www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Дип Рилиф 100 г гель

Loading...
  Купить Дип Рилиф 100 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Дип Рилиф 100 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Дип Рилиф 100 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Дип Рилиф 100 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Другие товарные предложения
Аналоги

Описание Дип Рилиф 100 г гель

 

Показания

Дип Рилиф рекомендуется применять для облегчения боли и уменьшения воспаления при ревматической, мышечной и суставной боли, при болях в позвоночнике, а также при боли и отеках вследствие повреждения, растяжения н ' связь и при спортивных травмах.

Противопоказания

Лекарственное средство противопоказан:

 • при повышенной чувствительности к ибупрофена, левоментола, ацетилсалициловой кислоты или к любому компоненту препарата или других нестероидных противовоспалительных средств (включая пероральное применение)
 • при астме и при наличии в анамнезе приступов бронхиальной астмы, крапивницы, отека Квинке или острого ринита, обусловленных приемом ацетилсалициловой кислоты или других нестероидных противовоспалительных средств;
 • для применения на поврежденной или обнаженной (без эпителия) коже;
 • для применения на открытые раны, при воспалительных и инфекционных заболеваниях кожи, таких как мокрая экзема, а также для применения на слизистые оболочки;
 • при дерматозах;
 • при наличии местной инфекции;
 • для одновременного применения на одной и той же области с другими препаратами для местного применения;
 • при язвенных поражениях желудочно-кишечного тракта.
**************

Показання

Дип Риліф рекомендується застосовувати для полегшення болю та зменшення запалення при ревматичному, м’язовому та суглобовому болю, при болю у хребті, а також при болю та набряках внаслідок ушкодження, розтягнення зв’язок і при спортивних травмах.

Протипоказання

Лікарській засіб протипоказаний:

 • при підвищеній чутливості до ібупрофену, левоментолу, ацетилсаліцилової кислоти або до будь-якого компонента препарату чи інших нестероїдних протизапальних засобів (включаючи пероральне застосування);
 • при астмі та при наявності в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки, набряку Квінке або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів;
 • для застосування на пошкодженій або оголеній (без епітелію) шкірі;
 • для застосування на відкриті рани, при запальних та інфекційних захворюваннях шкіри, таких як мокра екзема, а також для застосування на слизові оболонки;
 • при дерматозах;
 • при наявності місцевої інфекції;
 • для одночасного застосування на одній і тій же ділянці з іншими препаратами для місцевого застосування;
 • при виразкових ураженнях шлунково-кишкового тракту.


Цена Дип Рилиф 100 г гель актуальна при заказе на сайте. Купить Дип Рилиф 100 г гель в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Дип Рилиф 100 г гель Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
ДИП РИЛІФ
(DEEP RELIEF)

Склад:

діючі речовини: 1 г гелю містить ібупрофену 50 мг, левоментолу 30 мг;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, карбомер, диізопропаноламін, етанол 96 %,  вода очищена.

 

Лікарська форма. Гель.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий гель без чужорідних часток із запахом ментолу.

 

Фармакотерапевтична група. 
Засоби для  місцевого застосування, що використовуються при болю в суглобах і м’язах. Код АТХ  М02А Х10.
 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Дип Риліф – комбінований препарат для зовнішнього застосування, що містить ібупрофен з ментолом природного походження. Ібупрофен, похідна сполука фенілпропіонової кислоти, є представником  групи нестероїдних протизапальних препаратів, має знеболювальну, протизапальну дію, зумовлену пригніченням простагландинсинтетази. Дія левоментолу, оптичного ізомеру ментолу, зумовлена рефлекторними реакціями, що пов’язані з подразненням чутливих нервових закінчень шкіри. Ментол стимулює ноцицептори шкіри. У результаті відбувається вивільнення пептидів, які мають судинорозширювальну дію. Препарат чинить відволікаючу, подразнювальну дію та полегшує біль.

Фармакокінетика.

Ібупрофен при місцевому застосуванні  добре та швидко всмоктується  через шкіру. У системний кровотік потрапляє у дуже незначній кількості. Максимальна концентрація ібупрофену  у плазмі крові досягається через 2 години після застосування препарату і становить 0,6 мкг/мл. Величина абсорбції ібупрофену при місцевому застосуванні становить приблизно 5 %  від величини абсорбції  при пероральному застосуванні.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Дип Риліф рекомендується застосовувати для полегшення болю та зменшення запалення при ревматичному, м’язовому та суглобовому болю, при болю у хребті, а також при болю та набряках при ушкодженні, розтягненні зв'язок і при спортивних  травмах.

 

Протипоказання.

Препарат протипоказаний:

 • при підвищеній чутливості до ібупрофену, левоментолу, ацетилсаліцилової кислоти або до будь-якого компонента препарату чи інших нестероїдних протизапальних засобів (включаючи пероральне застосування);
 • при астмі та при наявності в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів;
 • для застосування на пошкодженій або оголеній (без епітелію) шкірі;
 • для одночасного застосування на одній і тій же ділянці з іншими препаратами місцевого застосування;
 • при наявності місцевої інфекції.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При застосуванні  разом з ацетилсаліциловою кислотою або іншими препаратами групи нестероїдних протизапальних засобів збільшується ризик появи побічних ефектів. Нестероїдні протизапальні препарати можуть взаємодіяти з лікарськими засобами, призначеними для зниження артеріального тиску, і можуть підсилювати дію антикоагулянтів, хоча така імовірність для препаратів місцевої дії дуже низька.

 

Особливості застосування.

Препарат містить пропіленгліколь, що може спричинити подразнення шкіри, тому перед застосуванням необхідно перевірити чутливість пацієнта до Дип Риліфу на невеликій ділянці шкіри.

Пацієнтам з порушенням функції нирок та з активною формою виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки перед застосуванням препарату слід проконсультуватися з лікарем.

Не можна наносити гель поряд зі слизовими оболонками, на губи, ніздрі, ділянки біля очей, статевих органів та анального отвору, а також на пошкоджену або подразнену шкіру. У випадку потрапляння гелю на вище перелічені ділянки необхідно негайно змити препарат великою кількістю чистої води.

Після застосування гелю Дип Риліф необхідно завжди мити руки, якщо вони не є об’єктом лікування.

При ковтанні препарату пацієнту необхідно негайно звернутися до лікаря або до найближчого пункту невідкладної допомоги.

На місце нанесення гелю не можна накладати герметичну пов’язку.

Припинити застосування у разі появи висипу або подразнення.

Небажані реакції можна зменшити шляхом використання мінімальної ефективної дози протягом найкоротшого можливого періоду.

При появі будь-яких небажаних ефектів, а також у разі відсутності покращення або при погіршенні стану пацієнту необхідно звернутися до лікаря.

Застосування Дип Риліфу, як і інших ліків, що пригнічують синтез циклооксигенази/ простагландинів, може порушити фертильність. Жінкам, які не можуть завагітніти або які проходять дослідження на фертильність, слід відмовитися від застосування препарату Дип Риліф.

 

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат не рекомендується застосовувати у період І та ІІ триместрів вагітності або у період годування груддю. Препарат протипоказаний у ІІІ триместрі, оскільки у випадку достатньої системної концентрації існує ризик затримки пологів, передчасного закриття артеріальної протоки, збільшення вірогідності прояви кровотечі у матері і дитини і підвищення ризику набряків у матері.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не встановлена.

 

Спосіб застосування та дози.

Тільки для зовнішнього застосування.

Запаяний отвір туби необхідно проколоти шипом, що знаходиться у верхній зовнішній частині ковпачка.

При кожному застосуванні використовувати 1-4 см гелю з туби, що містить 50 г або 100 г гелю, та 4-10 см з туби, що містить  15 г гелю.

Нанести гель на больову ділянку з подальшим легким втиранням до повного всмоктування. У разі необхідності застосовувати до 3 разів на добу, але не частіше, ніж через кожні 4 години. Якщо через два тижні покращення стану не спостерігається, слід звернутися до лікаря.

На місце нанесення гелю не можна накладати пов`язку.

 

Діти.

Дип Риліф протипоказаний для застосування дітям віком до 12 років.

 

Передозування.

При місцевому застосуванні передозування малоймовірне. Симптоми, зумовлені дією ібупрофену: нудота, головний біль, сонливість, артеріальна гіпотонія, блювання.

Показана корекція електролітного балансу.

 

Побічні реакції.

Наступні побічні реакції можуть виникати як місцеві побічні реакції: подразнення шкіри, висип, свербіж, почервоніння, сухість шкіри, відчуття печіння, контактний дерматит та кропив’янка.

З боку шлунково-кишкового тракту залежно від кількості нанесеного гелю, ділянки нанесення, цілісності шкіри, тривалості лікування, наявності оклюзійної пов’язки можливі, хоча і малоймовірні: біль у животі, диспепсія та ниркова недостатність у пацієнтів з наявністю в анамнезі захворювань нирок.

При лікуванні ібупрофеном були відзначені такі реакції гіперчутливості:

а) неспецифічні алергічні реакції та анафілаксія;

б) реакції підвищеної реактивності з боку дихальних шляхів, що включають астму, загострену астму, бронхоспазм і задишку, можна очікувати у пацієнтів, які хворіли або на даний час хворіють на бронхіальну астму або алергічні захворювання;

в) висипання, свербіж, кропив’янка, пурпура, ангіоневротичний набряк і рідко – пухирчастий дерматоз (включаючи епідермальний некроліз і мультиформну еритему).

 

Термін придатності.

3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25° С у недоступному для дітей місці.

 

Несумісність.

Не застосовувати з іншими лікарськими засобами місцевого застосування.

 

Упаковка.

По 15 г або 50 г, або 100 г гелю у тубі; по одній тубі у картонній коробці з інструкцією для медичного застосування.

 

Категорія відпуску.

Без рецепта.

 

Виробник.

Ментолатум Компані Лімітед/The Mentholatum Company Limited.

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

1 Редвуд Авеню, Піл Парк Кампус, Іст Кілбрид, G74 5PE, Велика Британія/1 Redwood Avenue, Peel Park Campus, East Kilbride, G74 5PE, United Kingdom.

 


Дип Рилиф 100 г гель Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Ольга 15.01.2019 Хороший препарат, определенно лучший среди аналогов. Пробовала много кремов и гелей, ДИП определенно самый отличный
 • Данил Радионович 27.12.2018 Профессионально занимаюсь плаванием, однажды травмировал ногу, очень долго болела. Медсестра намазала этим кремом в конце тренировки, попустило. Теперь всегда лежит в моей домашней аптечке на такие случаи
 • Игорь 30.09.2016 Я занимаюсь хоккеем в свободное от работы время ,однажды на вовремя очередной игры повредил ногу .Друзья мне посоветовали кутить Дип Рилиф гель ,т.к сами им давно пользуются .Гель действительно очень помогает .Покупала мне жена в аптеки 24 ,т.к у них есть доставка и нормальные цены.
 • Ярослава 02.08.2016 В первый раз столкнулась с этим препаратом , после получения ушиба на ноге. Хороший гель быстро помогает, уже через несколько дней прошла адская боль , осталась небольшая ноющая боль, которая прошла через неделю. Удобно наносить в отличии от мази не оставляет жирных пятен. Теперь Дип Рилиф всегда в нашей семейной аптечке.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Дип Рилиф 100 г гель Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Дип Рилиф 100 г гель Характеристики

Лікарська форма Гель по 15 г або по 50 г, або по 100 г у тубі, по 1 тубі в картонній коробці
Виробник Ментолатум Компані Лімітед, Велика Британія
Вік 12+
Міжнародне найменування Comb drug
Показання Дип Риліф рекомендується застосовувати для полегшення болю та зменшення запалення при ревматичному, м’язовому та суглобовому болю, при болю у хребті, а також при болю та набряках при ушкодженні, розтягненні зв'язок і при спортивних травмах.
Протипоказання Препарат протипоказаний:при підвищеній чутливості до ібупрофену, левоментолу, ацетилсаліцилової кислоти або до будь-якого компонента препарату чи інших нестероїдних протизапальних засобів (включаючи пероральне застосування);при астмі та при наявності в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів;для застосування на пошкодженій або оголеній (без епітелію) шкірі; для одночасного застосування на одній і тій же ділянці з іншими препаратами місцевого застосування; при наявності місцевої інфекції.
Склад діючі речовини: 1 г гелю містить ібупрофену 50 мг, левоментолу 30 мг;допоміжні речовини: пропіленгліколь, карбомер, диізопропаноламін, етанол 96 %, вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ДИП РИЛІФ
Упаковка туба
Фармакотерапевтична група Засоби для місцевого застосування, що використовуються при болю в суглобах і м’язах. Код АТХ М02А Х10.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Рекомендуем