Раздаём 500 000 грн за покупки

Флюороурацил Медак 50 мг/мл 100 мл №1 раствор для инъекций

Код товара:Код:  725078
Производитель: Медак
Цена и наличие актуальны на и действуют только для покупки онлайн
Есть в наличии
1 017,3грн
carrotКешбэк20.35
Продавец: Аптека24
Доставка в:выбрать
Транспортная компания
  • Оплата
  • Гарантия
  • Условия возврата

Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Свойства препарата Флюороурацил Медак 50 мг/мл 100 мл №1 раствор для инъекций

Основные

Действующее вещество
Торговое название
Производитель
Медак Гезельшафт фюр клініше Шпеціальпрепарате мбХ (виробник, що відповідає за вторинне пакування, маркування, контроль/випробування серії та за випуск серії), Німеччина Онкомед меньюфекчерінг, а.с. (виробник, що відповідає за випуск форми in bulk, маркування, первинне та вторинне пакування, контроль/випробування серії:), Чеська Республіка Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ (виробник, що відповідає за випуск форми in bulk, маркування, первинне та вторинне пакування, контроль/випробування серії), Німеччина
Упаковка
флакон
Состав
діюча речовина: fluorouracil; 1 мл розчину містить флюороурацилу 50 мг; допоміжні речовини: натрію гідроксид, вода для ін`єкцій.
Показания
Лікування метастатичного колоректального раку; ад`ювантна терапія раку товстої і прямої кишки; лікування розповсюдженого раку шлунка; лікування розповсюдженого раку підшлункової залози; лікування розповсюдженого раку стравоходу; лікування розповсюдженого або метастатичного раку молочної залози; ад`ювантна терапія операбельного первинного інвазивного раку молочної залози; лікування неоперабельного місцеворозповсюдженого плоскоклітинного раку голови та шиї в раніше не лікованих пацієнтів; лікування локального рецидиву або метастаз при плоскоклітинному раку голови та шиї.
Противопоказания
Значні відхилення від норми кількості формених елементів у крові. Кровотечі. Стоматити, виразки слизової оболонки рота і шлунково-кишкового тракту. Тяжка діарея. Тяжкі порушення функції нирок. Рівень білірубіну в плазмі крові > 85 мкмоль/л. У період лікування флюороурацилом необхідно уникати вакцинації живими організмами. Підвищена чутливість до флюороурацилу або до інших компонентів препарату. Тяжкі інфекційні захворювання (оперізувальний герпес, вітряна віспа). Пригнічення кісткового мозку після променевої терапії або після лікування іншими протипухлинними засобами. Тяжко виснажені хворі. Тяжкі порушення функції печінки. Не застосовується для лікування доброякісних пухлин. Не застосовується одночасно з бривудином, соривудином або з їх аналогами (бривудин, соривудин та аналоги – потужні інгібітори ферменту дигідропіримідину дегідрогенази, що руйнує флюороурацил). Не слід призначати пацієнтам з відсутністю/зниженням активності дигідропіримідину дегідрогенази. Препарат абсолютно протипоказаний у період вагітності або годування груддю.
Фармакологическая группа
Антинеопластичні засоби. Антиметаболіти. Структурні аналоги піримідину
Код Морион
110308
Лікарська форма
Розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 5 мл, по 10 мл, по 20 мл, по 100 мл у флаконах № 1
Форма выпуска
Раствор для инъекций
Код АТС/ATX
L01B C02
Міжнародне найменування
Fluorouracil

Оставить отзыв

bonus icon+30 бонусов за отзыв
Поставьте оценку

Чтобы ваш отзыв или комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.

Флюороурацил Медак 50 мг/мл 100 мл №1 раствор для инъекций - Инструкция по применению

Обратите внимание!

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций .

Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом!

Медмаркет Аптека24 не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте apteka24.ua. Подробнее об Отказе от ответственности.

Цена на Флюороурацил Медак 50 мг/мл 100 мл №1 раствор для инъекций актуальна при заказе на сайте. На apteka24.ua можно купить Флюороурацил Медак 50 мг/мл 100 мл №1 раствор для инъекций с доставкой в такие города Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов. В другие города заказы могут доставляться через службу доставки. Доступна доставка курьером. Подробнее о способах, стоимости и ограничениях доставки.

Также вас могут заинтересовать

Установи приложение и получи скидку 10% на первую покупку

App Store
preview