www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Дуодарт 0.5 мг/0.4 мг №30 капсулы

Loading...
    Купить Дуодарт 0.5 мг/0.4 мг №30 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Дуодарт 0.5 мг/0.4 мг №30 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Дуодарт 0.5 мг/0.4 мг №30 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
492.3 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Другие товарные предложения

Описание Дуодарт 0.5 мг/0.4 мг №30 капсулы

Капсулы Дуодарт 0,5 мг/0,4 мг № 30 принадлежат к лекарственным средствам, в основе состава которых имеются активные вещества тамсулозин гидрохлорид и дутастерид, которые применяют в лечении такого заболевания как доброкачественная гиперплазия предстательной железы. Прием препарата Дуодарт позволяет быстро облегчить мочеиспускание, уменьшить риск развития острой задержки мочи и снизить потребность в проведении оперативного вмешательства касательно доброкачественной гиперплазии простаты.  


Показания к применению

  • Лечение умеренных и тяжелых симптомов доброкачественной гиперплазии предстательной железы.

  • Уменьшение риска возникновения острой задержки мочи и необходимости хирургического вмешательства у пациентов с умеренными и тяжелыми симптомами доброкачественной гиперплазии предстательной железы.


Противопоказания

  • Дуодарт не применяют для лечения женщин и детей (см. Раздел «Применение в период беременности или кормления грудью»).

  • Дуодарт противопоказан больным с повышенной чувствительностью к дутастерида, других ингибиторов 5a-редуктазы, тамсулозина (включая тамсулозининдукований ангионевротический отек), другим компонентам препарата или к сое и арахиса.

  • Дуодарт противопоказан больным, имеющим в анамнезе ортостатической артериальной гипотензии.

  • Дуодарт противопоказан больным с тяжелой печеночной недостаточностью.
Цена Дуодарт 0.5 мг/0.4 мг №30 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Дуодарт 0.5 мг/0.4 мг №30 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Дуодарт 0.5 мг/0.4 мг №30 капсулы Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ДУОДАРТ
 (DUODART)

Склад:

діюча речовина: дутастерид, тамсулозину гідрохлорид;

1 капсула містить дутастериду 0,5 мг та тамсулозину гідрохлориду 0,4 мг;

допоміжні речовини: монодигліцериди кислоти каприлової, бутилгідрокситолуол (Е 321), желатин, гліцерин, титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172), тригліцериди середнього ланцюга та лецитин; целюлоза мікрокристалічна, метакрилатного сополімеру дисперсія, тальк, триетилцитрат;
оболонка твердої капсули: карагінан (Е 407), калію хлорид, титану діоксид (Е 171), FD&C Yellow 6 (E 110), гіпромелоза, віск карнаубський, крохмаль кукурудзяний, заліза оксид червоний (Е 172), SW-9008 Black Ink (шелак, пропіленгліколь, заліза оксид чорний (Е 172), калію гідроксид).

Лікарська форма. Капсули тверді.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують при доброякісній гіперплазії передміхурової залози. Антагоніст α1-адренорецепторів. Код АТС G04CА52.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування помірних та тяжких симптомів  доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

Зменшення ризику виникнення гострої затримки сечі та необхідності хірургічного втручання у пацієнтів з помірними та тяжкими симптомами доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

Протипоказання.

Дуодарт не застосовують для лікування жінок і дітей (див. розділ «Застосування у період вагітності та годування груддю»).

Дуодарт протипоказаний хворим з підвищеною  чутливістю до дутастериду, інших інгібіторів 5a-редуктази, тамсулозину (включаючи тамсулозиніндукований ангіоневротичний набряк), інших компонентів препарату або до сої і арахісу.

Дуодарт протипоказаний хворим, які мають в анамнезі ортостатичну артеріальну гіпотензію.

Дуодарт протипоказаний хворим з тяжкою печінковою недостатністю.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі (включаючи хворих літнього віку)

Рекомендована доза Дуодарту – 1 капсула (0,5 мг/0,4 мг) на добу. Препарат приймають перорально через 30 хвилин після споживання їжі в один і той же час. Капсулу слід ковтати цілою, не відкривати та не розжовувати, оскільки при контакті із вмістом капсули можливе подразнення слизової оболонки рота та глотки.

Дуодарт можна застосовувати для заміщення комбінованої терапії дутастеридом та тамсулозину гідрохлоридом з метою полегшення лікування.

Заміна Дуодартом  дутастериду або тамсулозину гідрохлориду при монотерапії можлива, якщо це клінічно обґрунтовано.

Ниркова недостатність

Фармакокінетика дутастериду-тамсулозину у хворих з нирковою недостатністю не вивчалась. Змінювати дозу препарату для лікування таких хворих не потрібно (див. розділ «Особливості застосування» та «Фармакокінетика»).

Печінкова недостатність

Фармакокінетика дутастериду-тамсулозину у хворих з печінковою недостатністю не вивчалась, тому препарат слід застосовувати з обережністю при легкій та помірній печінковій недостатності (див. розділ «Особливості застосування» та «Фармакокінетика»). Хворим з тяжкою печінковою недостатністю препарат протипоказаний (див. розділ «Протипоказання»).

Побічні реакції.

Клінічні дослідження застосування Дуодарту не проводилися, однак було продемонстровано біоеквівалентність Дуодарту сумісному застосуванню дутастериду та тамсулозину. Інформацію про одночасне застосування одержано з дослідження CombAT (комбінація Аводарту та тамсулозину), в якому порівнювали комбінації дутастериду в дозі 0,5 мг та тамсулозину 0,4 мг один раз на добу протягом 4 років або монотерапії цими препаратами.

Інформацію про побічні реакції кожного компонента окремо (дутастерид та тамсулозин) також наведено нижче. Не про всі побічні реакції, що відмічали при застосуванні кожного компонента окремо, повідомляли при застосуванні Дуодарту, і тому інформацію про побічні реакції при застосуванні окремих компонентів Дуодарту також включено в дану Інструкцію.

За даними 4-річного дослідження CombAT, відсоток побічних реакцій, визначених дослідниками протягом першого, другого, третього та четвертого років лікування змінювався відповідно: 22 %, 6%, 4% та 2 % при комбінованій терапії дутастерид + тамсулозин; 15 %, 6 %, 3 % та 2 %  при монотерапії дутастеридом; 13 %, 5 %, 2 %, та 2 % при монотерапії тамсулозином. Вищий відсоток побічних реакцій у групі, яка отримувала комбіновану терапію, протягом першого року лікування зумовлений вищими показниками репродуктивних порушень, а саме порушення еякуляції, які спостерігались у групі.

Побічні реакції, що виникали з частотою  ≥1 % протягом першого року застосування, за даними дослідницьких аналізів CombAT, REDUCE а також клінічних досліджень монотерапій компонентів Дуодарту, наведені в таблиці.

Інформація щодо побічних реакцій тамсулозину базується на даних, що доступні на відповідних медичних ресурсах. Частота їх виникнення може зростати при одночасному застосуванні дутастериду та тамсулозину.

Частота виникнення побічних реакцій, виявлених у клінічних дослідженнях: часто (≥ 1/100  ̶      < 1/10), нечасто  (≥ 1/1000  ̶ < 1/100), рідко (≥ 1/10000  ̶  < 1/1000), дуже рідко (< 1/10000). Побічні реакції, класифіковані за класами систем органів, представлені у порядку зниження їх ступеня тяжкості.

Клас системи органів

Побічні реакції

Дутастерид + тамсулозин а

Дутастерид

Тамсулозин c

З боку нервової системи

Непритомність

-

-

Рідко

Запаморочення

Часто

-

Часто

Головний біль

-

-

Нечасто

З боку серця

 Серцева недостатність (комбіноване поняття 1)

Нечасто

Нечастоd

-

Посилене серцебиття

-

-

Нечасто

З боку судинної системи

Постуральна гіпотензія

-

-

Нечасто

З боку дихальної системи, органів грудної клітини і  середостіння

Риніт

-

-

Нечасто

З боку шлунково-кишкового тракту

Запор

-

-

Нечасто

Діарея

-

-

Нечасто

Нудота

-

-

Нечасто

Блювання

-

-

Нечасто

З боку шкіри та підшкірних тканин

Ангіоневротич-ний набряк

-

-

Рідко

Синдром Стівенса ̶ Джонсона

-

-

Дуже рідко

Кропив'янка

-

-

Нечасто

Висип

-

-

Нечасто

Свербіж

-

-

Нечасто

З боку репродуктивної системи і грудних залоз

Пріапізм

-

-

Дуже рідко

Імпотенція

Часто

Частоb

-

Порушення (зниження) лібідо

Часто

Частоb

-

Порушення еякуляції

Часто

Частоb

Часто

Захворювання грудних залоз2

Часто

Часто b

-

Загальні розлади

Астенія

-

-

Нечасто


a              Дутастерид + тамсулозин:  в дослідженні CombAT частота цих побічних реакцій знижується з кожним наступним роком з 1-го до 4-го.

b           З досліджень монотерапії доброякісної гіперплазії передміхурової залози дутастеридом.

с              З основної інформації з безпеки тамсулозину для країн ЕС.

d              Дослідження REDUCE.

1           Збірне поняття «серцева недостатність» включає в себе застійну серцеву недостатність, серцеву недостатність, недостатність лівого шлуночка, гостру серцеву недостатність, кардіогенний шок, гостру недостатність лівого шлуночка, недостатність правого шлуночка, гостру недостатність правого шлуночка, недостатність шлуночка, кардіопульмональну недостатність,  застійну кардіопатію.

2              Включаючи гіперестезію та збільшення грудних залоз.

3              побічні реакції, пов’язані з порушенням сексуальної функції, асоціюються з лікуванням дутастеридом (включаючи монотерапію та комбінацію з тамсулозином). Ці побічні реакції можуть тривати після припинення лікування. Роль дутастериду в їх тривалості невідома.

Дані постмаркетингових досліджень

У постмаркетинговому спостереженні побічні реакції фіксувались із спонтанних повідомлень, тому точна частота таких реакцій невідома.

Монотерапія дутастеридом

Порушення з боку імунної системи:

Частота невідома: алергічні реакції, включаючи висип, свербіж, кропив’янку, локалізований набряк та ангіоневротичний набряк.

Порушення з боку психіки:

Частота невідома: депресія.

Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини:

Рідко: алопеція (головним чином, втрата волосся на тілі), гіпертрихоз.

Порушення з боку репродуктивної системи та грудних залоз:

Частота невідома: тестикулярний біль та набряк.


Дуодарт 0.5 мг/0.4 мг №30 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Дуодарт 0.5 мг/0.4 мг №30 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Дуодарт 0.5 мг/0.4 мг №30 капсулы Характеристики

Лікарська форма Капсули тверді по 0,5 мг/0,4 мг по 30 капсул у флаконі; по 1 флакону у картонній коробці
Виробник Каталент Джермані Шорндорф ГмбХ, Німеччина
Вік Застосування протипоказано
Міжнародне найменування Tamsulosin and dutasteride
Показання Лікування помірних та тяжких симптомів доброякісної гіперплазії передміхурової залози. Зменшення ризику виникнення гострої затримки сечі та необхідності хірургічного втручання у пацієнтів з помірними та тяжкими симптомами доброякісної гіперплазії передміхурової залози.
Протипоказання Дуодарт не застосовують для лікування жінок і дітей (див. розділ «Застосування у період вагітності та годування груддю»). Дуодарт протипоказаний хворим з підвищеною чутливістю до дутастериду, інших інгібіторів 5a-редуктази, тамсулозину (включаючи тамсулозиніндукований ангіоневротичний набряк), інших компонентів препарату або до сої і арахісу. Дуодарт протипоказаний хворим, які мають в анамнезі ортостатичну артеріальну гіпотензію. Дуодарт протипоказаний хворим з тяжкою печінковою недостатністю
Склад діюча речовина: дутастерид, тамсулозину гідрохлорид; 1 капсула містить дутастериду 0,5 мг та тамсулозину гідрохлориду 0,4 мг; допоміжні речовини: монодигліцериди кислоти каприлової, бутилгідрокситолуол (Е 321), желатин, гліцерин, титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172), тригліцериди середнього ланцюга та лецитин; целюлоза мікрокристалічна, метакрилатного сополімеру дисперсія, тальк, триетилцитрат; оболонка твердої капсули: карагінан (Е 407), калію хлорид, титану діоксид (Е 171), FD&C Yellow 6 (E 110), гіпромелоза, віск карнаубський, крохмаль кукурудзяний, заліза оксид червоний (Е 172), SW-9008 Black Ink (шелак, пропіленгліколь, заліза оксид чорний (Е 172), калію гідроксид).
Термін придатності 2 роки
Українська назва ДУОДАРТ
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовують при доброякісній гіперплазії передміхурової залози. Антагоніст ?1-адренорецепторів

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги