Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Гевиран 400 мг №30 таблетки

  Loading...
   Купить Гевиран 400 мг №30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Гевиран 400 мг №30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Гевиран 400 мг №30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Гевиран 400 мг №30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Гевиран 400 мг №30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  380,20 грн
  Есть в наличии
  Другие товарные предложения
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Гевиран 400 мг №30 таблетки

  Противовирусное лекарство для системного использования с ацикловиром - Гевиран 400 мг N30 – производителем изготавливается в виде таблеток. Препарат разработан для терапии целого ряда инфекций, в том числе герпетического плана.


  Показания к применению

  • Лечение вирусных инфекций кожи и слизистых оболочек, вызванных вирусом простого герпеса, включая первичный и рецидивирующий генитальный герпес.
  • Угнетение (профилактика рецидивов) инфекций, вызванных вирусом простого герпеса у больных с нормальным иммунитетом.
  • Профилактика инфекций, вызванных вирусом простого герпеса у больных с иммунодефицитом.
  • Лечение инфекций, вызванных вирусом Varicella zoster (ветряная оспа и опоясывающий герпес).


  Противопоказания

  • Гевиран нельзя назначать больным с повышенной чувствительностью к ацикловиру, валацикловира или другим компонентам препарата.  Цена Гевиран 400 мг №30 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Гевиран 400 мг №30 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Гевиран 400 мг №30 таблетки Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування препарату
  ГЕВІРАН
  (HEVIRAN)

  Склад:

  діюча речовина: ацикловір;

  1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 200 мг, 400 мг або 800 мг ацикловіру;

  допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, повідон, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат;

  оболонка: гіпромелоза, макрогол 6000, титану діоксид (Е 171), триетилцитрат, тальк.

  Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

  Фармакотерапевтична група. Противірусні засоби для системного застосування.

  Код АТС J05А В01.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  ·      Лікування вірусних інфекцій шкіри та слизових оболонок, спричинених вірусом простого герпесу, включаючи первинний та рецидивний генітальний герпес.

  ·      Супресія (профілактика рецидивів) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу у хворих з нормальним імунітетом.

  ·      Профілактика інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу у хворих з імунодефіцитом.

  ·      Лікування інфекцій, спричинених вірусом Varicella zoster (вітряна віспа та оперізувальний герпес).

  Протипоказання.

  Гевіран не можна призначати хворим з підвищеною чутливістю до ацикловіру, валацикловіру або інших складових препарату.

  Спосіб застосування та дози.

  Таблетку слід приймати цілою, запиваючи водою. При застосуванні високих доз ацикловіру слід підтримувати адекватний рівень гідратації організму.

  Дорослі

  Лікування інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу

  Для лікування інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, необхідно приймати таблетки Гевірану в дозі 200 мг 5 разів на день із приблизно 4-годинним інтервалом, за винятком нічного періоду.

  Лікування повинно тривати 5 днів, але у разі тяжкої первинної інфекції воно може бути продовжено.

  Для хворих з тяжким імунодефіцитом (наприклад після трансплантації кісткового мозку) чи для хворих зі зниженою абсорбцією у кишечнику дозу можна подвоїти до 400 мг або застосувати відповідну дозу препарату для внутрішньовенного введення.

  Лікування потрібно починати якомога раніше після початку розвитку інфекції. У випадку рецидивного герпесу найкраще починати лікування у продромальний період або після появи перших ознак ураження шкіри.

  Профілактика рецидивів (супресивна терапія) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу

  Хворим з нормальним імунітетом для запобігання рецидивам інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, таблетки Гевірану в дозі 200 мг призначають 4 рази на день з 6-годинним інтервалом.

  Для зручності пацієнти можуть приймати 400 мг Гевірану 2 рази на добу з 12-годинним інтервалом.

  Лікування буде ефективним навіть після зменшення дози таблетованого Гевірану до 200 мг, які приймають 3 рази на добу з 8-годинним інтервалом або навіть 2 рази на добу з 12-годинним інтервалом.

  У деяких хворих радикальне поліпшення спостерігається після прийому добової дози Гевірану 800 мг.

  Для спостереження за можливими змінами природного перебігу захворювання терапію Гевіраном потрібно періодично переривати з інтервалом 6-12 місяців.

  Профілактика інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу

  Для профілактики інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, хворим з імунодефіцитом таблетки Гевірану в дозі 200 мг потрібно приймати 4 рази на добу з 6-годинним інтервалом. Для хворих зі значним імунодефіцитом (наприклад після трансплантації кісткового мозку) або для хворих зі зниженою абсорбцією у кишечнику дозу можна подвоїти до 400 мг або застосувати відповідну дозу препарату для внутрішньовенного введення.

  Тривалість профілактики залежить від тривалості періоду ризику.

  Лікування вітряної віспи та оперізувального герпесу

  Для лікування інфекцій, спричинених вірусами вітряної віспи тa оперізувального герпесу, потрібно приймати таблетки Гевірану у дозі 800 мг 5 разів на день з 4-годинним інтервалом, за винятком нічного періоду. Лікування повинно тривати 7 діб.

  Хворим з тяжким імунодефіцитом (наприклад після трансплантації кісткового мозку) або хворим зі зниженою абсорбцією у кишечнику краще застосовувати відповідний препарат для внутрішньовенного введення.

  Лікування потрібно починати якомога раніше після початку захворювання, результат буде кращий, якщо лікування почати відразу ж після появи висипів.

  Діти

  Для лікування та профілактики інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, дітям з імунодефіцитом віком від 2 років можна застосовувати дози, як для дорослих.

  Для лікування вітряної віспи у дітей віком від 6 років призначають 800 мг Гевірану 4 рази на день, дітям віком від 2 до 6 років призначають 400 мг Гевірану 4 рази на день. Тривалість лікування становить 5 днів.

  Більш точно дозу препарату можна розрахувати за масою тіла дитини – 20 мг/кг маси тіла на добу (не перевищувати 800 мг) Гевірану, розподілену на 4 прийоми.

  Спеціальних даних щодо застосування Гевірану для профілактики (запобігання рецидивам) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, або для лікування інфекцій, спричинених вірусом оперізувального герпесу, у дітей з нормальним імунітетом немає.

  Дітям віком до 2 років цю лікарську форму препарату не застосовують.

  Пацієнти літнього віку

  Слід мати на увазі можливе порушення функції нирок у хворих літнього віку, і дозу препарату для них потрібно відповідно змінити (див. «Пацієнти з нирковою недостатністю»). Необхідно підтримувати адекватний рівень гідратації організму.

  Пацієнти з нирковою недостатністю

  Гевіран слід з обережністю призначати хворим з нирковою недостатністю. Необхідно підтримувати адекватний рівень гідратації організму.

  При профілактиці та лікуванні інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, у хворих з нирковою недостатністю рекомендовані пероральні дози не призводять до накопичення ацикловіру, рівень якого перевищував би безпечний рівень, встановлений для внурішньовенного введення. Проте для хворих з тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну менше 10 мл/хв) рекомендується встановити дозу 200 мг 2 рази на день з інтервалом приблизно 12 год.

  При лікуванні інфекцій, спричинених вірусом Varicella zoster (вітряна віспа та оперізувальний герпес) для хворих зі значно зниженим імунітетом рекомендується при тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну менше 10 мл/хв) встановити дозу 800 мг 2 рази на добу з приблизно 12-годинним інтервалом, а для хворих з помірною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну в межах 10-25 мл/хв) – 800 мг 3 рази на добу з інтервалом приблизно 8 год.

  Побічні реакції.

  Кров і лімфатична система: анемія, зменшення кількості лейкоцитів, тромбоцитопенія.

  Розлади імунної системи: анафілактичні реакції.

  Психічні розлади та порушення нервової системи: головний біль, запаморочення, збудженість, сплутаність свідомості, тремор, атаксія, дизартрія, галюцинації, психотичні симптоми, конвульсії, сонливість, енцефалопатія, кома.

  Ці симптоми зазвичай є скороминущими і виникають переважно у хворих з порушенням функції нирок або іншими сприятливими факторами.

  Розлади дихальної системи, торакальні та загруднинні порушення: задуха.

  Гастроентерологічна система: нудота, блювання, діарея, біль у животі.

  Гепатобіліарна система: тимчасове зростання рівня білірубіну та підвищення активності печінкових трансаміназ у крові, гепатит, жовтяниця.

  Дерматологічні розлади: свербіж, висипання (також підвищена чутливість до світла), кропив’янка, прискорена генералізована алопеція. Оскільки причиною появи прискореної генералізованої алопеції може бути багато захворювань і застосування різних лікарських засобів, її виникнення під час прийому ацикловіру не є визначеним, ангіоневротичний набряк.

  Розлади роботи нирок та сечовиділення: підвищення рівня креатиніну та сечовини в сироватці крові, гостра ниркова недостатність, біль у нирках.

  Біль у нирках може бути пов’язаний з нирковою недостатністю та кристалурією.

  Слід контролювати стан гідратації хворого. Порушення роботи нирок зазвичай швидко зникають після поповнення рівня рідини в організмі пацієнта та/або зниження дози або скасування препарату. У виняткових випадках може з’явитися гостра ниркова недостатність.

  Загальні розлади: втома, підвищення температури тіла.

  Передозування.

  Симптоми: ацикловір частково всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Одноразовий прийом до 20 г ацикловіру зазвичай не викликає появи симптомів отруєння. В окремих випадках передозування ацикловіру для перорального прийому протягом 7 днів спостерігалися симптоми з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання) і нервової системи (головний біль, сплутаність свідомості).

  Неврологічні симптоми, такі як сплутаність свідомості, галюцинації, збудження, судоми та кома, описані також при передозуванні препарату в ін’єкційній формі.

  Лікування: слід спостерігати за пацієнтом щодо появи симптомів отруєння. Лікування симптоматичне. Гемодіаліз прискорює виведення ацикловіру з крові і його можна застосовувати у разі появи симптомів передозування.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  У постмаркетингових дослідженнях лікарських засобів, що містять ацикловір, повідомлялось про випадки застосування ацикловіру вагітним жінкам та появи у них розладів. За результатами цих досліджень, підвищення частоти аномалій розвитку немовлят, матері яких приймали ацикловір, порівняно із загальною популяцією не виявлено. Причинно-наслідкового зв’язку між прийомом ацикловіру вагітними жінками та виникненням вроджених вад розвитку у немовлят не визначено.

  Призначати ацикловір вагітним жінкам слід лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

  Призначати препарат жінкам у період годування груддю слід з особливою обережністю, з урахуванням ризику для дитини.

  Діти. Дітям віком до 2 років цю форму препарату не застосовувати.

  Особливості застосування.

  Ацикловір виводиться з організму із сечею, тому хворим з нирковою недостатністю дозу препарату слід зменшити. Слід враховувати в осіб літнього віку можливе порушення функції нирок, для таких пацієнтів може потребуватися зниження дози лікарського засобу. Особи літнього віку та хворі з нирковою недостатністю належать до групи підвищеного ризику появи побічної дії з боку нервової системи, тому за пацієнтами цієї категорії слід ретельно спостерігати. Симптоми з боку нервової системи зазвичай зникали після припинення прийому препарату.

  Слід звертати особливу увагу на підтримку адекватного рівня гідратації хворих, які отримують високі дози ацикловіру.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  При вирішенні питання про можливість керування автомобілем і іншими механізмами слід брати до уваги клінічний статус пацієнта та профіль побічних дій препарату.

  Дослідження щодо впливу лікарського засобу Гевіран на здатність керувати транспортними засобами та управляти механізмами не проводилися. Враховуючи можливе виникнення побічних дій, слід бути обережним при керуванні транспортними засобами та роботі з іншими механізмами.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Клінічно значуща лікарська взаємодія не спостерігалася.

  Ацикловір виводиться переважно у незміненій формі шляхом активного виведення в ниркових канальцях. Одночасно прийняті препарати, які трансформуються в організмі таким самим шляхом, можуть стати причиною підвищення концентрації ацикловіру у плазмі крові. Пробенецид і циметидин збільшують площу під кривою (AUC) ацикловіру і знижують його нирковий кліренс. Подібне зростання в плазмі крові рівня ацикловіру та неактивного метаболіту – мікофеноляту мофетилу, імунодепресивного препарату, який застосовують пацієнтам після пересадки органів – спостерігалося при одночасному прийомі цих лікарських засобів. Проте, враховуючи широкий терапевтичний діапазон ацикловіру, потреби у зміні дози немає.

  Гевиран 400 мг №30 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Alex 04.08.2016 Раньше высыпал герпес, покупал Ацикловир, герпес проходил. Все было хорошо, пока Ацикловир перестал помогать. Пришлось обратиться к врачу за консультацией. Назначил Гевиран и герпес отсптул на 2 года. Сейчас думаюю повторный курс пропить
  • Игорь 28.11.2013 Зимой, весной и осенью меня часто мучают герпетические высыпания.Врач порекомендовал курс гевирана пропить. Теперь как только я чувствую, что начинает жечь на коже - первый признак герпеса, тут же принимаю таблетку гевирана, высыпания даже не успевают появиться!
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Гевиран 400 мг №30 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Гевиран 400 мг №30 таблетки Характеристики

  Лікарська форма Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 400 мг № 30 (10х3) у блістерах
  Виробник Фармацевтичний завод "ПОЛЬФАРМА" С.А., Польща
  Вік Дітям віком до 2 років цю лікарську форму препарату не застосовують
  Міжнародне найменування Aciclovir
  Показання · Лікування вірусних інфекцій шкіри та слизових оболонок, спричинених вірусом простого герпесу, включаючи первинний та рецидивний генітальний герпес. · Супресія (профілактика рецидивів) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу у хворих з нормальним імунітетом. · Профілактика інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу у хворих з імунодефіцитом. · Лікування інфекцій, спричинених вірусом Varicella zoster (вітряна віспа та оперізувальний герпес).
  Протипоказання Гевіран не можна призначати хворим з підвищеною чутливістю до ацикловіру, валацикловіру або інших складових препарату
  Склад діюча речовина: ацикловір; 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 200 мг, 400 мг або 800 мг ацикловіру; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, повідон, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат; оболонка: гіпромелоза, макрогол 6000, титану діоксид (Е 171), триетилцитрат, тальк
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва ГЕВІРАН
  Упаковка блістер
  Фармакотерапевтична група Противірусні засоби для системного застосування

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги