www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Эналозид форте 20 мг/12.5 мг №20 таблетки

Loading...
    Купить Эналозид форте 20 мг/12.5 мг №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
59.4 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Эналозид форте 20 мг/12.5 мг №20 таблетки

Показания для назначения Эналозид форте 20 мг/12.5 мг

  • Лечение артериальной гипертензии у пациентов, которым показана комбинированная терапия.
Цена Эналозид форте 20 мг/12.5 мг №20 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Эналозид форте 20 мг/12.5 мг №20 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов. 

Эналозид форте 20 мг/12.5 мг №20 таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ
Еналозид ФОРТЕ
(ENALAPRIL AND DIURETICS)


склад:

діючі речовини: еналаприлу малеат, гідрохлортіазид; 1 таблетка містить в перерахунку на 100% суху речовину: еналаприлу малеату - 20 мг, гідрохлортіазиду - 12,5 мг;
допоміжні речовини: натрію гідрокарбонат; крохмаль кукурудзяний; крохмаль прежелатинізований 1500; лактозимоногідрат (200); заліза оксид жовтий (Е 172); магнію стеарат.

Лікарська форма.

Таблетки.

Фармакотерапевтічеcкая група.

Комбіновані препарати інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту і діуретиків. Код ATC C09B A02.

Показання.

Лікування артеріальної гіпертензії у пацієнтів, яким показана комбінована терапія.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату і до інших похідних сульфонаміду. Набряк Квінке в анамнезі, пов'язаний з прийомом інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ), а також спадковий або ідіопатичний ангіоневротичний набряк. Важка ниркова (кліренс креатиніну

<30 мл / хв) або печінкова недостатність. Анурія. Стеноз ниркових артерій. Під час проведення гемодіалізу. Стан після трансплантації нирок. Значне порушення електролітного балансу. Гемодинамічно значущий стеноз аорти. Вагітність і період годування груддю. Дитячий вік.

Спосіб застосування та дози.

Артеріальна гіпертензія. Початкова доза Еналозиду Форте становить 1 таблетка 1 раз на добу. Якщо бажаний ефект не досягається, то добову дозу збільшують до 2 таблеток 1 раз на добу. Максимальна доза - 2 таблетки на добу.

При нирковій недостатності. Для пацієнтів з порушенням функції нирок і помірною або вираженою нирковою недостатністю (рівень кліренсу креатиніну 30 мл / хв і нижче) тіазиди можуть виявитися недостатньо ефективними.

Якщо рівень креатиніну знаходиться в діапазоні від 30 до 80 мл / хв, Еналозид Форте застосовують лише після попереднього підбору дози кожного з компонентів.

При помірній нирковій недостатності рекомендована доза еналаприлу малеат, який приймається окремо, становить від 5 до 10 мг.

Попередня терапія діуретиками. Якщо пацієнт вже отримує діуретики, то рекомендується скасувати або зменшити дозу діуретиків за 2-3 дні до початку терапії Еналозидом Форте, щоб уникнути різкого зниження артеріального тиску. Симптоматична артеріальна гіпотензія може виникнути на початку терапії препаратом і частіше спостерігається у пацієнтів, у яких попередня терапія діуретиками викликала порушення водно-електролітного балансу.

Побічні реакції.

Лікування Еналозидом Форте, як правило, добре переноситься.

Побічні ефекти, які найчастіше зустрічалися, - запаморочення і підвищена втома - були незначними і зникали при зниженні дози і лише зрідка вимагали відміни препарату.

Побічні ефекти, що зустрічалися з частотою - 1-2% випадків: ортостатичні ефекти, включаючи гіпотензію, головний біль, м'язові судоми, нудота, астенія, кашель та імпотенція.

Побічні ефекти, які рідко зустрічалися:

З боку серцево-судинної системи: непритомність, артеріальна гіпотензія, сильне серцебиття, тахікардія, аритмія, біль у грудях.

З боку шлунково-кишкового тракту: панкреатит, діарея, блювання, диспепсія, біль у животі, метеоризм, запор.

З боку нервової системи / психіки: безсоння, сонливість, парестезії, нервозність, непритомність.

З боку дихальної системи: задишка.

Дерматологічні реакції: мультиформна еритема (синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз, висип, фотосенсибілізація, свербіж, підвищена пітливість і інші дерматологічні прояви.

З боку системи кровотворення: позитивний тест на антинуклеарні антитіла (ANA), підвищення швидкості осідання еритроцитів, еозинофілія і лейкоцитоз.

Алергічні реакції: гіперчутливість, ангіоневротичний набряк.

Лабораторні дані: рідко відзначалися гіперглікемія, гіперурикемія і гіпо- або гіперкаліємія, зниження показників гемоглобіну та гематокриту, підвищення рівня сечовини в крові, сироваткового креатиніну, збільшення рівня печінкових ферментів і / або білірубіну в сироватці крові, гіпоглікемія у хворих, які приймають цукрознижувальні засоби.

Інші: ниркова дисфункція, ниркова недостатність, зниження лібідо, сухість у роті, подагра, шум у вухах, біль у суглобах, лихоманка, серозит, васкуліт, міалгія, міозит, артралгія / артрит, синдром порушення секреції антидіуретичного гормону, анорексія.Рідко спостерігалися клінічно значущі зміни лабораторних показників при призначенні препарату. Ці показники звичайно нормалізувалися після припинення терапії.

Побічні реакції, які спостерігалися при застосуванні окремих компонентів препарату і можуть бути потенційними побічними ефектами препарату Еналозид Форте.

Еналаприл. Ілеус, печінкова недостатність, гепатит (гепатоцелюлярний або холестатичний), жовтяниця, холецистит, депресія, сплутаність свідомості, розлад сну, порушення сновидінь, легеневі інфільтрати, бронхоспазм / астма, біль в горлі і охриплість голосу, порушення серцевого ритму, стенокардія, інфаркт міокарда або інсульт (можливо внаслідок надмірної гіпотензії у пацієнтів групи високого ризику), феномен Рейно, ринорея, алопеція, еритродермія, зміна смакових відчуттів, нечіткість зору, кропив'янка, анафілактичний ш ок, лімфаденопатія, аутоімунні порушення, стоматит, глосит, олігурія, ексфоліативний дерматит, пухирчатка, гіпонатріємія.

Гідрохлортіазид. Подразнення шлунка, жовтяниця (внутрішньопечінковий, холестатична), сіаладеніт, ксантопсія, лейкопенія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія, апластична анемія, гемолітична анемія, пурпура, лихоманка, кропив'янка, респіраторний дистрес (включаючи пневмонію і набряк легенів), інтерстиціальний нефрит, анафілактична реакція, глюкозурія, електролітний дисбаланс, включаючи гіпонатріємію, тривогу, тимчасову нечіткість зору, гіпоглікемія.

Передозування.

Симптоми передозування: артеріальна гіпотензія, нудота, слабкість, запаморочення на фоні порушень електролітного балансу. Гіпокаліємія, гіпонатріємія і дегідратація внаслідок підвищеного діурезу. Якщо застосовувався препарат дигіталісу, гіпокаліємія може посилити прояви серцевої аритмії.

Лікування передозування Еналозидом Форте симптоматичне і підтримуюче. У разі ненавмисної передозування необхідно припинити прийом препарату, промити шлунок, якщо препарат приймався нещодавно, а також провести корекцію водного та електролітного балансу і гіпотензії. Еналаприл може бути виведений з системного кровотоку за допомогою гемодіалізу.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Еналозид Форте протипоказаний під час вагітності та в період годування груддю. При перших ознаках вагітності слід негайно припинити прийом препарату. Призначення інгібіторів АПФ в І та ІІІ триместрах вагітності може викликати захворювання або загибель плода (новонародженого). Якщо препарат призначають під час вагітності, то пацієнтку необхідно попередити про ризик для плоду. В одиничних випадках, коли призначення препарату при вагітності вважається необхідним, слід проводити періодичні ультразвукові обстеження для оцінки стану плода, а також інтраамніотичного простору. Якщо діагностовано олігогідрамніон, застосування препарату Еналозид Форте слід припинити, за винятком випадків, коли прийом препарату є життєво необхідним для матері. Однак слід пам'ятати, що олігогідрамніон може виникати вже після того, як у плода виникли стійкі незворотні зміни. Якщо інгібітор АПФ застосовують у період вагітності та виявлено олігогідрамніон, доречно проведення таких тестів, як стрес-тест скорочення матки і нестрессовий тест або тест біофізичного профілю плода в залежності від тижня вагітності.

При необхідності призначення препарату в період лактації годування груддю слід припинити.

Діти.

Не рекомендується застосовувати дітям.

Особливості застосування.

У деяких пацієнтів можливий розвиток симптоматичної артеріальної гіпотензії, як і при застосуванні інших засобів антигіпертензивної терапії. Пацієнти повинні бути обстежені з метою виявлення клінічних ознак порушення водно-електролітного балансу, таких як гіпонатріємія, недолік рідини, гіпохлоремічний алкалоз, гіпомагніємія або гіпокаліємія, які можуть виникнути внаслідок епізодів діареї або блювоти. У таких пацієнтів необхідно періодично визначати сироваткове зміст електролітів.

Надмірне зниження артеріального тиску може призвести до інфаркту міокарда або інсульту у пацієнтів з ішемічною хворобою серця або цереброваскулярними захворюваннями.

Тимчасова гіпотензія при призначенні препарату не є протипоказанням для подальшої терапії. Терапію можна відновити в менших дозах або з застосуванням кожного компонента препарату окремо після нормалізації артеріального тиску і об'єму циркулюючої рідини.

З обережністю застосовувати препарат у пацієнтів з обструкцією шляхів відтоку крові з лівого шлуночка (аортальний стеноз, гіпертрофічна кардіоміопатія).

При помірній або вираженій нирковій недостатності (коли рівень кліренсу креатиніну становить 30 мл / хв і нижче) тіазиди можуть виявитися недостатньо ефективними діуретиками. Якщо кліренс креатиніну <80 мл / хв Еналозид Форте слід застосовувати тільки після попереднього підбору дози кожного з компонентів.


Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки жовтого кольору плоскоциліндричні з фаскою і рискою. На поверхні таблеток допускаються вкраплення.

Термін придатності.

2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток в блістері. По 2 блістери, вкладені в пачку.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Эналозид форте 20 мг/12.5 мг №20 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Эналозид форте 20 мг/12.5 мг №20 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Эналозид форте 20 мг/12.5 мг №20 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки, по 10 таблеток у блістері; по 2 блістери у пачці
Виробник ПАТ "Фармак", Україна
Вік Безпека та ефективність застосування препарату дітям не встановлені.
Міжнародне найменування Enalapril and diuretics
Показання Лікування артеріальної гіпертензії у пацієнтів‚ яким показана комбінована терапія.
Протипоказання · Підвищена чутливість до активної речовини або будь-якого іншого компонента препарату. · Порушення функції нирок тяжкого ступеня (кліренс креатиніну ? 30 мл/хв). · Резистентна до лікування гіпокаліємія. · Симптомна гіперурикемія (подагра). · Анурія. · Ангіоневротичний набряк, пов’язаний з призначенням раніше інгібіторів АПФ, в анамнезі. · Спадковий або ідіопатичний ангіоневротичний набряк. · Гіперчутливість до препаратів, які є похідними сульфонаміду. Вагітні або жінки, які планують завагітніти (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»). Порушення функції печінки тяжкого ступеня. Одночасне застосування з препаратами, що містять аліскірен, пацієнтам з цукровим діабетом або з порушенням функції нирок (ШКФ < 60 мл/хв/1,73м2) (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).
Склад діючі речовини: еналаприлу малеат, гідрохлоротіазид; 1 таблетка містить еналаприлу малеату в перерахуванні на 100 % суху речовину – 20 мг, гідрохлоротіазиду (гідрохлортіазиду) в перерахуванні на 100 % суху речовину – 12,5 мг; допоміжні речовини: натрію гідрокарбонат; крохмаль кукурудзяний; крохмаль прежелатинізований 1500; лактози моногідрат (200); заліза оксид жовтий (Е 172); магнію стеарат.
Термін придатності 2 роки
Українська назва ЕНАЛОЗИД® ФОРТЕ
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту і діуретики. Код ATХ C09B A02.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги