0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Бесплатно

Доцетаксел-Тева 140 мг 7 мл №1 концентрат

Код товара:Код:  2360021
Производитель: Mistral
Нет в наличии
Продавец: Аптека24
Доставка в:выбрать
Транспортная компания
  • Оплата
  • Гарантия
  • Условия возврата

Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

pharmacist
Бесплатный чат с опытным фармацевтом

Опишите симптомы или нужный препарат — мы поможем подобрать его дозировку или аналог, оформим заказ с доставкой домой или просто проконсультируем. Мы — это 28 фармацевтов и 0 ботов.

Напишите нам «Морковка» и мы начислим вам 50 грн бонусов. Так мы всегда будем с вами на связи и сможем пообщаться в любой момент.

Опишите симптомы или нужный препарат — мы поможем подобрать его дозировку или аналог, оформим заказ с доставкой домой или просто проконсультируем. Мы — это 28 фармацевтов и 0 ботов.

Напишите нам «Морковка» и мы начислим вам 50 грн бонусов. Так мы всегда будем с вами на связи и сможем пообщаться в любой момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без выходных

Свойства препарата Доцетаксел-Тева 140 мг 7 мл №1 концентрат

Основные

Действующее вещество
Торговое название
GTIN
3850114235105
Производитель
Актавіс Італі С.п.А., Італія
Кол-во в упаковке
1
Объем
7 мл
Форма выпуска
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Код АТС/ATX
L01C D02
Міжнародне найменування
Docetaxel
Лікарська форма
Концентрат для розчину для інфузій, 20 мг/мл, по 1 мл, 4 мл, 7 мл у флаконі № 1
Код Морион
285543
Фармакологическая группа
Антинеопластичні засоби. Таксани.
Упаковка
флакон
Состав
діюча речовина: доцетаксел; 1 мл концентрату містить 20 мг доцетакселу; 1 флакон концентрату містить 20 мг, 80 мг або 140 мг доцетакселу; допоміжні речовини: етанол безводний, полісорбат 80, кислота лимонна безводна, повідон
Показания
Рак молочної залози. Доцетаксел-Тева в комбінації з доксорубіцином i циклoфocфaмiдoм показаний для ад’ювантної тepaпії хворих з: · операбельним раком молочної залози з ураженням лімфатичних вузлів; · операбельним раком молочної залози без ураження лімфатичних вузлів. Ад’ювантну тepaпію операбельного раку молочної залози без ураження лімфатичних вузлів слід проводити хворим, які підлягають хіміотерапії відповідно до прийнятих міжнародних критеріїв для первинної терапії ранніх стадій раку молочної залози. Доцетаксел-Тева в комбінації з доксорубіцином показаний для лікування місцевопрогресуючого або метастатичного раку молочної залози у пацієнтів, які раніше не одержували цитотоксичної терапії з приводу цього захворювання. Монотерапія Доцетакселом-Тева показана для лікування пацієнтів з місцевопрогресуючим або метастатичним раком молочної залози після неефективної цитотоксичної терапії, яка включала антрациклін або алкілувальний засіб. Доцетаксел-Тева в комбінації з трастузумабом показаний для лікування пацієнтів з метастатичним раком молочної залози з підвищеною експресією HER-2 пухлинними клітинами, які раніше не одержували хіміотерапії з приводу метастазів. Доцетаксел-Тева в комбінації з капецитабіном показаний для лікування пацієнтів з місцевопрогресуючим або метастатичним раком молочної залози після невдалої цитотоксичної терапії, яка включала антрациклін. Недрібноклітинний рак легенів. Доцетаксел-Тева показаний для лікування пацієнтів з місцевопрогресуючим або метастатичним недрібноклітинним раком легенів після неефективної попередньої хіміотерапії. Доцетаксел-Тева в комбінації з цисплатином показаний для лікування пацієнтів з неоперабельним місцевопрогресуючим або метастатичним недрібноклітинним раком легенів у пацієнтів, які раніше не одержували хіміотерапії з приводу цього захворювання. Рак передміхурової залози. Доцетаксел-Тева в комбінації з преднізоном або преднізолоном показаний для лікування пацієнтів з гормоностійким метастатичним раком передміхурової залози. Аденокарцинома шлунка. Доцетаксел-Тева у комбінації з цисплатином та 5-фторурацилом показаний для лікування пацієнтів з метастатичною аденокарциномою шлунка, включаючи аденокарциному гастроезофагеального відділу, які попередньо не отримували хіміотерапії з приводу метастазів. Рак голови і шиї. Доцетаксел-Тева у комбінації з цисплатином та 5-фторурацилом показаний для індукційної терапії хворих на місцевопрогресуючу сквамозноклітинну карциному голови та шиї.
Противопоказания
Гіперчутливість до діючої речовини або до допоміжних речовин. Вихідний рівень нейтрофілів < 1500 клітин/мм3. Тяжкі порушення функції печінки (див. розділи «Спосіб застосування та дози» та «Особливості застосування»). Слід враховувати також протипоказання для застосування інших лікарських препаратів, які призначаються в комбінації з доцетакселом.
Дозировка
140 мг

Отзывы покупателей 1

bonus icon+30 бонусов за отзыв
С
Светлана Алексеевна
Действительно компетентные и вежливые операторы !помогли оформить привоз в наш город и сами все контролировали, сами отзванивались и держали в курсе. Спасибо, с вами приятно иметь дело!
Отзыв полезен

Доцетаксел-Тева 140 мг 7 мл №1 концентрат - Инструкция по применению

Обратите внимание!

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций .

Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом!

Медмаркет Аптека24 не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте apteka24.ua. Подробнее об Отказе от ответственности.

Цена на Доцетаксел-Тева 140 мг 7 мл №1 концентрат актуальна при заказе на сайте. На apteka24.ua можно купить Доцетаксел-Тева 140 мг 7 мл №1 концентрат с доставкой в такие города Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов. В другие города заказы могут доставляться через службу доставки. Доступна доставка курьером. Подробнее о способах, стоимости и ограничениях доставки.

Установи приложение и получи скидку 100 грн на первый заказ от 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview