www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Экзодерил Лак для ногтей лечебный 5% 2.5 мл раствор

Loading...
  Купить Экзодерил Лак для ногтей лечебный 5% 2.5 мл раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
363.1 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Экзодерил Лак для ногтей лечебный 5% 2.5 мл раствор

Показания

 • Лечение онихомикозов без поражения матрикса (легкой и средней степени), вызванных дерматофитами, дрожжевыми и плесневыми грибами.


Противопоказания

 • Гиперчувствительность к аморолфином или вспомогательных веществ, входящих в состав препарата.


Особые меры безопасности

 • Избегайте попадания лака в глаза, уши и на слизистые оболочки.
 • Следует избегать использования лака для ногтей и накладных ногтей во время лечения.


******************

Показання

 • Лікування оніхомікозів без поразки матриксу (легкого та середнього ступеня), викликаних дерматофітами, дріжджовими і пліснявими грибами.

Протипоказання

 • Гіперчутливість до аморолфіном або допоміжних речовин, що входять до складу препарату.

Особливі заходи безпеки


 • Уникайте попадання лаку в очі, вуха і на слизові оболонки.
 • Слід уникати використання лаку для нігтів і накладних нігтів під час лікування.Цена Экзодерил Лак для ногтей лечебный 5% 2.5 мл раствор актуальна при заказе на сайте. Купить Экзодерил Лак для ногтей лечебный 5% 2.5 мл раствор в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Экзодерил Лак для ногтей лечебный 5% 2.5 мл раствор Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЕКЗОДЕРИЛ® ЛАК

(EXODERIL® LACQUER)Склад:

діюча речовина: amorolfine;

1 мл розчину містить 55,74 мг аморолфіну гідрохлориду, що еквівалентно 50 мг аморолфіну;

допоміжні речовини: амонійно-метакрилатний сополімер (тип А), триацетин, бутилацетат, етилацетат, етанол безводний.Лікарська форма. Лак для нігтів лікувальний.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна рідина.Фармакотерапевтична група.

Протигрибкові препарати для дерматологічного застосування, інші протигрибкові препарати для зовнішнього застосування. Код АТХ D01A E16.Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Екзодерил® лак, лак для нігтів по 50 мг/мл, – це протигрибковий засіб для місцевого застосування. Аморолфін належить до нового класу хімічних сполук, його фунгіцидна дія полягає у зміні мембрани грибкової клітини, переважно завдяки впливу на біосинтез стеролів. Вміст ергостеролу зменшується і водночас відбувається накопичення атипових стеричних непласких стеролів.

Аморолфін – це антимікотик широкого спектра дії. Він високоактивний (МІК < 2 мкг/мл) in vitro проти:

дерматофітів Trichophyton, Microsporum, Epidermophyton;

дріжджів Candida, Cryptococcus, Malassezia;

пліснявих грибів Hendersonula, Alternaria, Scopulariopsis, Scytalidium, Aspergillus;

грибів родини Dematiaceaе Cladosporium, Fonsecaea, Wangiella;

диморфних грибів Coccidioides, Histoplasma, Sporothrix.

Бактерії, за винятком актиноміцетів, нечутливі до дії аморолфіну.


Фармакокінетика.

Аморолфін із лаку для нігтів проникає у нігтьову пластину та дифундує крізь неї і тому здатний ерадикувати гриби, що знаходяться у ложі нігтя і до яких важко дістатися. Системне всмоктування діючої речовини при такому нанесенні дуже низьке.

Немає доказів накопичення препарату в організмі після тривалого застосування препарату Екзодерил® лак, лаку для нігтів по 50 мг/мл.Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування оніхомікозів без ураження матриксу (від легкого до помірного ступеня), спричинених дерматофітами, дріжджовими та пліснявими грибами.Протипоказання.

Гіперчутливість до аморолфіну чи допоміжних речовин, що входять до складу препарату.Особливі заходи безпеки.

Уникайте потрапляння лаку в очі, вуха та на слизові оболонки.

Слід уникати використання лаку для нігтів та накладних нігтів під час лікування препаратом.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Немає спеціальних досліджень щодо супутнього лікування з іншими препаратами для зовнішнього застосування.Особливості застосування.

Слід уникати потрапляння лаку в очі, вуха та на слизові оболонки.

Пацієнтам із основними захворюваннями, що роблять їх схильними до грибкових інфекцій нігтів (розлади периферичного кровообігу, цукровий діабет та пригнічення імунітету), слід проконсультуватися із лікарем.

Пацієнтам із дистрофією нігтів та зруйнованою нігтьовою пластиною слід проконсультуватися із лікарем.Застосування в період вагітності або годування груддю.

У дослідженнях репродуктивної токсичності на лабораторних тваринах не було виявлено ознак тератогенності, але при пероральному введенні препарату у високих дозах відзначався ембріотоксичний вплив. Системна абсорбція аморолфіну протягом та після місцевого застосування дуже низька, тому ризик для плода людини нехтовно малий. Однак оскільки відповідний досвід застосування відсутній, слід уникати застосування препарату Екзодерил® лак в період вагітності та годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.Спосіб застосування та дози.

Лак для нігтів необхідно наносити на уражену ділянку пальця чи нігтя 1 раз на тиждень.

Пацієнт повинен наносити лак таким чином:

1. Перед першим нанесенням аморолфіну 5 %, лаку для нігтів, дуже важливо, аби уражені ділянки нігтя (зокрема поверхня нігтя) були відшліфовані якомога ретельніше за допомогою спеціального скребка-пилочки для нігтів, що надається у комплекті. Потім поверхню слід очистити та знежирити за допомогою спиртової серветки. Перед повторним нанесенням аморолфіну 5 % уражена ділянка нігтя повинна бути відшліфована знову, після чого ніготь слід очистити спиртовою серветкою.

Попередження: скребки-пилочки, які використовувалися для уражених нігтів, не повинні використовуватися для здорових нігтів.

2. Одним із багаторазових аплікаторів нанесіть лак на всю поверхню ураженого нігтя. Дайте лаку висохнути протягом 3-5 хв. Після використання очистіть аплікатор тією ж спиртовою серветкою, що й ніготь. Тримайте пляшку щільно закритою.

Наносячи препарат на кожний ніготь, занурюйте аплікатор у пляшку з лаком, не витираючи аплікатор з лаком об шийку пляшки.

Попередження: при роботі з органічними розчинами (розчинники, уайт-спірит тощо) користуйтеся водонепроникними рукавичками, аби зберегти на нігтях лак.

Лікування слід продовжувати без перерв, поки ніготь не відновиться, а уражені ділянки не загояться. Необхідна частота та тривалість лікування залежить в основному від інтенсивності та локалізації інфекції. Зазвичай це триває 6 місяців (для нігтів на пальцях руки) та від 9 до 12 місяців (для нігтів на пальцях ноги). Повторення лікування рекомендується з інтервалами приблизно у 3 місяці.

У разі наявності також дермофітії стопи необхідно лікуватися відповідним протигрибковим кремом.Діти.

Безпека та ефективність застосування препарату дітям (віком до 18 років) на даний час не встановлені.Передозування.

Випадків передозування не спостерігалося.

При випадковому потраплянні препарату внутрішньо слід промити шлунок і вдатися до відповідного методу випорожнення шлунка.Побічні реакції.

Небажані реакції на препарат виникають рідко. Можливі ураження нігтів (наприклад, зміна забарвлення нігтів, ламкість, крихкість нігтів). Ці реакції також можуть бути зумовлені самим оніхомікозом.

Порушення з боку шкіри та підшкірних тканин: рідко (≥ 1/10 000, < 1/1000) – порушення нігтів, зміна забарвлення нігтів, оніхоклазія (ламкість нігтів), оніхорексис (крихкість нігтів); дуже рідко (< 1/10 000) – відчуття печіння шкіри.Термін придатності. 36 місяців.

Після відкриття флакона: 6 місяців.

Умови зберігання.

Зберігати флакон щільно закупореним.

Не потребує спеціальних умов зберігання.Упаковка.

По 2,5 мл або 5 мл у флаконі. По 1 флакону разом з 10 лопаточками, 30 тампонами для очищення та 30 пилочками для нігтів у пачці з картону.

Категорія відпуску. Без рецепта.Виробник.

Лек Фармацевтична компанія д.д.Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Веровшкова 57, Любляна 1526, Словенія.

Экзодерил Лак для ногтей лечебный 5% 2.5 мл раствор Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Анастасия 16.05.2018 Прекрасный препарат . У меня 3 неделя пользования, ноготь отрастает здоровый, очень порадовала поверхность , гладкая и ровная стала . Вообщем очень довольна результатом, не ожидала то за такой короткий срок будет такой результат . Проблема грибка ногтей уже была , поэтому знаю что процес лечения долгий. Но с данным препаратом думаю все будет намного быстрее .Спасибо Аптеке за быструю доставку. Очень довольна Вашим обслуживанием.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Экзодерил Лак для ногтей лечебный 5% 2.5 мл раствор Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Экзодерил Лак для ногтей лечебный 5% 2.5 мл раствор Характеристики

Виробник Лек Фармацевтична компанія д.д.
Показання Лікування оніхомікозів без ураження матриксу (від легкого до помірного ступеня), спричинених дерматофітами, дріжджовими та пліснявими грибами.
Протипоказання Гіперчутливість до аморолфіну чи допоміжних речовин, що входять до складу препарату.
Склад діюча речовина: amorolfine; 1 мл розчину містить 55,74 мг аморолфіну гідрохлориду, що еквівалентно 50 мг аморолфіну; допоміжні речовини: амонійно-метакрилатний сополімер (тип А), триацетин, бутилацетат, етилацетат, етанол безводний.
Термін придатності 36 місяців. Після відкриття флакона: 6 місяців.
Упаковка По 2,5 мл або 5 мл у флаконі. По 1 флакону разом з 10 лопаточками, 30 тампонами для очищення та 30 пилочками для нігтів у пачці з картону
Фармакотерапевтична група Протигрибкові препарати для дерматологічного застосування, інші протигрибкові препарати для зовнішнього застосування.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги