www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Мазь Флуцинар Н 15г

  • Купить Мазь Флуцинар Н 15г в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 320.0152
109.94 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Мазь Флуцинар Н 15г


Как выгодно купить Флуцинар Н мазь 15г. Цена и качество

Купить Флуцинар Н мазь 15г в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, Николаев и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Флуцинар Н мазь 15г при этом будет везде одинаковая.

Мазь Флуцинар Н 15г Инструкция

Мазь Флуцинар Н 15г Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Мазь Флуцинар Н 15г Видеообзор

Мазь Флуцинар Н 15г Характеристики

Лікарська форма Мазь по 15 г у тубах № 1
Виробник Фармзавод Єльфа А.Т., Польща
Вік від 2 років
Міжнародне найменування Fluocinolone acetonide and antibiotics
Показання Лікування сухих дерматитів, особливо алергічного походження з ознаками вторинної інфекції, чутливої до неоміцину, перебіг яких супроводжується стійким свербежем чи гіперкератозом. Препарат показаний при себорейному дерматиті, уртикарному лишаї, атопічному дерматиті, алергічній контактній екземі, мультиформній еритемі, червоному вовчаку, запущеному псоріазі, плескатому лишаї.
Протипоказання Алергія на кортикостероїди, гіперчутливість до антибіотиків аміноглюкозидового ряду або на інші компоненти препарату. Бактеріальні, грибкові та вірусні дерматити, вітряна віспа, піодермія, герпес, актиномікоз, бластомікоз, споротрихоз, численні псоріатичні бляшки, шкірні прояви сифілісу, туберкульоз шкіри,ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту, рани на ділянках аплікацій, невус, атерома, меланома, гемангіома, ксантома, саркома, пухлини шкірного покриву, рак шкіри, рожеві та вульгарні вугрі, періанальний та генітальний свербіж, періоральний дерматит, пелюшковий дерматит, тромбофлебіт та трофічні виразки на тлі варикозного розширення вен. Не застосовувати після вакцинації. Не слід застосовувати препарат на великих ділянках шкіри, особливо на рани, що довго не загоюються, наприклад, глибокі опікові рани. Препарат не застосовувати в офтальмології. Значні та тяжкі ураження шкіри (можлива резорбція препарату з розвитком ототоксичного ефекту з втратою слуху). Якщо можлива неконтрольована абсорбція препарату, не застосовувати пацієнтам із тяжкими кардіогенними або нейрогенними екскреторними порушеннями, а також при наявності в анамнезі уражень вестибулярної та кохлеарної систем. Не застосовувати у зовнішній слуховий прохід при перфорації барабанної перетинки.
Склад діючі речовини: флуоцинолон, неоміцин; 1 г мазі містить флуоцинолону ацетоніду 0,25 мг, неоміцину сульфатy 5 мг; допоміжні речовини: пропiленгліколь, олія мінеральна, ланолін, парафін білий м’який.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ФЛУЦИНАР® N
Упаковка туба
Фармакотерапевтична група Активні кортикостероїди в комбiнацiї з антибіотиками. Флуоцинолону ацетонід та антибіотики. Код АТХ D07С С02.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
С этим товаром покупают