www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
Лови знижку
Черная пятница в Аптека 24

Гавискон 150 мл №1 суспензия

Loading...
    Купить Гавискон 150 мл №1 суспензия в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
90.2 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Гавискон 150 мл №1 суспензия

Показания

Симптоматическое лечение гастроэзофагеального рефлюкса (кислая отрыжка, изжога), рефлюкс-эзофагит, нарушений функции желудка, вызывают рефлюкс: например, после операции на желудке, в результате хиатальнои грыжи, во время беременности.

Противопоказания

Лекарственный препарат противопоказан пациентам с известной или подозреваемой гиперчувствительностью к действующим веществам или к любому из вспомогательных веществ, в том числе метилпарагидроксибензоат (Е218) и пропилпарагидроксибензоат (Е216).

*****************

Показання

Симптоматичне лікування шлунково-стравохідного рефлюксу, печії, у тому числі у вагітних.

Протипоказання

Цей лікарський засіб протипоказаний пацієнтам з відомою або підозрюваною гіперчутливістю до діючих речовин або до будь-яких допоміжних речовин, в тому числі метилпарагідроксибензоату (Е 218) та пропілпарагідроксибензоату (Е 216).Цена Гавискон 150 мл №1 суспензия актуальна при заказе на сайте. Купить Гавискон 150 мл №1 суспензия в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Гавискон 150 мл №1 суспензия Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

Гавіскон® м’ятна суспензія

(Gaviscon® Peppermint Liquid)

 

Склад:

діючі речовини: 5 мл суспензії містить 250 мг натрію альгінату, 133,5 мг натрію бікарбонату, 80 мг кальцію карбонату;

допоміжні речовини: карбомер 974Р, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), натрію сахарин, олія м’яти перцевої, натрію гідроксид, вода очищена.

 

Лікарська форма. Суспензія оральна.

 Основні фізико-хімічні властивості: в’язка непрозора суспензія від майже білого до кремового кольору, з запахом м’яти.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

Реккітт Бенкізер Хелскер (ЮКей) Лімітед, Денсом Лейн, Східний Йоркшир, Халл, HU8 7DS, Велика Британія.

Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Limited, Dansom Lane, East Yorkshire, Hull, HU8 7DS, United Kingdom.

 

Фармакотерапевтична група.  Препарати для лікування пептичної виразки та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби. Код АТX A02B X13.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Після прийому внутрішньо Гавіскон® м’ятна суспензія починає взаємодіяти зі шлунковим соком, утворюючи шар гелю альгінової кислоти на його поверхні, який має близький до нейтрального значення рН, швидко та ефективно покриває стінки шлунку (протягом 4 годин), запобігаючи появі гастроезофагеального рефлюксу. У тяжких випадках цей  шар може піднятися до стравоходу, замість вмісту шлунку та захищає стінки стравоходу.

Фармакокінетика.

Механізм дії лікарського засобу є фізичним та не залежить від рівня всмоктування у системний кровообіг.


Клінічні характеристики.

Показання для застосування.

Симптоматичне лікування шлунково-стравохідного  рефлюксу, печії, у  т.ч. у вагітних.

 

Протипоказання.

Цей лікарський засіб протипоказаний пацієнтам з відомою або підозрюваною гіперчутливістю до діючих речовин або до будь-яких допоміжних речовин, в тому числі метилпарагідроксибензоату, (Е218) та пропілпарагідроксибензоату (Е216).


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Між прийомом препарату Гавіскон® м’ятна суспензія та застосуванням інших лікарських засобів, особливо Н2-антигістамінних препаратів, тетрациклінів, дігоксину, фторхінолону, солей заліза, кетаконазолу, нейролептиків, тироксину, пеніциламіну, бета-блокаторів (атенолол, метопролол, пропанолол), глюкокортикоїдів, хлорохіну, бісфосфонатів (дифосфонатів) та естрамустину, має пройти не менше 2-х годин.


Особливості застосування. При відсутності покращення через 7 днів необхідно переглянути клінічну картину. Хворим, які дотримуються низькосольової дієти, наприклад, при застійній серцевій недостатності або нирковій недостатності, необхідно врахувати, що 10 мл препарату містить 141 мг (6,2 ммоль) натрію.

У 10 мл препарату міститься 160 мг кальцію карбонату. З обережністю слід застосовувати лікарський засіб пацієнтам із гіперкальціємією, нефрокальцинозом та рецидивуючими кальційвмісними конкрементами у нирках.

Пацієнтам з порушенням функції нирок необхідно регулярно спостерігати за рівнем кальцію, калію та магнію. Лікарський засіб містить метилпарагідроксиензоат (Е218) та пропілпарагідроксибензоат (Е216), що можуть спричинити алергічні реакції (можливо відтерміновані) (див. розділ “Протипоказання”).


Особливі застереження.

Застосування у період вагітності.

Клінічні дослідження за участю більш ніж 500 вагітних жінок, а також великий обсяг даних, отриманих під час постмаркетингового застосування, вказують на те, що діючі речовин не спричиняють вад розвитку та не мають токсичного впливу на новонароджених/немовлят. Препарат Гавіскон м’ятна суспензія можна застосовувати  у період вагітності за наявності клінічної необхідності після консультації з лікарем.

Годування груддю.

Дослідження показали відсутність впливу на новонароджених/немовлят, що перебувають на грудному вигодовуванні, матері яких застосовували цей лікарський засіб. Препарат Гавіскон м’ятна суспензія можна застосовувати  у період годування груддю після консультації з лікарем.

Фертильність.

За даними доклінічних досліджень, альгінат не має негативного впливу на фертильність або репродуктивну функцію досліджуваних тварин або їх потомства. Клінічні дані не свідчать про наявність впливу на фертильність людини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими складними механізмами.

Діти. Не рекомендується застосовувати дітям віком до 6 років.

 

Спосіб застосування та дози.

Дорослим та дітям від 12 років препарат призначають перорально по 10-20 мл (2-4 чайні ложки) після їди та перед сном. Не потребує коригування дози пацієнтам літнього віку.

Дітям від 6 до 12 років – 5-10 мл (1-2 чайні ложки) після їди та перед сном.

Не слід застосовувати препарат більше 7 діб. Якщо симптоми захворювання зберігаються або посилюються протягом цього періоду, хворому необхідно звернутися до лікаря для уточнення діагнозу та коригування схеми лікування.

 

Передозування. У разі передозування застосовують симптоматичне лікування. Передозування може проявлятись у вигляді дискомфорту та відчуття здуття у животі.


 

Побічні реакції. Побічні реакції наводяться за частотою їх прояву згідно з такою класифікацією: дуже часто (1/10), часто (1/100 та < 1/10), нечасто (1/1000 та < 1/100), рідко (1/10000 та < 1/1000), дуже рідко (<1/10 000) та частота невідома (не можна оцінити за наявними даними):

З боку імунної системи. Дуже рідко: анафілактичні та анафілактоїдні реакції, реакції гіперчутливості, такі як висипання на шкірі, кропив’янка.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння. Дуже рідко: прояви з боку дихальної системи, такі як бронхоспазм.

З боку травного тракту. Частота невідома: здуття живота, запор.

 


Термін придатності. 2 роки.

Відкритий флакон зберігати не більше 6 місяців.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного  на  упаковці.

 

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 ºС. Не зберігати у холодильнику та не заморожувати.

 

Упаковка. По 150 та 300 мл у флаконах з оранжевого скла з поліпропіленовою кришкою з контролем першого відкриття.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.


Гавискон 150 мл №1 суспензия Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Гавискон 150 мл №1 суспензия Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Гавискон 150 мл №1 суспензия Характеристики

Лікарська форма Суспензія оральна по 150 мл у флаконах
Виробник Реккітт Бенкізер Хелскер (ЮКей) Лімітед, Велика Британія
Вік від 6 років
Показання Симптоматичне лікування шлунково-стравохідного рефлюксу, печії, у т.ч. у вагітних.
Протипоказання Алергічна реакція на будь-який з компонентів препарату, включаючи естери гідроксибензоату (парабени).
Склад діючі речовини: 5 мл суспензії містить 250 мг натрію альгінату, 133,5 мг натрію бікарбонату, 80 мг кальцію карбонату; допоміжні речовини: карбомер 974Р, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), натрію сахарин, олія м’яти перцевої, натрію гідроксид, вода очищена
Термін придатності 2 роки
Українська назва ГАВІСКОН® М'ЯТНА СУСПЕНЗІЯ
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Препарати для лікування пептичної виразки та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби. Код АТС A02B X13.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги