www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
Лови знижку
Черная пятница в Аптека 24

Диспорт 500 2.5 мл флакон

Loading...
    Купить Диспорт 500 2.5 мл флакон в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Диспорт 500 2.5 мл флакон

Препарат Диспорт 500 ЕД 2.5 мл №1 является миорелаксантом с длительным сроком действия. Инъекции Диспорта содержат ботулинический токсин (А-гемагглютинин), который блокирует высвобождение ацетилхолина в нервно-мышечных синапсисах. В связи с этим данный лекарственный препарат активно используется не только с медицинской целью, но и для устранения косметологических дефектов: сокращения и предупреждения прогрессии мимических морщин. Этим обусловлена его существенная цена. В связи с этим уколы Диспорта еще называют "уколы красоты".

Применение Диспорта 

Основное же применение Диспорта — это все-таки медицина. В частности, он оказывает эффективное расслабляющее действие на людей с блефароспазмом, а также на пациентов с диагнозом «спастическая кривошея». Кроме того, Диспорт колоть назначают и в детской медицине при церебральном параличе. Спектр применения данного препарата достаточно широк — полностью все заболевания, при которых используется Диспорт, можно найти в инструкции, которой обязательно комплектуется Диспорт.

Порошок Диспорт используют для изготовления раствора. Уколы Диспорта делают внутримышечно или внутривенно, в зависимости от назначения. Перед приготовлением раствора следует внимательно изучить описание, так как единицы действия данного препарата не совпадают с единицами действия прочих лекарственных препаратов. Цена Диспорта полностью оправдана, так как эффект от правильно проведенных инъекций заметен в течение 3-4 месяцев. Об этом говорят и многочисленные отзывы пациентов, удовлетворенных проведенными процедурами. При этом аналоги препарата Диспорт зачастую стоят дороже.

Диспорт – отзывы

Благодаря невысокой стоимости в сравнении с аналогами и хорошим терапевтическим показателям, средство получило заслуженные одобрение врачей и положительные отзывы пациентов. Дополнительно можно прочесть отзывы о медсредстве размещенные на сайте в соответствующем разделе. 

Цена Диспорт 500 ЕД 2.5 мл №1 порошок актуальна при заказе на сайте. Купить Диспорт 500 ЕД 2.5 мл №1 порошок в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Диспорт 500 2.5 мл флакон Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ДИСПОРТ®

(DYSPORT®)

Склад:

діюча речовина: 1 флакон містить Комплекс ботулінічний токсин типу                            А – гемаглютинін 500 ОД*;

допоміжні речовини: розчин альбуміну людини, лактоза моногідрат.

* Одиниця дії (ОД) дорівнює LD50 для мишей при інтраперитонеальному введенні.

Лікарська форма. Порошок для розчину для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: білий ліофілізований порошок без сторонніх домішок.

Фармакотерапевтична група.

Міорелаксанти з периферичним механізмом дії.

Код АТХ М03А Х01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Комплекс ботулінічний токсин (Clostridium botulinum) типу А – гемаглютинін блокує вивільнення ацетилхоліну в нервово-м’язовому синапсі, що призводить до ліквідації м’язового спазму в місці введення препарату. Токсин діє на нервове закінчення, протидіючи явищам, викликаним Ca2+, і призводячи до вивільнення медіатора. Він не діє на постгангліонарну холінергічну передачу або на постгангліонарну симпатичну передачу.

Дія токсину передбачає, передусім, зв’язування в місці, де токсин швидко і міцно прикріплюється до пресинаптичної мембрани. Надалі відбувається інтерналізація, в ході якої токсин перетинає пресинаптичну мембрану, не спричиняючи паралічу. Потому токсин блокує вивільнення ацетилхоліну, викликане Ca2+, і, таким чином, знижує потенціал кінцевої пластини і призводить до паралічу.

Відтворення передачі нервового імпульсу відбувається поступово, з утворенням нових нервових закінчень та відновленням контактів з постсинаптичною моторною кінцевою пластиною.

Фармакокінетика.

Дослідження фармакокінетики ботулінічного токсину на тваринах проблематичне у зв’язку з його високою токсичністю, низькими дозами, що застосовуються, великою молекулярною масою препарату і труднощами в нанесенні радіоактивної мітки, щоб викликати достатню питому активність токсину. Дослідження з використанням токсину з радіоактивною міткою І125 виявили, що зв’язування з рецептором є специфічним і насичуваним, а висока щільність рецепторів токсину сприяє підвищенню токсичності. Доза і час затримки реакції в ході дослідження на тваринах виявили, що при застосуванні низьких доз час затримки реакції становив 2-3 дні з піком ефекту через 5-6 днів після ін’єкції. Тривалість дії, що визначалась змінами фокусу очей і м’язовим паралічем, коливалась між 2 тижнями і 8 місяцями. Аналогічні результати спостерігаються у людей і пов’язані зі зв’язуванням, інтерналізацією і змінами в нервово-м’язовому синапсі.

Клінічні характеристики.

Показання.

Диспорт® призначений для лікування:

- спастичності м’язів руки, пов’язаної з фокальною спастичністю, у комплексі з фізіотерапією;

- динамічної еквінусної деформації стопи спастичного генезу у дітей віком від 2 років з церебральним паралічем (виключно в спеціалізованих лікувальних закладах з персоналом, що пройшов відповідну підготовку);

- спастичної кривошиї у дорослих;

- блефароспазму у дорослих;

- геміфаціального спазму у дорослих;

- гіпергідрозу пахвових западин у дорослих;

- для тимчасового вирівнювання середніх і різких глабелярних зморшок (вертикальних зморшок між бровами) у дорослих віком до 65 років, у випадку якщо різкість цих зморшок чинить значний психологічний вплив на пацієнта.

Протипоказання.

Диспорт® протипоказаний:

- у разі відомої гіперчутливості до діючої речовини або до допоміжних речовин препарату;

- за наявності інфекції у місцях введення препарату;

- за наявності тяжкої міастенії, синдрому Ламберта-Ітона або бічного аміотрофічного склерозу.

Особливі заходи безпеки.

Особливі застережні заходи при зберіганні.

Препарат необхідно зберігати при температурі від 2 до 8 ºС у медичному закладі, де проводяться ін’єкції. Препарат не повинен зберігатися у пацієнта.

Особливі застережні заходи при обробці залишків.

Одразу ж після проведення ін’єкції всі залишки Диспорту® у флаконі або шприці слід інактивувати розведеним розчином натрію гіпохлориту (що містить 1 % активного хлору). Після цього усі предмети необхідно утилізувати відповідно до стандартів лікарняної практики.

Пролитий препарат слід усувати за допомогою адсорбуючої серветки, змоченої розведеним розчином натрію гіпохлориту.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Дія ботулінічного токсину типу А може посилюватися при застосуванні одночасно з препаратами, що впливають на нервово-м’язову функцію (такими як аміноглікозиди, курареподібні недеполяризуючі міорелаксанти). Такі засоби слід з обережністю застосовувати пацієнтам, які проходять лікування ботулінічним токсином.

Особливості застосування.

Повідомлялося про побічні реакції, асоційовані з поширенням дії ботулінічного токсину далі від місця введення, що викликали дисфагію, пневмонію та / або значне виснаження, що у рідкісних випадках призводило до смерті. У пацієнтів, які отримують терапевтичні дози препарату, може виникнути виражена слабкість м’язів. Ризик виникнення таких небажаних ефектів може бути знижений за рахунок застосування мінімальної ефективної дози та при дотриманні рекомендованих доз.

Ботулінічний токсин типу А слід застосовувати з обережністю та під суворим контролем хворим з субклінічними та клінічними проявами порушення нервово-м’язової передачі (наприклад, з тяжкою міастенією). Такі хворі можуть мати підвищену чутливість до препаратів типу ботулінічний токсин типу А, що можуть викликати виражену м’язову слабкість при введенні в терапевтичних дозах. Пацієнти з супутніми неврологічними порушеннями належать до групи підвищеного ризику щодо виникнення цієї побічної дії.

Дуже рідко повідомлялося про летальні випадки після лікування ботулінічним токсином типу А або В, деколи у зв’язку з дисфагією, пневмопатією та/або значною астенією у пацієнтів. Ризик цих побічних реакцій підвищений у пацієнтів, що страждають на розлади, які призводять до порушень нервово-м’язової передачі, труднощів при ковтанні або диханні. Лікування таких пацієнтів слід проводити під наглядом спеціаліста і лише у разі, коли очікувана користь перевищує ризик.

Пацієнтів, у яких раніше виникали труднощі при ковтанні та диханні, слід лікувати з особливою обережністю, оскільки порушення ковтання чи дихання можуть ускладнюватися за рахунок поширення дії токсину на відповідні м’язи. В рідких випадках виникала аспірація, що є ризиком при лікуванні пацієнтів з хронічними порушеннями діяльності органів дихання.

Не можна перевищувати рекомендовані дози і частоту застосування ботулінічного токсину типу А.

Пацієнтів та їх опікунів необхідно попередити про необхідність невідкладного лікування у разі виникнення труднощів при ковтанні, порушень мовлення або діяльності органів дихання.

Дітям зі спастичністю, пов’язаною з церебральним паралічем, ботулінічний токсин типу А можна застосовувати починаючи з 2-х років.

Ботулінічний токсин типу А не слід застосовувати пацієнтам, у яких розвинулася стійка контрактура.

Пацієнтам із подовженим часом кровотечі, інфекцією чи запаленням у місці ін’єкції ботулінічний токсин типу А слід застосовувати лише у разі нагальної потреби.

Ботулінічний токсин типу А слід застосовувати для лікування лише одного пацієнта за один сеанс. Окремих запобіжних заходів слід вживати при приготуванні та введенні препарату, при інактивації та утилізації невикористаних відновлених розчинів.

Препарат містить незначну кількість альбуміну людини. Не можна виключати ризик передачі вірусної інфекції при використанні людської крові або препаратів крові.

Повідомлялося про рідкісні випадки утворення антитіл до ботулінічного токсину у пацієнтів, що проходили лікування ботулінічним токсином типу А. Нейтралізуючі антитіла можна виявити клінічно при значному погіршенні стану в результаті лікування та/або за потреби постійного збільшення доз.

При лікуванні глабелярних зморшок важливо дослідити анатомію обличчя пацієнта перед застосуванням препарату. Необхідно звернути увагу на асиметрію обличчя, птоз, надмірну халазодермію, рубцювання та будь-які зміни внаслідок попередніх хірургічних втручань. Слід проявити обережність, якщо цільовий м’яз демонструє надмірну слабкість або атрофію.

Наслідки застосування інших ботулінічних нейротоксинів протягом курсу лікування ботулінічним токсином типу А невідомі, тому його слід уникати.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Дані щодо застосування цього препарату вагітним жінкам обмежені. Дослідження на тваринах виявили репродуктивну токсичність при застосуванні доз, що мають токсичну дію на материнський організм.

Диспорт® можна застосовувати під час вагітності тільки у разі, якщо очікувана користь від лікування матері перевищує потенційний ризик для плода. Препарат слід обережно призначати вагітним.

Годування груддю

Невідомо, чи виділяється препарат в грудне молоко. Виділення Комплексу ботулінічного токсину типу А – гемаглютинін в грудне молоко не досліджувалось на тваринах. Не рекомендовано застосувати препарат в період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Існує потенційний ризик виникнення м’язової слабкості або порушень зору, які можуть

тимчасово обмежувати здатність керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Одиниці Диспорту® є специфічними саме для цього препарату та не можуть порівнюватися з іншими препаратами ботулінічного токсину.

Підготовка до введення: Лікування Диспортом® можуть проводити лише спеціалісти, що пройшли відповідну підготовку.

Центральну частину гумової пробки флакона потрібно обробити спиртом безпосередньо перед проколом. Слід використовувати стерильну голку розміром 23 або 25.

Спастичність м’язів руки, пов’язаної з фокальною спастичністю

Дозування

Дорослі. Рекомендована доза становить 1000 одиниць, які розподіляють між такими п’ятьма м’язами:

Biceps brachii

(BB)

Flexor digitorum profundus

(FDP)

Flexor digitorum superficialis

(FDS)

Flexor carpi ulnaris

(FCU)

Flexor carpi radialis

(FCR)

Загальна доза

300-400 одиниць

(0,6-0,8 мл)

150 одиниць

(0,3 мл)

150-250 одиниць

(0,3-0,5 мл)

150 одиниць

(0,3 мл)

150 одиниць

(0,3 мл)

1000 одиниць

(2,0 мл)


Обираючи місце для ін’єкції, слід керуватися стандартним розміщенням м’язів, що використовується в електроміографії, але безпосереднє місце ін’єкції визначається пальпаторно. У всі м’язи, окрім biceps brachii (BB), ін’єкція робиться в одну точку, тоді як у ВВ ін’єкцію виконують у 2 точки. Максимальна доза ін’єкції не повинна перевищувати 1000 одиниць.

Дозу слід зменшити, якщо існує підозра, що доза може викликати надмірну слабкість м’язів, у які робиться ін’єкція, коли м‘язи-мішені пацієнта малі за розміром, якщо не робиться ін’єкція в biceps brachii (ВВ) або якщо пацієнт отримує ін’єкцію в декілька точок одного м’яза. Настання клінічного ефекту слід чекати протягом 2 тижнів після ін’єкції. Ін’єкції можна повторювати приблизно 1 раз на 16 тижнів, або за потреби, для підтримання ефекту, але не частіше ніж 1 раз на 12 тижнів.

Діти. Безпека і ефективність застосування Диспорту® дітям для лікування спастичності м’язів руки не вивчались.

Спосіб застосування

Для лікування спастичності м’язів руки у флакон, що містить Диспорт® (500 ОД), вводять 1 мл 0,9 % розчину хлориду натрію для того, щоб отримати розчин з концентрацією 500 одиниць ботулінічного токсину типу А у 1 мл.

Для лікування спастичності м’язів руки Диспорт® (500 ОД) вводять внутрішньом’язово у 5 м’язів, вказаних вище.

Динамічна еквінусна деформація стопи спастичного генезу у дітей з церебральним паралічем

Дозування

Початкова рекомендована доза становить 20 одиниць на 1 кг маси тіла і розподіляється порівну між гомілковими м’язами. При ураженні тільки гомілкового м’яза у нього вводять дозу з розрахунку 10 одиниць на 1 кг маси тіла. Початкову дозу препарату знижують для запобігання надмірної слабкості м’язів, у які вводять препарат, коли м’язи-мішені малі за розміром або якщо пацієнтам виконують ін’єкцію у декілька точок одного м’яза. Залежно від результатів застосування початкової дози, наступні дози препарату можуть коливатися в межах від 10 одиниць / кг до 30 одиниць/кг, що розподіляються між двома нижніми кінцівками. Максимальна доза не повинна перевищувати 30 одиниць / кг або 1000 одиниць для одного пацієнта залежно від того, яке з цих значень менше.

Препарат зазвичай вводять у литковий м’яз, але ін’єкції можна робити і в камбалоподібний і задній великогомілковий м’язи.

Застосування електроміографії (ЕМГ) не є стандартною клінічною практикою, але може допомогти виявити найактивніші м’язи.

Клінічний ефект настає впродовж 2 тижнів після введення препарату. Ін’єкції можна повторювати приблизно 1 раз на 16 тижнів або за потреби, для підтримання ефекту, але не частіше ніж 1 раз на 12 тижнів.

Спосіб застосування

Для лікування динамічної еквінусної деформації стопи спастичного генезу у дітей з церебральним паралічем у флакон, що містить Диспорт® (500 ОД), вводять 1 мл 0,9 % розчину хлориду натрію для того, щоб отримати розчин з концентрацією 500 одиниць ботулінічного токсину типу А у 1 мл.

Для лікування динамічної деформації стопи спастичного генезу у дітей з церебральним паралічем Диспорт® (500 ОД) вводять внутрішньом’язово в м’язи гомілки.

Спастична кривошия

Дозування

Дози препарату, рекомендовані для лікування кривошиї, застосовують дорослим незалежно від віку за умови, що маса тіла пацієнтів у нормі, а м’язи шиї розвинені задовільно. Дозу препарату можна зменшити у разі суттєвого зниження маси тіла пацієнта або для пацієнтів літнього віку зі зниженою масою м’язів тіла.

Початкова рекомендована доза для лікування спастичної кривошиї становить 500 одиниць для одного пацієнта, яку вводять частинами у 2 чи 3 найактивніших м’яза шиї.

·         Для лікування ротаційної кривошиї 500 одиниць вводять таким чином: 350 одиниць вводять у ремінний м’яз голови, іпсілатерально до напрямку обертів підборіддя/голови, і 150 одиниць – у грудинно-ключично-сосцеподібний м’яз, контралатерально до напрямку обертів.

·         При боковій кривошиї 500 одиниць вводять таким чином: 350 одиниць вводять іпсілатерально в ремінний м’яз голови і 150 одиниць – іпсілатерально в грудинно-ключично-сосцеподібний м’яз.

У випадках, пов’язаних із підняттям плеча, трапецієподібний м’яз або м’яз, що підіймає лопатку, можуть також потребувати лікування за наявності видимої гіпертрофії м’язів або за результатами електроміографічного (ЕМГ) дослідження. Якщо препарат потрібно вводити у 3 м’язи, 500 одиниць розподіляються таким чином: 300 одиниць вводять у ремінний м’яз голови, 100 одиниць – у грудинно-ключично-сосцеподібний м’яз і 100 одиниць – у третій м’яз.

·         При задній кривошиї доза 500 одиниць розподіляється таким чином: по 250 одиниць вводять у кожний ремінний м’яз голови. Двосторонні ін’єкції в ремінні м’язи можуть підвищити ризик виникнення слабкості м’язів шиї.

·         Лікування інших форм кривошиї безпосередньо пов’язане зі знаннями спеціаліста і даними ЕМГ, що допомагають виявити і лікувати найактивніші м’язи. ЕМГ слід використовувати для діагностики всіх складних форм кривошиї, у разі повторних введень після невдалих ін’єкцій у неускладнених випадках і у разі введення препарату у глибокі м’язи чи пацієнтам з надмірною масою тіла, шийні м’язи яких не виявляються при пальпації.

            При наступних введеннях дози препарату можна відкорегувати залежно від клінічного ефекту та з урахуванням побічної дії. Рекомендовано застосовувати дози в межах від 250 до 1000 одиниць, хоча вищі дози можуть підвищити кількість побічних ефектів, зокрема спричинити появу дисфагії. Максимальна доза не повинна перевищувати 1000 одиниць.

Поява клінічного ефекту від лікування кривошиї очікується впродовж 1 тижня після ін’єкції. Ін’єкції можна повторювати приблизно 1 раз на 16 тижнів або за потреби, для підтримання ефекту, але не частіше ніж раз на 12 тижнів.

Діти. Безпека і ефективність застосування Диспорту® дітям для лікування спастичної кривошиї не вивчались.

Спосіб застосування

Для лікування спастичної кривошиї у флакон із Диспортом® (500 ОД) вводять 1 мл 0,9 % розчину хлориду натрію для того, щоб отримати розчин з концентрацією 500 одиниць ботулінічного токсину типу А у 1 мл. Для лікування спастичної кривошиї Диспорт® (500 ОД) вводять внутрішньом’язово за схемою, наведеною вище.

Блефароспазм і геміфаціальний спазм

Дозування.

Дорослі, у т.ч. пацієнти літнього віку. У ході клінічного дослідження щодо визначення оптимальної дози Диспорту® для лікування доброякісного ессенціального блефароспазму встановлено значну ефективність дози 40 одиниць на кожне око. При застосуванні дози 80 одиниць і 120 одиниць на око ефект був більш тривалим. Однак підвищення дози Диспорту® безпосередньо впливає на частоту побічних ефектів, викликаних застосуванням препарату, включаючи небажаний вплив на зір, такий як опускання верхньої повіки.

Для лікування блефароспазму і геміфаціального спазму максимальна доза не повинна перевищувати 120 одиниць на кожне око.

Ін’єкцію 10 одиниць (0,05 мл) медіально та 10 одиниць (0,05 мл) латерально слід робити у з’єднання між пресептальною та орбітальною частинами у верхні (3 і 4) і нижні точки (5 і 6) кругових м’яз кожного ока (Рис.1). Для зниження ризику птозу слід уникати ін’єкцій поряд з м’язом, що підіймає верхню повіку.

Рис.1.

Для ін’єкцій у верхню повіку голку слід спрямовувати убік від центру, щоб уникнути потрапляння в м’яз, що підіймає повіку. Вище наведено рисунок, що допомагає встановити місця для ін’єкцій. Полегшення симптомів слід очікувати впродовж 2-4 днів, максимальний ефект – впродовж 2 тижнів.

Ін’єкції слід повторювати приблизно 1 раз на 12 тижнів або за потреби, для запобігання повторному виникненню симптомів, але не раніше ніж через 12 тижнів. При повторному застосуванні препарату, якщо ефект початкового лікування незначний, дозу на кожне око слід підвищити до 60 одиниць: по 10 одиниць (0,05 мл) медіально і по 20 одиниць (0,1 мл) латерально, або до 80 одиниць: по 20 одиниць (0,1 мл) медіально і по 20 одиниць (0,1 мл) латерально, або до 120 одиниць: по 20 одиниць (0,1 мл) медіально і по 40 одиниць (0,2 мл) латерально зверху і знизу кожного ока за схемою, описаною вище. Можна також проводити додаткові ін’єкції у лобний м’яз над бровою (1 і 2, рис.1), якщо спазми в цих місцях викликають погіршення зору.

При однобічному блефароспазмі ін’єкції повинні обмежуватись ділянкою ураженого ока. Пацієнтів з геміфаціальним спазмом слід лікувати у такий самий спосіб, що і хворих на однобічний блефароспазм. Рекомендовані дози застосовуються для дорослих незалежно від віку, включаючи пацієнтів літнього віку.

Діти. Безпека і ефективність застосування Диспорту® дітям для лікування блефароспазму і геміфаціального спазму не вивчались.

Спосіб застосування

Для лікування блефароспазму і геміфаціального спазму у флакон, що містить Диспорт® (500 ОД) вводять 2,5 мл 0,9 % розчину хлориду натрію для того, щоб отримати розчин з концентрацією 200 одиниць ботулінічного токсину типу А у 1 мл. Диспорт® (500 ОД) вводять підшкірно медіально і латерально у з’єднання між пресептальною та орбітальною частинами у верхні і нижні точки кругових м’язів очей.

Гіпергідроз пахвових западин

Дозування

Рекомендована початкова доза становить 100 одиниць на кожну пахвову западину. Якщо бажаного ефекту не було досягнуто, доза подальших ін’єкцій може становити до 200 одиниць на кожну пахвову западину. Місце ін’єкції визначають заздалегідь за допомогою йодо-крохмального тесту. Обидві пахвові западини слід очистити та продезінфікувати. Потім проводять внутрішньошкірні ін’єкції в десять точок, по 10 одиниць у кожну точку, 100 одиниць у кожну пахвову западину. Максимальний ефект настає через 2 тижні після ін’єкції. У більшості випадків рекомендована доза забезпечує значне зниження потовиділення протягом близько 1 року. Термін подальших ін’єкцій визначають індивідуально, залежно від зниження клінічного ефекту попередньої ін’єкції та на розсуд лікаря. Ін’єкції можна повторювати не частіше ніж раз на 12 тижнів. При повторних ін’єкціях спостерігався кумулятивний ефект, тому проміжки мж введеннями препарату кожному пацієнту слід визначати індивідуально.

Діти. Безпека і ефективність застосування Диспорту® дітям для лікування гіпергідрозу пахвових западин не вивчались.

Спосіб застосування

Для лікування гіпергідрозу пахвових западин у флакон, що містить Диспорт® (500 ОД), вводять 2,5 мл 0,9 % розчину хлориду натрію для того, щоб отримати розчин з концентрацією 200 одиниць ботулінічного токсину типу А у 1 мл, який вводиться внутрішньошкірно в 10 точок.

Глабелярні зморшки (вертикальні зморшки між бровами)

Спосіб застосування та дози

Приготовлений розчин Диспорт® (500 ОД) слід застосовувати для лікування лише 1 пацієнта за 1 сеанс.

Перед введенням препарату слід витерти косметику і продезінфікувати шкіру місцевим антисептиком.

Внутрішньом’язові ін’єкції слід робити під прямим кутом до шкіри, використовуючи стерильну голку розміром 29-30.

Рекомендована доза становить 50 одиниць (0,25 мл приготованого розчину) Диспорту® (500 ОД), яку вводять у 5 точок, по 10 одиниць (0,05 мл приготованого розчину) внутрішньом’язово в кожну з 5 точок: 2 ін’єкції в m. corrugator supercelii і одну – в m. procerus поряд із носолобним кутом, див. рис.2:

Рис.2

Анатомічні орієнтири легше визначити при огляді і пальпації, якщо пацієнт максимально насупить брови. Перед ін’єкцією притисніть великим або вказівним пальцем точку під валиком очної ямки, щоб запобігти крововиливу в цій ділянці. Голку під час ін’єкції слід спрямовувати вгору і медіально. Для запобігання опусканню повіки слід уникати ін’єкцій поруч з м’язом, що підіймає верхню повіку, особливо у пацієнтів зі складнішими випадками бровно-депресорних синдромів. Ін’єкції у m. corrugator supercelii слід робити в центральну частину м’яза, принаймні за 1 см від краю очної ямки.

Проміжок між введенням препарату залежить від індивідуальної реакції пацієнта на повторне введення. Клінічні дослідження виявили, що ефект від лікування триває до 4 місяців після ін’єкції. В деяких пацієнтів ефект спостерігався до 5 місяців. Препарат слід вводити не частіше ніж кожні 3 місяці.

Якщо лікування виявилось неефективним або якщо ефект зменшувався при повторних ін’єкціях, слід застосувати альтернативні способи лікування. За відсутності ефекту після першого введення препарату необхідно вжити таких заходів:

- аналіз причин неефективності, наприклад ін’єкції не в ті м’язи, неправильна техніка ін’єкції, утворення антитіл, що нейтралізують токсини;

- перегляд необхідності лікування Диспортом®.

Діти. Безпека і ефективність застосування Диспорту® для лікування глабелярних зморшок у пацієнтів віком до 18 років не вивчались.

Діти.

Диспорт® (500 ОД) призначений для лікування динамічної еквінусної деформації стопи спастичного генезу у дітей віком від 2 років з церебральним паралічем (виключно в спеціалізованих лікувальних закладах з персоналом, що пройшов відповідну підготовку).

Передозування.

Застосування великих доз препарату може викликати нервово-м’язовий параліч. Передозування може призвести до підвищення ризику потрапляння нейротоксину у системний кровообіг, що може спричинити ускладнення, пов’язані з проявами перорального отруєння ботулінічним токсином (наприклад дисфагією і дисфонією). У разі виникнення паралічу дихальних м’язів необхідно провести штучну вентиляцію легенів. Специфічного антидоту не існує; введення антитоксину не є ефективним, тому рекомендована загальна підтримуюча терапія. У разі передозування пацієнта слід перевірити на ознаки надмірної м’язової слабкості або паралічу м’язів. За необхідності слід розпочати симптоматичне лікування.

Симптоми передозування можуть виявитися не одразу після ін’єкції. У разі випадкової ін’єкції або вживання внутрішньо пацієнта необхідно на декілька тижнів залишити під наглядом лікаря, до можливої появи ознак та/або симптомів надмірної м’язової слабкості або паралічу м’язів.

Побічні реакції.

Частота проявів побічних реакцій встановлена за такими критеріями: дуже поширені >1/10; поширені >1/100, <1/10; непоширені >1/1000, <1/100; рідкі >1/10 000, <1/1000; дуже рідкі <1/10 000.

Повідомлялося про побічні реакції спричинені віддаленим поширенням дії токсину від місця введення (підвищена м’язова слабкість, дисфагія, аспірація/аспіраційна пневмонія, м‘язово-скелетний біль, м‘язово-скелетна ригідність, в дуже рідкісних випадках – летальний наслідок (див. розділ «Особливості застосування»)).

При проведенні клінічних досліджень приблизно 28 % пацієнтів, що проходили лікування Диспортом®, відчули на собі небажані явища.

Загальні

У пацієнтів, що проходили лікування за різними показаннями, включаючи блефароспазм, геміфаціальний спазм, кривошию і спастичність внаслідок церебрального паралічу або інсульту, спостерігались нижчезазначені небажані реакції.

Диспорт 500 2.5 мл флакон Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Марина 15.12.2016 Мне 34, мощины возле глаз совсем не то что хочет видеть женщина глядя в зеркало. Долго сомневалась делать или нет уколы Диспорта. Но после удачного опыта моей подруги решилась и я. Результат отличный) Морщины исчезли полностью!)
  • Mira# 04.08.2016 У моей мамы были морщины в зоне лба, врач назначил этот препарат, вкололи, препарат реально хорошего качества, мама помолодела лет на 10))
  • Илона 02.04.2013 Над верхней губой имеются тоненькие морщины. Уколола диспорт, хорошо что мимика не нарушилась как и обещал косметолог. Улыбаюсь как и прежде, только лицо помолодело)
  • Кристи 04.06.2013 Сделала себе в 27 лет инъекцию диспорта в лоб, хороший результат держался примерно 4 месяца, но самое главное, за это время я отучилась хмуриться, в ближайшее время новых инъекций делать не планирую, надеюсь мой отзыв кому нибудь поможет.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Диспорт 500 2.5 мл флакон Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Диспорт 500 2.5 мл флакон Характеристики

Лікарська форма Порошок для розчину для ін'єкцій по 500 ОД у флаконах № 1
Виробник ІПСЕН БІОФАРМ ЛІМІТЕД, Велика Британія
Вік від 2 років
Міжнародне найменування Botulinum toxin
Показання Диспорт® призначений для лікування: - спастичності м’язів руки, пов’язаної з фокальною спастичністю, у комплексі з фізіотерапією; - динамічної еквінусної деформації стопи спастичного генезу у дітей віком від 2 років з церебральним паралічем (виключно в спеціалізованих лікувальних закладах з персоналом, що пройшов відповідну підготовку); - спастичної кривошиї у дорослих; - блефароспазму у дорослих; - геміфаціального спазму у дорослих; - гіпергідрозу пахвових западин у дорослих; - для тимчасового вирівнювання середніх і різких глабелярних зморшок (вертикальних зморшок між бровами) у дорослих віком до 65 років, у випадку якщо різкість цих зморшок чинить значний психологічний вплив на пацієнта.
Протипоказання Диспорт® протипоказаний: - у разі відомої гіперчутливості до діючої речовини або до допоміжних речовин препарату; - за наявності інфекції у місцях введення препарату; - за наявності тяжкої міастенії, синдрому Ламберта-Ітона або бічного аміотрофічного склерозу
Склад діюча речовина: 1 флакон містить Комплекс ботулінічний токсин типу А – гемаглютинін 500 ОД*; допоміжні речовини: розчин альбуміну людини, лактоза моногідрат. * Одиниця дії (ОД) дорівнює LD50 для мишей при інтраперитонеальному введенні.
Термін придатності 2 роки
Українська назва ДИСПОРТ
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Міорелаксанти з периферичним механізмом дії

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.