www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Эпайдра 100 ЕД/мл 3 мл N5 раствор

  • Купить Эпайдра 100 ЕД/мл 3 мл N5 раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Эпайдра 100 ЕД/мл 3 мл N5 раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 612013
759.65 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Эпайдра 100 ЕД/мл 3 мл N5 раствор

Препарат Эпайдра 100 ЕД/мл 3 мл №5 является аналогом инсулина, который используется в терапии сахарного диабета у взрослых, подростков и детей старше 6 лет. Применение инъекций Эпайдры особенно распространено в последнее время, так как имеет некоторые преимущества перед стандартными инъекциями инсулина. В частности, действие препарата Эпайдры продолжается дольше, чем у обычного инсулина, также вводить препарат можно прямо перед или после еды, и, что особенно важно для молодых пациентов – повышается толерантность к физическим нагрузкам. Поэтому отзывы о препарате Эпайдра самые высокие: он обеспечивает людям с сахарным диабетом максимально нормальную жизнь.
 
Действующее вещество данного препарата – инсулина глюлизин, 3,49 мг (100 единиц). Инструкция препарата Эпайдра предусматривает индивидуальную дозировку, в зависимости от возраста, веса и характера заболевания. Вводить препарат необходимо перед (не более, чем за 15 минут) или сразу после еды. Возможно введение препарата путем инъекции, а также непрерывной инфузии. Преимущество данного препарата – в его длительном действии. Аналоги Эпайдры действуют меньше времени и требуют дополнительных инъекций.
 
Описание действия препарата Эпайдра у некоторых групп пациентов предусматривает особенности приема. Так, нарушения функций почек или печени, детский или пожилой возраст требуют регулярного наблюдения у врача. Стоимость препарата Эпайдра в Украине может быть разной – в зависимости от дозировки и от аптеки. Мы предлагаем вам купить Эпайдра по низкой цене. Также мы доставим вам препарата Эпайдра в Киев или другой город Украины, так как наша сеть работает по всей стране.

Цена Эпайдра 100 ЕД/мл 3 мл N5 раствор д/ин актуальна при заказе на сайте. Купить Эпайдра 100 ЕД/мл 3 мл N5 раствор д/ин в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Эпайдра 100 ЕД/мл 3 мл N5 раствор Инструкция

Спосіб застосування та дози

Сила дії цього препарату виражається в одиницях, які використовуються виключно для препарату Епайдра® і відрізняються від МО чи одиниць, у яких виражається сила дії інших аналогів інсуліну.

Препарат Епайдра® можна застосовувати у режимах інсулінотерапії, що включають інсулін середньої або довготривалої дії, або аналог базального інсуліну, та можна застосовувати одночасно з пероральними протидіабетичними засобами.

Дозу препарату Епайдра® підбирають та регулюють індивідуально.

Особливі категорії пацієнтів.

Пацієнти з порушеннями функції нирок.

Фармакокінетичні властивості інсуліну глюлізину в цілому зберігаються у пацієнтів з порушенням функції нирок. Однак у разі порушення функції нирок потреба в інсуліні може знижуватися (див. розділ «Фармакокінетика»).

Пацієнти з порушеннями функції печінки.

Фармакокінетичні властивості інсуліну глюлізину не вивчались у пацієнтів зі зниженою функцією печінки. У пацієнтів з порушенням функції печінки потреба в інсуліні може бути меншою через зниження глюконеогенезу та здатності інсуліну метаболізуватися.

Пацієнти літнього віку.

Наявні дані з фармакокінетики інсуліну у пацієнтів літнього віку, хворих на цукровий діабет є недостатніми. Погіршання функції нирок може призвести до зниження потреби в інсуліні.

Діти та підлітки.

Не існує достовірної клінічної інформації щодо застосування препарату Епайдра® дітям віком до 6 років.

Застосування.

Препарат Епайдра® слід вводити шляхом підшкірної ін’єкції незадовго (за 0-15 хвилин) до чи одразу після прийому їжі або шляхом постійної підшкірної інфузії за допомогою інсулінового насоса.

Препарат Епайдра® застосовують підшкірно у ділянці черевної стінки, стегна або дельтоподібного м’яза або шляхом безперервної інфузії під шкіру передньої стінки живота. Місця для ін’єкцій або інфузій у зоні ін’єкції (передня стінка черевної порожнини, стегно або дельтоподібний м’яз) слід по черзі змінювати. Ступінь абсорбції і, ймовірно, початок та термін дії можуть залежати від певного місця ін’єкції, техніки її виконання та інших змінних показників. Підшкірна ін’єкція у черевну стінку забезпечує трохи швидшу абсорбцію, ніж введення препарату в інші місця для ін’єкцій.

Необхідно слідкувати за тим, щоб не пошкоджувати кровоносні судини. Після введення препарату не слід масажувати місця ін’єкції.

Пацієнтів слід навчати дотримуватись правильної процедури виконання ін’єкції.

Епайдра®, розчин для ін’єкцій у картриджах, призначений для використання з інсуліновими шприц-ручками ОптіПен, КлікСтар, Аутопен 24, Тактіпен або AllStarTM, відповідно до рекомендацій, що містяться в інструкції виробника приладу. Картриджі не можна застосовувати в інших шприц-ручках багаторазового використання, оскільки точність дозування була визначена тільки для зазначених шприц-ручок.

Не усі з цих шприц-ручок можуть бути наявними у вашій країні.

Слід чітко дотримуватися інструкцій виробника щодо використання шприц-ручки під час заправки картриджа, приєднання голки та проведення ін’єкції інсуліну. Перед використанням картридж потрібно ретельно оглянути. Він придатний до застосування, якщо розчин у ньому прозорий, безбарвний, не містить видимих твердих часток. Картридж слід тримати протягом 1-2 годин при кімнатній температурі перед встановленням його у шприц-ручку багаторазового використання. Пухирці повітря слід видалити з картриджа перед виконанням ін’єкції (див. інструкцію для використання шприц-ручки). Порожні картриджі не дозволяється заповнювати повторно.

У разі несправності шприц-ручки (дивіться інструкцію з використання шприц-ручки) розчин з картриджа можна набрати у шприц, що підходить для введення інсуліну та розрахований на 100 Од./мл, та зробити ін’єкцію. Якщо шприц-ручка для введення інсуліну пошкоджена або не працює належним чином (через механічні дефекти), її слід знищити, а замість неї використовувати нову шприц-ручку.

З метою запобігання інфікуванню шприц-ручка для багаторазового використання використовується лише одним пацієнтом.

Перед кожною ін’єкцією слід перевіряти інформацію, зазначену на етикетці, щоб уникнути помилкового введення замість інсуліну глюлізину інших інсулінів (див. розділ «Особливості застосування»).

Змішування з іншими інсулінами.

Препарат Епайдра®, який вводиться у вигляді підшкірної ін’єкції, забороняється змішувати з будь-якими іншими лікарськими засобами, окрім людського інсуліну НПХ (нейтрального протаміну Хагедорна). При змішуванні з НПХ - інсуліном людини спочатку слід набрати у шприц препарат Епайдра®. Ін’єкцію потрібно робити одразу ж після змішування, оскільки належних даних стосовно стабільності сумішей, приготовлених задовго до введення, немає.

Діти. Даних щодо клінічного застосування препарату Епайдра® дітям віком до 6 років недостатньо.

Эпайдра 100 ЕД/мл 3 мл N5 раствор Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Ombre 08.08.2013 Перешла на эпайдру, сразу жить стало как-то повеселее) Можно спокойно кушать, когда хочется, а не по расписанию, и даже в зал ходить
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Эпайдра 100 ЕД/мл 3 мл N5 раствор Видеообзор

Эпайдра 100 ЕД/мл 3 мл N5 раствор Характеристики

Лікарська форма Розчин для ін'єкцій, 100 ОД/мл , № 5: по 3 мл у картриджі; по 5 картриджів у блістерній упаковці в картонній коробці;№ 5 : по 1 картриджу по 3 мл , вмонтованому в одноразовий пристрій - шприц-ручку СолоСтар® (без голок для ін'єкцій), по 5 шприц-ручок у картонній коробці; № 1: по 10 мл у скляному флаконі; по 1 флакону в картонній коробці
Виробник Санофі-Авентіс Дойчланд ГмбХ, Німеччина
Вік від 6 років
Міжнародне найменування Insulin glulisine
Показання Цукровий діабет, коли необхідне застосування інсуліну дорослим, підліткам і дітям віком від 6 років і старше
Протипоказання Гіперчутливість до інсуліну глюлізину або будь-якого компонента препарату. Гіпоглікемія.
Склад діюча речовина: інсулін глюлізин; 1 мл розчину містить інсуліну глюлізину (продукту рекомбінантної ДНК-технології із застосуванням Escherichia coli) 100 одиниць, що еквівалентно 3,49 мг; 1 картридж містить 3 мл розчину для ін’єкцій, що еквівалентно 300 Од. інсуліну глюлізину; допоміжні речовини: м-крезол, натрію хлорид, трометамін, полісорбат 20, кислота хлористоводнева концентрована, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.
Термін придатності 2 роки
Українська назва ЕПАЙДРА®
Упаковка катридж
Фармакотерапевтична група Протидіабетичні засоби. Інсуліни та аналоги швидкої дії.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают