www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Гепатокс 500 мг/мл 10 мл №10 концентрат для приготовления раствора для инфузий

Loading...
    Купить Гепатокс 500 мг/мл 10 мл №10 концентрат для приготовления раствора для инфузий в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Гепатокс 500 мг/мл 10 мл №10 концентрат для приготовления раствора для инфузий

Гепатокс 500 мг/мл 10 мл №10 концентрат для приготовления раствора для инфузий назначается для лечения пациентов с сопутствующими заболеваниями и осложнениями, вызванными нарушением детоксикационной функции печени (например при циррозе печени) с симптомами латентной или выраженной печеночной энцефалопатии, особенно нарушений сознания (прекома, кома).

ПРИМЕНЕНИЕ:

внутрь. Содержимое 1–2 пакетов Гепа-Мерц растворить в большом количестве жидкости (например стакане воды или сока) и принимать во время или после приема пищи до 3 раз в сутки. 
В/в. Обычно доза составляет до 4 ампул (40 мл) в сутки. В случае прекомы или комы вводить до 8 ампул (80 мл) в течение 24 ч, в зависимости от тяжести состояния. Перед введением содержимое ампулы добавить в 500 мл р-ра, но не следует растворять более 6 ампул в 500 мл инфузионного р-ра. 
Максимальная скорость введения L-орнитина-L-аспартата составляет 5 г/ч (что соответствует содержимому 1 ампулы). 
Период лечения препаратом Гепа-Мерц определяет врач в зависимости от клинического состояния пациента.


Цена Гепатокс 500 мг/мл 10 мл №10 концентрат для приготовления раствора для инфузий актуальна при заказе на сайте. Купить Гепатокс 500 мг/мл 10 мл №10 концентрат для приготовления раствора для инфузий в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Гепатокс 500 мг/мл 10 мл №10 концентрат для приготовления раствора для инфузий Инструкция

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

ГЕПАТОКС

(GEPATOX)

Склад:

діюча речовина: L-орнітину-L-аспартат;

1 мл концентрату містить L-орнітину-L-аспартату 500 мг;

допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Концентрат для розчину для інфузій.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Гепатотропні препарати. Код АТС А05В А.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування супутніх захворювань і ускладнень, спричинених порушенням детоксикаційної функції печінки (наприклад, при цирозі печінки) з симптомами латентної або вираженої печінкової енцефалопатії, особливо порушень свідомості (прекома, кома).

Протипоказання.

Гіперчутливість до L-орнітину-L-аспартату, вроджений дефіцит орнітин-дельта-амінотрансферази, тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну вище 3 мг/100 мл (орієнтовна величина)).

Спосіб застосування та дози.

Застосовують внутрішньовенно краплинно. Якщо не призначено інакше, можна застосовувати до 4 ампул (20 г L-орнітину-L-аспартату) на добу.

При печінковій енцефалопатії тяжкого ступеня, аж до прекоми або коми, вводять до 8 ампул (40 г L-орнітину-L-аспартату) протягом 24 годин, залежно від тяжкості стану.

Перед введенням вміст ампул додають у 500 мл інфузійного розчину (0,9 % розчин натрію хлориду, 5 % розчин глюкози, розчин Рінгера), але не слід розчиняти більше 6 ампул в 500 мл інфузійного розчину.

Максимальна швидкість введення L-орнітину-L-аспартату становить 5 г/годину, що відповідає вмісту 1 ампули.

Курс лікування регламентується клінічним станом хворого і визначається індивідуально.

Порядок роботи з ампулою.

1. Відокремити одну ампулу від блоку і струснути її, утримуючи за горлечко

2. Стиснути ампулу рукою (при цьому не повинно відбуватися виділення препарату) і обертальними рухами звернути і відокремити голівку

3. Через отвір, що утворився, негайно з’єднати шприц з ампулою

4. Перевернути ампулу і повільно втягнути в шприц її вміст

5. Надіти голку на шприц.


Побічні реакції.

З боку травної системи: дуже рідко (<1/10000) ― нудота, рідко (>1/10000, <1/1000) — блювання.

Зазвичай ці симптоми короткочасні і не потребують обов’язкового припинення лікування. Вони зникають при зменшенні дози або швидкості введення препарату.

Можливі алергічні реакції.

Передозування.

При передозуванні препарату можливі нижчезазначені реакції: діарея, нудота, блювання, метеоризм, болі в животі, запор, почервоніння шкіри, висипання, чхання, сльозотеча, підвищення рівня сечової кислоти в плазмі крові, що проявляється біллю у м’язах.

У разі виникнення симптомів, пов’язаних з передозуванням, застосування препарату слід припинити і провести симптоматичне лікування.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Немає даних щодо застосування препарату Гепатокс під час вагітності, тому слід уникати його застосування в цей період.

Проте, якщо лікування препаратом Гепатокс вважається необхідним за життєвими показаннями, слід уважно розглянути співвідношення ризик/користь.

Невідомо чи потрапляє L-орнітину-L-аспартат у грудне молоко. Тому слід уникати застосування препарату Гепатокс у період годування груддю.

Діти.

Досвід застосування дітям обмежений, тому препарат не застосовують у педіатричній практиці.

Особливі заходи безпеки.

Гепатокс, концентрат для інфузійного розчину, не слід вводити в артерію.

Особливості застосування.

При істотному порушенні функції печінки швидкість інфузії необхідно відрегулювати відповідно до індивідуального стану хворого, щоб запобігти шкірним алергічним реакціям, нудоті та блюванню.

Інколи при одноразовому введенні спостерігається незначне підвищення рівня сечовини відразу після введення препарату. Це пояснюється додатковим введенням субстрату для синтезу сечовини у вигляді орнітин-аспартатного комплексу. Цей факт необхідно враховувати при вирішенні питання про призначення препарату у більш високих дозах.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Під час лікування препаратом необхідно утриматись від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Невідома.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Дія L-орнітину-L-аспартату зумовлена амінокислотами, орнітином та аспартатом, за допомогою двох ключових методів детоксикації аміаку: синтезу сечовини і синтезу глутаміну. Зниження концентрації аміаку в плазмі крові сприяє нормалізації кислотно-лужної рівноваги організму, а також продукції інсуліну і соматотропного гормону.

Синтез сечовини відбувається в навколопортальних гепатоцитах, де орнітин є активатором двох ферментів: орнітину карбамоїл трансферази й карбамоїл фосфату синтетази, а також субстратом для синтезу сечовини.

Синтез глутаміну відбувається в навколовенозних гепатоцитах. Зокрема, за патологічних умов аспартат і дикарбоксилат, включаючи продукти метаболізму орнітину, абсорбуються в клітинах і використовуються там для зв’язування аміаку у формі глутаміну.

Глутамін — це амінокислота, яка зв’язує аміак як за фізіологічних, так і за патологічних умов. Отримана амінокислота глутамін є не лише нетоксичною формою для виведення аміаку, але й активує важливий цикл сечовини (внутрішньоклітинний обмін глутаміну).

За фізіологічних умов орнітин і аспартат не лімітують синтез сечовини.

Дослідження показали, що зниження рівня аміаку при застосуванні L-орнітину-L-аспартату зумовлене прискореним синтезом глутаміну відносно розгалуженого ланцюга амінокислот/ароматичних амінокислот. Таку властивість препарату використовують для поліпшення білкового обміну при захворюваннях, які потребують білкового харчування.

Фармакокінетика. Період напіввиведення і орнітину, і аспартату короткий ― 0,3 - 0,4 години. Незначна частина аспартату виводиться з сечею в незміненому вигляді.


Гепатокс 500 мг/мл 10 мл №10 концентрат для приготовления раствора для инфузий Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Гепатокс 500 мг/мл 10 мл №10 концентрат для приготовления раствора для инфузий Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Гепатокс 500 мг/мл 10 мл №10 концентрат для приготовления раствора для инфузий Характеристики

Лікарська форма Концентрат для розчину для інфузій, 500 мг/мл по 10 мл в ампулах № 10 в пачці
Виробник ТОВ "НІКО", Україна
Вік Від 18 років
Міжнародне найменування Ornithine*
Показання Лікування супутніх захворювань і ускладнень, спричинених порушенням детоксикаційної функції печінки (наприклад, при цирозі печінки) з симптомами латентної або вираженої печінкової енцефалопатії, особливо порушень свідомості (прекома, кома).
Протипоказання Гіперчутливість до L-орнітину-L-аспартату, вроджений дефіцит орнітин-дельта-амінотрансферази, тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну вище 3 мг/100 мл (орієнтовна величина
Склад діюча речовина: L-орнітину-L-аспартат; 1 мл концентрату містить L-орнітину-L-аспартату 500 мг; допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.
Термін придатності 2 роки
Українська назва ГЕПАТОКС
Упаковка ампули
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Гепатотропні препарати

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.