www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Гиоксизон 10 г мазь

Loading...
  Купить Гиоксизон 10 г мазь в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Гиоксизон 10 г мазь

ПОКАЗАНИЯ К ПРИМЕНЕНИЮ:

У взрослых и детей старше 8 лет: 

 • инфицированная опрелость,

 •  фолликулиты,

 •  фурункулез, 

 • карбункул, 

 • импетиго, 

 • рожа; 

 • инфицированные экземы и раны, 

 • эрозии; 

 • крапивница новорожденного; 

 • простой и аллергический дерматит, 

 • себорея; 

 • солнечная эритема; 

 • мультиформная экссудативная эритема; 

 • укусы насекомых; 

 • аллергические и гнойные заболевания наружного слухового прохода;

 •  варикозные язвы голени, 

 • ожоги, 

 • отморожениеЦена Гиоксизон 10 г мазь актуальна при заказе на сайте. Купить Гиоксизон 10 г мазь в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Гиоксизон 10 г мазь Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ГІОКСИЗОН

(HYOXYSONE)

Склад:

діючі речовини: гідрокортизону ацетат, окситетрацикліну гідрохлорид;

1 г мазі містить гідрокортизону ацетату 10 мг, окситетрацикліну гідрохлориду 30 мг;

 допоміжні речовини: парафін білий м’який, метилпарагідроксибензоат (E 218).

Лікарська форма. Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: мазь жовтого кольору.

Фармакотерапевтична група. Низькоактивні кортикостероїди у комбінації з антибіотиками. Код АТХ  D07С А01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Препарату Гіоксизон притаманна комбінована дія.  Окситетрациклін є антибіотиком з групи тетрациклінів, механізм дії якого полягає у пригніченні синтезу білка мікроорганізмів. Препарат чинить бактеріостатичну дію як на грампозитивні, так і на грамнегативні бактерії.

Гідрокортизону ацетат належить до групи глюкокортикостероїдів з помірною місцевою протизапальною, протисвербіжною та судинозвужувальною дією.

Фармакокінетика.

Окситетрациклін при місцевому застосуванні у невеликій кількості проникає у системний кровотік. Гідрокортизону ацетат при місцевому застосуванні, особливо на великих ділянках шкіри, абсорбується через шкіру, метаболізується до гідрокортизону та інших метаболітів безпосередньо в епідермісі, і тільки невелика частина потім абсорбується у печінці. Метаболіти та незначна частина незміненого гідрокортизону ацетату виводяться із сечею або жовчю.

Клінічні характеристики.

Показання. Лікування ускладнених інфекцією дерматозів (сухих форм та ділянок, що лущаться); первинних алергічних дерматозів, різних форм екземи, пруриго,  контактного та себорейного дерматиту, застарілого псоріазу.

Протипоказання. Пошкодження шкіри, спричинені бактеріальними інфекціями (наприклад, піодермія, сифілітичні або туберкульозні ураження), вірусними інфекціями (наприклад, вітряна віспа, простий герпес, оперізувальний герпес, бородавка звичайна, бородавка плоска, гострокінцева кондилома, контагіозний молюск); інфекції, спричинені грибками та дріжджами; паразитарні інфекції (наприклад, короста); виразкові ураження шкіри; іхтіоз, ювенільний підошовний дерматоз, вульгарні вугри, розацеа, ламкість судин шкіри, атрофія шкіри; новоутворення шкіри.

Підвищена чутливість до кортикостероїдів, окситетрацикліну гідрохлориду або до інших компонентів препарату. Не рекомендується застосовувати при звичайних та рожевих вуграх, періоральному дерматиті (dermatitis perioralis), після профілактичних щеплень. Не застосовувати на ранах, при передракових станах шкірного покриву, раку шкіри.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При місцевому застосуванні за призначенням у рекомендованих дозах взаємодії не виявлено. Не рекомендується застосовувати два або більше лікарських засобів для місцевого застосування одночасно у зв’язку з можливими змінами концентрації діючих речовин у місці нанесення препаратів або почервоніння шкіри.

У період лікування маззю не рекомендується проводити вакцинацію проти віспи або інші види імунізацій.

Особливості застосування.

Лікування слід припинити при появі симптомів подразнення шкіри.

Якщо після 7 днів застосування препарату покращення не спостерігається, лікування слід припинити, оскільки  гідрокортизон може маскувати симптоми інфекції, що розвивається.

Не застосовувати без перерви понад 2 тижні. Довготривале застосування може призвести до розвитку резистентності бактерій до окситетрацикліну гідрохлориду та мікотичної суперінфекції.

Слід запобігати контакту препарату з очима, слизовими оболонками та ранами.

Не застосовувати навколо очей внаслідок ризику розвитку глаукоми або катаракти.

Шкіра обличчя та волосисті ділянки голови, а також геніталій особливо чутлива до  виникнення побічних реакцій. При неведповідному застосуванні, а також при наявності бактеріальніх, паразитарних, грибкових або вірусних інфекцій прояви цих захворювань можуть маскуватися та/або посилюватися. На шкірі обличчя, пахвин, а також у паховій ділянці застосовувати тільки у разі особливої необхідності, оскільки можливе підвищення всмоктування та високий ризик розвитку побічних ефектів (телеангіектазії, періорального дерматиту), навіть після нетривалого застосування. Слід обережно застосовувати лікарський засіб при наявності атрофії підшкірної клітковини, переважно особам літнього віку.

У зв’язку з тим, що кортикостероїди можуть проникати крізь шкіру, слід уникати застосування препарату протягом тривалого часу та на великих ділянках шкіри. Не слід застосовувати препарат під оклюзійну пов’язку через можливу атрофію епідермісу, розтягнення шкіри та суперінфекцію. Кортикостероїдам притаманні системні побічні ефекти, включаючи синдром Кушинга, гіперглікемію, глюкозурію. Внаслідок вмісту кортикостероїдів препарат слід застосовувати з обережністю хворим на псоріаз.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат протипоказаний у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Лікарський засіб не обмежує психічну та рухову здатність, а також здатність керувати транспортними засобами та механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений для місцевого застосування. Мазь дорослим наносити тонким шаром на суху уражену шкіру та ділянки, що лущаться, 2-3 рази на добу або під стерильну оклюзійну пов’язку. Не слід застосовувати мазь під оклюзійну пов’язку. Не можна застосовувати на шкірі обличчя більше 1 тижня. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.

Діти. Препарат не застосовувати дітям.

Передозування. При тривалому застосуванні на великих ділянках шкіри, у великих дозах, при використанні оклюзійної пов’язки можуть з’явитися симптоми передозування, що проявляються посиленням системних побічних ефектів, характерних для кортикостероїдів (гіперглікемія, глюкозурія, синдром Кушинга) або для окситетрацикліну. У випадку передозування слід поступово призупинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

Терапія – симптоматична.

Побічні реакції.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: місцеве подразнення шкіри, висипання, відчуття печіння, свербіж, пітниця, сухість шкіри; гіпертрихоз, знебарвлення або депігментацію шкіри; контактний дерматит, екзема, уповільнене загоювання ран, почервоніння, утворення стрий, стероїдіндукованої пурпури, зміна кольору шкіри, мацерація шкіри, вугреподібні ураження; періоральний дерматит, що супроводжується або не супроводжується атрофією шкіри, пригнічення росту епідермісу, атрофія підшкірної клітковини; запалення волосяних фолікулів, розвиток вторинних бактеріальних або грибкових інфекцій, «ефект рикошету», що може призвести до стероїдної залежності; телеангіоектазія.

З боку ендокринної системи: адренокортикальна супресія, гіперглікемія, глюкозурія.

Системні розлади спостерігаються завдяки абсорбції гідрокортизону ацетату в системний кровотік та спричиняють: синдром Кушинга, внутрішньочерепну гіпертензію; ангіоневротичний набряк.

З боку органів зору: підвищення внутрішньоочного тиску та ризик виникнення катаракти (при систематичному попаданні препарату під кон’юнктиву).

З боку імунної системи: алергічні реакції, реакції гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк, фотосенсибілізацію.

Окситетрацикліну гідрохлорид може спричиняти  бластомікоз, підвищення резистентності штамів бактерій.

Термін придатності. 3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 10 г мазі у тубах, по 1 тубі у картонній пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. АТ «НИЖФАРМ».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

603950, Російська Федерація, м. Нижній Новгород, вул. Салганська, 7.  


Гиоксизон 10 г мазь Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Sasha 10.08.2016 Привет!Была у меня крапивница ,посоветовали мазь гиоксизон,доволно неплохой результат,через 5 дней кропивница сошла!
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Гиоксизон 10 г мазь Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Гиоксизон 10 г мазь Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.