www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Флуконаз 200мг/100мл N1*

Loading...
    Купить Флуконаз 200мг/100мл N1* в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Флуконаз 200мг/100мл N1*


Как выгодно купить Флуконаз 200мг/100мл N1*. Цена и качество

Купить Флуконаз 200мг/100мл N1* в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, Николаев и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Флуконаз 200мг/100мл N1* при этом будет везде одинаковая.

Флуконаз 200мг/100мл N1* Инструкция

Флуконаз 200мг/100мл N1* Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Флуконаз 200мг/100мл N1* Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Флуконаз 200мг/100мл N1* Характеристики

Лікарська форма Розчин для інфузій, 200 мг/100 мл по 100 мл у пляшках № 1
Виробник АЛКОН ПАРЕНТЕРАЛС (ІНДІЯ) ЛТД, Індія
Вік Препарат застосовувати дітям від народження.
Міжнародне найменування Fluconazole
Показання Лікування таких захворювань у дорослих як: – криптококовий менінгіт; – кокцидiоїдоз; – інвазивні кандидози; – кандидози слизових оболонок, включаючи кандидоз ротоглотки та кандидоз стравоходу, кандидурія, хронічний кандидоз шкіри і слизових оболонок; – хронічний атрофічний кандидоз (кандидоз, спричинений використанням зубних протезів) при неефективності місцевої терапії. Профілактика таких захворювань у дорослих як: – рецидив криптококового менінгіту у пацієнтів з високим ризиком його розвитку; – рецидив кандидозу ротоглотки або стравоходу у пацієнтів з ВІЛ з високим ризиком його розвитку; – профілактика кандидозних інфекцій у пацієнтів із тривалою нейтропенією (наприклад, пацієнтів зі злоякісними захворюваннями крові, які отримують хіміотерапію або пацієнтів при трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин). Флуконазол застосовувати дітям від народження для лікування кандидозів слизових оболонок (кандидоз ротоглотки, кандидоз стравоходу), інвазивних кандидозів, криптококового менінгіту та для профілактики кандидозних інфекцій у пацієнтів зі зниженим імунітетом. Препарат можна застосовувати як підтримуючу терапію для попередження рецидиву криптококового менінгіту у дітей із високим ризиком його розвитку. Терапію препаратом можна розпочинати до отримання результатів культуральних та інших лабораторних досліджень; після отримання результатів антибактеріальну терапію слід скоригувати відповідним чином.
Протипоказання Гіперчутливість до флуконазолу, інших азольних сполук або до будь-якої з допоміжних речовин препарату. Одночасне застосування флуконазолу та терфенадину пацієнтам, які застосовують флуконазол багаторазово у дозах 400 мг/добу та вище. Одночасне застосування флуконазолу та інших лікарських засобів, що подовжують інтервал QT та метаболізуються за допомогою ферменту CYP3А4 (наприклад, цизаприду, астемізолу, пімозиду, хінідину та еритроміцину).
Склад діюча речовина: флуконазол; 100 мл розчину містять флуконазолу 200 мг; допоміжні речовини: динатрію едетат, натрію хлорид, вода для ін’єкцій.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ФЛУКОНАЗ
Упаковка пляшка
Фармакотерапевтична група Протигрибкові засоби для системного застосування. Похідні триазолу

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.