www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Таблетки Флогензим №200

  • Купить Таблетки Флогензим №200 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 279.0006
Нет в наличии
сообщить о появлении
Основные физико-химические свойства:
Аналоги

Описание Таблетки Флогензим №200

Препарат для перорального применения Флогензим таблетки покрытые оболочкой N200 относится в соответствии с инструкцией по его применению к лекарственным препаратам с противовоспалительным действием. Таблетка, которая покрыта кишечнорастворимой пленочной оболочкой, содержит в своем составе в определенных пропорциях бромелайн, трипсин и рутин (рутозид). Согласно описанию активных действующих веществ, первые два компонента имеют ферментативную природу и обеспечивают быстрое разрушение клеточных фрагментов и метаболитов воспалительного процесса, а рутин специфически воздействует на стенку кровеносных сосудов и уменьшает отечность. При применении Флогэнзима обеспечивается физиологическое воздействие на все звенья воспалительного процесса, что значительно улучшает его течение в месте болезни. Также при его регулярном употреблении улучшаются реологические свойства крови, процессы репарации при хронических заболеваниях. По отзывам специалистов и пациентов при лечении Флогэнзимом и его аналогами значительно улучшается дренажная функция бронхов, которая скомпрометирована хроническими воспалительными процессами или длительным курением. Препарат назначается при комплексном лечении ранних и поздних послеоперационных осложнений воспалительного характера, при обширных травмах, ожоговой болезни, воспалительных заболеваний кровеносных сосудов, мочеполовых органов, а также при других патологических процессах, подробно перечисленных в инструкции по применению препарата. Флогэнзим противопоказан при лечении детей, пациентом с нарушениями свертывающей системы крови, а также при индивидуальной непереносимости его компонентов. Одновременное применение препарата с антибиотиками увеличивает эффективность противовоспалительной и антибактериальной терапии.


В сети Аптека24, которая обеспечивает своих клиентов разнообразными медикаментами и предметами медицинского назначения в Киеве, Тернополе, Харькове и других городах Украины по выгодным ценам. Ознакомиться со стоимостью препаратов, а также приобрести их вы можете непосредственно в наших аптеках или же путем предварительного заказа у специалистов сети Аптека24.


Таблетки Флогензим №200 Инструкция

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування лікарського засобу

ФЛОГЕНЗИМ

(PHLOGENZYM®)

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить бромелаїну 90 мг, трипсину 48 мг, рутину 100 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, кислота стеаринова, кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, поліетиленгліколь 6000; еудрагіт L 12,5; триетилцитрат; ванілін.

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки з однорідним покриттям, без боріздок, зеленувато-жовтого кольору з характерним запахом.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при патології опорно-рухового апарату. Ферменти. Трипсин, комбінації. Код АТХ M09A B52.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Ферменти для перорального застосування, такі як бромелаїн і трипсин та рутозид, впливають на набряки запального та незапального походження (травматичні, спортивні). Дослідження на тваринах довели протизапальні властивості бромелаїну і комбінованих ферментних препаратів при пероральному застосуванні. У численних дослідженнях на тваринах, а також у тестах in vitro бромелаїн та трипсин пригнічували агрегацію тромбоцитів і зменшували їх готовність до агрегації, спричиненої АДФ.

Також були описані впливи на коагуляцію у вигляді збільшення протромбінового часу або пролонгації часу кровотечі.

У тестах in vitro та in vivo з бромелаїном і трипсином був продемонстрований вплив на патогенні імунні комплекси, активація нестимулюючих мононуклеарних клітин і зниження вивільнення молекул адгезії (СD 44, CD 54).

Протизапальні властивості описані також для рутину. Було підтверджено пригнічення ліпо- і циклооксигенази. Інгібування агрегації тромбоцитів було також показано в експериментах на щурах. Таким чином, механізм дії рутозиду на кровоносні судини вимагає подальшого з'ясування.

Фармакокінетика.

Великі молекули речовини, такі як ферменти, що входять до складу Флогензиму, абсорбуються зі шлунково-кишкового тракту через клітинно-опосередковані механізми та зв’язуються з транспортними протеїнами (α1-антитрипсин, α2-макроглобулін). Після перорального застосування ферментів більше 4 днів спостерігається покращання співвідношення між концентраціями трипсину і бромелаїну і введеними дозами.

Рутин або гідролаза, які не абсорбуються, виводяться з фекаліями.

Резорбовані ферменти виводяться через клітини мононуклеарно-фагоцитарної системи.

Клінічні характеристики.

Показання.

Гострі запальні процеси і загострення хронічних запальних та дегенеративних захворювань, наприклад, травми, післяопераційні стани, спортивні травми, опіки, запалення вен, артерій і лімфатичних судин, посттравматичні лімфатичні набряки.

Гострі запалення у ділянці ротової порожнини, дихальних шляхів, сечових і статевих органів (у комбінації з антибіотиками та іншими методами лікування).

Ревматологічні захворювання: ревматизм м`яких тканин (м’язовий ревматизм), «тенісний лікоть», тендиніт, запалення у ділянці плеча і передпліччя, остеоартрози.

Протипоказання.

Індивідуальна гіперчутливість до компонентів препарату, тяжкі уроджені чи набуті порушення згортання крові (наприклад, гемофілія); тяжкі ураження печінки;

з обережністю - пацієнтам, які знаходяться на діалізі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному прийомі Флогензиму з іншими ліками випадки несумісності не спостерігалися. При одночасному застосуванні з антитромботичними препаратами Флогензим потенціює їх дію.

У разі одночасного прийому з антибіотиками препарат Флогензим підвищує їх концентрацію у плазмі крові та у вогнищі запалення.

Особливості застосування.

Пацієнтам, які перебувають на діалізі, а також у передопераційному періоді, прийом препарату Флогензим слід здійснювати під контролем лікаря.

Флогензим завдяки своєму складу передусім діє не як аналгетик, а як засіб, який зменшує набряк. Таким чином, у деяких пацієнтів застосування препарату не призводить до миттєвого зменшення болю.

З обережністю необхідно застосовувати пацієнтам з непереносимістю лактози. Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат.

У випадку прийому препарату перед хірургічними втручаннями можливе зниження згортання крові.

Препарат Флогензим необхідно приймати з обережністю пацієнтам, які страждають на цукровий діабет.

1 таблетка містить вуглеводів, що відповідає 0,015 хлібної одиниці.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У періоди вагітності або годування груддю до застосування Флогензиму слід ставитися зі звичайною для цього стану обережністю. Застосування можливе після оцінки лікарем співвідношення користь для матері/ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Негативні наслідки застосування препарату відсутні.

Спосіб застосування та дози.

Як правило, рекомендується приймати 6-12 таблеток щоденно – від 2 до 4 таблеток три рази на добу. В особливих випадках (при тяжкому перебігу хвороби або при інтенсивному лікуванні у разі запальних захворювань) можна щоденно приймати до 12 таблеток за

3-4 прийоми.

Курс терапії при гострих захворюваннях – від 2 тижнів до одужання, а при загостреннях хронічних захворювань лікування триває до чітких ознак ремісії.

Таблетки рекомендується приймати не менш ніж за 30 хвилин до їди, не розжовуючи, запиваючи великою кількістю води (200 мл).

Діти.

Препарат не призначати дітям.

Передозування.

Навіть при тривалому застосуванні високих доз препарату (наприклад, більше 12 таблеток на добу понад 3 тижні) токсичних дій не виявлено, можливе виникнення діареї, що минає після відміни препарату без додаткового лікування.

Побічні реакції.

З боку шлунково-кишкового тракту: в окремих випадках спостерігалися незначні зміни консистенції і запаху калу, нудота, блювання, діарея.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: еритема, свербіж, гіпергідроз.

З боку нервової системи: слабкість, запаморочення;

Зрідка може виникати алергічна реакція (наприклад, шкірні висипання), яка зникає після припинення лікування Флогензимом. Великі дози препарату можуть спричиняти тимчасове відчуття переповненості шлунка, метеоризм і дуже рідко – блювання. Цьому можна запобігти, розділивши денну дозу на більшу кількість одинарних доз – на чотири або п’ять.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 ºС!

Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від світла. Не заморожувати.

Упаковка.

По 20 таблеток у блістері, по 2, по 5 або по 10 блістерів у картонній коробці; по 800 таблеток у банках.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

МУКОС Eмульсіонсгезелльшафт мбХ/

MUCOS Emulsionsgesellschaft mbH, Germany.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Мірауштрассе 17, 13509 Берлін, Німеччина/

Miraustrasse 17, 13509 Berlin, Germany.


Таблетки Флогензим №200 Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Таблетки Флогензим №200 Видеообзор

Таблетки Флогензим №200 Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.