www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Фемара 2.5 мг N30 таблетки

 • Купить Фемара 2.5 мг N30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
 • Купить Фемара 2.5 мг N30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
 • Купить Фемара 2.5 мг N30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 293.0006
1003.47 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:
Рекомендуем

Описание Фемара 2.5 мг N30 таблетки

Таблетки Фемара 2.5 мг №30 являются нестероидным противоопухолевым препаратом, специфическим ингибитором фермента ароматазы. Механизм действия Фемары основан на подавлении роста опухолевых клеток за счет связывания с субъединицей фермента ароматазы, берущей участие в синтезации эстрогенов, стимулирующих развитие клеток рака. Так как Фемара не воздействует на синтезацию стероидных гормонов в надпочечниках, нет потребности в коррекции минералокортикоидов и глюкокортикоидов.

Краткая инструкция по применению препарата Фемара

Инструкция данного препарата уведомляет, что таблетки принимаются внутренне по 2,5 мг один раз в день без ассоциации с употреблением пищи. Продолжительность терапии в среднем составляет не больше пяти лет. Применение Фемары в адъювантной ранней терапии довольно эффективно и превосходит по результативности лечение Тамоксифеном, если сравнивать по промежутку времени до развития метастазов и частотности рецидивирования. Использование этих таблеток  более безопасно и эффективно в сравнении с их аналогами, особенно у женщин с высокой вероятностью рецидива опухоли. В определенных случаях с помощью Фемары удается избежать проведения облучения, цитостатического или хирургического лечения. 

Показания

В соответствии с описанием препарат рекомендован к применению при начальной форме рака молочных желез в период постменопаузы, а также пациенткам с распространенным типом рака груди в постменопаузальный период, которые проходили терапию антиэстрогенами (Тамоксифеном).

Аналогами препарата Фемара в Украине считаются такие лекарственные средства как:

 • Экстраза,

 • Летроза, 

 • Летротера, 

 • Летрозол Тева, 

 • Летрозол. 

Купить Фемара 2.5 мг №30 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Фемара 2.5 мг N30 таблетки Инструкция

a:2:{s:4:"TEXT";s:75814:"

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ФЕМАРА®

(FEMARA®)

Склад:

діюча речовина: letrozole;

1 таблетка містить 2,5 мг летрозолу;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний; целюлоза мікрокристалічна; лактоза, моногідрат; магнію стеарат; крохмаль кукурудзяний; натрію крохмальгліколят
(тип А); гідроксипропілметилцелюлоза; поліетиленгліколь 8000; тальк; титану
діоксид (E 171); заліза оксид жовтий (E 172).

Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: темно-жовтого кольору, круглі, злегка двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою зі скошеними краями; з одного боку – маркування «FV», з іншого – «CG».

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються для гормональної терапії. Антагоністи гормонів та аналогічні засоби. Інгібітори  ароматази. Летрозол.

Код АТХ L02B G04.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Летрозол – нестероїдний інгібітор ароматази (інгібітор біосинтезу естрогену); протипухлинний препарат.

У випадках, коли ріст пухлинної тканини залежить від наявності естрогенів, усунення опосередкованого ними стимулюючого впливу є передумовою пригнічення росту пухлини.
У жінок у постменопаузі естрогени утворюються переважно за участі ферменту ароматази, який перетворює андрогени, що синтезуються у надниркових залозах (у першу чергу андростендіон і тестостерон), на естрон (Е1) та естрадіол (Е2). Тому за допомогою специфічної інгібіції ферменту ароматази можна досягти пригнічення біосинтезу естрогенів у периферичних тканинах і в пухлинній тканині.

Летрозол пригнічує ароматазу шляхом конкурентного зв’язування з субодиницею цього ферменту – гемом цитохрому P450, що призводить до зниження біосинтезу естрогенів у всіх тканинах.

У здорових жінок у постменопаузі одноразова доза летрозолу, яка становить 0,1 мг, 0,5 мг та 2,5 мг, знижує рівень естрону та естрадіолу в сироватці крові (порівняно з початковим рівнем) на 75-78 % і на 78 % відповідно. Максимальне зниження досягається через
48-78 годин.

У жінок із поширеною формою раку молочної залози у постменопаузі щоденне застосування летрозолу у дозі від 0,1 мг до 5 мг знижує рівні естрадіолу, естрону та естрону сульфату у плазмі крові на 75-95 % початкового рівня. При застосуванні препарату у дозі 0,5 мг і більше у багатьох випадках концентрації естрону та естрону сульфату виявляються нижче межі чутливості методу, що використовується для визначення гормонів. Це вказує на те, що за допомогою даних доз препарату досягається більш виражене пригнічення синтезу естрогенів. Супресія естрогенів підтримувалася протягом лікування у всіх пацієнток.

Летрозол – високоспецифічний інгібітор активності ароматази. Порушення синтезу стероїдних гормонів у надниркових залозах не виявлено. У пацієнток у постменопаузі, яким проводили терапію летрозолом у добовій дозі 0,1-5 мг, клінічно значущих змін концентрацій у плазмі крові кортизолу, альдостерону, 11-деоксикортизолу,
17-гідроксипрогестерону, АКТГ, а також активності реніну не було виявлено. Проведення тесту стимуляції АКТГ через 6 і 12 тижнів терапії летрозолом у добовій дозі 0,1 мг; 0,25 мг; 0,5 мг; 1 мг; 2,5 мг і 5 мг не виявило будь-якого помітного зменшення синтезу альдостерону чи кортизолу. Таким чином, немає необхідності призначати глюкокортикоїди та мінералокортикоїди.

У здорових жінок у постменопаузі після одноразового застосування летрозолу у дозах 0,1 мг, 0,5 мг і 2,5 мг змін концентрації андрогенів (андростендіону та тестостерону) у плазмі крові не виявлено. У пацієнток у постменопаузі, які отримували летрозол у добовій дозі від 0,1 мг до 5 мг, змін рівня андростендіону у плазмі крові також не відзначено. Все це вказує на те, що блокада біосинтезу естрогенів не призводить до накопичення андрогенів, які є попередниками естрогенів. У пацієнток, які отримували летрозол, не було відзначено змін концентрацій лютеїнізуючого та фолікулостимулючого гормонів у плазмі крові, а також не було відзначено змін функцій щитовидної залози, яку оцінювали за рівнями тиреотропного гормону, T4 і T3.

Фармакокінетика.

Всмоктування. Летрозол швидко і повністю всмоктується зі шлунково-кишкового тракту (середня величина біодоступності становить 99,9 %). Їжа незначною мірою знижує швидкість абсорбції (середнє значення часу досягнення максимальної концентрації летрозолу в крові (tmax) становить 1 годину при прийомі Фемари® натще і 2 години – при прийомі з їжею; середнє значення максимальної концентрації летрозолу в крові (Сmax) становить 129 ± 20,3 нмоль/л при прийомі натще і 98,7 ± 18,

Фемара 2.5 мг N30 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Вероника 11.08.2016 Данный препарат не могла найти ни в одной аптеке Знакомые посоветовали позвонить в аптеку 24. сделала заказ - доставили. Спасибо.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Фемара 2.5 мг N30 таблетки Видеообзор

Фемара 2.5 мг N30 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 2,5 мг № 30 (10х3) у блістерах
Виробник Новартіс Фарма Штейн АГ, Швейцарія
Вік Препарат не застосовують дітям, оскільки ефективність та безпека застосування препарату для цієї категорії пацієнтів не вивчалися в межах клінічних досліджень.
Міжнародне найменування Letrozole
Показання Ад’ювантна терапія гормонопозитивного інвазивного раку молочної залози на ранніх стадіях у жінок у постменопаузальний період. · Розширена ад’ювантна терапія інвазивного раку молочної залози на ранніх стадіях у жінок у постменопаузальний період, яким була проведена стандартна ад’ювантна терапія тамоксифеном протягом 5 років. · Терапія першої лінії гормонозалежного поширеного раку молочної залози у жінок у постменопаузі. · Лікування поширених форм раку молочної залози у жінок у постменопаузі (природної або спричиненої штучно) після рецидиву або прогресування захворювання, які отримували попередню терапію антиестрогенами. · Неоад’ювантна терапія у жінок у постменопаузі з гормонопозитивним, HER-2-негативним раком молочної залози, яким не підходить хіміотерапія і не показане невідкладне хірургічне втручання. Ефективність препарату для пацієнток з гормононегативним раком молочної залози не доведена.
Протипоказання Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого іншого компонента препарату. · Ендокринний статус, характерний для передменопаузального періоду. · Вагітність, період годування груддю. · Жінки репродуктивного віку.
Склад діюча речовина: letrozole; 1 таблетка містить 2,5 мг летрозолу; допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний; целюлоза мікрокристалічна; лактоза, моногідрат; магнію стеарат; крохмаль кукурудзяний; натрію крохмальгліколят (тип А); гідроксипропілметилцелюлоза; поліетиленгліколь 8000; тальк; титану діоксид (E 171); заліза оксид жовтий (E 172).
Термін придатності 5 років
Українська назва ФЕМАРА
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються для гормональної терапії. Антагоністи гормонів та аналогічні засоби. Інгібітори ароматази. Летрозол

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают