www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Эпобиокрин 10000 МО №5 раствор для инъекций + шприц

Loading...
  Купить Эпобиокрин 10000 МО №5 раствор для инъекций + шприц в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
3996.2 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Эпобиокрин 10000 МО №5 раствор для инъекций + шприц

Показания к применению

 • анемия у больных с уремической стадией хронической почечной недостаточности (ХПН), получающих терапию хроническим гемодиализом (ХГ) и постоянным амбулаторным перитонеальным гемодиализом (АПД)
 • ранняя анемия у новорожденных недоношенных детей;
 • поздняя анемия у новорожденных с гемолитической болезнью, перенесших внутриутробное переливание эритроцитарной массы или постнатальные заменимые и дробные переливания крови, характеризующиеся неадекватно низкой (относительно степени анемии) продукцией эритропоэтина;
 • стимуляция эритропоэза при поздней гипорегенеративний анемии у новорожденных с гемолитической болезнью;
 • анемия, вызванная дефицитом эритропоэтина у больных с ХПН;
 • анемии, связанные с химио- и радиотерапией опухолей
 • анемии у ВИЧ-пациентов, вызванные применением Зидовудина;
 • ЕПОзалежни анемии (немиелоидных опухоли, ревматоидный артрит и другие);
 • для уменьшения объемов крови, переливается, при обширных хирургических вмешательствах и острых кровопотерях.

Противопоказания

Неконтролируемая артериальная гипертензия. Повышенная чувствительность к эпоэтина альфа.

Также применение препарата противопоказано:

 • перед проведением обширной хирургической операции вне рамок переддепозитнои программы с использованием аутологичной крови
 • при тяжелой патологии сосудов (в т.ч. коронарных, сонных, церебральных, периферических)
 • при недавно перенесенном инфаркте миокарда, остром нарушении мозгового кровообращения.

*****************

Показання для застосування:

 • анемія у хворих з уремічною стадією хронічної ниркової недостатності (ХНН), що отримують терапію хронічним гемодіалізом (ХГ) та постійним амбулаторним перитонеальним гемодіалізом (ПАПД);
 • рання анемія у новонароджених недоношених дітей;
 • пізня анемія у немовлят з гемолітичною хворобою, що перенесли внутрішньоутробне переливання еритроцитарної маси або постнатальні замінні і дробні переливання крові, які характеризуються неадекватно низькою (відносно ступеню анемії) продукцією еритропоетину;
 • стимуляція еритропоезу при пізній гіпорегенеративній анемії у новонароджених з гемолітичною хворобою;
 • анемія, викликана дефіцитом еритропоетину у хворих з ХНН;
 • анемії, пов‘язані з хіміо- та радіотерапією пухлин;
 • анемії у ВІЛ-пацієнтів, викликані застосуванням Зидовудину;
 • ЕПОзалежні анемії (немієлоїдні пухлини, ревматоїдний артрит та інші);
 • для зменшення об‘ємів крові, що переливається, при значних хірургічних втручаннях і гострих крововтратах.

Протипоказання

Неконтрольована артеріальна гіпертензія. Підвищена чутливість до епоетину альфа.

Також застосування препарату протипоказано:

 • перед проведенням обширної хірургічної операції поза рамками переддепозитної програми з використанням аутологічної крові;
 • при важкій патології судин (у т.ч. коронарних, сонних, церебральних, периферичних);
 • при нещодавно перенесеному інфаркті міокарду, гострому порушенні мозкового кровообігу.


Цена Эпобиокрин 10000 МО №5 раствор для инъекций + шприц актуальна при заказе на сайте. Купить Эпобиокрин 10000 МО №5 раствор для инъекций + шприц в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Эпобиокрин 10000 МО №5 раствор для инъекций + шприц Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
Епобіокрин
Еpobiocrinum

Склад:

діюча речовина: Epoetin alfa;

1 мл розчину містить рекомбінантного еритропоетину людини 1000 МО або 2000 МО, або     4000 МО, або 10 000 МО;

допоміжні речовини: альбумін людини, натрію цитрат, натрію хлорид, кислота лимонна, моногідрат; вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин.

Фармакотерапевтична група. Антианемічні лікарські засоби. Еритропоетин.

Код АТХ В03Х А01.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Рекомбінантний еритропоетин людини за біологічною та імунологічною активністю відповідає еритропоетину людини  – природному глікопротеїновому гормону, який відіграє роль чинника, стимулюючого мітоз, та є гормоном що стимулює еритропоез, процес формування еритроцитів від попередників стовбурової клітини. У нормі у здорової людини еритропоетин синтезується нирками (90 %) і купферовськими клітинами печінки (10 %). Рівень його синтезу визначається рівнем насиченості крові киснем. Еритропоетин стимулює проліферацію і диференціацію еритроїдних клітин у зрілі еритроцити. Його дія здійснюється на ранніх стадіях еритропоезу на рівні кластероутворювальних одиниць-еритроцитів і колонієутворювальних одиниць-еритроцитів, далі - на рівні проеритробласта, еритробласта і ретикулоцита (чутливість цих клітин до еритропоетину пропорційна ступеню їх зрілості). Еритропоетин нормалізує рівень гемоглобіну і гематокриту і усуває симптоми, пов’язані з анемією.

Молекулярна маса епоетину альфа – приблизно 30 600 дальтонів. Білкова частина становить приблизно 60 % молекулярної маси та містить 165 амінокислот. Чотири вуглеводні ланцюги приєднані до білка трьома N-глікозидними зв’язками та одним О-глікозидним зв’язком.

Фармакокінетика.

Внутрішньовенне введення. При внутрішньовенному введенні лікарського засобу період напіввиведення в осіб з нормальною функцією нирок становить близько 4 годин; у пацієнтів з порушенням функції нирок – близько 5 годин. Період напіввиведення у дітей становить близько 6 годин.

Підшкірне введення. Концентрації у плазмі при підшкірному введенні значно нижчі, ніж при внутрішньовенному введенні. При підшкірному введенні концентрація лікарського засобу в крові наростає повільно і досягає максимуму через 12 – 18 годин після введення. Максимальна концентрація у плазмі крові при підшкірному введенні нижча за таку при внутрішньовенному введенні (приблизно на 1/20 величини).

Кумулятивного ефекту немає,  тобто вимірювані концентрації еритропоетину в сироватці залишаються  на однаковому рівні незалежно від того, проводиться визначення концентрації лікарського засобу через 24 години після першої ін’єкції, чи через 24 годин після останньої.

Відсутні дані про те, чи може рекомбінантний людський еритропоетин проникати через плацентарний бар’єр або в грудне молоко, однак через гематоенцефалічний бар’єр ця речовина не проникає

Період напіввиведення при підшкірному введенні становить близько 24 годин.

Біодоступність лікарського засобу при підшкірному введенні значно нижча, ніж при внутрішньовенному, і становить приблизно 20 %.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування симптоматичної анемії, пов’язаної з хронічною нирковою недостатністю: 

 • лікування анемії, пов’язаної з хронічною нирковою недостатністю, у дітей та  дорослих   на гемодіалізі та дорослих пацієнтів на перитонеальному діалізі;
 • лікування тяжкої анемії ниркового походження, що супроводжується клінічними         симптомами, у дорослих пацієнтів із нирковою недостатністю, які ще не проходили       гемодіаліз.

Лікування анемії та зниження об’єму необхідних гемотрансфузій у дорослих пацієнтів, які        отримують хіміотерапію з причини немієломної пухлини, злоякісної лімфоми або множинної     мієломи, та у яких підвищений ризик трансфузії, оцінений за загальним станом пацієнта (у т.ч. серцево-судинний стан, існуюча анемія до початку хіміотерапії).

Епобіокрин можна застосовувати у межах предепозитної програми перед значними хірургічними втручаннями пацієнтам із помірними проявами анемії (рівень гемоглобіну 10 – 13 г/дл (6,2 –        8,1 ммоль/л), відсутність залізодефіциту) для полегшення відбору аутологічної крові та зменшення ризику, пов’язаного з використанням алогенних гемотрансфузій, якщо очікувана потреба у крові для переливання перевищує кількість, яку можна одержати методом       аутологічного відбору без застосування епоетину альфа.

Епобіокрин застосовують дорослим пацієнтам із легким та середнім ступенем анемії (гемоглобін у межах 10 – 13 г/дл  при відсутності залізодефіциту) перед проведенням обширних ортопедичних операцій з очікуваним середнім ступенем втрати крові (900–1800 мл крові) для зменшення потреби в алогенних гемотрансфузіях та полегшення відновлення системи еритропоезу.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Розвиток  істинної еритроцитарної аплазії  внаслідок лікування епоетином альфа (див. розділ «Особливості застосування»).

Неконтрольована гіпертензія.

Протипоказання, пов’язані з програмою відбору аутологічної крові у пацієнтів, які отримують епоетин альфа.

Тяжкі коронарні, периферійно-артеріальні, каротидні або церебрально-судинні захворювання, а також нещодавно перенесений інфаркт міокарда або інсульт у пацієнтів, які підлягають елективній ортопедичній хірургії, але не брали участі у програмі відбору аутологічної крові. Неможливість застосування адекватної антитромботичної профілактики хірургічним пацієнтам.

Эпобиокрин 10000 МО №5 раствор для инъекций + шприц Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Эпобиокрин 10000 МО №5 раствор для инъекций + шприц Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Эпобиокрин 10000 МО №5 раствор для инъекций + шприц Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги