Глиатилин 4 мл N3 раствор для инъекций

  Loading...
   Купить Глиатилин 4 мл N3 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Глиатилин 4 мл N3 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Глиатилин 4 мл N3 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  514,89 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 500 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Глиатилин 4 мл N3 раствор для инъекций

  Глиатилин 4 мл №3 относится к ноотропным препаратам. Основным действующим компонентом является холина альфосцерат. Применение Глиатилин способствует улучшению кровообращения в сосудах головного мозга. Усиливаются метаболические процессы, что дает возможность восстановления сознания при его травматических поражениях.

  Показания к применению

  • Острый период тяжелой черепно-мозговой травмы с преимущественно стволовым уровнем повреждения (нарушение сознания, коматозное состояние, очаговая ПОЛУШАРНЫМ симптоматика, симптомы повреждения ствола мозга).

  • Дегенеративно-инволюционные мозговые психоорганические синдромы или вторичные последствия цереброваскулярной недостаточности, то есть первичные и вторичные нарушения умственной деятельности у пожилых людей, которые характеризуются нарушением памяти, спутанностью сознания, дезориентацией, снижением мотивации и инициативности, снижением способности к концентрации; изменения в эмоциональной сфере и сфере поведения: эмоциональная нестабильность, раздражительность, равнодушие к окружающей среде; псевдомеланхолия у людей пожилого возраста.


  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к препарату или к его компонентам.

  • Пациентам с психосоматическими синдромом, при тяжелом психомоторном возбуждении.

  • Период беременности и кормления грудью.  Цена Глиатилин 4 мл N3 раствор для инъекций актуальна при заказе на сайте. Купить Глиатилин 4 мл N3 раствор для инъекций в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Глиатилин 4 мл N3 раствор для инъекций Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
    ГЛІАТИЛІН
  (GLIATILIN®)

   

  Склад:

  діюча речовина: холіну альфосцерат;

  4 мл розчину містять холіну альфосцерату 1000 мг;

  допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

  Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин.

  Фармакотерапевтична група.

  Засоби, що впливають на нервову систему. Парасимпатоміметики. Холіну альфосцерат. Код АТХ N07A X02.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Гліатилін є засобом, який відноситься до групи центральних холіноміметиків з переважаючим впливом на центральну нервову систему (ЦНС). Холін альфосцерат як носій холіну і попередній агент фосфатидилхоліну має потенційну спроможність запобігати і коригувати біохімічні ушкодження, які мають особливе значення серед патогенних факторів психоорганічного інволюційного синдрому, тобто може впливати на знижений холінергічний тонус і змінений фосфоліпідний склад оболонок нервових клітин. До складу препарату входить 40,5 % метаболічно захищеного холіну. Метаболічний захист забезпечує вивільнення холіну в головному мозку. Гліатилін позитивно впливає на функції пам’яті та пізнавальні здібності, а також на показники емоційного стану і поведінки, погіршення яких було спричинено розвитком інволюційної патології мозку.

  Механізм дії заснований на тому, що при потраплянні в організм холіну альфосцерат розщеплюється під дією ферментів на холін і гліцерофосфат: холін бере учать у біосинтезі ацетилхоліну – одного з основних медіаторів нервового збудження; гліцерофосфат є попередником фосфоліпідів (фосфатидилхоліну) нейронної мембрани. Таким чином, Гліатилін покращує передачу нервових імпульсів у холінергічних нейронах; позитивно впливає на пластичність нейрональних мембран і функцію рецепторів. Гліатилін покращує церебральний кровотік, посилює метаболічні процеси в головному мозку, активує структури ретикулярної формації головного мозку і відновлює свідомість при травматичному ушкодженні головного мозку.

  Фармакокінетика.

  В середньому абсорбується майже 88 % введеної дози Гліатиліну. Препарат накопичується переважно в мозку (45 % від концентрації препарату в крові), легенях та печінці. Елімінація препарату відбувається головним чином через легені у вигляді двоокису вуглецю (СО2). Лише 15 % препарату виводиться з сечею та жовчю.

   

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Гострий період тяжкої черепно-мозкової травми з переважно стовбуровим рівнем ушкодження (порушення свідомості, коматозний стан, вогнищева півкульна симптоматика, симптоми ушкодження стовбура мозку).

  Дегенеративно-інволюційні мозкові психоорганічні синдроми або вторинні наслідки цереброваскулярної недостатності, тобто первинні та вторинні порушення розумової діяльності у людей літнього віку, які характеризуються порушенням пам’яті, сплутаністю свідомості, дезорієнтацією, зниженням мотивації та ініціативності, зниженням здатності до концентрації; зміни в емоційній сфері та сфері поведінки: емоційна нестабільність, дратівливість, байдужість до навколишнього середовища; псевдомеланхолія у людей літнього віку.

  Протипоказання.

  Відома гіперчутливість до препарату або до його компонентів.

  Пацієнтам з психотичним синдромом, при тяжкому психомоторному збудженні.

  Період вагітності або годування груддю.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Клінічно значуща взаємодія препарату з іншими лікарськими засобами не встановлена.

  Особливості застосування.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Препарат протипоказаний для застосування у період вагітності або в період годування груддю.

   

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Препарат не впливає на керування автотранспортом та роботу з іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози.

  При гострих станах Гліатилін вводити внутрішньом'язово або внутрішньовенно (повільно) по 1 г (1 ампула) на добу протягом від 15 до 20 днів. Потім, після стабілізації стану хворого, переходити на лікарську форму препарату у капсулах.

   

  Діти. Досвід застосування Гліатиліну дітям відсутній.

  Передозування.

  При передозуванні Гліатиліну, яке може проявлятися нудотою, неспокоєм, збудженням, безсонням, слід зменшити дозу препарату. Терапія симптоматична.

  Побічні реакції.

  Як правило, препарат добре переноситься навіть при тривалому застосуванні. Можливі реакції у місці введення. Протягом перших днів або тижнів лікування, можуть виникати такі прояви побічних реакцій: тривога, ажитація, безсоння. Ці симптоми є тимчасовими і не потребують припинення лікування, але можливо тимчасове зниження дози.

  Можливе виникнення нудоти (яка головним чином є наслідком вторинної допамінергічної активації), зниження артеріального тиску, головний біль, дуже рідко можливі абдомінальний біль та короткотривала сплутаність свідомості. У такому випадку необхідно зменшити застосовану дозу препарату.

  Можливі реакції гіперчутливості, включаючи висип, свербіж, кропив’янку, ангіоневротичний набряк, почервоніння шкіри.

  Термін придатності. 5 років.

  Умови зберігання.

  При температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

   

  Несумісність.

  Не слід застосовувати в одній ємності з іншими лікарськими засобами.

   

  Упаковка.

  Ампули з нейтрального безбарвного скла. По 4 мл в ампулі, по 3 ампули у пластиковому контейнері, по 1 контейнеру у коробці з картону.

  Категорія відпуску. За рецептом.

  Виробник/заявник.

  Італфармако С.п.А., Італія.

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності/місцезнаходження заявника та/або представника заявника.

  Віалє Фульвіо Тесті, 330, 20126 Мілан (МІ), Італія.


  Глиатилин 4 мл N3 раствор для инъекций Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Angela 22.08.2016 Врач назначил препарат моей бабушке, так как у нее наблюдалось нарушение памяти, раздражительность, забывчивость, эмоциональная нестабильность. Препарат помог, но как только начали лечение, возникла бессонница, но со временем этот неприятный эффект прошел.Цена приятно удивила в аптеке 24, оформили заказ через сайт, оперативно перенабрали и оформили заказ.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Глиатилин 4 мл N3 раствор для инъекций Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Глиатилин 4 мл N3 раствор для инъекций Характеристики

  Лікарська форма Розчин для ін'єкцій, 1000 мг/4 мл по 4 мл в ампулах № 3
  Виробник Італфармако С.п.А., Італія
  Вік от 16 лет
  Міжнародне найменування Choline alfoscerate
  Показання Гострий період тяжкої черепно-мозкової травми з переважно стовбуровим рівнем ушкодження (порушення свідомості, коматозний стан, вогнищева півкульна симптоматика, симптоми ушкодження стовбура мозку). Дегенеративно-інволюційні мозкові психоорганічні синдроми або вторинні наслідки цереброваскулярної недостатності, тобто первинні та вторинні порушення розумової діяльності у людей літнього віку, які характеризуються порушенням пам’яті, сплутаністю свідомості, дезорієнтацією, зниженням мотивації та ініціативності, зниженням здатності до концентрації; зміни в емоційній сфері та сфері поведінки: емоційна нестабільність, дратівливість, байдужість до навколишнього середовища; псевдомеланхолія у людей літнього віку.
  Протипоказання Відома гіперчутливість до препарату або до його компонентів. Пацієнтам з психотичним синдромом, при тяжкому психомоторному збудженні. Період вагітності або годування груддю.
  Склад 4 мл розчину містять холіну альфосцерату 1000 мг; допоміжні речовини: вода для ін’єкцій
  Термін придатності 5 років
  Українська назва ГЛІАТИЛІН
  Упаковка ампули
  Фармакотерапевтична група Засоби, що впливають на нервову систему. Парасимпатоміметики. Холіну альфосцерат

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги