Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Гепатромбин 30000МЕ 40г крем

  Loading...
   Купить Гепатромбин 30000МЕ 40г крем в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  102,79 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Гепатромбин 30000МЕ 40г крем

  Показания

  • Лечение заболеваний поверхностных вен, таких как варикозное расширение вен, и связанных с ними осложнений; 

  • флеботромбоз, тромбофлебит, поверхностный перифлебит. 

  • Послеоперационный варикозно флебит, осложнения после хирургического удаления подкожных вен нижних конечностей. 

  • Травмы и ушибы, инфильтраты и локализованные отеки, подкожные гематомы. 

  • Травмы и растяжения мышечно-сухожильных и капсулозвьязкових структур.

  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к гепарину или к любым другим компонентам препарата трофические язвы ног, кровоточащие; 

  • открытые и / или инфицированные раны, геморрагический диатез пурпура тромбоцитопения гемофилия. 

  • Склонность к кровотечениям.


  ***************

  Показання

  • Лікування захворювань поверхневих вен, таких як варикозне розширення вен, і пов’язаних з ними ускладнень; 

  • флеботромбоз, тромбофлебіт, поверхневий перифлебіт. 

  • Післяопераційний варикозний флебіт, ускладнення після хірургічного видалення підшкірних вен нижніх кінцівок. 

  • Травми та забиття, інфільтрати та локалізовані набряки, підшкірні гематоми. 

  • Травми та розтягнення м’язово-сухожильних та капсулозв’язкових структур.

  Протипоказання

  • Підвищена чутливість до гепарину або до будь-яких інших компонентів препарату; 

  • трофічні виразки ніг, що кровоточать; 

  • відкриті та/або інфіковані рани, геморагічний діатез; 

  • пурпура; 

  • тромбоцитопенія; гемофілія. 

  • Схильність до кровотеч.  Цена Гепатромбин 30000МЕ 40г крем актуальна при заказе на сайте. Купить Гепатромбин 30000МЕ 40г крем в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Гепатромбин 30000МЕ 40г крем Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  ГЕПАТРОМБІН
  (HepatHrombin)

  Склад:

  діюча речовина: гепарин натрію;

  100 г крему містять гепарину натрію 30000 МО або 50000 МО;

  допоміжні речовини: алантоїн, декспантенол, динатрію едетат, бронопол, хостафат

  KW-340-N, лунацера М, карбомер 934, левоментол, олія мінеральна легка, гліцерол моностеарат, ізопропілміристат, парафін білий м’який, триетаноламін, вода очищена.

  Лікарська форма. Крем.

  Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору гомогенний крем з характерним запахом ментолу.

  Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при варикозному розширенні вен. Гепарин або гепариноїди для місцевого застосування. Код АТХ C05B A03.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Гепатромбін крем – препарат високодозованого антикоагулянту прямої дії гепарину для зовнішнього застосування. Проявляє місцеву антитромботичну, протинабрякову та протизапальну дію, стимулює процеси обміну речовин у тканинах, а також грануляцію та епітелізацію тканин, покращує місцевий кровотік.

  Фармакокінетика.

  При зовнішньому застосуванні гепарин не виявляє системної дії, швидко проникає крізь шкіру та накопичується в роговому шарі епідермісу, і відповідно, має виключно місцеву дію.

   

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Лікування захворювань поверхневих вен, таких як варикозне розширення вен, і пов’язаних з ними ускладнень; флеботромбоз, тромбофлебіт, поверхневий перифлебіт. Післяопераційний варикозний флебіт, ускладнення після хірургічного видалення підшкірних вен нижніх кінцівок. Травми та забиття, інфільтрати та локалізовані набряки, підшкірні гематоми. Травми та розтягнення м’язово-сухожильних та капсулозв’язкових структур.

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до гепарину або до будь-яких інших компонентів препарату; трофічні виразки ніг, що кровоточать; відкриті та/або інфіковані рани, геморагічний діатез; пурпура; тромбоцитопенія; гемофілія. Схильність до кровотеч.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Гепатромбін не можна застосовувати разом з лікарськими засобами для місцевого застосування, наприклад, з препаратами, що містять тетрациклін, гідрокортизон, саліцилову кислоту, антикоагулянти.

  Застосування гепарину може сприяти подовженню протромбінового часу у хворих, які застосовують пероральні антикоагулянти.

  Особливості застосування.

  Крем наносити тільки на неушкоджену шкіру. Препарат не слід призначати при кровотечах, наносити на інфіковані ділянки шкіри при наявності гнійних процесів, слизові оболонки. При наявності у хворого геморагічних симптомів слід ретельно зважити можливість застосування препарату.

  Крем не можна наносити на мокнучі ділянки шкіри, рани, виразки та пухирі, очі та на ділянки навколо очей. У разі випадкового потрапляння крему внутрішньо у дитини може виникнути нудота або блювання. У такому випадку необхідно зробити промивання шлунка. Терапія симптоматична.

  У разі розладів згортання крові крем не рекомендується наносити на великі ділянки шкіри.

  Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності або годування груддю препарат можна застосовувати лише короткочасно за умови обґрунтованих показань, якщо очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або  іншими механізмами. Гепатромбін крем не впливає на здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом  або роботі з іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози.

  Застосовувати місцево.

  Лікування розпочинати із застосування дози 50 000 МО/100 г, тоді як дозу 30 000 МО/  100 г застосовувати для продовження лікування.

  На уражене місце та навколо нього наносити  1-3 рази на добу шар крему товщиною близько 1 мм і злегка втирати його в шкіру.

  При захворюваннях вен можна накласти венозний бандаж.

  У випадку лікування флебіту цей лікарський засіб не потрібно втирати в шкіру, а лише наносити на уражене місце шаром товщиною близько 1 мм і перев’язати це місце еластичною пов’язкою.

  Тривалість курсу лікування встановлює лікар індивідуально залежно від перебігу хвороби.

  Діти. Внаслідок обмеженого досвіду застосовування препарат не слід призначати дітям.

  Передозування.

  У зв’язку з незначною системною абсорбцією препарату небезпека передозування при місцевому застосуванні відсутня. У разі випадкового застосування внутрішньо можливі поява нудоти та блювання. Необхідно зробити промивання шлунка, подальше лікування – симптоматичне.

  Дію гепарину можна нейтралізувати за допомогою протаміну сульфату.

  Побічні реакції. Зазвичай препарат переноситься добре, лише у поодиноких випадках може виникнути легке подразнення шкіри (почервоніння), яке через деякий час спонтанно зникає.

  Протягом курсу лікування може розвинутися реакція підвищеної чутливості на деякі інгредієнти препарату. До ознак такої підвищеної чутливості належать свербіж, почервоніння, припухлість шкіри, відчуття печіння, шкірні висипання, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, геморагії, іноді – виникнення невеликих пустул, пухирців або пухирів. При нанесенні на великі ділянки шкіри можливі системні побічні реакції.

   

  Гепатромбин 30000МЕ 40г крем Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Гепатромбин 30000МЕ 40г крем Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Гепатромбин 30000МЕ 40г крем Характеристики

  Лікарська форма Крем, 30 000 МО/100 г по 40 г у тубі ; по 1 тубі в картонній упаковці
  Виробник "Хемофарм" АД, Вршац, відділ виробнича дільниця Шабац (виробництво нерозфасованої продукції, первинна та вторинна упаковка, контроль серії), Сербія "Хемофарм" АД (контроль серії, дозвіл на випуск серії), Сербія
  Вік не слід призначати дітям.
  Міжнародне найменування Heparin
  Показання Лікування захворювань поверхневих вен, таких як варикозне розширення вен, і пов’язаних з ними ускладнень; флеботромбоз, тромбофлебіт, поверхневий перифлебіт. Післяопераційний варикозний флебіт, ускладнення після хірургічного видалення підшкірних вен нижніх кінцівок. Травми та забиття, інфільтрати та локалізовані набряки, підшкірні гематоми. Травми та розтягнення м’язово-сухожильних та капсулозв’язкових структур.
  Протипоказання Підвищена чутливість до гепарину або до будь-яких інших компонентів препарату; трофічні виразки ніг, що кровоточать; відкриті та/або інфіковані рани, геморагічний діатез; пурпура; тромбоцитопенія; гемофілія. Схильність до кровотеч.
  Склад діюча речовина: гепарин натрію; 100 г крему містять гепарину натрію 30000 МО або 50000 МО; допоміжні речовини: алантоїн, декспантенол, динатрію едетат, бронопол, хостафат KW-340-N, лунацера М, карбомер 934, левоментол, олія мінеральна легка, гліцерол моностеарат, ізопропілміристат, парафін білий м’який, триетаноламін, вода очищена.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва ГЕПАТРОМБІН
  Упаковка туба
  Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при варикозному розширенні вен. Гепарин або гепариноїди для місцевого застосування. Код АТХ C05B A03.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги