0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Фітоглистоцид капсули від паразитів по 0,35 г, 30 шт.

Код товару:Код:  1146005
Анонимный отзыв
Мені 20 років , відчула дивне відчуття що дуже чешется в анальному отворів особливо на вечір. Випила одну таблетку від глистів ,через тиждень повернулось відчуття. Почала пити фітоглістицид вже тиждень нічого не чешется, немає жахливого відчуття. Треба пити як в інструкції 3 рази на день до їжі.
Чи є відгук корисним
Н
Наталія
Доброго дня! Замовляю медикаменти не один раз онлайн в аптека 24. Мені подобається аптека 24, тому що ліки порівняно з іншими аптеками дешевші, і замовлення приймається дуже швидко, тому ліки приходять швиденько. Дякую всім працівникам!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Фітоглистоцид капсули від паразитів по 0,35 г, 30 шт.
Фітоглистоцид капсули від паразитів по 0,35 г, 30 шт.
79,9грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 79.9
Продавець: Аптека24
ціна: 98.9