Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Гепатромбин 30000 МЕ 40 г гель

  Loading...
   Купить Гепатромбин 30000 МЕ 40 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Гепатромбин 30000 МЕ 40 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Гепатромбин 30000 МЕ 40 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  103,80 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Гепатромбин 30000 МЕ 40 г гель

  Показания

  • Лечение заболеваний поверхностных вен, таких как варикозное расширение вен, и связанных с ними осложнений, флеботромбоз, тромбофлебит, поверхностный перифлебит. 

  • Послеоперационный варикозно флебит, осложнения после хирургического удаления подкожных вен нижних конечностей. 

  • Травмы и ушибы, инфильтраты и локализованные отеки, подкожные гематомы. 

  • Травмы и растяжения мышечно-сухожильных и капсулозвьязкових структур.

  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к гепарину или к любым другим компонентам препарата 

  • трофические язвы ног, кровоточащие; 

  • открытые и / или инфицированные раны,

  • геморрагический диатез

  • пурпура 

  • тромбоцитопения 

  • гемофилия. 

  • Склонность к кровотечениям.


  **************

  Показання

  • Лікування захворювань поверхневих вен, таких як варикозне розширення вен, і пов’язаних з ними ускладнень, флеботромбоз, тромбофлебіт, поверхневий перифлебіт. 

  • Післяопераційний варикозний флебіт, ускладнення після хірургічного видалення підшкірних вен нижніх кінцівок. 

  • Травми та забиття, інфільтрати та локалізовані набряки, підшкірні гематоми. 

  • Травми та розтягнення м’язово-сухожильних та капсулозв’язкових структур.

  Протипоказання

  • Підвищена чутливість до гепарину або до будь-яких інших компонентів препарату; 

  • трофічні виразки ніг, що кровоточать; 

  • відкриті та/або інфіковані рани, геморагічний діатез; 

  • пурпура; 

  • тромбоцитопенія; 

  • гемофілія. 

  • Схильність до кровотеч.  Цена Гепатромбин 30000 МЕ 40 г гель актуальна при заказе на сайте. Купить Гепатромбин 30000 МЕ 40 г гель в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Гепатромбин 30000 МЕ 40 г гель Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  Гепатромбін
  (Hepathrombin)

  Склад:

  діюча речовина: гепарин натрію;

  100 г гелю містять гепарину натрію 30000 МО або 50000 МО;

  допоміжні речовини: алантоїн, декспантенол, динатрію едетат, олія лимонна, спирт ізопропіловий, карбомери, олія сосни звичайної, олія сосни гірської, левоментол, полісорбати, макроголу гліцерилкаприлокапрат, сорбіту розчин, що не кристалізується   (Е 420), триетаноламін, вода очищена.

  Лікарська форма. Гель.

  Основні фізико-хімічні властивості:

  прозорий безбарвний гель з характерним запахом сосни та ізопропанолу.

  Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при варикозному розширенні вен. Гепарин або гепариноїди для місцевого застосування. Код АТХ C05B A03.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Гепатромбін гель – препарат високодозованого антикоагулянту прямої дії гепарину для зовнішнього застосування. Проявляє місцеву  антитромботичну, протинабрякову та протизапальну дію, стимулює процеси обміну речовин у тканинах, а також грануляцію та епітелізацію тканин, покращує місцевий кровоток.

  Фармакокінетика.

  При зовнішньому застосуванні гепарин не проявляє системної дії, швидко проникає крізь шкіру та накопичується в роговому шарі епідермісу, і відповідно, має винятково місцеву дію.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Лікування захворювань поверхневих вен, таких як варикозне розширення вен, і пов’язаних з ними ускладнень, флеботромбоз, тромбофлебіт, поверхневий перифлебіт. Післяопераційний варикозний флебіт, ускладнення після хірургічного видалення підшкірних вен нижніх кінцівок. Травми та забиття, інфільтрати та локалізовані набряки, підшкірні гематоми. Травми та розтягнення м’язово-сухожильних та капсулозв’язкових структур.

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до гепарину або до будь-яких інших компонентів препарату; трофічні виразки ніг, що кровоточать; відкриті та/або інфіковані рани, геморагічний діатез; пурпура; тромбоцитопенія; гемофілія. Схильність до кровотеч.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Гепатромбін не можна застосовувати разом з лікарськими засобами для місцевого застосування, наприклад, з препаратами, що містять тетрациклін, гідрокортизон, саліцилову кислоту, антикоагулянти.

  Застосування гепарину може сприяти подовженню протромбінового часу у хворих, які застосовують пероральні антикоагулянти.

  Особливості застосування.

  Наносити тільки на неушкоджену шкіру. Препарат не слід призначати при кровотечах, наносити на інфіковані ділянки шкіри при наявності гнійних процесів, слизові оболонки. При наявності у хворого геморагічних симптомів слід ретельно зважити можливість застосування препарату.

  У випадку лікування флебіту цей лікарський засіб не потрібно втирати в шкіру, а лише наносити на уражене місце тонким шаром і обмотувати це місце еластичною пов’язкою.

  Гель не можна наносити на мокнучі ділянки шкіри, рани, виразки та пухирі, слизову оболонку, очі та на ділянки навколо очей. У разі випадкового потрапляння гелю внутрішньо у дитини може виникнути нудота або блювання. У такому випадку необхідно зробити промивання шлунка.

  Терапія симптоматична.

  У разі розладів згортання крові гель не рекомендується наносити на великі ділянки шкіри.

  Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності або годування груддю препарат можна застосовувати лише короткочасно за умови обґрунтованих показань, якщо очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Гепатромбін гель не впливає на здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози.

  Застосовувати місцево.

  Лікування розпочинати із застосування дози 50000 МО/100 г, тоді як дозу 30000 МО/100 г застосовувати для продовження лікування та з профілактичною метою.

  Дорослим кількість гелю довжиною 5 см  наносити на ушкоджені місця, а також на прилеглі ділянки шкіри 2-3 рази на день і втирати легкими масажними рухами знизу догори.

  У випадку флебіту цей лікарський засіб не потрібно втирати в шкіру, а лише наносити на уражене місце тонким шаром і перев’язати це місце стискаючою або еластичною пов’язкою.

  Тривалість курсу лікування встановлює лікар залежно від стану хворого.

  Діти. Внаслідок обмеженого досвіду застосовування препарат не слід призначати дітям.

  Передозування.

  У зв’язку з незначною системною абсорбцією препарату небезпека передозування при місцевому застосуванні відсутня.

  У разі випадкового застосування внутрішньо можлива поява нудоти та блювання. Необхідно зробити промивання шлунка, подальше лікування – симптоматичне.

  Дію гепарину можна нейтралізувати за допомогою протаміну сульфату.

   

  Гепатромбин 30000 МЕ 40 г гель Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Sveta 19.09.2016 Все что могу сказать, так это я не ждала чудес после первого раза, но очень сильно на них надеялась. Надежды начали свершаться,- зуд и жжение прошли практически мгновенно, боль утихала постепенно, от острых признаков геморроя мазь избавила меня за 2,5 суток. Неприятных ощущений от использования геля не было. Курс лечения составил 14 дней
  • Olya 27.07.2016 Мне Гепатромбин прописал проктолог. Когда после беременности у меня вылезло это противное заболевание, я не знала куда деться от боли. Вот тогда мне врач и посоветовал это гель. Мне рассказали, что любое средство от варикоза (Лиотон, Гепатромбин) можно применять при наружном геморрое. Я брала бинтик, сложенный в 4 раза, наносила на него Гепатромбин и прикладывала в виде компрессов к больному месту. Боль проходила сразу, так как он еще и имеет охлаждающий эффект. После того, как у меня все прошло, в тюбике оставалось еще достаточно крема. Решила мазать ноги. На каблуках я хожу практически постоянно, поэтому ноги к вечеру устают. Усталость снимают хорошо. Вот такое вот необычное использование данного средства возможно.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Гепатромбин 30000 МЕ 40 г гель Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Гепатромбин 30000 МЕ 40 г гель Характеристики

  Лікарська форма Гель, 30 000 МО/100 г по 40 г у тубі; по 1 тубі в картонній упаковці
  Виробник "Хемофарм" АД, Вршац, відділ виробнича дільниця Шабац (виробництво нерозфасованої продукції, первинна та вторинна упаковка, контроль серії), Сербія "Хемофарм" АД (контроль серії, дозвіл на випуск серії), Сербія
  Вік не рекомендовано застосовувати дітям
  Міжнародне найменування Heparin
  Показання Лікування захворювань поверхневих вен, таких як варикозне розширення вен, і пов’язаних з ними ускладнень, флеботромбоз, тромбофлебіт, поверхневий перифлебіт. Післяопераційний варикозний флебіт, ускладнення після хірургічного видалення підшкірних вен нижніх кінцівок. Травми та забиття, інфільтрати та локалізовані набряки, підшкірні гематоми. Травми та розтягнення м’язово-сухожильних та капсулозв’язкових структур.
  Протипоказання Підвищена чутливість до гепарину або до будь-яких інших компонентів препарату; трофічні виразки ніг, що кровоточать; відкриті та/або інфіковані рани, геморагічний діатез; пурпура; тромбоцитопенія; гемофілія. Схильність до кровотеч.
  Склад діюча речовина: гепарин натрію; 100 г гелю містять гепарину натрію 30000 МО або 50000 МО; допоміжні речовини: алантоїн, декспантенол, динатрію едетат, олія лимонна, спирт ізопропіловий, карбомери, олія сосни звичайної, олія сосни гірської, левоментол, полісорбати, макроголу гліцерилкаприлокапрат, сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420), триетаноламін, вода очищена.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва ГЕПАТРОМБІН
  Упаковка туба
  Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при варикозному розширенні вен. Гепарин або гепариноїди для місцевого застосування

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги