів (дипіридамолу). Попереджає та послаблює нейротоксичні явища, які можуть виникнути при застосуванні ізоніазиду. Послаблює ефект вінбластину.

     

    Особливості застосування. При призначенні препарату пацієнтам з порушеннями функ­цій ендокринних залоз слід враховувати, що препарат стимулює секрецію інсу­ліну та гормону росту. Препарат активує зв’язування аміаку у сечовину, що закономірно може супроводжуватися короткочасним підвищенням її рівня у крові.

    Після курсу лікування розчином Глутаргіну при необхідності можна перейти на прийом таблеток Глутаргіну.

     

    Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека клінічного застосування препарату у період вагітності у I та II триместрі вагітності та при годуванні груддю не досліджена. У разі необхідності застосування препарату годування груддю слід припинити.

     

    Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Оскільки під час лікування препаратом можуть виникати побічні реакції з боку ЦНС (головний біль, запаморочення, тремор), слід дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

     

    Спосіб застосування та дози. Препарат призначати дорослим внутрішньо­венно.

    Гепатити, гіперамоніємія. Вводити краплинно 2 рази на добу по 50 мл (2 г) на 150-250 мл 0,9 % розчину натрію хлориду або 5 % розчину глюкози зі швидкістю 60-70 крапель за хвилину. У тяж­ких випадках добову дозу препарату підвищувати до 150-200 мл (6-8 г). Курс лікування – 5-10 діб. Вища добова доза – 200 мл (8 г).

    Алкогольне отруєння. Призначати по 20 мл (0,8 г) і вводити краплинно на 150-250 мл 0,9 % розчину натрію хлориду або 5 % розчину глюкози зі швидкістю 60-70 крапель за хвилину 2 рази на добу протягом 2-3 днів, потім дозу зменшувати до 10 мл (0,4 г) 2 рази на добу протягом 10 днів. У тяжких випадках (алкогольна кома) добову дозу підвищувати до 50 мл (2 г) 2 рази на добу.

    Після курсу лікування розчином Глутаргіну при необхідності слід перейти на при­йом таблеток Глутаргіну.

    Патологїї вагітності. Вводити 1-2 рази на добу по 50 мл (по 2 г). Курс лікування – 5-7 діб. Вища добова доза – 100 мл (4 г).

     

    Діти. Ефективність та безпека застосування препарату вивчені недостатньо, тому препарат не слід застосовувати цій віковій категорії пацієнтів.

     

     

    Передозування.

    Симптоми: посилення проявів побічних реакцій, біль у ділянці грудної клітки, атріовентрикулярна блокада.

    Лікування: у разі передозування – внутрішньовенне введення кортикостероїдів.

    Терапія симптоматична.

     

    Побічні реакції. Рідко можливі:

    загальні порушення: задишка, біль за грудниною, гіпертермія, озноб;

    з боку серцево-судинної системи: порушення ритму серця у вигляді миготливої аритмії, артеріальна гіпотензія, тахікардія;

    з боку травного тракту: нудота, біль в епігастральній ділянці;

    з боку нервової системи: головний біль, запаморочення, тремор, слабкість;

    з боку шкіри: свербіж, висипання, гіперемія;

    з боку імунної системи: реакції гіперчутливості, у т. ч. кропив’янка, набряк Квінке;

    місцеві порушення: зміни у місці введення, флебіт.

     

    Термін придатності. 4 роки.

     

    Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

    Зберігати у недоступному для дітей місці.

     

    Несумісність. Дані відсутні. Використовувати тільки рекомендовані розчинники.

     

    Упаковка. По 5 мл в ампулах № 10 у коробці; № 5, № 5×2 у блістерах у коробці.

     

    Категорія відпуску. За рецептом.

     

    Виробник. ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

     

    Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

    Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

    Глутаргин 40% 5 мл №10 порошок для приготовления раствора для инфузий Все формы препарата

    Отзывы и вопросы

    Отзывы:
    • Вера г. Луганск 07.06.2018 Хороший препарат. В/в капельно следует капать медленно!
    • Лола 30.08.2016 Мне прокалывали этот препарат и все было отлично. Возможно вам он не подошел. или просто в комплексе с каким то препаратом нельзя. Но со своего опыта могу сказать что хороший препарат. и часто в таблетках покупаю себе. для печени пропиваю.
    • Маковоз Александр-тест 17.06.2016 Обратитесь к своему лечащему врачу. Если вы принимали Глутаргин по назначению врача, то проблем не должно возникать.
    • Валя 17.06.2016 Доброго дня! Скажіть чому після першої крапельниці почалось поколювання по всьому тілі та піднялась температура 38,5 ? Дякую.
    Оставить отзыв
    Как Вы оцениваете этот товар
    Вопросы:
    Задать вопрос

    Глутаргин 40% 5 мл №10 порошок для приготовления раствора для инфузий Видеообзор

    Основные физико-химические свойства:

    Глутаргин 40% 5 мл №10 порошок для приготовления раствора для инфузий Характеристики

    Лікарська форма Концентрат для розчину для інфузій, 400 мг/мл по 5 мл в ампулах № 10 (5х2) у блістерах в коробці; в ампулах № 10 в коробці
    Виробник Товариство з обмеженою відповідальністю "Фармацевтична компанія "Здоров'я", Україна
    Вік Ефективність і безпека застосування препарату дітям не досліджені
    Міжнародне найменування Arginine glutamate
    Показання У комплексній терапії гострих і хронічних гепатитів різної етіології, у тому числі при отруєнні гепатотропними отрутами (блідою поганкою, хімічними та лікарськими речовинами), цирозі печінки, лептоспірозі. Печінкова енцефалопатія, прекома і кома, що супроводжуються гіперамоніємією. Стан гострого алкогольного отруєння середнього і тяжкого ступеня, у тому числі алкогольна енцефалопатія і кома. Ускладнення у III триместрі вагітності: пізній гестоз, включаючи тяжкі його форми – прееклампсію і еклампсію, фетоплацентарна недостатність, хронічні патології гепатобіліарної системи у вагітних.
    Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату, пропасниця, підвищена збудливість, тяжке порушення фільтраційної (азотовидільної) функції нирок
    Склад діюча речовина: arginine glutamate; 1 мл розчину містить аргініну глутамату 400 мг; допоміжні речовини: вода для ін’єкцій
    Термін придатності 4 роки
    Українська назва ГЛУТАРГІН
    Упаковка ампули
    Фармакотерапевтична група Препарати, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Аргініну глутамат

    Сертификаты

    Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

    • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
    Аналоги