Бесплатная доставка при заказе от 300 грнБесплатная доставка при заказе от 300 грн
Войдите в личный кабинет
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Флуконазол 200 мг 50 мл раствор

Код товара:Код:  479.0028
Нет в наличии
Цена и наличие актуальны на 
Продавец товара: Аптека24

До 31.08 доставка заказов на сумму от 300 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Гарантия

Весь товар сертифицирован. Подробнее

Хранение лекарственных средств соответствует оптимальному температурному режиму и «холодовой цепи» для термолабильных препаратов

Продавец гарантирует упаковку заказанного товара, которая обеспечивает его целостность и сохранность надлежащего качества и товарного вида

Основные физико-химические свойства
Классификация товараЛС общий режим
Кол-во в упаковке1
Форма выпускаРаствор для инъекций
ПроизводительПриватне акціонерне товариство "Інфузія", Україна

Характеристики Флуконазол 200 мг 50 мл раствор

Действующее веществофлуконазол
Маркетинговое названиеФлуконазол
Рецептурный отпускТолько с рецептом
Дозировка200 мг
Термін придатності2 роки
Придатний до01.02.2021
АТС-КлассификацияJ02A C01
Міжнародне найменуванняFluconazole
Фармакотерапевтична групаПротигрибкові засоби для системного застосування. Похідні триазолу
Код Морион41200
Лікарська формаРозчин для інфузій 0,2 % по 50 мл, 100 мл у пляшці, по 1 пляшці у пачці
Упаковкау пляшці
Складдіюча речовина: флуконазол; 100 мл розчину містять флуконазолу (у перерахунку на суху 100 % речовину) 0,2 г; допоміжні речовини: натрію хлорид, динатрію едетат, вода для ін’єкцій.
ПоказанняЛікування таких захворювань у дорослих, як: – криптококовий менінгіт; – кокцидiоїдоз; – інвазивні кандидози; – кандидози слизових оболонок, включаючи кандидоз ротоглотки та кандидоз стравоходу, кандидурія, хронічний кандидоз шкіри і слизових оболонок; – хронічний атрофічний кандидоз (кандидоз, спричинений використанням зубних протезів) при неефективності місцевої терапії. Профілактика таких захворювань у дорослих, як: – рецидив криптококового менінгіту у пацієнтів з високим ризиком його розвитку; – рецидив кандидозу ротоглотки або стравоходу у пацієнтів з ВІЛ з високим ризиком його розвитку; – кандидозні інфекції у пацієнтів із тривалою нейтропенією (наприклад у пацієнтів зі злоякісними захворюваннями крові, які отримують хіміотерапію, або у пацієнтів при трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин). Флуконазол застосовують дітям від народження для лікування кандидозів слизових оболонок (кандидоз ротоглотки, кандидоз стравоходу), інвазивних кандидозів, криптококового менінгіту та для профілактики кандидозних інфекцій у пацієнтів зі зниженим імунітетом. Препарат можна застосовувати як підтримуючу терапію для попередження рецидиву криптококового менінгіту у дітей із високим ризиком його розвитку. Терапію препаратом можна розпочинати до результатів культуральних та інших лабораторних досліджень; після отримання результатів антибактеріальну терапію слід скоригувати відповідним чином.
ПротипоказанняГіперчутливість до флуконазолу, інших азольних сполук або до будь-якої з допоміжних речовин препарату. Одночасне застосування флуконазолу та терфенадину пацієнтам, які застосовують флуконазол багаторазово у дозах 400 мг/добу та вище (згідно з результатами дослідження взаємодії багаторазового застосування). Одночасне застосування флуконазолу та інших лікарських засобів, що подовжують інтервал QT та метаболізуються за допомогою ферменту CYP3А4 (таких як цизаприд, астемізол, пімозид, хінідин та еритроміцин).
ВікПрепарат застосовують дітям від народження.

Описание Флуконазол 200 мг 50 мл раствор

Оставить отзыв

Поставьте оценку

Видеообзор Флуконазол 200 мг 50 мл раствор

preview
Также вас могут заинтересовать