www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Эмаплаг 15000 ЕД/мл 1мл раствор

Loading...
    Купить Эмаплаг 15000 ЕД/мл 1мл раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24

Описание Эмаплаг 15000 ЕД/мл 1мл раствор

Раствор Эмаплаг 15000 ЕД/мл 1мл применяется для лечения 

  • тромбоцитопении, вызванной химиотерапией у пациентов с солидной опухолью. 


Терапия с применением лекарственного средства Эмаплаг рекомендована пациентам с уровнем тромбоцитов ниже 50 × 109 / л или в случаях, когда врач считает необходимым увеличить количество тромбоцитов.


Цена Эмаплаг 15000 ЕД/мл 1мл раствор актуальна при заказе на сайте. Купить Эмаплаг 15000 ЕД/мл 1мл раствор в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Эмаплаг 15000 ЕД/мл 1мл раствор Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

ЕМАПЛАГ

(EMAPLUG)

 

Склад:

діюча речовина:

1 мл розчину містить рекомбінантного тромбопоетину людини 15000 ОД;

допоміжні речовини: людський сироватковий альбумін, натрію хлорид, вода для ін'єкцій.

 

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин.

Фармакотерапевтична група. Антигеморагічні препарати. Інші системні гемостатики.

Код АТХ. B02BX.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Тромбопоетин – це глікопротеїн, який специфічно стимулює проліферацію і диференціацію мегакаріоцитів, сприяє утворенню й вивільненню тромбоцитів і відновленню тромбоцитів периферичної крові, а також відновленню загального вмісту лейкоцитів.

Фармакокінетика.

Дослідження фармакокінетики одноразового підшкірного введення лікарського препарату Емаплаг нормальним добровольцям.

Здорових добровольців було рандомізовано в три групи (150 ОД/кг, 300 ОД/кг і 600 ОД/кг). Кожна група складалась із 8 суб’єктів; загальна кількість суб’єктів – 24. Результати показали, що у більшості випадків абсорбція та виведення мають ознаки лінійної фармакокінетики. Т1/2ka трьох груп становили 2,5 ± 1,1 години, 3,2 ± 2,6 години і 4,2 ± 2,4 години відповідно; Tmax становили 9,0 ± 1,9 години, 10,8 ± 2,4 години і 11,8 ± 5,4 години відповідно. Виведення лікарського засобу Емаплаг було повільним, а період напіввиведення in vivo – довшим. Період напіввиведення був однаковим у трьох групах: 46,3 ± 6,9 години, 40,2 ± 9,4 години і 38,7 ± 11,9 години.

Дослідження фармакокінетики багаторазового введення лікарського засобу Емаплаг.

8 пацієнтів було розподілено на дві групи. У групі 1 препарат вводили через день (підшкірно,         300 ОД/кг, загалом 7 разів). У групі 2 препарат вводили кожен день (підшкірно, 300 Од/кг, загалом 14 разів). Кожна група складалася з 4 суб’єктів. Концентрації лікарського засобу Емаплаг в крові кожного пацієнта зростали відповідно до збільшення кількості ін’єкцій. Сmin у групі 1 і групі 2 досягла стійкої концентрації 1637 ± 969 пг/мл після 5 введень і 2906 ± 1736 пг/мл після 7 введень. Тенденція зміни Cmax відповідала тенденції зміни Cmin у двох групах. Стійке Cmax становило                2135 ± 1095 пг/мл і 4193 ± 3436 пг/мл відповідно. Очевидні відмінності в кінетичних параметрах, таких як AUC, Tpeak і T1/2, після першого введення і після останнього введення були відсутні. Було відзначено, що фармакокінетика препарату не змінюється залежно від часу. В умовах багаторазового підшкірного введення лікарського засобу Емаплаг збільшення рівня концентрації в крові знаходилось у позитивній кореляції з накопиченою дозою. При 14-разовому введенні препарату тенденцію до накопичення відмічено не було.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування тромбоцитопенії, викликаної хіміотерапією, у пацієнтів із солідною пухлиною. Терапія з застосуванням лікарського засобу Емаплаг рекомендована пацієнтам із рівнем тромбоцитів нижчим за 50 × 109/л або у випадках, коли лікар вважає за необхідне збільшити кількість тромбоцитів.

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Тяжка форма ангіопатії серця та мозку.

Аглютинація крові або нещодавно перенесений тромбоз.

Застосування пацієнтам із тяжкими формами інфекційних захворювань допускається лише після встановлення контролю за інфекцією.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Наявних клінічних даних недостатньо для характеристики взаємодії лікарського засобу Емаплаг з іншими препаратами.

Особливості застосування.

В окремих випадках введення препарату Емаплаг пацієнтам з ідіосинкразією може призвести до тромбоцитозу, тому препарат слід застосовувати під безпосереднім наглядом лікаря.

Пацієнтам із солідними пухлинами та тромбоцитопенією, викликаною хіміотерапією, лікарський засіб Емаплаг вводять через 6-24 години після хіміотерапії.

Під час терапії з застосуванням препарату Емаплаг необхідно регулярно проводити аналіз крові, як правило, раз на два дні, для відстеження кількості тромбоцитів у периферичній крові. Якщо кількість тромбоцитів досягає цільового рівня, прийом лікарського засобу Емаплаг необхідно припинити. Необхідно відстежувати результати загального аналізу крові до, під час і після терапії лікарським засобом Емаплаг. До початку терапії лікарським засобом Емаплаг необхідно провести аналіз периферичної крові, щоб встановити базові морфологічні аномалії еритроцитів та лейкоцитів. Загальний аналіз крові необхідно проводити до початку терапії лікарським засобом Емаплаг і принаймні через 2 тижні після припинення введення препарату.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Клінічних даних для підтвердження безпечності застосування лікарського засобу Емаплаг вагітним та жінкам у період годування груддю недостатньо.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Емаплаг може викликати сонливість і гіпердинамію. Пацієнтам, які приймають препарат Емаплаг, рекомендовано бути обережними під час керування автомобілем або роботи з іншими механізмами.

 

Спосіб застосування та дози.

Застосовують дорослим пацієнтам підшкірно через 6-24 години після хіміотерапії.

Доза становить 300 од/кг маси тіла один раз на день. Термін лікування 14 днів.

Введення препарату необхідно припинити, якщо кількість тромбоцитів відновлюється до ≥ 100´109/л в процесі введення або якщо абсолютний приріст тромбоцитів становить ≥50´109/л.

При виникненні анемії або лейкопенії, пов'язаних із хіміотерапією, Емаплаг застосовують у поєднанні з рекомбінантним еритропоетином або рекомбінантним людським гранулоцитарним колонієстимулювальним фактором відповідно.

Діти.

Не застосовують.

 

Передозування.

Незважаючи на те, що безпечність передозування було підтверджено результатами токсикологічних досліджень, клінічних даних щодо передозування недостатньо. Рекомендовано уникати передозування.

Побічні реакції.

Небажані реакції, пов'язані з застосування лікарського засобу Емаплаг, траплялись рідко. Спостерігались такі побічні реакції: лихоманка, озноб, загальна слабість, головний біль, запаморочення, гіподинамія, біль у колінних суглобах.

Термін придатності. 3роки.

 

Умови зберігання. Зберігати при температурі від 2 °С до 8 °C в оригінальній упаковці. Температуру необхідно підтримувати в межах зазначеного діапазону до моменту введення препарату пацієнту. Не заморожувати, не струшувати.

Упаковка. По 1 мл у флаконі; по 1 флакону в пачці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Виробник. Шеньян Саншайн Фармасьютікал Ко., Лтд. /Shenyang Sunshine Pharmaceutical Co., Ltd.

 

Місцезнаходження виробника.

Китай, провінція Ляонін, Шеньян, Економік &Текнолоджи Девелопмен Зоун, Роуд 10, № 3 А1/

No.3 A1, 10th Road, Economic & Technology Development Zone, Shenyang, Liaoning Province, China.

 

Заявник. ТОВ «Юрія-Фарм».

 

Місцезнаходження заявника. Україна, 03680, м. Київ, вул. М. Амосова, 10. 


Эмаплаг 15000 ЕД/мл 1мл раствор Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Эмаплаг 15000 ЕД/мл 1мл раствор Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Эмаплаг 15000 ЕД/мл 1мл раствор Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.