Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Гайморин 10 г гранулы

  Loading...
   Купить Гайморин 10 г гранулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  Нет в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Аналоги

  Описание Гайморин 10 г гранулы

  Показания

  В составе комплексной терапии: воспалительные процессы придаточных пазух носа (острые и хронические синуситы, острый и хронический гайморит).

  Противопоказания

  Повышенная чувствительность к компонентам препарата.

  ***************

  Показання

  У складі комплексної терапії: запальні процеси придаткових пазух носа (гострі та хронічні синусити, гострий та хронічний гайморит).

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до компонентів препарату.


  Цена Гайморин 10 г гранулы актуальна при заказе на сайте. Купить Гайморин 10 г гранулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Гайморин 10 г гранулы Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату
  ГАЙМОРИН  Склад:

  діючі речовини: 10 г гранул містять Thuja 6CH 20 мг, Thuja 30CH 20 мг, Silicea 30CH 20 мг, Kalium bichromicum 30CH 20 мг, Sepia 30CH 20 мг;

  допоміжна речовина: крупка цукрова.  Лікарська форма. Гранули.

  Основні фізико-хімічні властивості: гранули однорідні за кольором, кулеподібної форми, білого, сірувато-білого або жовтувато-білого кольору, без запаху.  Фармакотерапевтична група. Код АТХ. Комплексний гомеопатичний препарат.  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка. Фармакологічні властивості препарату зумовлені поєднанням компонентів, що входять до складу препарату. Виявляє специфічну дію на функції слизової оболонки носа та його пазух, нормалізує процеси обміну та дренажу, полегшує носове дихання.  Клінічні характеристики.  Показання. У складі комплексної терапії: запальні процеси придаткових пазух носа (гострі та хронічні синусити, гострий та хронічний гайморит).  Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Протипоказань для комбінації з іншими фармакологічними засобами немає.

  При одночасному застосуванні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомами має становити не менше 30 хв.  Особливості застосування. У зв’язку з наявністю у складі допоміжної речовини - крупки цукрової - хворим на цукровий діабет перед застосуванням препарату слід проконсультуватися з лікарем.  Застосування у період вагітності або годування груддю. Жінкам у період вагітності або годування груддю перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем, який має оцінити співвідношення користі для матері та потенційного ризику для плода дитини.  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.  Спосіб застосування та дози.

  Для лікування гострих синуситів, гаймориту чи загострень хронічних процесів придаткових пазух носа застосовується у комплексній терапії (у поєднанні з будь-якими іншими методами лікування та препаратами) – дорослим по 5 гранул під язик 3-6 разів на добу до поліпшення стану.

  При хронічному перебігу хвороби у складі комплексної терапії чи як монотерапія – по 5 гранул під язик 1 раз на добу. Курс лікування – 2-3 місяці.  Діти.

  Ефективність та безпека застосування препарату дітям не вивчені, тому даний лікарський засіб не рекомендується застосовувати цій віковій категорії пацієнтів  Передозування. Не призводить до негативних наслідків та не потребує антидотної терапії.  Побічні реакції. У поодиноких випадках можливі алергічні реакції.  Термін придатності. 3 роки.  Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці, в оригінальній упаковці, при температурі не вище 25 0 С.  Упаковка. По 10 г гранул у пеналі полімерному, у картонній пачці з картону з маркуванням українською мовою.  Категорія відпуску. Без рецепта.  Виробник/заявник ПрАТ «Національна Гомеопатична Спілка»  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  ПрАТ «Національна Гомеопатична Спілка».

  Україна, 37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Грушевського, 19.  Місцезнаходження заявника та його адреса місця провадження діяльності.

  ПрАТ «Національна Гомеопатична Спілка».

  Україна, 04050, м. Київ, Шевченківський район, вул. Тургенєвська, 76-78.

  Гайморин 10 г гранулы Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Гайморин 10 г гранулы Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Гайморин 10 г гранулы Характеристики

  Виробник ПрАТ «Національна Гомеопатична Спілка»
  Показання У складі комплексної терапії: запальні процеси придаткових пазух носа (гострі та хронічні синусити, гострий та хронічний гайморит).
  Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату.
  Склад діючі речовини: 10 г гранул містять Thuja 6CH 20 мг, Thuja 30CH 20 мг, Silicea 30CH 20 мг, Kalium bichromicum 30CH 20 мг, Sepia 30CH 20 мг; допоміжна речовина: крупка цукрова.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва Гайморин
  Упаковка По 10 г гранул у пеналі полімерному, у картонній пачці з картону з маркуванням українською мовою.
  Фармакотерапевтична група Комплексний гомеопатичний препарат.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.